ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fc JUVENTUS

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

fc JUVENTUS - Page 4 Empty Re: fc JUVENTUS

Post by FRANK 22/7/2016, 20:52

"Prije nekoliko godina sam skoro otisao u Juve. Ljudi su mi pricali o Torinu i rekli mnogo toga o njemu, ali da bi mnogo bolje bilo u Milanu. Rekao sam: 'Ne idem tamo zbog trznih centara, idem zato sto je to Juventus!" - Roy Keane.


kako keane samara tominja

FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

fc JUVENTUS - Page 4 Empty Re: fc JUVENTUS

Post by Guest 22/7/2016, 21:34

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fc JUVENTUS - Page 4 Empty Re: fc JUVENTUS

Post by FRANK 28/7/2016, 00:27

operw wrote:[size=32]"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.[/size]

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

fc JUVENTUS - Page 4 Empty Re: fc JUVENTUS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum