ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istina i samo istina

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by darth_vader 7/25/2016, 07:15

Lijep i slikovit opis Reala...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/25/2016, 18:05

Sjećate li se Ovreboa? Na današnji dan dogodila se najveća krađa u povijesti Lige prvaka
KLJUČNI PODACI

  • 6. svibnja 2009. godine Chelsea je razbio Barcelonu, ali je norveški sudac odveo Katalonce u finale Lige prvaka


Piše: A.Ha.
srijeda, 6.5.2015. 14:40





Istina i samo istina - Page 2 BtnminusTekst Istina i samo istina - Page 2 Btnplus

Istina i samo istina - Page 2 Sadfdsaf__1430909759_80.80.34.204
Screenshot (Youtube)
6. SVIBNJA 2009. godine Chelsea je u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka dočekao Barcelonu i u finalu je bio od 9. minute, kada je poveo volejem Essiena za pamćenje, pa sve do 93. kada je Iniesta izjednačio iz prvog udarca Barcelone u okvir gola na Stamford Bridgeu.
 
Ipak, nije Iniesta eliminirao Chelsea, već je to napravio norveški sudac Tom Henning Ovrebo, koji je propustio dosuditi čak šest penala za londonsku momčad! Četiri penala vidio bi i slijepac - prekršaje Alvesa na Maloudi, Abidala i Tourea na Drogbi, te ruku Piquea.
 

 
Drogba i Ballack jurili Ovreboa kojem navijači Chelseaja prijete i danas
 
"Ovo je jebena sramota", urlao je Drogba nakon što je po terenu zajedno sa suigračima jurio norveškog suca, koji je nekoliko godina kasnije priznao svoje pogreške. A jedna od pogrešaka išla je i na štetu Barcelone, kojoj je u 65. minuti isključio Abidala iako francuski branič kao posljednji igrač nije prekršajem zaustavio Anelku
 
"Svatko tko poznaje pravila nogometa zna da sam trebao donositi drugačije odluke. Ali, to je život nas sudaca. Na čudan način sam zadovoljan kako smo pomoćnici i ja ostali hladnokrvni u toj večeri", rekao je Ovrebo, koji i danas prima prijetnje navijača Chelseaja.
 
"I dalje mi prijete smrću, ali ih više ne uzimam ozbiljno. Najvažnije mi je da takve stvari ne utječu na moju obitelj. Kako to postići? Pa vjerujte da nitko od njih nikada nije vidio nijedan mail ili pismo koje sam dobio. Bacam ih u smeće. Skrivam to od njih, ne želim da se brinu i to je jedini način."
 
Engleski navijači napravili su i web igricu za iskaljivanje bijesa na norveškom sucu u kojoj u ulozi Drogbe možete šamarati Ovreba, koji je četiri godine kasnije završio sudačku karijeru, koju je obilježila sramotna noć u Londonu.
 

 
Chelsea je tako ostao bez prilike za osvetu Manchester Unitedu za poraz u finalu sezonu ranije, a Barcelona, koja je zbog sudačke pomoći te večeri zaradila nadimak Uefalona, u finalu je slavila s 2:0 i postala europski prvak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/25/2016, 18:09

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by FRANK 7/25/2016, 18:32

Braćala wrote:
End1899 wrote:Rumenige: "Juventus je mafija!"
Ne želim više da imam bilo kakav kontakt sa rukovodstvom Juventusa i sportskim direktorom Lučanom Mođijem. Oni nisu džentlmeni, oni su mafija


sve je rekao veliki karl-heinz
sad odjednom vise nije vodja mafije drzavnog projekta iz munchena ?????

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by FRANK 7/25/2016, 18:33

kako OPERW samara jadnike

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/25/2016, 20:03



Najveća krađa u povijesti LP. Faul na 20 m. Ali nije to, nego koliko moraš biti jadan da se veseliš poklonjenom penalu nakon što su ti izginuli ljudi na tribini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/26/2016, 09:09

Tommy Ramone wrote:

Najveća krađa u povijesti LP. Faul na 20 m. Ali nije to, nego koliko moraš biti jadan da se veseliš poklonjenom penalu nakon što su ti izginuli ljudi na tribini.


za djubrentus su uvek igrali klosari i ljudi bez obraza, takav je to klub koji neguje najgore ljudske osobine isto kao i brat blizanac crveno belih boja iz beograda-cast izuzecima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by FRANK 7/26/2016, 16:47

koje simfonijsko kmecanje jadnika i kompleksasa davno sam ja reka da sve mrznje medjusobne padaju u vodu kad se spomene juventus tek tada shvatis koliko je JUVENTUS veliki klub

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by End 7/26/2016, 17:44

dobar šmrkanac, je to neka kolumbijska roba vidim po tebi da dobro udara
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/26/2016, 23:18

kakva hladnokrvna realizacija kaznenog udarca najvećeg europskog nogometaša
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/27/2016, 08:32

End1899 wrote:dobar šmrkanac, je to neka kolumbijska roba vidim po tebi da dobro udara


da se radi sa kokom bio bi normalan, ova budala je na heroinu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by darth_vader 7/27/2016, 14:05

operw wrote:Sjećate li se Ovreboa? Na današnji dan dogodila se najveća krađa u povijesti Lige prvaka
KLJUČNI PODACI

  • 6. svibnja 2009. godine Chelsea je razbio Barcelonu, ali je norveški sudac odveo Katalonce u finale Lige prvaka


Piše: A.Ha.
srijeda, 6.5.2015. 14:40





Istina i samo istina - Page 2 BtnminusTekst Istina i samo istina - Page 2 Btnplus

Istina i samo istina - Page 2 Sadfdsaf__1430909759_80.80.34.204
Screenshot (Youtube)
6. SVIBNJA 2009. godine Chelsea je u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka dočekao Barcelonu i u finalu je bio od 9. minute, kada je poveo volejem Essiena za pamćenje, pa sve do 93. kada je Iniesta izjednačio iz prvog udarca Barcelone u okvir gola na Stamford Bridgeu.
 
Ipak, nije Iniesta eliminirao Chelsea, već je to napravio norveški sudac Tom Henning Ovrebo, koji je propustio dosuditi čak šest penala za londonsku momčad! Četiri penala vidio bi i slijepac - prekršaje Alvesa na Maloudi, Abidala i Tourea na Drogbi, te ruku Piquea.
 

 
Drogba i Ballack jurili Ovreboa kojem navijači Chelseaja prijete i danas
 
"Ovo je jebena sramota", urlao je Drogba nakon što je po terenu zajedno sa suigračima jurio norveškog suca, koji je nekoliko godina kasnije priznao svoje pogreške. A jedna od pogrešaka išla je i na štetu Barcelone, kojoj je u 65. minuti isključio Abidala iako francuski branič kao posljednji igrač nije prekršajem zaustavio Anelku
 
"Svatko tko poznaje pravila nogometa zna da sam trebao donositi drugačije odluke. Ali, to je život nas sudaca. Na čudan način sam zadovoljan kako smo pomoćnici i ja ostali hladnokrvni u toj večeri", rekao je Ovrebo, koji i danas prima prijetnje navijača Chelseaja.
 
"I dalje mi prijete smrću, ali ih više ne uzimam ozbiljno. Najvažnije mi je da takve stvari ne utječu na moju obitelj. Kako to postići? Pa vjerujte da nitko od njih nikada nije vidio nijedan mail ili pismo koje sam dobio. Bacam ih u smeće. Skrivam to od njih, ne želim da se brinu i to je jedini način."
 
Engleski navijači napravili su i web igricu za iskaljivanje bijesa na norveškom sucu u kojoj u ulozi Drogbe možete šamarati Ovreba, koji je četiri godine kasnije završio sudačku karijeru, koju je obilježila sramotna noć u Londonu.
 

 
Chelsea je tako ostao bez prilike za osvetu Manchester Unitedu za poraz u finalu sezonu ranije, a Barcelona, koja je zbog sudačke pomoći te večeri zaradila nadimak Uefalona, u finalu je slavila s 2:0 i postala europski prvak.

Dan poznatiji kao crying divers day....
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by darth_vader 7/27/2016, 14:06

Overebo maestralan.... nije poustio pod pritiscima ruske mafije i poznatih simulatora...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/27/2016, 14:11

Ovrebo heroj, a ne zločinac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by End 7/27/2016, 14:13

utakmica na koju se svaki simpatizer barcelona prisjeća s ponosom, dan kada je nogomet pobijedio simuliranje, na kraju pravda uvijek pobjeđuje
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Guest 7/27/2016, 14:20

End1899 wrote:utakmica na koju se svaki simpatizer barcelona prisjeća s ponosom, dan kada je nogomet pobijedio simuliranje, na kraju pravda uvijek pobjeđuje



to je dokaz da je svaki fan čerge težak idiot...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by End 7/27/2016, 14:33

pati jade mali i umri od muke nikoga nije briga
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by scorpion 7/27/2016, 16:29

Braćala wrote:to je dokaz da je svaki fan čerge težak idiot...


Dan kada se svim ljubiteljima nogometa zagdio nogomet i barcelona!

_________________
Istina i samo istina - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by scorpion 7/27/2016, 16:39

https://www.dailymotion.com/video/x37civx

Koji lopovluk protiv Milana i osvoje na kraju ligu prvaka

_________________
Istina i samo istina - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by End 7/27/2016, 16:44

na jednoj strani imaš ruku piquea jedini očiti penal na cijeloj utakmici i 10 simulacija od kojih su nekako izračunali još koji suludi penal, na drugoj strani imaš smao činjenice, nedosuđen penal barci u prvoj utakmici, a u drugoj ruka ballacka u 16 i nevjerojatno isključenje abidala tamo u 60 i nekoj, a to je krucijalni detalj uopće cijele utakmice jer su tek onda počele simulacije plavih.
i još mislim da ima jedno gaženje na gležanj messija šta je bilo drugi žuti i automatski crveni + sva ona nasrtanja na suca koje je trebao kazniti pa ne bi izgubio kontrolu nad tekmom. sve u svemu bolja ekipa je prošla, nikad slađa i bolja titula.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by End 7/27/2016, 16:47

sve šta je barca napravila zadnje desteljeće je zasluženo do zadnje kapi znoja i više od toga koliko su puta bili pokradeni i koliko puta su ispadali jednim udarcem po golu, trebali su biti na 10 LP prije 5 godina to je realno.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Istina i samo istina - Page 2 Empty Re: Istina i samo istina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum