ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Branimir Glavaš podmitio sudove

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Serbinho-3 31/7/2016, 00:00

Ovog bi kod nas vec overili na parkingu.

Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 00:06

crvenkasti wrote:Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 150120079.7_mn

Hrvat.
Slava i čast.
Ponos.

Ratni zločinac

Hercegovac iz Drinovaca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 00:27

Usne Stjepana Gnječa wrote:
crvenkasti wrote:Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 150120079.7_mn

Hrvat.
Slava i čast.
Ponos.

Ratni zločinac

Hercegovac iz Drinovaca

A ti imas nesto protiv Hercegovaca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by lobo1 31/7/2016, 10:11

kolerik wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
crvenkasti wrote:Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 150120079.7_mn

Hrvat.
Slava i čast.
Ponos.

Ratni zločinac

Hercegovac iz Drinovaca

A ti imas nesto protiv Hercegovaca?
jasno  da ima , dobrim udjelom  "sjebali   njemu  milu "yugu=veliku  cigansku  Srbiju"Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 5c2b5b575100210863586c00106dbe44f17a6181caad4696c77113d41d9bcf4f

_________________
Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 10:24

kolerik wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
crvenkasti wrote:Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 150120079.7_mn

Hrvat.
Slava i čast.
Ponos.

Ratni zločinac

Hercegovac iz Drinovaca

A ti imas nesto protiv Hercegovaca?

Naravno da imam nešto protiv hercegovaca. Metak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Antijunak 31/7/2016, 11:29

Koje sve insinuacije neće pokrenuti Srbi i komunisti da ocrne Glavaša.
Da podmićujem suce onda bih podmitio da donesu oslobađajuću presudu, a ne rješenje kojim se ukida prvostupanjska presuda i postupak vraća na sam početak.
Postupak protiv Glavaša je politički montiran i motiviran što se najbolje može vidjeti po dvije stvari: a)postupak proti njega je počeo odmah nakon što je izašao iz HDZ i osnovao HDSSB b) Šeks nikad nije bio optužen premda je bio nadređen Glavašu,  da ne spominjem da nema nikakvih dokaza protiv njega.

Da je Osijek pao, Srbi i JNA bi u potpunosti okružili ostatak Slavonije i sa Srbima iz Zap. Slavonije krenuli direktno na Zagreb, a tko zna šta bi se dalje dogodilo...a to se na sreću nije dogodilo čime je dobrim dijelom zaslužan Glavaš.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 11:38

Pa da. Glavaš je antijunakkolerikpigletpainkiller...


Last edited by Ships&Chips on 31/7/2016, 11:42; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 11:40

Namontirane su glave jedino HDSSB-ovcima, sve za vođu, vođu nizašto. Zastrašivanje svjedoka i utjecanje na sudove im je normalna stvar, tako žive zadnjih 20-tak godina na štetu svih drugih i parazitski polagano uništavaju sve što su dotakli u Osijeku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Antijunak 31/7/2016, 11:44

Nisam HDSSB-ovac nego pravaš.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Antijunak 31/7/2016, 11:45

kolerik wrote:
asilovski wrote:
kofein wrote:
Regoč wrote:Dokazi za podmićivanje?


Ako Vučić ne sastavlja vladu zbog Glavaša, dokazi nisu potrebni.  Hehe
Čuj mali mu se zaposlio kod Hanžekovića, ovom su obećali kule i gradove, a VSRH je lakše podmiitti nego neke općinske ja znam i preko kog se ide to je javna tajna
Ja sam cuo od neke male koja je bila tamo pripravnica da to bas i nije neki glamurozni posao. Rade ko robovi, kad poloze pravosudni - izlazna vrata.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 11:49

Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su Srbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Antijunak 31/7/2016, 11:51

Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su?
Dokazi?
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 11:54

Antijunak wrote:
Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su?
Dokazi?
Žive i danas u Osijeku i šute. Znaju što mogu izgubiti ako svjedoče protiv svemoćnog šerifa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 11:57

Antijunak wrote:
Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su?
Dokazi?
Dej si spij enega ž njim. 

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Glavas-hitler-wine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by dijagram 31/7/2016, 11:58

Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su Srbi.
Tocno, no jednim dijelom zasluzan je i Glavas, svidjalo se to ljudima ili ne, to je cinjenica.
Isto naravno ne opravdava njegova eventualna kaznena djela.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 11:58

Starhemberg wrote:
Antijunak wrote:
Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su?
Dokazi?
Žive i danas u Osijeku i šute. Znaju što mogu izgubiti ako svjedoče protiv svemoćnog šerifa.
"On his Facebook page, Glavas posted a photograph showing five hanged people alongside the words of the Biblical eighth commandment, “thou shalt not bear false witness”, saying that those who break this rule face “God’s punishment”. He later apologised for this, but a clear massage had been sent." 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by crvenkasti 31/7/2016, 12:02

Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su Srbi.

Ti ne shvaćaš da se mi nismo borili protiv vojske ili naoružanih terorista, nego protiv Srba.
Hrvatska nikako nije mogla biti neovisna dok je njoj bilo Srba.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by dijagram 31/7/2016, 12:08

crvenkasti wrote:
Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su Srbi.

Ti ne shvaćaš da se mi nismo borili protiv vojske ili naoružanih terorista, nego protiv Srba.
Hrvatska nikako nije mogla biti neovisna dok je njoj bilo Srba.
Di je dzango, on ce mu to bolje:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by v_vlado 31/7/2016, 12:12

Antijunak wrote:Koje sve insinuacije neće pokrenuti Srbi i komunisti da ocrne Glavaša.
Da podmićujem suce onda bih podmitio da donesu oslobađajuću presudu, a ne rješenje kojim se ukida prvostupanjska presuda i postupak vraća na sam početak.
Postupak protiv Glavaša je politički montiran i motiviran što se najbolje može vidjeti po dvije stvari: a)postupak proti njega je počeo odmah nakon što je izašao iz HDZ i osnovao HDSSB b) Šeks nikad nije bio optužen premda je bio nadređen Glavašu,  da ne spominjem da nema nikakvih dokaza protiv njega.

Da je Osijek pao, Srbi i JNA bi u potpunosti okružili ostatak Slavonije i sa Srbima iz Zap. Slavonije krenuli direktno na Zagreb, a tko zna šta bi se dalje dogodilo...a to se na sreću nije dogodilo čime je dobrim dijelom zaslužan Glavaš.
i tko zna što bi bilo da je seljačka buna drugačje završila?....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Guest 31/7/2016, 12:14

crvenkasti wrote:
Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su Srbi.

Ti ne shvaćaš da se mi nismo borili protiv vojske ili naoružanih terorista, nego protiv Srba.
Hrvatska nikako nije mogla biti neovisna dok je njoj bilo Srba.
Nekad si čak bio zanimljiv trol, mirovina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by crvenkasti 31/7/2016, 13:00

Starhemberg wrote:
crvenkasti wrote:
Starhemberg wrote:Za obranu Osijeka zaslužni su njegovi branitelji na prvoj crti i znam neke od njih, a ne netko tko je mučio i ubijao civile po podrumima i garažama zbog jedine krivnje što su Srbi.

Ti ne shvaćaš da se mi nismo borili protiv vojske ili naoružanih terorista, nego protiv Srba.
Hrvatska nikako nije mogla biti neovisna dok je njoj bilo Srba.
Nekad si čak bio zanimljiv trol, mirovina.

ako imaš majicu na kockice, miha će te volit
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Branimir Glavaš podmitio sudove - Page 2 Empty Re: Branimir Glavaš podmitio sudove

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum