ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 18/4/2015, 21:37

M3tzTli wrote:Kic jesi gledao djokovic a i nadala danas ? 

Odlican mec


Btw pocelo doigravanje danas
nisam, ovaj mi je jedan sugerirao da igram da nije loš koef na Đoku..

taman sam stavio na GSW da dobiva prvu četvrtinu keke

btw preporučam ti jednu malu knjigu http://www.amazon.com/Checklist-Manifesto-How-Things-Right/dp/0312430000/ref=asap_bc?ie=UTF8

ili jesam već? ugl od jednog američkog kirurga je, brzo se pročita.

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2015, 22:37

Tebi je upućeno, da. Ne kažem da si imao dužu kosicu, ali nosiš onako po sredini malo vise kose. A bradu isto.


Dida mi je jako lose. Neki dan se sav ukočio, lose mu je bilo, proveo dan u krevetu, navodno neki manji moždani je imao...baka je priznala nakon sto vise nije mogla lagat da  on ima samo virozu.
S Time da je on imao infarkt i bio pet puta zbog srca u bolnici...kroz godine... Svaki treći dan uzima neke tablete za mokrenje koje ga užasno iscrpljuju jer mokri svakih pola h....
Sav je izgubljen u zadnje vrijeme, a baka nam laže sve, zavarava nas.
Niti ne priča...
Tresu mu se usta ne znam zbog cega je to....
Iskreno ja nemam blage kako cu ja preživit njegovu smrt. Dosta sam vezana jer sam djetinjstvo sa njim uglavnom provodila. Uvijek me vodio u parkić ili na stadion...onda kod bake na ručak....
A ne mislim da ce duže od godine dana...vjerojatno je samo pitanje vremena...

Za maminog tatu nisam bila vezana i ne fali mi. Nikada nismo imali neki dublji kontakt. Plakala sam na pogrebu samo jer mi je bilo stravično sve to...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2015, 22:53

Sto je najbolj tata moj uopće nije vezan za njega koliko za mater. Jos uvijek mu je najbitnije da se mamica njeova ne nervira. Žena ima 84 godine i jedini problem koji ima je slab vid! Pa ona i kopa po vrtu i sadi i zaljeva!
I stalno po didi skace. Zbog toga sam ljuta na nju i na oca.
A ona stalno kuka da jer najbolesnija. Neki dan mi jer to preko telefona rekla... Majko moja....
On nju zove mamuška i kada GOD priča preko telefona kao da cvrkuće...

Jučer sam joj rekla da je njen sin, moj otac stalno ljut. Sta nije t o ovaj čuo i odmah mi rekao da nije mene trebao ni imat. Opsovao me uz to!

Svaki dan imam sve manje poštovanja. Ne mogu ga ne voljet, ali me rijecima izbaci iz takta!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 05:11

Lady_D wrote:Tebi je upućeno, da. Ne kažem da si imao dužu kosicu, ali nosiš onako po sredini malo vise kose. A bradu isto.
Hmm ne ,  nesto si me pobrkalas nekime 
Pogotovo ,jer ovdje nisam postao ikakve slike 

Nemam pojma sto si vidjela ,  tj koga tocno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 05:13

kic wrote:
M3tzTli wrote:Kic jesi gledao djokovic a i nadala danas ? 

Odlican mec


Btw pocelo doigravanje danas
nisam, ovaj mi je jedan sugerirao da igram da nije loš koef na Đoku..

taman sam stavio na GSW da dobiva prvu četvrtinu keke

btw preporučam ti jednu malu knjigu http://www.amazon.com/Checklist-Manifesto-How-Things-Right/dp/0312430000/ref=asap_bc?ie=UTF8

ili jesam već? ugl od jednog američkog kirurga je, brzo se pročita.

Ne mogu sad nista- crko komp
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 07:39

M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:Tebi je upućeno, da. Ne kažem da si imao dužu kosicu, ali nosiš onako po sredini malo vise kose. A bradu isto.
Hmm ne ,  nesto si me pobrkalas nekime 
Pogotovo ,jer ovdje nisam postao ikakve slike 

Nemam pojma sto si vidjela ,  tj koga tocno
Nisam. Ne izvlači se.  🐰
Ako si HS to si ti. A sigurna sam 100% da jesi. Zbog sličnosti, identicnosti sa slikama na bivšem forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/4/2015, 08:55

meni jedini način za štednju je fakat kasica koja se ne otvara  - predobra stvar!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 19/4/2015, 10:50

Ja od kase prase ljetujem već godinama...
Te koja se otvara otvaračem za konzerve.

Sunce je, kuća mi blista, sve oprano.
Ispekla sam čak i muffine od jabuke i cimeta za doručak.

Ostatak dana u prirodi...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 10:59

sanjala sam tebe da si trudna i da si rodila curicu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 11:01

Ah stalkas mi profil na fb ...No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 19/4/2015, 11:05

:D kul
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 11:06

Dobro Jutro! :coffee


Lady stalkerin....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 19/4/2015, 11:14

Jutro Zagy!

Ja tebe nekako uvijek zamišljam s velikom šalicom kave za kompom, kad se javljaš na forum :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 11:20

Ja sjedim u krevetu,pokrivena i surfam sa moba...da moram sa kompa ne bi se ni javljala..ja sam ko Crnogorac,kad ustanem sjednem da se odmorim.....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 11:24

Muz uzeo E.T. U videoteci da žena nadoknadi propušteno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 12:03


koje katafakingstrofalne usne... :o i samo 17 godina...koj k
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 12:05

mici tebe sve zene stalkaju...ocito
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 12:18

Nisam to rekao
Ali ti ocito jesi stalkala ,  drugog objasnjenja nema s obzirom da ovdje vec dugo nema mojih fotki:cyclops:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 12:29

daj ne kenjaj, rekao si to par puta :D
narcis!

ma uvidjela sam te! :D naletila nekako na tebe iako nemamo zajednickih prijatelja... tko ti je kriv sto si se otkrio na starom forumu :D
simpaticna mi je ona slika gdje sjedis kraj onih maskiranih...bica :P
tu cak izgledas kao da si dobar...iznutra dobar mislim...nevin :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/4/2015, 12:49

kupi novi komp kujo :D barem tebi to ne bi trebao biti problem.

Bojo ruši sokole danas?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/4/2015, 12:50

kic ti si malo prefrigan, ako znas ca 5to znaci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum