ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAD i EU stoje iza puča?

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty SAD i EU stoje iza puča?

Post by marcellus Sat 16 Jul - 19:14

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/sad-eu-stoje-iza-pokusaja-vojnog-svrgavanja-erdogana-938869

_________________
SAD i EU stoje iza puča? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by veber Sat 16 Jul - 19:19

mijenjaj dilera, odavno sam ti rekao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by mutava baštarda Sat 16 Jul - 19:22

Navodno pilot koji je oborio ruski su 24 sudjelovao u puču...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by mutava baštarda Sat 16 Jul - 19:25

.... Ruska Federalna novinska agencija javlja kako su vlasti u Ankari izvijestile da je jedan od sudionika propalog puča u Turskoj bio pilot koji je oborio ruski bombarder Su-24 u studenom prošle godine.

"Pilot je bio član organizacije koju vodi klerik Fethullah Gulen, koji je optužen u pripremu pobune", izjavio je gradonačelnik Ankare, prenosi televizijski kanal CNN Türk.

Organizacija koju vodi Gulen je u Turskoj stvorila "paralelnu državu", A gradonačelnik Ankare, Mellieh Gökçek, tvrdi da je pilot namjerno uzrokovao tragediju s ruskim zrakoplovom samo kako bi pogoršao odnose Turske s Rusijom. 

Naime, Fethullah Gulen uživa zaštitu Sjedinjenih Država i ovo bi otprilike značilo da su SAD i Gulen, mimo znanja turskog političkog i vojnog vrha, organizirali obaranje ruskog bombardera.

"Ta je paralelna država pokvarila naše odnose s Rusijom. U incidentu je sudjelovao pilot iz te strukture. Govorim to i siguran sam sto posto. On je bio jedan od sudionika državnog udara", rekao je gradonačelnik turske prijestolnice.

Prema njegovim riječima, pilot je u Gulenovoj organizaciji bio potrošni materijal, što su turske vlasti oduvijek znale, ali su tu informaciju držale "za sebe". 

"Paralelna država" Fethullaha Gulena je pokušala izolirati Tursku na međunarodnoj sceni, a odnose s Rusijom je pokvario taj nitkov", rekao je gradonačelnik Ankare. 

Ranije je rusko ministarstvo vanjskih poslova priopćilo je kako pobuna u Turskoj prijeti sigurnosti i stabilnosti u regiji, te je pozvala vodstvo zemlje da riješi probleme bez nasilja i uz poštivanje ustavnog poretka, prenosi agencija FAN.

Zaoštravanje odnosa Ankare i Washingtona potvrđuje i podatak da je Turska zatvorila pristup vojnoj bazi "Incirlik" za zrakoplove vojne koalicije koju u borbi protiv ISIL-a predvode Sjedinjene Države.

Zrakoplovna baza je deaktivirana, a pristup do nje je privremeno blokiran. Američki konzulat je pozvao svoje građane da ne posjećuju "Incirlik" do povratka baze u normalan rad, izvijestio je CNN.

Agencije su danas izvijestile da je Erdogan poslijepodne napustio Istanbul i otišao u nepoznatom pravcu, a glasnogovornik ruskog predsjednika, Dmitrij Peskov, izjavio je ranije da će odluko o dodjeli azila turskom predsjedniku Recepom Tayyipom Erdoganom, ako j zatraži, donijeti ruski predsjednik Vladimir Putin. Naime, noćas se Erdogan navodno obratio Berlinu, koji mu je odbio dati azil i turski predsjednik je nakratko na sigurnom boravio u zračnoj luci u Teheranu.

Međutim, po povratku u zemlju i nakon gušenja pobune, turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan je došao u Istanbul, a onda je odletio u Ankaru, ali kako nije izvijestio novinare kamo točno putuje, nagađalo se da je otputovao u nepoznatom pravcu.

No, vraćajući se na priču o pilotu koji je oborio ruski Su-24 u studenom, koji je navodno sljedbenik Gulena i sudjelovao je u noćašnjem neuspjelom prevratu, priča je zaista nevjerojatna, iako u njoj, moramo priznati, ima i trunke logike.
http://www.altermainstreaminfo.com.hr/vijesti/pilot-koji-je-oborio-ruski-su24-je-1725

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by veber Sat 16 Jul - 19:25

navodno rocky 9 snimljen

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Guest Sat 16 Jul - 19:28

svjedoci s terena javljaju da je bila povećana aktivnost kemtrailsa netom prije vojnog puča

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by mutava baštarda Sat 16 Jul - 19:28

Gulen sredio da se spizdi ruski bombarder da sjebe odnos edogan putin, danas izjavljuje da nije organizira puč, a ako govori istinu onda mu je Erdogan vratio s kamatama s namještenim pučem...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by darth_vader Sat 16 Jul - 19:46

Sve to treba spizditi s par tsar projektila...prevelik gordijski čvor za rješavanje...i ovaj summit u Ulan Baturu isto...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Guest Sat 16 Jul - 20:11

Pa na istom tragu sam i ja kao Marc tako da se slažem sa time da je USA sigurno imala "prste" protiv Erdogana, samo ovaj nesmije ipak glasno lajati protiv zapada,

Trump je još najjači , taj as je otvoreno podržao vojsku hahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Brain32 Sat 16 Jul - 20:32

Da su Ameri htjeli riješiti Erdogana, riješili bi ga. Sve ostalo su pizdarije a ovo je po meni Erdoganovo maslo. Da nije odmah ali ono jebote isti jebeni dan krenuo raditi čistke u potpuno nepovezanom sektoru još bi i razmislio ovako mi je sve jasno.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by gargamel0101 Sat 16 Jul - 20:36

Brain32 wrote:Da su Ameri htjeli riješiti Erdogana, riješili bi ga. Sve ostalo su pizdarije a ovo je po meni Erdoganovo maslo. Da nije odmah ali ono jebote isti jebeni dan krenuo raditi čistke u potpuno nepovezanom sektoru još bi i razmislio ovako mi je sve jasno.
Zašto bi morao razmišljati. Znaš od ranije da ti neki ljudi nisu lojalni. Ne diraš ih jer ne talasaju previše, a pored toga ti i trebaju.
Najedanput ti se glava nađe na panju, i sad nemaš više izbora. Ljude za koje si znao da su "problem" sada mičeš.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by jokerman Sat 16 Jul - 20:41

Brain32 wrote:Da su Ameri htjeli riješiti Erdogana, riješili bi ga. Sve ostalo su pizdarije a ovo je po meni Erdoganovo maslo. Da nije odmah ali ono jebote isti jebeni dan krenuo raditi čistke u potpuno nepovezanom sektoru još bi i razmislio ovako mi je sve jasno.


dajte molim vas, sasvim je janso da su ameri imali prste tu, tko je sinoc pratio bilo mu je jasno. Prva sluzbena izjava Obame i Kerrrya bilo, parafraziram, pozivanje na nenasilje i na zastitu civila, kad s evidjelo da od puca nece bit nista, onda po uobicajenom diplomatskom sablonu, daje s epodoska ''demokratskoj vlasti''. Ovo je jos jedan krah americke vanjske politike, u sljeiecih godinu dana max, Turska ce bit pod sankcijama, i izolirana.  Uglavnom Pirova pobjeda Erdogana, njemu konopac ne gine, prije ili kasnije

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by jokerman Sat 16 Jul - 20:43

Da ne govorim da NYT vise od pola godine redovno dozira clanke gdje se kritizira Erdogan i njegova vanjska politika, uglavnom, nagazio je na puno prstiju, ali ima podosku naroda, ali narod je ko kurva, sigurno nesta na sta s ene mozes oslonit.

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Yehudi Sat 16 Jul - 20:53

General Adem Huduti je najviši časnik koji je uhićen nakon pokušaja vojnog udara, javlja Reuters.
 Vlada je najavila uhićenje blizu 3000 vojnika, što će izazvati veliku čistku u turskoj vojsci

 Nešto ranije su sudske vlasti najavile da će 2745 sudaca u cijeloj zemlji biti 
maknuto s funkcija nakon neuspjelog pokušaja državnog udara.

---------------------------------------------------------------------------------------

  Već znaju koje će časnike makniti, isto tako već imaju spiskove

 sudaca koje će makniti.

  Meni je jasno kao dan da je ovaj kvazi puč u stvari - FALSE  FLAG -

 organiziran od serdogana i njegovih pseta
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by AlfaOmega Sat 16 Jul - 20:55

Erdogan sad mora odjebati zapad, NATO i cioniste, te zatvoriti granicu prema Siriji kako islamisti ne bi više dobivali pojačanja u Siriji. I kurdske secesionističke težnje će bolje riješitit u savezništvu sa Iranom i Assadom, nego u sukobu sa njima.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by AlfaOmega Sat 16 Jul - 20:57

jokerman wrote:
Brain32 wrote:Da su Ameri htjeli riješiti Erdogana, riješili bi ga. Sve ostalo su pizdarije a ovo je po meni Erdoganovo maslo. Da nije odmah ali ono jebote isti jebeni dan krenuo raditi čistke u potpuno nepovezanom sektoru još bi i razmislio ovako mi je sve jasno.


dajte molim vas, sasvim je janso da su ameri imali prste tu, tko je sinoc pratio bilo mu je jasno. Prva sluzbena izjava Obame i Kerrrya bilo, parafraziram, pozivanje na nenasilje i na zastitu civila, kad s evidjelo da od puca nece bit nista, onda po uobicajenom diplomatskom sablonu, daje s epodoska ''demokratskoj vlasti''. Ovo je jos jedan krah americke vanjske politike, u sljeiecih godinu dana max, Turska ce bit pod sankcijama, i izolirana.  Uglavnom Pirova pobjeda Erdogana, njemu konopac ne gine, prije ili kasnije
Točno.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by neva Sat 16 Jul - 20:58

Brain32 wrote:Da su Ameri htjeli riješiti Erdogana, riješili bi ga. Sve ostalo su pizdarije a ovo je po meni Erdoganovo maslo. Da nije odmah ali ono jebote isti jebeni dan krenuo raditi čistke u potpuno nepovezanom sektoru još bi i razmislio ovako mi je sve jasno.
to se i meni čini moguće i vjerojatno
ili su neki iz vojnog kruga zbilja pokušali napraviti ovako amaterski puč koji su sprtljali ili je to Erdogan sam inscenirao, kako bi imao izgovor za uklanjanje nepoćudnih
iako možda ne bi bilo loše da su se Ameri potrudili, čitala sam malo o Fethullah Gülenu, u usporedbi s Erdoganom čovjek djeluje razumno, umjereno i prosvijećeno :/
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by veber Sat 16 Jul - 21:01

neve burku na cufa i vozi.
okan se interneta

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by neva Sat 16 Jul - 21:04

veber wrote:neve burku na cufa i vozi.
okan se interneta
'el baš moram? :_|
ali bolja sam u badiću nego s burkom, bake mi moje Nevenke
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by AlfaOmega Sat 16 Jul - 21:05

HQ wrote:
Brain32 wrote:čitala sam malo o Fethullah Gülenu, u usporedbi s Erdoganom čovjek djeluje razumno, umjereno i prosvijećeno :/
Aha, uz to je i velika kuja američkog i izraelskog krupnog kapitala.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum