ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Sora 17/8/2016, 17:36

marcellus wrote:
provocator wrote:Kaže stručnjak Košić kako je ex YU bila teroristička država... A eto sjećam se kako je taj isti Košić larmao: ''Nije čudo da Zvonko Bušić nije mogao više živjeti u takvoj Hrvatskoj, koja postaje – kako rekoh prije godinu dana u Gvozdu – Protuhrvatska!''

Sad je više nego evidentno kako Košić ne razumije ni bit kršćanstva ni svoje biskupsko poslanje.

Bit kršćanstva je podržati ubojice nedužnih ljudi?

Kurac su neduzni
Ako ih podrzavaju takvi mutni tipovi ko ti :cry

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Sora 17/8/2016, 17:40

Seratorska gamad tipa Marcelka kpjoj nista nije sveto. Prva se pozove na svetost crkvenih ljudi i opravdavaju njihove poteze time.
Nisu ni Kosici ni Bozanici sveci.
Oni su obicni guzonje kpjima je cilj ocuvati imutak vatikana doo.
Nist im vjerivati.
Da su sveci. Bili bi na strani bjednih i siromasnij.
A nisu.
Osim pape

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by marcellus 17/8/2016, 17:47

Sora wrote:
marcellus wrote:
provocator wrote:Kaže stručnjak Košić kako je ex YU bila teroristička država... A eto sjećam se kako je taj isti Košić larmao: ''Nije čudo da Zvonko Bušić nije mogao više živjeti u takvoj Hrvatskoj, koja postaje – kako rekoh prije godinu dana u Gvozdu – Protuhrvatska!''

Sad je više nego evidentno kako Košić ne razumije ni bit kršćanstva ni svoje biskupsko poslanje.

Bit kršćanstva je podržati ubojice nedužnih ljudi?

Kurac su neduzni
Ako ih podrzavaju takvi mutni tipovi ko ti :cry

znači kršćanski ih je ubiti bez suđenja?

_________________
Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Eroo 17/8/2016, 17:55

provocator wrote:
Eroo wrote:

Niđe veze...Amerika, Pinoche, Suharto...Mogao si spomenuti i Hitlera. Ako je Hitler mogao, zašto ne i Tito, jelda...Trupino.  :D
Kaj si stvarno bolestan ili se samo praviš glup?
S tobom o ovakvim stvarima raspravljat, a nepravit se glup, bi bilo obično gubljenje vremena. A ovako barem nije obično.. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Guest 17/8/2016, 18:00

jastreb wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
bogomdani wrote:ebi ga..osjetljive dooše..

Kad oni vrijeđaju druge to je OK ali kad im netko drugi vrati milo za drago e onda nije OK. :D  ljudske mizerije koje drkaju na sliju Ante Pavelića.
I ne samo to. Već nisu u stanju izvesti bez emocija i pristranosti ijednu raspravu.

neki dan sam ih pozvao da raspravljamo neprstrano o pogibiji Gordana Lederera i svi su me napali da sam četnik,četničko smeće,soldateska i psovali mi mater.

Nitko nije dobio bana.

Nadam se da su ovaj tvoj post admini pročitali pa neka se malo zamisle jesu li objektivni ili su ipak kako sam im već rekao pristrani i nedosljedni u djeljenju banova ipak im je očito draže njihovo forumsko desno ustaško klerofašističko stado kojeg tetoše i čuvaju ko oko u glavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by michaellcmacha 17/8/2016, 18:04

Usne Stjepana Gnječa wrote:
jastreb wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
bogomdani wrote:ebi ga..osjetljive dooše..

Kad oni vrijeđaju druge to je OK ali kad im netko drugi vrati milo za drago e onda nije OK. :D  ljudske mizerije koje drkaju na sliju Ante Pavelića.
I ne samo to. Već nisu u stanju izvesti bez emocija i pristranosti ijednu raspravu.

neki dan sam ih pozvao da raspravljamo neprstrano o pogibiji Gordana Lederera i svi su me napali da sam četnik,četničko smeće,soldateska i psovali mi mater.

Nitko nije dobio bana.

Nadam se da su ovaj tvoj post admini pročitali pa neka se malo zamisle jesu li objektivni ili su ipak kako sam im već rekao pristrani i nedosljedni u djeljenju banova ipak im je očito draže njihovo forumsko desno ustaško klerofašističko stado kojeg tetoše i čuvaju ko oko u glavi.
naravno da su pristrani, naime radi se o ljudima koji žive i dišu hrvatski, i naravno da ti kao takvi ne odgovaraju. vrlo jednostavno odi na srpski forum, krstaricu kurac palac i bićeš bez brige svoj na svom i sa svojima.... i povedi ove prečane što ovuda tumaraju... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Guest 17/8/2016, 18:08

michaellcmacha wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
jastreb wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
bogomdani wrote:ebi ga..osjetljive dooše..

Kad oni vrijeđaju druge to je OK ali kad im netko drugi vrati milo za drago e onda nije OK. :D  ljudske mizerije koje drkaju na sliju Ante Pavelića.
I ne samo to. Već nisu u stanju izvesti bez emocija i pristranosti ijednu raspravu.

neki dan sam ih pozvao da raspravljamo neprstrano o pogibiji Gordana Lederera i svi su me napali da sam četnik,četničko smeće,soldateska i psovali mi mater.

Nitko nije dobio bana.

Nadam se da su ovaj tvoj post admini pročitali pa neka se malo zamisle jesu li objektivni ili su ipak kako sam im već rekao pristrani i nedosljedni u djeljenju banova ipak im je očito draže njihovo forumsko desno ustaško klerofašističko stado kojeg tetoše i čuvaju ko oko u glavi.
naravno da su pristrani, naime radi se o ljudima koji žive i dišu hrvatski, i naravno da ti kao takvi ne odgovaraju. vrlo jednostavno odi na srpski forum, krstaricu kurac palac i bićeš bez brige svoj na svom i sa svojima.... i povedi ove prečane što ovuda tumaraju... ;)

Yawn...što to znači živjeti i disati hrvatski????? de ti to meni podrobno detaljno objasni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by michaellcmacha 17/8/2016, 20:08

Usne Stjepana Gnječa wrote:
michaellcmacha wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
jastreb wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:

Kad oni vrijeđaju druge to je OK ali kad im netko drugi vrati milo za drago e onda nije OK. :D  ljudske mizerije koje drkaju na sliju Ante Pavelića.
I ne samo to. Već nisu u stanju izvesti bez emocija i pristranosti ijednu raspravu.

neki dan sam ih pozvao da raspravljamo neprstrano o pogibiji Gordana Lederera i svi su me napali da sam četnik,četničko smeće,soldateska i psovali mi mater.

Nitko nije dobio bana.

Nadam se da su ovaj tvoj post admini pročitali pa neka se malo zamisle jesu li objektivni ili su ipak kako sam im već rekao pristrani i nedosljedni u djeljenju banova ipak im je očito draže njihovo forumsko desno ustaško klerofašističko stado kojeg tetoše i čuvaju ko oko u glavi.
naravno da su pristrani, naime radi se o ljudima koji žive i dišu hrvatski, i naravno da ti kao takvi ne odgovaraju. vrlo jednostavno odi na srpski forum, krstaricu kurac palac i bićeš bez brige svoj na svom i sa svojima.... i povedi ove prečane što ovuda tumaraju... ;)

Yawn...što to znači živjeti i disati hrvatski????? de ti to meni podrobno detaljno objasni.
kad je grdo tu su negdje u nekom od paklenih krugova, i trpe dok ne prođe, a kad je dobro vesele se istomu a sve na hrvatskom tlu i pod hrvatskim nebom.... ok, ne moraš se truditi da razumiješ, a i lakše ti je ono što sam ti predložio... krstarica i bok te veselio... dok te ne skuše a onda i odande ima da voziš...;) jes vidio kako se ovih par odoša nasanjkalo da im tamo nema mjesta pa ovdje arlauču... ;)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Guest 17/8/2016, 20:10

jbg, nedostatak picke za zivota ili primanje kara u bulju proizvode degeneracije i frustracije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by provocator 18/8/2016, 13:03

Eroo wrote:
provocator wrote:
Eroo wrote:

Niđe veze...Amerika, Pinoche, Suharto...Mogao si spomenuti i Hitlera. Ako je Hitler mogao, zašto ne i Tito, jelda...Trupino.  :D
Kaj si stvarno bolestan ili se samo praviš glup?
S tobom o ovakvim stvarima raspravljat, a nepravit se glup, bi bilo obično gubljenje vremena. A ovako barem nije obično.. jocolor
Pa razbi me argumentima ili hoćeš da ja razbijem tebe? Samo reci! Jedva čekam.

_________________
Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Clone Stormtrooper 18/8/2016, 18:00

istina , SFRJ je podrzavala teroristicke pokrete i rezime
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by jastreb 18/8/2016, 18:17

Clone Stormtrooper wrote:istina , SFRJ je podrzavala teroristicke pokrete i rezime
Jugoslavija je bila žrtva ustaških i četničkih terorista,koji su upadali u ambasade,ubijali osoblje ambasada,podmetali bombe na plaže (Jandro Fraćin),u kinematografe(Hrkać),upadali u zemlju sa oružjem i ubijali vojnike,policajce,građane (grupa Feniks) i sl.

Dakle Jugoslavija se od terorizma branila.

A Njegoš je lijepo reka:

"Zlo čineći od zla braneći se
Tu grijeha nikakvoga nema"
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by provocator 18/8/2016, 21:53

Ukratko rečeno Košić je obični i priglupi seronja... Blago rečeno. Lupeta idiotarije i to škvadra puši. Zamisli kretenoida... taj biskup iskoristio je nedavnu presudu izrečenu u Njemačkoj dvojici nekadašnjih čelnika jugoslavenske Službe državne sigurnosti da bi iz te presude, zanemarujući činjenicu da ona nije pravomoćna, tj. da u žalbenom postupku može biti i promijenjena, izvukao zaključak kako je to "presuda čitavom jugo-komunističkom sustavu koji je ubijao hrvatske domoljube u inozemstvu", precizirajući da je njome "osuđena komunistička Jugoslavija kao teroristička država i njezin komunistički režim kao zločinački".

Koliko glup moraš biti da takvo što provališ?

_________________
Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by provocator 18/8/2016, 21:56

Uostalom nije čudo da je Karčmarko i Vlada sklepana od HDZ-ovaca i MOST-ovaca otišla u kurac kada im je taj idiot hodao po prostorijama ministarstva i blagosljivljao ih. Potrošio je glupi Košić na litre svete vodice a onda sve ode pizdu lepe matere.

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 PXL_250116_12544655-656x451

_________________
Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Košić:Jugoslavija je bila teroristička država. - Page 6 Empty Re: Košić:Jugoslavija je bila teroristička država.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum