ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by n1smrad Sat 7 Mar - 11:48


koji kjut voice sasja :^^

n1smrad

Posts : 94
2015-02-26


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sat 7 Mar - 18:15

Vani je prekrasno danas. Suncano, a hladno!

Bili T i ja na kavi sa legicama,sad navecer svi skupa u setnji..malo se smrznuli i sad kuci na toplome.
Jos malo spavanje mala,a mi cemo neki film.

Volim vikende!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by n1smrad Sun 8 Mar - 2:50

prva pijana vožnja nakon 8 godina vozačke, still no ticket-

oni dani kad smo ukucavali ISIS u jubito i dobili dobru glazbu a ne mejnstrim dekapitacije :^^
n1smrad
n1smrad

Posts : 94
2015-02-26


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Mar - 3:25

Bitno da sam ja alkos, a tu se neki jos hvale kako izbjegavaju organe zakona


NisaM znao da je isis uklonjen sa tube....ah mora zbog isila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Mar - 10:26

n1smrad wrote:prva pijana vožnja nakon 8 godina vozačke, still no ticket-

hah, ja jednom tjedno vozim pijan, ali jednu subotu me zaustavilo, vozio sam auto od frenda, jer je on još više popio nego ja,
vozačka mi je bila doma ostala, i ništa kaže policajac da dam osobnu, pitao me koliko sam popio, kažem ja jednu ožujsku hahahah,
a pili smo od 9 do 2 , i nisam morao puhati, sva sreća, to je prvi put da su me zaustavili, pa su mi valjda progledali kroz prste
a nedavno sam isto vozio pijan auto od frenda, ali cilu večer smo pili viski, i nisam uopće vidio cestu, samo neke sjene, opalio sam u tratovar sa kolom  :^0

sad pazim da ne pijem više puno ...  :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by n1smrad Sun 8 Mar - 10:58

sram te bilo habibi piano jedan, jadan popio 2 pive i krivo mi što sam sjeo za upravljač a ovaj radi gta po gradu :^^

inače, sretan dan svim ženama ovog podforuma i onima koji se tako osjećaju
n1smrad
n1smrad

Posts : 94
2015-02-26


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 8 Mar - 11:11

obozavam kad me zovu nedjeljom u osam ujutro da mi kazu da trebam ic radit do osam uvecer

a vani sunce i 19 stupnjeva celzijevih
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 8 Mar - 11:12

a vi sto pijete i vozite, promislite malo ako imate cim

kad se dogodi sranje i netko nastrada, onda je kasno
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by n1smrad Sun 8 Mar - 11:19

sad ćeš reć da nisi nikad jednu putnu pa za volan sjela?
n1smrad
n1smrad

Posts : 94
2015-02-26


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 8 Mar - 11:39

ne, kao prvo nemam vozacku dozvolu

kao drugo, jednom sam isla vozit skuter doma kad sam bila pripita i ubila se

no, bolje da sam sebe nego nekog drugog

to je bio prvi i jedini put
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by n1smrad Sun 8 Mar - 11:52

vozila bez vozačke, cram te bilo.

i meni je ovo prvi i zadnji put, a nisam se ubio!!
n1smrad
n1smrad

Posts : 94
2015-02-26


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Mar - 11:55

Prestao sam piti ...rijetko kad popijem nesto vise i to samo u posebnim prigodama

Ali za volan nikada ne sjedam ako pijem...nikad ...ajd da se ubijem..pa jebiga sam si budes kriv....ali da imam na dusi nekog prijatelja ili da nekog slucajnog prolaznika ubijem..nikad si ne bi oprostio..mislim da bi odmah pocinio suicid . 

Za mene je to vrhubac neodgovornog ponasanja i tu bi drakonske kazne davao ..dozivotne zabrane voznje i puno teze zatvorske kazne u slucaju nesreca...a posto je takvo ponasanje sklono recidiviranju ..pogotovo s obzirom na smjesne kazne koje nemaju nikakvog odgojnog ucinka treba biti znatno strozi

Tko god ne razumije da je ugrozavanje drugih drustveno neprihvatljivo spada u domenu pAtoloske licnosti kojoj treba onemoguciti odredjene stvari

Vi svi ovdje vrlo vjerojatno zAjedno niste popili koliko sam ja sam propio za vrijeme faksa ali si opet nikad nisam uzeo slobodu da takvo sto radim

To nije smijesno..to nije cool ..nije nesto cime se trebate ponositi ..samo je neprihvatljivo ..vrlo jednostavno..nema tu 50 nijansi sive
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 8 Mar - 12:06

M3tzTli wrote:Prestao sam piti ...rijetko kad popijem nesto vise i to samo u posebnim prigodama

Ali za volan nikada ne sjedam ako pijem...nikad ...ajd da se ubijem..pa jebiga sam si budes kriv....ali da imam na dusi nekog prijatelja ili da nekog slucajnog prolaznika ubijem..nikad si ne bi oprostio..mislim da bi odmah pocinio suicid . 

Za mene je to vrhubac neodgovornog ponasanja i tu bi drakonske kazne davao ..dozivotne zabrane voznje i puno teze zatvorske kazne u slucaju nesreca...a posto je takvo ponasanje sklono recidiviranju ..pogotovo s obzirom na smjesne kazne koje nemaju nikakvog odgojnog ucinka treba biti znatno strozi

Tko god ne razumije da je ugrozavanje drugih drustveno neprihvatljivo spada u domenu pAtoloske licnosti kojoj treba onemoguciti odredjene stvari

Vi svi ovdje vrlo vjerojatno zAjedno niste popili koliko sam ja sam propio za vrijeme faksa ali si opet nikad nisam uzeo slobodu da takvo sto radim

To nije smijesno..to nije cool ..nije nesto cime se trebate ponositi ..samo je neprihvatljivo ..vrlo jednostavno..nema tu 50 nijansi sive

potpisujem i slazem se milijun posto
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 8 Mar - 12:15

Takodjer nikad vozila a da sam nesto popila..ma ni guc.
Ne podnosim takvu neodgovornost!

Imala sam ocito puno srece kad sam sjedala u auto s pijanim vozacima..
Pijanim hm..prepijanim.
Mladost ludost..ali ne vise,hvala!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Mar - 12:20

Kad cujem da smo zemlja znanja mi se smuci...jucer u osijeku sam trazio jednu knjigu i naravno da je nema 
A po svemu sudeci ni u zagrebu:_|:

Morati cu je naruciti putem neta ..a to ne volim pogotovo kad su u pitanju ozbiljni novci:|:

Bety os' biti dostavljac ?:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 8 Mar - 12:21

moze, samo reci sto treba
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 8 Mar - 12:22

sad jos reci da oces crvenu knjigu od junga :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by n1smrad Sun 8 Mar - 12:25

smradinjo se isto slaže, zemlja znanja, koliko sam samo knjiga prvi digao u knjižnici :_| :^^
n1smrad
n1smrad

Posts : 94
2015-02-26


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Mar - 12:25

Sto ce mi to ...nisam u sdp-u ^^

Velike knjige iako skupljaju prasinu su dobre za pravljenje kolaca..stoga ih se nemoj olako odreci ^^


Last edited by M3tzTli on Sun 8 Mar - 12:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 8 Mar - 12:29

to sto neko puno cita ne znaci da zna :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by n1smrad Sun 8 Mar - 12:32

ako nastaviš biti takva neću te zabavljati za radnog vremena više :^^
n1smrad
n1smrad

Posts : 94
2015-02-26


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum