ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 24/9/2016, 00:08

ma od tebe ne ocekujem nista,i nemam se ja tebi sta dokazivati jesam li covjek ili nisam,koji si ti faktor u mom zivotu

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/9/2016, 00:13

Nikoji, prica je potekla. Kazu ljudi da se prica na nacin da ljudi jedni drugima upucuju recenice koje nisu nuzno afirmativnog karaktera i ocekuju civiliziran odgovor s druge strane. Pokusaj jednom, mozda ti se i svidi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 24/9/2016, 00:14

MaximusDecimusMiridije wrote:Nikoji, prica je potekla. Kazu ljudi da se prica na nacin da ljudi jedni drugima upucuju recenice koje nisu nuzno afirmativnog karaktera i ocekuju civiliziran odgovor s druge strane. Pokusaj jednom, mozda ti se i svidi.
ti si se kod mene odavno diskvalifikovao odredjenim komentarima o mom narodu tako da od mene nemoj puno ocekivati

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/9/2016, 00:18

Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov

A ne ne...neces poravnavati tako jer takovo nesto nisam ni napisao. Pokusaj jos jednom. Nadji jedan post koji ide u prilog ovome napisanome da sam ja napisao. Ajde jedan bokte. Nije tesko. Nema na temi sve skupa mojih 10 postova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 24/9/2016, 09:53

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
Yehudi wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Napisa ti covjek gore....da su ovi htjeli da civili izadju. Medjutim zlikovci u gradu nisu civilima pustili da izadju znaci da su zlikovci krivi ako civili ginu. A i svi ti koji nisu otisli.....netko je prije par dana (necu imenovati) imao napad kreativnosti pa je napisao da su svi ti ljudi koji su ostali u gradu i sami gamad jer nisu otisli te je pitanje vremena kad ce i sami postati teroristi i tako to.
nisu gamad,nego ljudi kao i mi,iako medju njima vjerovatno ima i simpatizera dzihadista ali ajde de,kad dodje oslobodjenje promjene se oni brzo,da nije tih civila SAA i Rusi bi vec pokrenuli akcije sirih razmjera ali eto... znas li da su dzihadisti namjerno metali artiljerijska oruzja izmedju stanbenih blokova i gadjali po polozajima SAA da izazovu uzvratnu paljbu da bi mogli to iskoristiti u propagandne svrhe? nisi ni reagovao kad su dzihadlije koristili klorin? a nepristrasan si jelda?


 Stara hamas taktika
ah to njega ocigledno ne zanima,pa da ruse i saa nije briga za civile zar bi se ovako grcevito borili protiv tih fanatika,zamisli scenario da su dzihadisti usli u Damask pa pobili bi pola svoga naroda ako ne i sve iako su muslimani ali bi bili kaznjeni jer su bili saradnici "okupatora asada" mozda bi se poneko izvukao sa samo odsjecnom rukom ili tako nekom blazom kaznom,zene koje bi im zapele za oko bi postale seksualno robovlje - ove sto im se ne svide bi pobili a djecu bi u janjicare preodgojili,valjda je njemu ovakav scenario "demokratskiji"

Ja tvrdim da nikoga nije briga za civile. I da se citave rasprave svode na nogometnu utakmicu. Tvoja ekipa ova moja ona...i udri. I ama bas nista drugo. Ali nemoj onda se nabacivati idiotizmima tipa ovi glavosjeci a ovi moji svetci i ostale pizdarije. Onda budi dovoljno korektan i fer pa reci da su manje-vise svi podjednako ludi. Ili jebeno objasni onda zasto mislis da su "tvoji" bolji od drugih. Ali mi se nemoj baviti onda opravdavanjem zasto je poginulo toliko i toliko ljudi u bombardiranju od tvoje strane....ili ici umanjivati efekt istoga. Nego budi covjek i reci....je zajebli su, sranja se dogadaju. Pogotovo ako ocekujes da drugi postupe jednako.
Ovo je rat u kojemu na četiri poginula pripadnika oružanih formacija gine jedan civil. S obzirom na to da su najžešće bitke vode u urbanim dijelovima zemlje ispada da je svima stalo do civila. U stvarnosti civili pobjegnu ako nisu suniti, a područje zauzimaju pobunjenici. Ako ne stignu pobjeći velika je šansa da će nastradati. Vojska kada osvaja pobunjeničko područje, ne gleda ima li vojni cilj u blizini civila, jer kako bi inače išta osvojili kada su pobunjenička uporišta po gradovima. 
Ja navijam za Asada u tom ratu, ne zato što je dobar, nego zbog toga što bi njegovim padom došli sto puta gori i što će se dogoditi egzodus manjina, ženskih i općenito ljudskih prava, svega onog za što se zalažu zemlje koje podržavaju pobunjenike.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 24/9/2016, 10:23

Max zaboravlja da je Sirija pri ovog rata bila normalna sekularna zemlja, u kojoj su religijske manjine (uključujući brojnu kršćansku manjinu) imale prava. 

A rat i islamiste su nametuli ovi sa zapada.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/9/2016, 11:16

AlfaOmega wrote:Max zaboravlja da je Sirija pri ovog rata bila normalna sekularna zemlja, u kojoj su religijske manjine (uključujući brojnu kršćansku manjinu) imale prava. 

A rat i islamiste su nametuli ovi sa zapada.

Max je bio u toj Siriji prije rata, pa Max otprilike zna kakva je bila, onoliko koliko je bilo moguce upiti u periodu u kojem sam bio u istoj. Tako da zajebi to...normalna sekularna zemlja. Dakle tamo je nakon zadnjeg ustanka vojska/policija odrzavala mir na nacin da se provjeravalo sve i svasta. Neki dijelovi pucanstva stvarno jesu bili segregirani, zasto je to problem reci? Kurdi recimo. Suniti barem koliko sam ja shvatio nisu bili nesto segregirani ono...pun ih je kurac bio u vojsci,policiji i slicno. Ali da je to zemlja na klimavim nogama je. Stoga ne stimaju te definicije normalne sekularne zemlje. To je zemlja u kojoj poglavica odrzava mir na nacin kako jedino zna...ostavljajuci na kreativnost stanovnistvu sto ce se dogoditi ako pizdarije krenu. Sto se naposlijetku vec dogadjalo. Takve zemlje nemogu biti normalne sekularne zemlje na nacin da to stanovnistvu dodje kao normalno jer stanovnistvo tih zemalja nije normalno. Zamjeraju jedni drugima nevidjeno glupe stvari i spremni su prolivat krv jedni drugima zbog toga. Ti ces mene ja cu tebe poslat u picku materinu,nazvat najgorim stvarima pa ne pada na pamet ni tebi ni meni doci u onoga drugoga u kucu i pobit citavu familiju radi toga. Tamo je to uvrijezena shema. I jos nesto....sekularizam u ovom tradicionalnom obliku. Tamo je prolazio eventualno u velikim gradovima tj centrima istih. U ruralnim sredinama "radi mira u kuci" se dozvoljavalo sve i svasta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 24/9/2016, 13:03

tako je a amerikanci nemaju sa svim tim nikakve veze

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 24/9/2016, 13:25

MaximusDecimusMiridije wrote:
Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov

A ne ne...neces poravnavati tako jer takovo nesto nisam ni napisao. Pokusaj jos jednom. Nadji jedan post koji ide u prilog ovome napisanome da sam ja napisao. Ajde jedan bokte. Nije tesko. Nema na temi sve skupa mojih 10 postova.
ravnanje je pomenuto na jodino opetovano spominjanje kako ginu civili i kako rusi rushe i razaraju , ginu, istina, da bi izbjegli pogibije civila rusi i vojska bi  trebali odustati od bilokakovog napada,
cak dozvoliti kozojebima da ih posmicaju kao flashe, mislim, alo, joda kad pocne srati onda sere ko trudna foka, naravno da ginu kad su kozojebi medju njima, nek se maknu od kozojeba il nek maknu kozojebe, 90% njih podrzava kozojebe il su im familije,  pa ako kozojebi mogu ubit necijeg clana familije zasto neko nebi njegovog, ko im jebe mater

_________________
Sirija - Page 50 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 24/9/2016, 13:27

jebalo majku pa tih civila a medju njima i muskaraca ima vise nego tih kozojeba a oruzja vjerujem ima pun kurac,da hoce ovi bi ih ladno mogli posmicati ali jebiga,nece,a mozda ih i simpatisu ili jednostavno cekaju da vide ko ce pobjediti pa da se tome priklone

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 24/9/2016, 13:51

ma civili su glavnom uhvatili tutanj, ostalo je nesto kozojebskih familija, tari assade

_________________
Sirija - Page 50 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 24/9/2016, 14:00

The Fars News has reported that ‘The Russian warships fired three Caliber missiles at the foreign officers' coordination operations room in Dar Ezza region, killing 30 Israeli and western officers’.

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=12246

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum