ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 11:38

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

JAR: Christo i Theo Menelaou mislili su da nikada neće biti roditelji, a onda su se nakon suđenja Pistoriusu okupili njegovi susjedi te je par upoznao surogat majku

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  73a49286d796ea3e8b53

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/news/gay-par-koji-je-prvi-na-svijetu-dobio-trojke-to-je-blagoslov-488055 - 24sata.hr

Christo i Theo Menelaou iz Južnoafričke Republike su vjerojatno prvi gay par na svijetu koji je dobio trojke od kojih su dvoje jednojajčani blizanci. Bebe su nakon poroda tri tjedna bile u bolnici, ali sada su dobro i par ih je odnio kući. Bebe su rođene prerano odnosno već u 31. tjednu 2. srpnja.

Joshua je rođen prvi i bio je najteži. Na porodu je bio težak 1,82 kilograma. Zoe je bila teška 1,4 kilograma, a zadnja je rođena Kate koja je na porodu bila teška 1,3 kilograma. Bebe su rođene carskim rezom. Joshua je bio i najduži i najjači pa su ga iz bolnice pustili 22. srpnja dok su Zoe pustili deset dana kasnije. Najmanja Kate iz bolnice je puštena 4. kolovoza.

- Kada si gay uvijek se bojiš da nikada nećeš biti roditelj iako to jako želiš - rekao je Christo.

- Htjeli smo posvojiti dijete, ali su nam rekli da prednost imaju heteroseksualni parovi, a bojali smo se i da nikada nećemo naći surogat majku - rekao je Christo.

Ipak, pronašli su surogat majku i to na suđenju Oscaru Pistoriusu, piše Sky News. Grupa Pistoriusovih susjeda okupila se jednom prilikom nakon suđenja. Malo njih se poznavala prije nego je Pistorius ubio svoju djevojku Reevau Steenkamp u veljači 2013. godine. Na tom su druženju Christo i Theo upoznali ženu koja je pristala roditi im dijete.

Surogat majka je otišla na umjetnu oplodnju i u njezinu su maternicu liječnici umetnuli dva embrija. Jedna je bio oplođen Theovom spermom, a drugi Christovom. Jedan se embrij razvio u blizanke. Liječnici su paru rekli da bi bilo dobro da se blizanke pobace i da se ostavi više prostora najjačoj i najvećoj bebi koja se razvila iz jednog embrija. Par je onda pronašao drugog ginekologa koji je pristao poroditi svo troje djece. Bebe je porađao tim od 20 liječnika, sestara, anesteziologa. Pluća su im nakon poroda bila nerazvijena i disale su uz pomoć aparata.

S vremenom bebe su jačale i puštene su kući. Zoe će morati na operaciju srca zbog deformacije i to do najkasnije šestog mjeseca života. Par kaže kako se sada zbog toga ne brinu te kako slave očinstvo.

- Osjećamo se blagoslovljeno - kažu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by RayMabus 28/8/2016, 11:40

Kako komentirati ovu temu osim da se ne vodi računa o mentalnom zdravlju te djece ne zato šta ce ova dvojica nešto ovo ono jer neče nego kad odrastu ono cuj ima dva tate a svi ostali mamu i tatu.


Zbunj u glavi kod te djece i kompleksi manje vrijednosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 11:47

RayMabus wrote:Kako komentirati ovu temu osim da se ne vodi računa o mentalnom zdravlju te djece ne zato šta ce ova dvojica nešto ovo ono jer neče nego kad odrastu ono cuj ima dva tate a svi ostali mamu i tatu.
Zbunj u glavi kod te djece i kompleksi manje vrijednosti.

nisu homoseksualci krivi, nego žena koja im je "dala" pičke

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by RayMabus 28/8/2016, 11:53

Iskreno Južna Afrika me baš ne zanima previše , em je u pizdhi malterinoj daleko em ta zemlja je u kaosu puno vecem da bi ovo sad igral onešto kao top tema kad je ta zemlja u pitanju. Više me zanima opčenito postavljanje stvari i preslika na neku državu Evrope pa hajdemo : nitko djecu ne pita a kad odrastu odu se igrat sa svojim vršnjacima jer je to tako i onda ih ovi pitaju kako ti se zove mama ......i onda vidi ga nema mamu nego dvije tate i ruganje i normalno dijete ko dijete postavlja pitanje kako oni imaju mamu ja ne i onda imamo zbunj u glavi i komplekse manje vrijednosti.

Znate li koji je iduci korak ?

E pa iduci korak vam je ova dva tate dolaze u tu školu i ulažu žalbu da se ne smije koristi riječi mama i tata nego roditeljska jedinica jedan i dva.

Čujte ja sam vam biseks i ako netko nešto zna o ovim temama onda sam to ja i imam pravo da otvoreno kažem nešto o tim čistim homo likovima : POBACAJTE TO U MORE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by RayMabus 28/8/2016, 11:59

Tu se radi o egu jer vidite da njih uopce ne zanima mentalno zdravlje dijeteta nego samo da oni zadovolje neke svoje potrebe : da postanu roditelji.

Čisti ego.

JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA I SAMO JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by n_razbojnik 28/8/2016, 12:24

Koji će ih dojiti?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by RayMabus 28/8/2016, 12:35

RayMabus wrote:Iskreno Južna Afrika me baš ne zanima previše , em je u pizdhi malterinoj daleko em ta zemlja je u kaosu puno vecem da bi ovo sad igral onešto kao top tema kad je ta zemlja u pitanju. Više me zanima opčenito postavljanje stvari i preslika na neku državu Evrope pa hajdemo : nitko djecu ne pita a kad odrastu odu se igrat sa svojim vršnjacima jer je to tako i onda ih ovi pitaju kako ti se zove mama ......i onda vidi ga nema mamu nego dvije tate i ruganje i normalno dijete ko dijete postavlja pitanje kako oni imaju mamu ja ne i onda imamo zbunj u glavi i komplekse manje vrijednosti.

Znate li koji je iduci korak ?

E pa iduci korak vam je ova dva tate dolaze u tu školu i ulažu žalbu da se ne smije koristi riječi mama i tata nego roditeljska jedinica jedan i dva.

Čujte ja sam vam biseks i ako netko nešto zna o ovim temama onda sam to ja i imam pravo da otvoreno kažem nešto o tim čistim homo likovima : POBACAJTE TO U MORE.
Ovo s bacanjem u more kao metafora goni ih ca se ovdje odnosi samo na ove šta bi ovo radili tj homo obitelj s djecom jer ono imaš ti hrpu tih homo pa ih ne zanima odgoj djece i to niti ih žele uopce itd itd itd tj ti niti ne upadaju u ovu pricu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by omni 28/8/2016, 13:01

Sta sad predstavlja buducnost troje djece ako se tu radi o sreci naveliko ugnjetavanih homoseksualaca. Oni su svoju srecu dobili i to je najvaznije, ovo troje i da nakon par godina kad im dosadi trend bace u dom nije sad bas vazno.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 13:07

n_razbojnik wrote:Koji će ih dojiti?
obojica..jedva cekaju da izvade kite iz gaćova.. affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Winter is coming 28/8/2016, 14:38

kako su rodjeni na guzicu?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by kaya 28/8/2016, 14:41

Super, treba im dati porezne olakšice i status profesije " roditeljstvo". 
Da su u ZG Mile bi platio. Našim novcima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by kaya 28/8/2016, 14:42

RayMabus wrote:Tu se radi o egu jer vidite da njih uopce ne zanima mentalno zdravlje dijeteta nego samo da oni zadovolje neke svoje potrebe : da postanu roditelji.

Čisti ego.

JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA I SAMO JA.
Kaj ti urlaš, možes i ti tako sa svojim dečkom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by melkior 28/8/2016, 14:49

Pederima dozvolilo da im država omogući djecu na umjetan način, ali zato se svi sablažnjavaju nad pedofilskim brakovima muslimana pirat  Hetero roditelji, jadni ste  :K  Svoju djecu ste digli na pijedestal svih svojih životnih i drugih dostignuća, s druge strane dozvolili ste da vas država tretira kao dadilja maloumne idiote.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Winter is coming 28/8/2016, 14:53

ma to je samo pocetak sranja u americi polako legaliziraju da se ljudski organi mogu transplantirati sa himera,a himere ce biti neke zivotinje npr svinja ili krava ukrstena sa covjekom,znaci osim pedera sa specijanim pravima mozemo vidjeti u buducnosti konje ili svinje sa ljudskim glavama ili tako neke ljepote "demokracije"

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by melkior 28/8/2016, 14:57

melkior wrote:Pederima dozvolilo da im država omogući djecu na umjetan način, ali zato se svi sablažnjavaju nad pedofilskim brakovima muslimana pirat  Hetero roditelji, jadni ste  :K  Svoju djecu ste digli na pijedestal svih svojih životnih i drugih dostignuća, s druge strane dozvolili ste da vas država tretira kao dadilja maloumne idiote.
Društvo u kojem su djeca centar svijeta nužno propada. S druge strane, ta djeca uopće nemaju budućnost. Obrazovanje im je manjkavo, posla ni perspektive nemaju, s jedne strane drži ih se pod staklenim zvonom da muha nedaj Bože ne bi sjela na njih (odmah se dižu sve državne institucije i nevladine udruge, pravobraniteljica za prava djece) a istodobno općim konsenzusom stare generacije za očuvanje vlastitog životnog standarda zadužile ne samo svoju djecu, već i unuke i praunučad. Danas je najlakše nekoga unuištiti ako ga optužiš za pedofiliju ili silovanje. Nebitno jel to učinio ili nije, dok on dokaže suprotno, život će mu biti totalka uništen. S druge strane, sudovi će uvijek djecu dodjeljivati majkama pri razvodu, makar iste bile nezaposlene pijane kurvetine. Strašno se danas pazi na seksualna prava djece. To što pak izrastaju kao kompletni nesposobni idioti nemoćni samostalno se brinuti i izboriti za sebe, i uz to još socijalno nevješti psihopati, nikoga nije briga.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 16:12

baš iskreno žalim tu dječicu zbog trauma koje ih čekaju kroz odrastanje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 16:35

Ebi ga..da danas zene nisu tako sebicne,raspuštene,egocentricne,samo-svoje,djeca bi nasla utociste u svojoj pravoj obitelji..
Evo ga i Longi,kad mu se srce razvezalo,djeluje kao bolja partija,primjer Weberu,kojeg su zene prilicno razocarale.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 17:07

bogomdani wrote:Ebi ga..da danas zene nisu tako sebicne,raspuštene,egocentricne,samo-svoje,djeca bi nasla utociste u svojoj pravoj obitelji..
Evo ga i Longi,kad mu se srce razvezalo,djeluje kao bolja partija,primjer Weberu,kojeg su zene prilicno razocarale.. jocolor
a ove pederčine nisu sebične? tko šljivi sve drugo, bitno da oni imaju bebače!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 17:34

Noor wrote:
bogomdani wrote:Ebi ga..da danas zene nisu tako sebicne,raspuštene,egocentricne,samo-svoje,djeca bi nasla utociste u svojoj pravoj obitelji..
Evo ga i Longi,kad mu se srce razvezalo,djeluje kao bolja partija,primjer Weberu,kojeg su zene prilicno razocarale.. jocolor
a ove pederčine nisu sebične? tko šljivi sve drugo, bitno da oni imaju bebače!
Ako se nesebičnost mjeri brojem djece, svetac ima vrlo loše karte... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Guest 28/8/2016, 17:39

Starhemberg wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:Ebi ga..da danas zene nisu tako sebicne,raspuštene,egocentricne,samo-svoje,djeca bi nasla utociste u svojoj pravoj obitelji..
Evo ga i Longi,kad mu se srce razvezalo,djeluje kao bolja partija,primjer Weberu,kojeg su zene prilicno razocarale.. jocolor
a ove pederčine nisu sebične? tko šljivi sve drugo, bitno da oni imaju bebače!
Ako se nesebičnost mjeri brojem djece, svetac ima vrlo loše karte... :)
ne, ali se mjeri cjelokupnim ulogom koji si spreman uložiti u život tog djeteta.
ovi ulažu vlastiti preserans, na uštrb svih društvenih stigmi koje klince čekaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'  Empty Re: Prvi gay par na svijetu dobio je trojke: 'Ovo je pravi blagoslov'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum