ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by udba Tue 26 Jul - 14:58

RayMabus wrote:Samo se bojim da će se vjetar okrenit na drugu stranu a tko bi gori sad je dole pa u suštini tko me sad takne taj je moja žrtva u buducnosti koju cu osobno posjetit na fizičkoj ravni i objasnit istoj da sam ja sa 13 godina brutalno ubio mačku koju sam namamio na vješla ......mačetom.

Igrat čemo se.

Ti češ biti moja maca.
Probaj Lexaurin. On drži po pet sati. Tvoj zadnji društveno prihvatljivi post je viđen prije dva i po sata. Ili si preskočio terapiju ili moraš prijeći na nešto jače. Vidi mene, miran ko bubica, čovjek bi reko da ne bi mrava zgazio.


Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Hannibal-Hopkins-1200x750

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 14:58

udba wrote:
RayMabus wrote:
Nemam obitelj a imam para i ovo je trenutak kad mogu sebi priuštit određenu dozu ludila i mogu mi političke elite i sav sistem u Evropi : POPUŠIT KURAZ.
Ja nemam para pa moram bit oprezan s ludilom. Kad sam u firmi, pogotovo pred šefom onda moram glumit da sam normalan i na uobičajen konvencionalan način izvršavati radne zadatke kako bih dobio plaću.
Dobit ćeš moj apartman koji oduzemo Vesni P. Meni ne treba. Dat ću ti ga.

Zanima me nešto drugo.

Apartman vrijedi više nego šta ćeš ti zaradit na tom šugavom poslu. Umij se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by udba Tue 26 Jul - 15:00

RayMabus wrote:
udba wrote:
RayMabus wrote:
Nemam obitelj a imam para i ovo je trenutak kad mogu sebi priuštit određenu dozu ludila i mogu mi političke elite i sav sistem u Evropi : POPUŠIT KURAZ.
Ja nemam para pa moram bit oprezan s ludilom. Kad sam u firmi, pogotovo pred šefom onda moram glumit da sam normalan i na uobičajen konvencionalan način izvršavati radne zadatke kako bih dobio plaću.
Dobit ćeš moj apartman koji oduzemo Vesni P. Meni ne treba. Dat ću ti ga.

Zanima me nešto drugo.

Apartman vrijedi više nego šta ćeš ti zaradit na tom šugavom poslu. Umij se.
Fer deal i pristajem. Izdaj zapovijed, umiven i počešljan čekam zadatke.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by neva Tue 26 Jul - 15:01

epikur37 wrote:Kaj mogu, no činjenica da sam ovu situaciju predviđao i razlagao tu an forumu prije više godina, dok je neve bila teška liberalka, marčelo tvrdi amerofil a yoda i deda u pelenama :D
ovu situaciju i stihiju nitko nije mogao predvidjeti, pa ni ti, ma koliko si sad tepao :P

svojevremeno je imigracijska politika u većini zemalja bila planirana i dovoljno dobro kontrolirana, a države su time nadomještale pad poslovanja u nišama koje je domaće stanovništvo napustilo, tada nije bilo potrebe za nekom drugom zaštitom ili represijom, jer broj imigranata nije prelazio nekoliko postotaka stanovništva, budući da su mnogi ekonomski imigranati bili primarno orijentirani na povratak u svoje zemlje i svojim obiteljima

ako se ti ne sjećaš, sjećam se ja da sam još na onom forumu bila žestoko protiv liberalne budalaštine o 'spajanju obitelji' koja je u imigracijske zemlje iz 'trećeg svijeta' dovukla mnoštvo podobrazovanih i ovisnih članova obitelji koje je bilo nemoguće integrirati, a time je zapravo uskratila razlog i motiv imigrantima da se jednom vrate odakle su i došli
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 15:01

udba wrote:
RayMabus wrote:Samo se bojim da će se vjetar okrenit na drugu stranu a tko bi gori sad je dole pa u suštini tko me sad takne taj je moja žrtva u buducnosti koju cu osobno posjetit na fizičkoj ravni i objasnit istoj da sam ja sa 13 godina brutalno ubio mačku koju sam namamio na vješla ......mačetom.

Igrat čemo se.

Ti češ biti moja maca.
Probaj Lexaurin. On drži po pet sati. Tvoj zadnji društveno prihvatljivi post je viđen prije dva i po sata. Ili si preskočio terapiju ili moraš prijeći na nešto jače. Vidi mene, miran ko bubica, čovjek bi reko da ne bi mrava zgazio.


Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Hannibal-Hopkins-1200x750
Otkrit ćeš prije ili poslije da je ovo igra : IL MI ILI ONI.

UMIJ SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 15:02

Neve wrote:
epikur37 wrote:Kaj mogu, no činjenica da sam ovu situaciju predviđao i razlagao tu an forumu prije više godina, dok je neve bila teška liberalka, marčelo tvrdi amerofil a yoda i deda u pelenama :D
ovu situaciju i stihiju nitko nije mogao predvidjeti, pa ni ti, ma koliko si sad tepao :P

svojevremeno je imigracijska politika u većini zemalja bila planirana i dovoljno dobro kontrolirana, a države su time nadomještale pad poslovanja u nišama koje je domaće stanovništvo napustilo, tada nije bilo potrebe za nekom drugom zaštitom ili represijom, jer broj imigranata nije prelazio nekoliko postotaka stanovništva, budući da su mnogi ekonomski imigranati bili primarno orijentirani na povratak u svoje zemlje i svojim obiteljima

ako se ti ne sjećaš, sjećam se ja da sam još na onom forumu bila žestoko protiv liberalne budalaštine o 'spajanju obitelji' koja je u imigracijske zemlje iz 'trećeg svijeta' dovukla mnoštvo podobrazovanih i ovisnih članova obitelji koje je bilo nemoguće integrirati, a time je zapravo uskratila razlog i motiv imigrantima da se jednom vrate odakle su i došli
Neve ne znam za njega al znam za sebe.

Vremeplov. Kvantna fizika.

Slušaj dobro.

ILI MI ILI ONI.

NEMA TRECE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by prckov Tue 26 Jul - 15:10

epikur37 wrote:
prckov wrote:ma nije tu problem samo liberalizam
kako ćete rješavat problem kad mu ne vidite uzrok
nije to te tako oštro podjeljeno po patijsko stranačkoj liniji

Pa na ideološkoj razini liberalizam je problem jer zadnjih 50 godina preko njegove potke se sve odvija, ali nije samo ta razina problematična.
libealizam je sa svojim slobodama postao nešto kao katalizator ljevičarskoj ideologiji. Dobar okvir u kome je ljevičarstvo procvjetalo, postalo i preovladavajući svjetonazor i pruzelo kulturu općenito. Liberalizam u kulturološom smislu i nema puno da ponudi, osim "sloboda", a tu prazninu upotpunile su ideje o jednakosti, ugroženosti, milosrđu, ekskluzivnoj krivici zapada za sva zla svijeta, antifašizmu, multikulturalnosti i slično. Sve redom ljevičarske.
S tim da taj ljevicarsko markistički svjetonazor imaju i poneki desničari i liberali a pogotovo zeleni.
U biti to je koktel koji je spontano pravio ovo što imamo danas, iskljucujući ljevčare koji aktivno sudjeluju u tome.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 15:11

Ubit ću sve koji stanu na stranu liberala i lijevicara. Bez iznimke.

KRAJ PRICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 15:15

RayMabus wrote:Ubit ću sve koji stanu na stranu liberala i lijevicara. Bez iznimke.

KRAJ PRICE.
Sad slobodno možete nastavit pričat šta god očete. Prtljajte šta god očete al ja sam taj koji vam neču dat sredinu.

Ovo šta sam vam rekao je konačno.

BEZ IZNIMKE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 15:20

Ovako je i drug Tito da tamo 44 ovima drugima da se priključe partizanima do tog datuma a poslije tko nije u jami je završija.

OD DANAS TKO BUDE PODRŽAVA LIJEVICARSKO LIBERALNU IDEOLOGIJU UBIT ĆU GA.

ILI JA OSOBNO IL NETKO OD MOJIH.

AJ BOG.

RASPRVA ZAVRŠENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by prckov Tue 26 Jul - 15:25

prckov wrote:
epikur37 wrote:
prckov wrote:ma nije tu problem samo liberalizam
kako ćete rješavat problem kad mu ne vidite uzrok
nije to te tako oštro podjeljeno po patijsko stranačkoj liniji

Pa na ideološkoj razini liberalizam je problem jer zadnjih 50 godina preko njegove potke se sve odvija, ali nije samo ta razina problematična.
libealizam je sa svojim slobodama postao nešto kao katalizator ljevičarskoj ideologiji. Dobar okvir u kome je ljevičarstvo procvjetalo, postalo i preovladavajući svjetonazor i pruzelo kulturu općenito. Liberalizam u kulturološom smislu i nema puno da ponudi, osim "sloboda", a tu prazninu upotpunile su ideje o jednakosti, ugroženosti, milosrđu, ekskluzivnoj krivici zapada za sva zla svijeta, antifašizmu, multikulturalnosti i slično. Sve redom ljevičarske.
S tim da taj ljevicarsko markistički svjetonazor imaju i poneki desničari i liberali a pogotovo zeleni.
U biti to je koktel koji je spontano pravio ovo što imamo danas, iskljucujući ljevčare koji aktivno sudjeluju u tome.
npr. liberali su ovdje jedva zaustavili ilegalnu imigraciju koja je postala masovna pod radničkom partijom.
da vidiš prosvjeda i kukanja ljevičara i grinovaca, śt na ulici što preko medija. Čak se i crkva pridrużila.
Liberali ovdjećak nisu ni za gej brakove, ljevićari naravno jesu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 15:35

prckov wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:
prckov wrote:ma nije tu problem samo liberalizam
kako ćete rješavat problem kad mu ne vidite uzrok
nije to te tako oštro podjeljeno po patijsko stranačkoj liniji

Pa na ideološkoj razini liberalizam je problem jer zadnjih 50 godina preko njegove potke se sve odvija, ali nije samo ta razina problematična.
libealizam je sa svojim slobodama postao nešto kao katalizator ljevičarskoj ideologiji. Dobar okvir u kome je ljevičarstvo procvjetalo, postalo i preovladavajući svjetonazor i pruzelo kulturu općenito. Liberalizam u kulturološom smislu i nema puno da ponudi, osim "sloboda", a tu prazninu upotpunile su ideje o jednakosti, ugroženosti, milosrđu, ekskluzivnoj krivici zapada za sva zla svijeta, antifašizmu, multikulturalnosti i slično. Sve redom ljevičarske.
S tim da taj ljevicarsko markistički svjetonazor imaju i poneki desničari i liberali a pogotovo zeleni.
U biti to je koktel koji je spontano pravio ovo što imamo danas, iskljucujući ljevčare koji aktivno sudjeluju u tome.
npr. liberali su ovdje jedva zaustavili ilegalnu imigraciju koja je postala masovna pod radničkom partijom.
da vidiš prosvjeda i kukanja ljevičara i grinovaca, śt na ulici što preko medija. Čak se i crkva pridrużila.
Liberali ovdjećak nisu ni za gej brakove, ljevićari naravno jesu
Prestani pričati.

Osobno ču ubit 1000 liberala u Hrvatskoj kad za to dođe vrijeme.

Ovce slijede svog vođu a ne možeš biti vođa ako svojim primjerom ne pokažeš da si sposoban za to šta naređuješ.

DOSTA JE BILO RASPRAVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 15:49

Spreman sam i snosit karmičke poslijedice ovoga a to je meni kao duhovnom biću bitnije od zemaljskih zakona.

Nema više rasprave.

1000 vas uzet.

I bit cu vođa a kad vide da ja to mogu onda ce i ovi okolo to radit tako da brojka nije 1000 nego puno više vas liberala i ostalih debila

Mi smo šta se mene osobno tiče ZAVRŠILI.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom   - Page 3 Empty Re: Njemačka policija u panici: Na stotine migranata su povezani s terorizmom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum