ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by n_razbojnik 9/8/2016, 08:58

to sam propustio nesto, tvoj odlazak iz Švabije i spoj webera i crvenog

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by Guest 9/8/2016, 09:00

Ma weber i crvenkasti su dogovorili spoj u nekom kaficu u zagrebu..Weber je tamo sjedio satima,a tko zna sto je crvenkasti radio..Weber je spusio obicnu navlakusu..kitio se na teraci,a ovaj okidao smartfonom slike..zasto nema Webera na Forumu..?to je ujedno i bilo zadnje,sto cujem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by Guest 9/8/2016, 09:19

Zagreb -- Hrvatski domoljub sa ostrva Vir prijavio je komšiju da je istakao četničko znamenje na svojoj kući iako je reč o gusarskoj zastavi.
Švajcarski državljanin upao je u ozbiljnu nevolju pošto ga je na hrvatskom ostrvu Vir neko prijavio policiji da je na krovu kuće istakao "četničku" zastavu.
"Ma kakva četnička zastava, to je zastava Pirata sa Kariba. Moj sin koji je dolazio na odmor iz Švajcarske veliki je obožavatelj Džonija Depa i njegovih karipskih gusara iz filma Pirati s Kariba, pa sam hteo da ga dodatno obradujem. Gusarska zastava je kupljena prošle godine na štandu u Zadru", rekao je "optuženi" Slobodnoj Dalmaciji. 

Prijavljen je da je na krov svoje kuće na Viru istakao "četničku" crnu zastavu sa mrtvačkom glavom i prekštenim kostima. 

"Sve do dana Oluje niko od komšija se nije požalio da mu zastava smeta, inače bih je odmah uklonio. Situacija je sada vrlo ozbiljna, na Viru me sada nazivaju četnikom i bojim se za svoj život. Strah me je da će mi neko baciti bombu na kuću ili da će me ubiti na ulici. Ja sam švajcarski državljanin, ali sam isto tako hrvatski državljanin katoličke vere#, rekao je on. 

Zastava je uklonjena po dolasku policije, u čijem se zapisniku navodi da je, na dojavu građana, izdat optužni predlog zbog isticanja nepoželjnih simbola. 

Gusarska zastava je oduzeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by Guest 9/8/2016, 09:19

novi blockbuster-četnici sa kariba...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by Guest 9/8/2016, 09:19

bože dragi, koji iskompleksirani narod...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by Guest 9/8/2016, 09:23

četnički vojvoda jack sparrow...  :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by Regoč 9/8/2016, 10:33

lobo1 wrote:Referendum, nek     narod  odluči !
Nema što narod odlučivati o podrietlu pozdrava, to rade povjesničari, a činjenica je da taj pozdrav prije ustašah nitko nije upotrjebljavao, dakle je ustaški. Tko drukčije kaže, kleveće i laže. Ono o čem se može referendumom odlučivati jest hoćemo li ga službeno rabiti ili ne.

_________________
Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav? - Page 2 Empty Re: Ike Mandurić: Je li pozdrav Za Dom Spremni ustaški pozdrav?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum