ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by vuksadinare 8/9/2016, 08:29

..a ima puno teskih rijeci u epijevoj povijesti i na ovom forumu i an onom starom sto se tice hrvatske..perecija,sto nije opstala sao krajina.....i slicno da sad en nabrajam....ja njega razumijem...niej lako izgubiti dom ali sto smo mu krivi..pa niej mogla hv pa i hvo oslobađat tuzlu...ne shvaca da niej bilo tada jos vojne snage....a da ej upao u koloplet hrvatsko-muslimanskih sukoba koji po njegovu srecu nije bilo u tuzli...takva vremena bila...hrvatska je stardaval ana drugi nacin on na drugi nacin..ali ne moze reci moja sudbina je gora od vase..vi ste picka materina i tako se ponasat

vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by Eroo 8/9/2016, 08:30

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:epikur se vodi po onom...daj herceg bosnu kao drzavu..a boli em quratz oce li muslimano postavljat bombe i ubijat po drugim drzavama..samo da nije to u dvoristu herceg-bosne...za ostalo ga boli quratz....i da u zadru pocnu postavljat bombe on ce s epokupit i otic il u banja luku ili u široki..to je takav mentalni sklop
To je potpuno legitiman stav brata Epija. Netko se mora pobrinuti i za HB. Tko će u tome biti sveznik je najmanje bitno.
Pajser može poslužiti i kao opsno oruže, a može i za otvaranje vrata, ako su ta zaključana, a ključ bačen u'more.
Go Epi, go... jocolor
legitimno..ali nije legitimno zeljeti zlo drzavi u kojoj zivis...za takvo misljenje npr u njemackoj,americi ili njemu omiljenoj rusiji letis van ako ne i nesto gore...
On samo želi dobro HB, a ostali će se pobrinuti za sebe kao i dosad.
Kad su u HB ljudi letili u zrak, koga je bolio qratz zbog toga?
Eroo
Eroo

Posts : 74732
2016-07-22


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by vuksadinare 8/9/2016, 08:35

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:epikur se vodi po onom...daj herceg bosnu kao drzavu..a boli em quratz oce li muslimano postavljat bombe i ubijat po drugim drzavama..samo da nije to u dvoristu herceg-bosne...za ostalo ga boli quratz....i da u zadru pocnu postavljat bombe on ce s epokupit i otic il u banja luku ili u široki..to je takav mentalni sklop
To je potpuno legitiman stav brata Epija. Netko se mora pobrinuti i za HB. Tko će u tome biti sveznik je najmanje bitno.
Pajser može poslužiti i kao opsno oruže, a može i za otvaranje vrata, ako su ta zaključana, a ključ bačen u'more.
Go Epi, go... jocolor
legitimno..ali nije legitimno zeljeti zlo drzavi u kojoj zivis...za takvo misljenje npr u njemackoj,americi ili njemu omiljenoj rusiji letis van ako ne i nesto gore...
On samo želi dobro HB, a ostali će se pobrinuti za sebe kao i dosad.
Kad su u HB ljudi letili u zrak, koga je bolio qratz zbog toga?
slazem se....ali za svoj usud podosta krivnje nose i oni U HB..nisu se snasli u prostoru i vremenu...tu je i ona podsvjesna..'krivo mi ej sto me podcjenjivacki gledaju kao bosanca..'...znam ja to imam hrpu bosanaca u familiji...svi oni imaju rtaj osjecaj gorcine da ih se tretira samo ako glupe bosance i stetocine...i samim tim se s godinama pojavljuje i reakcija....ja sam siguran da bi epi sutra odjurrio natrag u HB da bude republika...sto on naravno nece priznati..ali tako je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by newuser 8/9/2016, 08:36

Ne treba s vučinom ulaziti u bilo kakve rasprave, nakon nekog vremena on sve preusmjeri na rat, srbiju, te BiH a pogotovo Hrvate u BiH, a sada je još sebi dao za pravo da tumači nečije rječi i zamisli, izvodi konstrukcije neuspješno i pomalo traljavo ali ipak...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by vuksadinare 8/9/2016, 08:38

newuser wrote:Ne treba s vučinom ulaziti u bilo kakve rasprave, nakon nekog vremena on sve preusmjeri na rat, srbiju, te BiH a pogotovo Hrvate u BiH, a sada je još sebi dao za pravo da tumači nečije rječi i zamisli, izvodi konstrukcije neuspješno i pomalo traljavo ali ipak...
pa pogodim bit i to ti je....ogorcen sam i aj na mnoge stvari..izdan sam i ja 1992....od svojih i to sto puta gore...gdje sam morao spasavati glavu..pa ne sipam gorcinu kao epikur i jos neki poput tebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by Eroo 8/9/2016, 08:39

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:epikur se vodi po onom...daj herceg bosnu kao drzavu..a boli em quratz oce li muslimano postavljat bombe i ubijat po drugim drzavama..samo da nije to u dvoristu herceg-bosne...za ostalo ga boli quratz....i da u zadru pocnu postavljat bombe on ce s epokupit i otic il u banja luku ili u široki..to je takav mentalni sklop
To je potpuno legitiman stav brata Epija. Netko se mora pobrinuti i za HB. Tko će u tome biti sveznik je najmanje bitno.
Pajser može poslužiti i kao opsno oruže, a može i za otvaranje vrata, ako su ta zaključana, a ključ bačen u'more.
Go Epi, go... jocolor
legitimno..ali nije legitimno zeljeti zlo drzavi u kojoj zivis...za takvo misljenje npr u njemackoj,americi ili njemu omiljenoj rusiji letis van ako ne i nesto gore...
On samo želi dobro HB, a ostali će se pobrinuti za sebe kao i dosad.
Kad su u HB ljudi letili u zrak, koga je bolio qratz zbog toga?
slazem se....ali za svoj usud podosta krivnje nose i oni U HB..nisu se snasli u prostoru i vremenu...tu je i ona podsvjesna..'krivo mi ej sto me podcjenjivacki gledaju kao bosanca..'...znam ja to imam hrpu bosanaca u familiji...svi oni imaju rtaj osjecaj gorcine da ih se tretira samo ako glupe bosance i stetocine...i samim tim se s godinama pojavljuje i reakcija....ja sam siguran da bi epi sutra odjurrio natrag u HB da bude republika...sto on naravno nece priznati..ali tako je
Nisu pobedili NATO i celi svet, a mogli su... jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74732
2016-07-22


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by newuser 8/9/2016, 08:41

vuksadinare wrote:
newuser wrote:Ne treba s vučinom ulaziti u bilo kakve rasprave, nakon nekog vremena on sve preusmjeri na rat, srbiju, te BiH a pogotovo Hrvate u BiH, a sada je još sebi dao za pravo da tumači nečije rječi i zamisli, izvodi konstrukcije neuspješno i pomalo traljavo ali ipak...
pa pogodim bit i to ti je....ogorcen sam i aj na mnoge stvari..izdan sam i ja 1992....od svojih i to sto puta gore...gdje sam morao spasavati glavu..pa ne sipam gorcinu kao epikur i jos neki poput tebe
 Evo opet to radiš, možda i nesvjesno... inače ja nisam ogorčen niti na šta ja sam sve ovo "poravnio" ;)
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by vuksadinare 8/9/2016, 08:43

stvar je u tome sto su neki ljuti ejr im ej propala ideja a neki su ljuti ejr su zbog ideje izgubili kuce,zivote sto ej sto puta gore...a ni ideja nije bila losa no u krivo vrijeme bez stvarne snage,temelja a ni potpore...jbg..svi smo mi zrtve na jedan nacina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by jastreb 8/9/2016, 10:33

vuksadinare wrote: 
slazem se....ali za svoj usud podosta krivnje nose i oni U HB..nisu se snasli u prostoru i vremenu...tu je i ona podsvjesna..'krivo mi ej sto me podcjenjivacki gledaju kao bosanca..'...znam ja to imam hrpu bosanaca u familiji...svi oni imaju rtaj osjecaj gorcine da ih se tretira samo ako glupe bosance i stetocine...i samim tim se s godinama pojavljuje i reakcija....ja sam siguran da bi epi sutra odjurrio natrag u HB da bude republika...sto on naravno nece priznati..ali tako je
Nisam to primijetio. Naprotiv. Kod mene su Bosanci jako omiljeni u društvu i u svim porama društvenog života.

Jedino kroz priče vidim da nitko ne voli Janjevce.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by epikur37 8/9/2016, 12:09

Vucina smiti se ako se muje naljute uvijek mozeMo poslati tEbe da nas mirIs jos ti nAbiti fes na glavu tebi ionako ne bi bilo mrko
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by crvenkasti 8/9/2016, 12:18

deda ultimate nemesis wrote:
epikur37 wrote:Ovi američki saveznici sve otvorenije i s najvećih pozicija ....

amerikanci i izraelci su dobili što su htjeli postići, destabilizaciju regije i slabljenje neprijatelja, većina tih državabliskog istoka je u rasulu

Nisu dobili, jer njihov cilj je očistiti put za plinovod koji treba katarski plin dovesti do Europe, a koji mora proći kroz Siriju i Tursku.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by Kermit 8/9/2016, 16:44

deda ultimate nemesis wrote:
asilovski wrote:Velika nestabilnost država bliskog istoka i S. Afrike znači rat, skuobi, siromaštvo, širenje vehabije i seoba naroda, taj narod neće sigurno u Izrael ili Saudijsku vehabiju već Europu gdje ih i usmjeravaju Soroši, Barabara, UN, SAD-e i trabant Merkl vrlo jednostavno tko želi raspad bliskog istoka želi raspad i uništenje Evrope, samo vidim tehnički i prirodnoslovni fakulteti su posve i nemilice zakazali, strahota...

tko vam je kriv kad vam je jedini interes u životu napušit se i napiti, za vitalne resurse i održivost države vas nije briga

beskičmenjaci, kukavi ce, pičke, jedino što znate je cmizdriti i plakati kako život nije pošten
Otac Rafailo???

Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by Guest 8/9/2016, 18:47

ae..religija ljubavi i mira..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by provocator 8/9/2016, 21:45

epikur37 wrote:Bježi yoda ne spamaj temu svojim profulanim prognozama i ljubomorom što su vas ruje satrale u Siriji i preuzeli utjecaj :)
:20

_________________
Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita - Page 3 Empty Re: Imam najveće svjetske džamije u Meki pozvao na ubijanje kršćana, židova i šiita

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum