ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by Guest 30/8/2016, 21:31

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
dva brata wrote:glupi ljudi ..

meni ova susjeda kupila pasa , glupača sa 80IQ, prekinula sa momkom i liječi depresiju uzela pasa..

i naravno kada je skužila da pas sere 2-3 puta dnevno, da treba ustajati u 6ujutro za šetat ga i pokupit mu govno odjebala ga...

i pas počeo srati i meni ovdje ispred.. pa im baciš govna nazad, a ovi nije naš pas..  a ti ispadaš "zao" , "optužuješ ih", iako vidiš da ovaj sere i prije toga im pola godine govoriš - opet ti se pas posra tu kod mene..

jebli ih pasi. sve izasrano.

a onda ljudi ostave pasa tako da "luta" pa ga pokupe neke budale volonteri, i onda ga stave o ovakve azile, i onda šta - pasi postaju kanibali jedu jedni druge, seru jedni po drugima, umiru u najgoroj patnji, radi debilnih "humanih volontera".. najbolje bi ih bilo pokupit, eutanazirati da se ne muče, a onda za svakog pasa neki porez.. ili barem da skupljaju govna, ništa mi drugo netreba.

cili split izasran, i to elitni kvartovi, bačvice, firule, ono elita kvart sa par tisuća € kvadrat, a sve govna po putu ,
tocno yoda,slazemo se i oko cukenja:)
uostalom,di su kaja,norka i slicne obozavateljice pasa,zasto ne idu hraniti i nnjegovati ove zivotinje
prvo treba dobro izlemati one koji su ih izbacili na ulicu, a i ove koji ih drže u takvim očajnim uvjetima. poznato je da azili za svakog psa dobivaju lovu...a kud ta lova ide, samo dragi bog zna.
ja imam dva psa i dovoljno mi je.
zna se tko ih je izbacio
ljubitelji zivotinja, tko drugi:)

teške kazne bi oni meni plaćali....stoka bezosjećajna

Guest
Guest


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by dijagram 30/8/2016, 21:34

kaja me razocarala,mislio sam da bi podnijela bilo kakvu zrtvu ali, nigje nje, valjda se sminka novim paletama tih, kako se zovu, mazala
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by epikur37 30/8/2016, 21:48

šinteraj zakon da se sredi situacija a poslije dozvole za imat psa i nadzor i akzne.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by dijagram 30/8/2016, 21:49

epikur37 wrote:šinteraj zakon da se sredi situacija a poslije dozvole za imat psa i nadzor i akzne.
sad ces ti bukvicu od ljubiteljica:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by Guest 30/8/2016, 21:53

dijagram wrote:
epikur37 wrote:šinteraj zakon da se sredi situacija a poslije dozvole za imat psa i nadzor i akzne.
sad ces ti bukvicu od ljubiteljica:)

neće, dobro kaže....kad već ljudi sami nisu u stanju procijeniti ima li uvjete za psa, neka to radi netko po dužnosti..također i povremeni nadzor, naravno...nenajavljeni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by kaya 30/8/2016, 23:43

dijagram wrote:kaja me razocarala,mislio sam da bi podnijela bilo kakvu zrtvu ali, nigje nje, valjda se sminka novim paletama tih, kako se zovu, mazala
Evo me. Ja cu im kupiti sutra nešto hrane ako se moze iz ZG. 
Mislim da tu treba osnovati policiju za životinje , odnosno ljude koji ih zapuštani ili ostavljaju. 
Mene doduše teško da bi zaposlili jer bi prekoračila sve ovlasti da takvo sto ugledam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by Trinity 31/8/2016, 09:09

jastreb wrote:
Winter is coming wrote:
jastreb wrote:Ako mi netko dobro plati ja bih radio u nekom azilu,ali samo ako su psi u pitanju.

Mačke i mačci već ne spadaju u moju domenu.

Ja jako volim pse,a i psi mene.

No imam manu što se uz psa jako vežem.
meni je jedan pas poginuo i od tad necu psa
Vrlo brzo se privikneš na drugog i zavoliš ga.

Točno.
Mi smo nakon prvog udomili drugog iz azila. 
Prvi bio malecni yorkie, onda ćerce htjela većeg, pa sad imamo epanjel bretona,  za dulje šetnje kaže.
Materi, naravno. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by klerko 31/8/2016, 09:15

izgleda da će to nakraju udomit ovi šta rade burek...
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by jastreb 31/8/2016, 23:05

[size=42]Anonimni donator preko Kluba mladih poslao u Azil za pse 600 kila hrane
Autor Fiuman.hr - 31.08.2016.[/size]
Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Hrana-psi
DONIRANA HRANA ZA PSE
[size][size]
Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Helen-doron

[/size][/size]
Azil za napuštene pse koji se nalazi na području Marinića u proteklih nekoliko tjedana došao je u iznimno tešku situaciju. Tamo je smješteno 40-ak pasa, a volonteri koji su dobar dio ljeta posvetili brizi za njih nisu ih imali ni čime nahraniti.
Zbog toga se putem medija angažirala javnost kako bi se situacija barem donekle popravila, a vjerojatno ni sami volonteri nisu očekivali ogromnu donaciju od čak 600 kilograma hrane za pse.
Sve to je napuštenim psima poslao donator koji želi biti anoniman, pa je donacija uručena preko Kluba mladih Rijeka.
Veliko bravo za donatora velikog srca, a nadamo se da će i okolne jedinice lokalne samouprave također pomoći vrijednim volonterima kako bi se uvjeti u kojima napušteni psi borave barem donekle popravili.
Oni koji i dalje žele pomoći Azilu to mogu učiniti donacijom ogrlica i ostalih potrepština za pse, a naročito medikamenata poput tableta protiv unutarnjih i vanjskih nametnika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by jastreb 31/8/2016, 23:08

baš htjedoh reći.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by Guest 31/8/2016, 23:14

jastreb wrote:baš htjedoh reći.
pa, rekla je jučer, a obzirom da je stvarno dobra duša, ne bi se čudila :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by jastreb 31/8/2016, 23:16

Noor wrote:
jastreb wrote:baš htjedoh reći.
pa, rekla je jučer, a obzirom da je stvarno dobra duša, ne bi se čudila :D
Pa i je. U njenoj gruboj desničarskoj vanjštini krije se meko i toplo srce.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by Guest 31/8/2016, 23:17

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:baš htjedoh reći.
pa, rekla je jučer, a obzirom da je stvarno dobra duša, ne bi se čudila :D
Pa i je. U njenoj gruboj desničarskoj vanjštini krije se meko i toplo srce.
da, da...i ja sam to detektirala ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati" - Page 2 Empty Re: Horor u azilu u Marinićima: 40-ak pasa umire od gladi, počeli su se već i međusobno "klati"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum