ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Page 2 of 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 9:59

Regoč wrote:E, kad bi tako upali svakom turbofolkašu, Hrvatska bi se civilizacijski uzdigla.

Vi ustaše obožavate cajke.

Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Ulpijan Wed 3 Aug - 10:00

pizzon wrote:
to je istina, i ko vas yebe
mi smo za vas kosmos u tom smislu

Takvi koji prekidaju koncerte su iste te strukture svijesti kao i ti, ono: mi, naši, moji, vi, za vas... 
Jedino kaj si ti papak pa za rasturanje derneka nisi sposoban, ovako samo naričeš po hrvatskom forumu kako VAS ne vole...
Ulpijan
Ulpijan

Posts : 81
2016-07-04


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:00

pa nije problem pevačica, probleme je sto ne mogu da podnesu srpsko veselje.
a to, koliko hrvati preziru srpsku muziku, nemojmo o tome.
nije valjda neko ocekivao da pozovu " glazbenika "onog T,
 sto  "vaspitava "decu po crkvama.


Last edited by pizzon on Wed 3 Aug - 10:04; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by udba Wed 3 Aug - 10:02

pizzon wrote:pa nije problem pevačica, probleme je sto ne mogu da podnesu srpsko veselje.
a to, koliko hrvati preziru srpsku muziku, nemojmo o tome.
nije valjda neko ocekivao da pozovu " glazbenika " sto vaspitava
decu po crkvama.
Ne pričaj gluposti, HDZ, Bandić, hrvatski reprezentativci i svi drugi domoljubi slave svoje pobjede uz srpski, izvorni, čisti, nepatvoreni turbofolk
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:02

dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:bla bla bla kenj kenj kenj.

šta bla bla koji Q
to je istina, i ko vas yebe
mi smo za vas kosmos u tom smislu

Vi ste kurac od zemlje po svakoj definiciji na planetu koja postoji. Zemlja kurvi,kriminalaca,ubojica,ludjaka i hostaplera....potpuno nesposobni za bilo koji oblik samokritike te za apsolutno sve sto zaserete krivite nekoga drugoga. A ti si idealni predstavnik svoje zemlje :)
Rugala se koza ovci. Stranačke naci milicije vam lutaju zemljom i brane koncerte i kulturna dešavanja a ti nešto prebacuješ Srbiji. O jebote.

Apsolutno sam siguran da to tebi tako izgleda. I to je vise nego dovoljno za reci o citavoj situaciji. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:03

zato sam i napsao : nemojmo o tome !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Stanojko Wed 3 Aug - 10:03

udba wrote:
pizzon wrote:pa nije problem pevačica, probleme je sto ne mogu da podnesu srpsko veselje.
a to, koliko hrvati preziru srpsku muziku, nemojmo o tome.
nije valjda neko ocekivao da pozovu " glazbenika " sto vaspitava
decu po crkvama.
Ne pričaj gluposti, HDZ, Bandić, hrvatski reprezentativci i svi drugi domoljubi slave svoje pobjede uz srpski, izvorni, čisti, nepatvoreni turbofolk
Ma nije to problem, vole oni cajku..samo ne vole zene. geek

_________________
CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:05

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 SLOz8Ek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by udba Wed 3 Aug - 10:06

Usne Stjepana Gnječa wrote:CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 SLOz8Ek
to će biti tema za sebe, polako ne žuri..
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Regoč Wed 3 Aug - 10:08

Turbofolk kao takav je civilizacijsko dno i simbol Balkana. Stoga svaki vid takve buke treba biti prekinut.

_________________
CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by darth_vader Wed 3 Aug - 10:14

MaximusDecimusMiridije wrote:bla bla bla kenj kenj kenj.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:14

Regoč wrote:Turbofolk kao takav je civilizacijsko dno i simbol Balkana. Stoga svaki vid takve buke treba biti prekinut.

Zasto? Sta ti puca kurac sta tko slusa jebote....ajde Isusati. Je....neslusljivo je. Ali sta sad zaboga....mora biti i kuruza glazba za neke ljude :D svako mora imati nekakav ventil.


Last edited by MaximusDecimusMiridije on Wed 3 Aug - 10:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by dzango Wed 3 Aug - 10:15

MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:bla bla bla kenj kenj kenj.

šta bla bla koji Q
to je istina, i ko vas yebe
mi smo za vas kosmos u tom smislu

Vi ste kurac od zemlje po svakoj definiciji na planetu koja postoji. Zemlja kurvi,kriminalaca,ubojica,ludjaka i hostaplera....potpuno nesposobni za bilo koji oblik samokritike te za apsolutno sve sto zaserete krivite nekoga drugoga. A ti si idealni predstavnik svoje zemlje :)
Rugala se koza ovci. Stranačke naci milicije vam lutaju zemljom i brane koncerte i kulturna dešavanja a ti nešto prebacuješ Srbiji. O jebote.

Apsolutno sam siguran da to tebi tako izgleda. I to je vise nego dovoljno za reci o citavoj situaciji. :)
Pa jebote, ako za običnu tezgu u nekom selu treba potvrda o moralno političkoj podobnosti pevaljke i nacionalnom opredeljenju, onda šta reći dalje. Kraj. Nema dalje.

_________________
CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by darth_vader Wed 3 Aug - 10:18

Regoč wrote:E, kad bi tako upali svakom turbofolkašu, Hrvatska bi se civilizacijski uzdigla.
:beer

Samo HDZ-ovci bi na žalost najviše kmecali...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by dzango Wed 3 Aug - 10:19

Gde su ovde Crnokošuljaši:


_________________
CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by max123 Wed 3 Aug - 10:20

nek se ljudi vesele.dobra mjuza opusta.ajmo,ruke gore.opacupa...

max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:20

dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:

šta bla bla koji Q
to je istina, i ko vas yebe
mi smo za vas kosmos u tom smislu

Vi ste kurac od zemlje po svakoj definiciji na planetu koja postoji. Zemlja kurvi,kriminalaca,ubojica,ludjaka i hostaplera....potpuno nesposobni za bilo koji oblik samokritike te za apsolutno sve sto zaserete krivite nekoga drugoga. A ti si idealni predstavnik svoje zemlje :)
Rugala se koza ovci. Stranačke naci milicije vam lutaju zemljom i brane koncerte i kulturna dešavanja a ti nešto prebacuješ Srbiji. O jebote.

Apsolutno sam siguran da to tebi tako izgleda. I to je vise nego dovoljno za reci o citavoj situaciji. :)
Pa jebote, ako za običnu tezgu u nekom selu treba potvrda o moralno političkoj podobnosti pevaljke i nacionalnom opredeljenju, onda šta reći dalje. Kraj. Nema dalje.

Gle sad....da su mene pitali ja bih im savjetovao da nastoje da im se ne preklapa datum i pozicija folk-koncerta s bajkerskim okupljanjem 8km dalje....ali nisu me pitali. E sad...sve sto zemlja moze je poslati policiju kao osiguranje koncerta. Sto se i napravilo. Policija je sprijecila da dodje do sranja....sprijecavanje bilo cega drugoga spada u krsenje prava....pogotovo kad se radi o otvorenome prostoru. Mene jedino jebe sto se opce trudim ovo napisati....posto efekta nece imati nikakvoga. Kontam ludjaka pizona zasto je lud. Tebe ne kontam. Sam ja isao tamo sprijecavati taj koncert? Ili itko odavde kad smo kod toga. Ali nekako je slatko govoriti svi ste vi takvi zato jer se naslo par budala koji su isli urlati tamo jelda? tc tc tc....kao sto rekoh. Bla bla bla kenj kenj kenj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:22

Dečki su imali iskustava iz ranijih godina....pa bolje spriječiti nego liječiti.

"Sve bi to bilo u redu i vrlo pohvalno da se taj susret na koncu ne pretvori u najobičnije četnikovanje i veličanje propale “Republike Srpske Krajine”. Snimke tih susreta od prošlih godina su dostupne na YouTubeu i tamo se može čuti kako se iz stotina grla ori “mojaaa krajinoooo” i slične pjesmice. Kao kruna svega što se događalo na prva tri derneka, ove godine su organizatori bili toliko licemjerni da su kao glavnog glazbenog gosta pozvali “čuvenog” Milu Deliju. Radi se zapravo o pjevaču ultranacionalističkih pjesama iz Bukovice koji u pjesmama slavi i žali za “Republikom Srpskom Krajinom”, zatim borcima te iste “republike” iz koje je pobjegao glavom bez obzira prije dvadeset godina pred hrvatskih bojovnicima. U njegovim pjesmama se između ostalog prijeti Zagrebu odmazdom i granatiranjem. Zapravo, radi se o običnom ratnom huškaču i vrhunskom provokatoru."

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ministra-ostojica-ne-smeta-velicanje-krajine-u-zegaru-ove-godine-glavna-zvijezda-nacionalisticki-srpski-pjevac-mile-delijavideo-816024

Nije Morpolača, nego je Žegar.
Nebitno, jer posjećuju ih ionako uvijek iste ekipe i ton je identičan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by darla Wed 3 Aug - 10:23

Cuj isla pjevati u Morpolacu, a jebote led :D
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Guest Wed 3 Aug - 10:24

za dobru lovu, sto da ne ide.
plati koliko trazi,  svaka ima da se pojavi.
ona super peva, i lepa je, i sve je lepsa.
koje je to cernicke pesme pevala, ona,
 da se majmuni popnu na binu i kenjaju,
naprave nered i prekinu nastup.


Last edited by pizzon on Wed 3 Aug - 10:27; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by darla Wed 3 Aug - 10:24

Noor wrote:

Nije Morpolača, nego je Žegar.
Nebitno, jer posjećuju ih ionako uvijek iste ekipe i ton je identičan.

Ae, pred obljetnicu Oluje, ona nigdje drugdje nego u Moropolacu i okolicu Stankovaca, mrak.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:  - Page 2 Empty Re: CRNOKOŠULJAŠI PREKINULI KONCERT SRPSKE PEVAČICE:

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum