ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 2/9/2016, 23:00

VESNA RIVAS ZA ALO! PROGNOZIRA Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)
Autor: Milen Vesović | 02.09.2016. 15:30 - 02.09.2016. 15:44

olk pevačica, rijaliti zvezda i proročica Vesna Rivas posetila je našu redakciju i tom prilikom smo sa njom, malo i pomoću karata i malo pomoću njenih vizija, proverili neke aktuelnosti koje muče naciju.

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) 30_1000x0

Pevačica veruje da će u regionu nastati velika Srbija, Foto: Milan Ilić
Vesna očekuje ispade ekstremista u narednom periodu u regionu, ali ipak ne očekuje da će u našoj zemlji do rata ipak doći. Ona smatra da region ide ka velikim podelama i da će Bosna uskoro biti podeljena, tojest da će se na Balkanu formirati tri velike države - velika Srbija, velika Hrvatska i Albanija, ali je na mukama samo zbog jednog pitanja:
Kako ćete vi ljudima koji su najviše stradali u ratovima, a to je muslimansko stanovništvo u Bosni, kako ćete njima da objasnite da moraju da se odrede da li će biti srpski muslimani ili će biti hrvatski muslimani? Jasno je da Republika Srpska treba da se pripoji Srbiji i sve ide u tom pravcu. To je taj početak deobe Bosne.
Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) 31_1000x0
Vesna se ne opterećuje time da li će Tomislav Nikolić dobiti i drugi mandat za šefa države.
- Nevažno je ko će biti predsednik države, već je daleko važnije ko je predsednik Vlade i ko sastavlja Vladu. Najvažnije je da su pravi ministri postavljeni na pravo mesto - kaže Vesna, a na pitanje da li je Vučić odabrao prave ministre kaže:

- Meni se dopada Vučić. On je prvi političar koji je došao sit na scenu. Mnogo je bitno da li političari dolaze gladni silne borbe da druge obore sa vlasti ili dođu siti. Vučić je došao sit i takav čovek može da ide da šeta svetom i da pravi kontakte i da se bori. Sit čovek bolje radi nego gladan. Ivica Dačić je takođe odličan političar. On se u sve razume i u sve je uključen. Ja u njih dvojicu zaista verujem. Mislim da će nove ministre njih dvojica dobro uputiti i da će uraditi pravu stvar. Ja ih ne bih osuđivala zbog toga što su pod velikim pritiskom sa Zapada i što im je bačen u ruke vruć krompir - zaključuje Vesna priču o politici.
Narod pažljivo prati i šta rade rijaliti zvezde. Nedavno je objavljeno da neće biti nove sezone „Farme” na jesen. Pošto se nova sezona „Parova” ipak priprema, upitali smo Vesnu da li očekuje da će možda Jelena Golubović ili Zorica Marković na kraju završiti sa njom u vili „Parova”.
- Pitanje je da li one „Parove” uopšte zanimaju i da li nam treba da one uđu u „Parove”. Meni lično, da sam u produkciji, Zorica Marković ne bi bila interesantna. Zorica je posle mesec dana naprasno bolesna. Te privilegije koje je imala u „Farmi” kod nas neće imati. To izlaženje i ulaženje u rijaliti kada poželi. Što se tiče Jelene, čak bi mi bilo simpatično da dođe. Imala bih sa kim da se igram.
Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) 33_1000x0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Eroo 2/9/2016, 23:03

:^0 Samo još Tarabići fale.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 2/9/2016, 23:04

ova opasna, zato sam je preneo
nije lepotica i da peva, ali karte opasno baca, tu je profi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by RayMabus 2/9/2016, 23:05

Velika Albanija , NDHa i velika Bugarska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Eroo 2/9/2016, 23:06

RayMabus wrote:Velika Albanija , NDHa i velika Bugarska.
Jesul to rekli Tarabići, ili si sam smislio? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by RayMabus 2/9/2016, 23:07

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Velika Albanija , NDHa i velika Bugarska.
Jesul to rekli Tarabići, ili si sam smislio? :D
Podhebajem Pižona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 2/9/2016, 23:08

sanjate neku bugarsku,
a bugari su tu realniji
bugari vole skoro sve sto je srpsko,
vecina. pevaju srpski za 10ku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 2/9/2016, 23:15

ko zna, mozda je zapad odustao od ideje da postoji mus. drzava u evropi
lakse im je da kontrolisu albnce, samo albance, koji nisu toliko turci, ko ovi nasi. nasi glume turke, 
to postoje pravi problem. ne prihvataju da su slavomuslimani, ogromna vecina, vec se zaludeli turskom.
ali, neka se vec jednom to presece, ne moze u nedogled. da ili ne, i kraj.
ne moze ovaj prostor decenijama da bude u previranju, nije normalno, nama tereba ekonomski razvoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by red wolf 3/9/2016, 00:36

Budućnost je nešto zanimljivo...Kad su ljudi u pitanju mistično...hehehehehehehe...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Winter is coming 3/9/2016, 00:47

Sizofrenicarka koja gleda u kristalnu kuglu i tarot karte,ta govna treba zabraniti i te sotone pobacati u zatvor

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by abraham 3/9/2016, 06:24

Razina informiranja (paljevine) u RS. Najgore je da im je cijeli sustav kao i ovaj strucnjak koji gleda u tarot karte i dlan.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 3/9/2016, 06:59

Winter is coming wrote:Sizofrenicarka koja gleda u kristalnu kuglu i tarot karte,ta govna treba zabraniti i te sotone pobacati u zatvor

ma lako za nju, nego ove koji im vjeruju i to po forumu stavljaju kao nešto meritorno..to treba zašamarat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 3/9/2016, 07:40

ajde ne galami, ti ces meni nesto.
nemoj da te istresem iz gaca ~!
to je dato u medijima, ko veruje neka veruje.
sve se krije, a najvece drzave na svetu imaju
neke savetnike koji  " kontaktiraju " buducnost i sl.
to je od pamtiveka tako, sto bi rekli oni najstariji-
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 3/9/2016, 07:44

pizzon wrote:ajde ne galami, ti ces meni nesto.
nemoj da te istresem iz gaca ~!
to je dato u medijima, ko veruje neka veruje.
sve se krije, a najvece drzave na svetu imaju
neke savetnike koji  " kontaktiraju " buducnost i sl.
to je od pamtiveka tako, sto bi rekli oni najstariji-

ok, samo provjeravam jesam li ti na ignore...
i....mani se mojih gaća, bolje ti je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by n_razbojnik 3/9/2016, 07:45

Velika Albanija, Veliki islamski vilajet i Velika ...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 3/9/2016, 07:47

Noor wrote:
pizzon wrote:ajde ne galami, ti ces meni nesto.
nemoj da te istresem iz gaca ~!
to je dato u medijima, ko veruje neka veruje.
sve se krije, a najvece drzave na svetu imaju
neke savetnike koji  " kontaktiraju " buducnost i sl.
to je od pamtiveka tako, sto bi rekli oni najstariji-

ok, samo provjeravam jesam li ti na ignore...
i....mani se mojih gaća, bolje ti je

el nisam u pravu.
ne pisemo i ne otvaramo teme o onom  sto je cista istina.
a sta je istina, uopste, u politici, svako ima svoju istinu.
ok, manucu se tvojih gaca, 
zato i pisem stalno,
da cu te istresti iz gaca !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Regoč 3/9/2016, 08:22

pizzon wrote:Nevažno je ko će biti predsednik države, već je daleko važnije ko je predsednik Vlade i ko sastavlja Vladu.
Otkud sad to? Zar Srbija nema više polupredsjednički sustav?

_________________
Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 3/9/2016, 08:30

Vidim progovorio nam spijun.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Guest 3/9/2016, 08:38

Regoč wrote:
pizzon wrote:Nevažno je ko će biti predsednik države, već je daleko važnije ko je predsednik Vlade i ko sastavlja Vladu.
Otkud sad to? Zar Srbija nema više polupredsjednički sustav?

ne znam, jedino znam da onaj ko je pred.vladajuce partije taj je dominantan u srbiji,
oduvek je tako. sad je Vucic pred. sns.a i on se uglavnom pita za sve.
koliko vidim i m,z, insistira da on overi sve bitne papire, da bude prisutan i sl.
recimo, hilari je pozvala vicica da bude gost foruma u americi,  bajden, angel,  i tako redom.
a i  "kolindica " se poziva na vucica, i kontakte sa njim.
uostalom  vućic dobija izbore a ne t.n.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by n_razbojnik 3/9/2016, 09:12

pizzon wrote:
Regoč wrote:
Otkud sad to? Zar Srbija nema više polupredsjednički sustav?

ne znam
majko mila :^0 :^0

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO) Empty Re: Na Balkanu će se formirati tri velike države! (VIDEO)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum