ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by kaya 19/7/2016, 20:13

Crnci znaju biti dobri radnici, nemojte biti rasisti. Doduše kada im se stavi kugla oko noge i pazi se na njih s konja sa puškom.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by Guest 19/7/2016, 20:15

Leviathan2 wrote:
Eva wrote:
epikur37 wrote:
Priča mi fratar koji se vratio iz misije u Africi, kaže sve ok ali pošaljem ih na njivu u 8 ujutro vraćaju se u petnaest do devet, kažu dosta, vruće i da se odmore.






Tko je onda izmislio poslovicu, radi kao crnac?

Nije to poslovica nego frazem. raditi kao crnac, umoran ko pas, slažu se kao pas i mačka, gluh kao top, živjeti kao bubreg u loju...itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by Guest 19/7/2016, 20:17

...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:17

preko_vode_do_slobode wrote:
Fénix wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
marcellus wrote:
Brain32 wrote:
Ma pizdarije, na 68 je blaga mentalna retardacija nemre to nikome bit prosjek...

može i manje. Cura od frenda radi u Nigeriji, kao visoki manager velike američke korporacije, išla je tamo pogasiti njihove tvornice jer ih ne mogu natjerat da rade i ne kradu pa su odlučili sve pozatvarat. Veli da ne da su glupi nego je pitanje jesu li uopće ljudi. Kog god znam da je živio u Africi vratio se kao najcrnji rasist. U Somaliji je nekih 80% nepismenih, inače, to nije zato jer su pametni

hm meni frend govori obrnuto da mu crnci ne djeluju glupo i mentalno zakinuto, ali da su lijeni i ne-disciplinirani samo tako,

d
Upravo to. Ne žele slušati i učiti. Još se tamo ljudi s njima svađaju i oni opet nakon što se malo skockaju opet na staro pa opet isto. :D

par puta bi vidio rome kako kupuju , možda ne svi, ali svaki put kada sam vidio,  njima baš treba pun kurac vremena tipa da skuže osnovne matematičke operacije oko kupovanja neznam bureka u pekari ili pizze, 5-6 puta im ovaj objašnjava što bi dite od 5godina skužilo i ovi nekuže..

dok od hrpe crnaca, još nisam vidio nekog baš "priglupog crnca", kada malo pogledaš ipak crnci imaju i kvazi države, i kvazi infrastrukturu u tim državama i kvazi organizaciju, nije na razini europske ali postoji.. tako mi sva ekipa govori da nisu oni toliko glupi, nego jednostavno lijeni do zla boga.. samo da im se nadimit trave, naist i poprčit i nakon toga zaspast..

ovi na zapadu nisu prepametni, vidi se po tome koliko ih ne uspijeva osnovnu i srednju završit, ali su puno inteligentiji od onih u africi. Jer su se miješali s bijelcima, a i par stoljeća u civilizaciji gdje su ljudi pismeni je doprinijelo.

Ali najbolji vic su IQ testovi. Prvo je ljevica tvrdila da crni nemaju iste rezultate jer su IQ testovi "kulturološki pristrani" i favoriziraju bijelce (zašto žuti na tim testovima imaju bolje rezultate od bijelaca nisu nikad objasnili). Onda su išli radit "kulturološki nepristrane" testove pa je opet ispalo da su crnci gluplji. Onda su, a to je najbolji vic, u sklopu studije koja je trebala dokazati da je rasa "socijalni konstrukt" išli napraviti kulturološki pristran IQ test koji favorizira crnce. I opet su ga bolje riješili bijelci...

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by Leviathan2 19/7/2016, 20:20

kaja_333 wrote:Crnci znaju biti dobri radnici, nemojte biti rasisti. Doduše kada im se stavi kugla oko noge i pazi se na njih s konja sa puškom.
da, al tesko naci konja u danasnje doba pirat

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:20

asilovski wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Fénix wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:

hm meni frend govori obrnuto da mu crnci ne djeluju glupo i mentalno zakinuto, ali da su lijeni i ne-disciplinirani samo tako,

d
Upravo to. Ne žele slušati i učiti. Još se tamo ljudi s njima svađaju i oni opet nakon što se malo skockaju opet na staro pa opet isto. :D

par puta bi vidio rome kako kupuju , možda ne svi, ali svaki put kada sam vidio,  njima baš treba pun kurac vremena tipa da skuže osnovne matematičke operacije oko kupovanja neznam bureka u pekari ili pizze, 5-6 puta im ovaj objašnjava što bi dite od 5godina skužilo i ovi nekuže..


Ne kužiš cigiće nisu oni glupi nego namjerno se prave da ne razumiju nadajući se da će trgovcu puknut film i dat im djabe samo da ih se otarasi.
cigani su glupi i to jako, nemjau nikakvu koncentraciju, ali su lukavi, imaju instinkt
glede cigoša ima studija provedena u srbiji ispalo je da je prosječni srpski odrasli cigo mentalnih kapaciteta jednakih 10-godišnjem srbinu... a kako ni srbi nisu najoštriji nož u ladici, jebiga...

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:21

MaximusDecimusMiridije wrote:...

jel to ono neki put bolje mučat... ?

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:22

kaja_333 wrote:Crnci znaju biti dobri radnici, nemojte biti rasisti. Doduše kada im se stavi kugla oko noge i pazi se na njih s konja sa puškom.

da. Znaš ono koja je razlika između zimske gume i crnca?

Guma ne pjeva kad joj staviš lance...

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by RayMabus 19/7/2016, 20:24

preko_vode_do_slobode wrote:
Leviathan2 wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
...ne mozes mu prici ako mlatara sjekirom svuda oko sebe...jedino da imas bejzbol palicu..ili gun....
nemos kurac, ako imalo imas muda udjes mu u zamah i tvoj je, jos narocito kako vlak nije prostoran, jebes mu mater sad pa sad, normalno ako si bar malo fizicki jaci ali i ako nisi onda samo napad  bez da mu das djelic sekunde da se organizira u kontru,

ja sam malo trenira i krav magu(i druge borilačke sa frendovima koji drže klubove), u teoriji bi se mogao obraniti od sjekire, mogao bi čekati trenutka, mogao bi ući itd, ali u praksi ako od adrenalina i panike ili bilo čega faliješ djelić sekunde ili centimetar, dobijaš sjekirom u glavu..

dakle ništa od obrane od ovoga, jedino čekaš da se lik izmori dok sasječe prvih 10ak ljudi, preriskatno je, onda nema snage za dalje , a ti do tada uzimaš od drugih što nađeš... torbe za gađanje, knjige, kišobran, bilo šta je oružje za obranu u tom trenutku.. vidiš ženu, zgrabiš joj torbu, mobitel, i ako ovaj krene prema tebi gađaš ga u glavu
ja nisam trenirao tu
 kravu al na obuci za lovca smo imali i borbu sjekirom, sjekira je opasno ruzje ako nij e teska i ako joj je drska kratka, onda je produzena ruka , sto veca sjekira to manje opasna,  moment uletavanja pocinje onda kad sjekira zavrsi rad, tj putanj sjecenja , dok sjekiras digne sjekiru i ponovo joj da usmjeravanje i sili projde nekoliko djelica sekunde pa cak i sekund sto je cisto dovoljno  za reakciju,  u skucenijem prostoru sjekira gubi efikasnost ako nije mala i s kratkom drskom, mi smo vjezbali sa drvenim imitacijama sjekire i  istina da sam prvi protunapad popusio i imao razbitu glavu al u drugom pokusaju je vec sve proslo kao treba,

to znam, plus lik nije bio naoružan sjekirom nego noževima itd, recimo liku uletiš i blokiraš udarac sjekirom, on izvadi nož  i zabode ti ga u vrat i onda se gušiš u vlastitoj krvi..

jedno je trening i obuka, drugo je realna situacija. svaki instruktor će ti reći - "bježi".  ove borilačke vještine koje se baziraju na realnim situacijama(systema, krav maga) još će ti instruktor reći da uzimaš od ljudi mobitele, torbe, kišobrane i gađaš ga..
Yoda ne sheri.

Ja sam imao situaciju gdje su mi dva uletila s leđa , sjekira i nož ....ne stigneš reagirati.

Tražili su pare a ovaj jedan mi je sa sjekirom mavao u glavu jer je mislio da ću reči šta ga zanima i kad je vido da se ne bojim nit išta pokazujem nego ono boli me kuraz .....odustali i pobjegli.

Prvo su me držali na podu s nožem poviše slijepocnice a onda digli i zamahnuo mi je dva tri puta u lice sa sjekirom jer ono da vidi oću li reč pa kad je vidija da ne govorim shvatija je da nema od toga ništa i bježi.


Last edited by RayMabus on 19/7/2016, 20:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:25

asilovski wrote:
marcellus wrote:
Brain32 wrote:
marcellus wrote:pa uzmi si ih doma

https://iq-research.info/en/page/average-iq-by-country/so-somalia
Ma pizdarije, na 68 je blaga mentalna retardacija nemre to nikome bit prosjek...

može i manje. Cura od frenda radi u Nigeriji, kao visoki manager velike američke korporacije, išla je tamo pogasiti njihove tvornice jer ih ne mogu natjerat da rade i ne kradu pa su odlučili sve pozatvarat. Veli da ne da su glupi nego je pitanje jesu li uopće ljudi. Kog god znam da je živio u Africi vratio se kao najcrnji rasist. U Somaliji je nekih 80% nepismenih, inače, to nije zato jer su pametni
pa ne baš, većina ljudi koja ode u afriku se zaljubi u istu, kaop i ljude, samo što je uništena u zadnjih 20-30 godina, a Nigerija je specifikum jer je to kaos koji raste a ne država, po meni najgori ološ su mi bili Francuzi, baš su katastrofa i to bijelci ne arapi ili crnci koji su još i uredu, bezobrazni, drski, arogantni a bez ikakvog pokrića

uništena je kurac uvijek je bila divlja i necivilizirana ono ljudožderi i to

jedino je nešto valjala dok su bili kolonizirali pa je bijelac održavao red s bičem pa su te zemlje na nešto ličile čak su i farme imali i hranu

u nigeriji veli mi ova nema jedne domaće životinje, ni kućnih ljubimaca

sve odmah pojedu

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:26

Eva wrote:
epikur37 wrote:
Priča mi fratar koji se vratio iz misije u Africi, kaže sve ok ali pošaljem ih na njivu u 8 ujutro vraćaju se u petnaest do devet, kažu dosta, vruće i da se odmore.


Tko je onda izmislio poslovicu, radi kao crnac?

čovjek na konju s bičem...

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by kaya 19/7/2016, 20:26

Jedino zašto volim Afriku je ovo
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:27

kaja_333 wrote:Jedino zašto volim Afriku je ovo

koje?

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by kaya 19/7/2016, 20:28

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Image21Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Image21
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:28

a, to isto pojedu kad mogu

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by kaya 19/7/2016, 20:29

To su najbolja bića tamo, i na svijetu .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by kaya 19/7/2016, 20:30

marcellus wrote:a, to isto pojedu kad mogu
Da, pa znam. Pa sve požderu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by marcellus 19/7/2016, 20:30

pa gle čimpanze su dosta okrutne, usto su kanibali... a socijalne strukture su im kao kod ljudi, poznaju spletku, zavjeru, hijerarhiju...

_________________
Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by kaya 19/7/2016, 20:30

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Image22
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by kaya 19/7/2016, 20:31

marcellus wrote:pa gle čimpanze su dosta okrutne, usto su kanibali... a socijalne strukture su im kao kod ljudi, poznaju spletku, zavjeru, hijerarhiju...
A ljude ne diraju, dok ljudi njih diraju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by jastreb 19/7/2016, 20:32

Previše nešto uopštavate.

Jebo te,kod nas je razlika od sela do sela,na tako malom prostoru,a vi sada ovdje sve Afrikance (crnce) stavljate u isti koš i konstatirate kako su "svi isti".

Afrički crnci ovisno o državi,pokrajini,gradu,nacionalnosti, ideološkim stajalištima,a napose po vjeroispovijesti itekako se razlikuju i po mentalitetu,inteligenciji,snalažljivosti,kulturi,higijeni...

Mi ne možemo staviti u isti koš sve dalmatince,niti Splićane,niti stanovnike nekog splitskog kvarta,a kamo li jednu veliku Afriku i njene narode.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi - Page 11 Empty Re: Njemačka: sikirom utuko 20 ljudi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum