ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:12

aben wrote:

dakle, mi ki smo utekli toj indoktrinaciji od molih nog, i mi čigova svijest zbog nedostatka doktrine ni na visini da svojevoljno želimo groditi knjižnice, 

bi li nos tribali natirati is pistolja da grodimo knjižnice?


ako si protivnik sile, unda ti se gadi ča jo morun imati prebivaliste, osobnu, plićati porez, jel tako?
Rekla sam odmah - ne. Jer nije ugrožen tjelesni integritet. Tvoja je stvar kakav ćeš hodati po svijetu....

Ne, ali ako ih želite rušiti, mislim da bi dobro došao kao sredstvo upozorenja :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:17

aben wrote:
ali, i meni je aloboda mir i spokoj. i meni nilo ne kvori mir i spokoj osin države. jedino me pna maltretiro. zamii, pusti lopovi, ubojice, delikventi oko nos...a mene dolazu zajebavati samo oni ki bi me tribali stititi...i zoto, kad nemo prisile, jo osićun mir, spokoj; slobodu.
Nije problem u državi, mislim ima problema u njoj ihaaaaaj, Logičkim slijedom, ako nema države ti bi bio miran i spokojan..hmmm...A, da si kupiš otok i na neki ne znam koji način (ali sve se uvijek može) proglasiš ga neovisnim, jedinstvenim, cjelovitim :) Primjer, Republikom :) Eto, bila bih ti rad gost :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 22:19

mativka wrote:
aben wrote:

dakle, mi ki smo utekli toj indoktrinaciji od molih nog, i mi čigova svijest zbog nedostatka doktrine ni na visini da svojevoljno želimo groditi knjižnice, 

bi li nos tribali natirati is pistolja da grodimo knjižnice?


ako si protivnik sile, unda ti se gadi ča jo morun imati prebivaliste, osobnu, plićati porez, jel tako?
Rekla sam odmah - ne. Jer nije ugrožen tjelesni integritet. Tvoja je stvar kakav ćeš hodati po svijetu....

Ne, ali ako ih želite rušiti, mislim da bi dobro došao kao sredstvo upozorenja :D
a, skužoj, nis prepozno ne ko odgovor, to mi se znalo dogođati is ženskima:)

e pa unda, there s no beef between us!

jer, od knjižnice do bolnice, od bolnice do skule nemo zapravo mentalne barijere!!! čestitam, upravo si dopustila pojavu spontanog, slobodnog, društva!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 22:21

mativka wrote:
aben wrote:
ali, i meni je aloboda mir i spokoj. i meni nilo ne kvori mir i spokoj osin države. jedino me pna maltretiro. zamii, pusti lopovi, ubojice, delikventi oko nos...a mene dolazu zajebavati samo oni ki bi me tribali stititi...i zoto, kad nemo prisile, jo osićun mir, spokoj; slobodu.
Nije problem u državi, mislim ima problema u njoj ihaaaaaj, Logičkim slijedom, ako nema države ti bi bio miran i spokojan..hmmm...A, da si kupiš otok i na neki ne znam koji način (ali sve se uvijek može) proglasiš ga neovisnim, jedinstvenim, cjelovitim :) Primjer, Republikom :) Eto, bila bih ti rad gost :)
problem je u državi. jedino.

ne more, prvo otoci su above my pay grade, i svi su pod okupacijom...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:23

aben wrote:
a, skužoj, nis prepozno ne ko odgovor, to mi se znalo dogođati is ženskima:)

e pa unda, there s no beef between us!

jer, od knjižnice do bolnice, od bolnice do skule nemo zapravo mentalne barijere!!! čestitam, upravo si dopustila pojavu spontanog, slobodnog, društva!
Pa ja sam oduvijek za to...ali i države kao ime društva...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 22:25

mativka wrote:
aben wrote:
a, skužoj, nis prepozno ne ko odgovor, to mi se znalo dogođati is ženskima:)

e pa unda, there s no beef between us!

jer, od knjižnice do bolnice, od bolnice do skule nemo zapravo mentalne barijere!!! čestitam, upravo si dopustila pojavu spontanog, slobodnog, društva!
Pa ja sam oduvijek za to...ali i države kao ime društva...
oduvik si za odvajanje države od skolstva, zdravstva i kulture? benti ne boga, daj mi samo jedun tvoj citat di si to rekla, i godinu dun ću plesati kako ti sviroš!

ime države? ahaha, nazovite je i srbija, see if i care:)))

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:26

aben wrote:
problem je u državi. jedino.

ne more, prvo otoci su above my pay grade, i svi su pod okupacijom...
Uvijek mora u svemu netko biti odgovoran :)

Ali recimo što sam skužila odmah u onom linku koji sam čitala, ime koje se spominje i citat, odmah sam se sjetila jedne pjesme, a ide ovako :) :



cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:28

aben wrote:
oduvik si za odvajanje države od skolstva, zdravstva i kulture? benti ne boga, daj mi samo jedun tvoj citat di si to rekla, i godinu dun ću plesati kako ti sviroš!

ime države? ahaha, nazovite je i srbija, see if i care:)))
Uvijek govorim da kontrola mora postojati.
Na ono što bih ti puštala, objesio bi se običnom, papirnatom salvetom :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 22:29

a, kasno je, ne morin politi zvuk.....

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 22:32

mativka wrote:
aben wrote:
oduvik si za odvajanje države od skolstva, zdravstva i kulture? benti ne boga, daj mi samo jedun tvoj citat di si to rekla, i godinu dun ću plesati kako ti sviroš!

ime države? ahaha, nazovite je i srbija, see if i care:)))
Uvijek govorim da kontrola mora postojati.
Na ono što bih ti puštala, objesio bi se običnom, papirnatom salvetom :D
ali govoriti da si za kontrolu je suprotno govoriti da si za slobodu školstva zdravstva i kulture.
znun, zoto sun i to reko, jer nemo anse da si ti za slobodu da svojoj dici usađujemo ono uča verujemo, nego isključivo kontrolirano ono ča država veruje. zoto i jesi fašist:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:33

Nema veze, ići ću i ja u krpe, u subotu imam djevojačku večer...sutra ću praviti neke kolače plus torta koju sam naručila...Brat mi se ženi slijedeći petak pa sam na go :) Zato sam tu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:34

aben wrote: zoto i jesi fašist:)
Ti me ne poznaješ, kao niti ja tebe :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 22:44

mativka wrote:Nema veze, ići ću i ja u krpe, u subotu imam djevojačku večer...sutra ću praviti neke kolače plus torta koju sam naručila...Brat mi se ženi slijedeći petak pa sam na go :) Zato sam tu :)
a, fino, fino. želin mu svu sriću ku si more ostvoriti, i pitoj ga želi li da se država umišo u ljubav izmedu njega i njegove droge divojke, i da stavi svoj prljavi pecat na njihov odnos. pitoj ga i je li mu drogo ča moro plotiti tu uslugu pecatiranja, iako
mu je svaki četvrti griz pršuta pošo državi, i da je svaka četvrta pisma za državu, čak i svako cetvrto pušćanje vode u zahodu zbog riganja...isto gre državi i moro biti ploćeno pod prijetnjom zatvora.

drogo mi je ka čujin da su se dvoje ljudi našli, i želin in puno sriće u izbjegavanju klipova kojr će in država bicati pod noge celi njihov život!

uživoj na derneku iako sumnjan da iko more uživati u isceniranoj zabavi, i siti se mene kad ti državni uhljeb bratu reče:
now, after you paid twice for everything, you may kiss the bride

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 22:46

mativka wrote:
aben wrote: zoto i jesi fašist:)
Ti me ne poznaješ, kao niti ja tebe :)
točno, 
tribo sun reći- zoto je to ča piseš fašisticki. jer, istina je, možda mi sve lažeš, i možda stvarno ne bi tirala ljude da ploćaju zdravstveno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:50

aben wrote:
a, fino, fino. želin mu svu sriću ku si more ostvoriti, i pitoj ga želi li da se država umišo u ljubav izmedu njega i njegove droge divojke, i da stavi svoj prljavi pecat na njihov odnos. pitoj ga i je li mu drogo ča moro plotiti tu uslugu pecatiranja, iako
mu je svaki četvrti griz pršuta pošo državi, i da je svaka četvrta pisma za državu, čak i svako cetvrto pušćanje vode u zahodu zbog riganja...isto gre državi i moro biti ploćeno pod prijetnjom zatvora.

drogo mi je ka čujin da su se dvoje ljudi našli, i želin in puno sriće u izbjegavanju klipova kojr će in država bicati pod noge celi njihov život!

uživoj na derneku iako sumnjan da iko more uživati u isceniranoj zabavi, i siti se mene kad ti državni uhljeb bratu reče:
now, after you paid twice for everything, you may kiss the bride
:rofl :rofl :rofl :tu

Na žalost, došao se ovdje vjenčati :) Živi i radi vani, kao i većina Slavonaca :)
Živi i radi u zemlji za koju vjerojatno misliš da je bolja nego naša...(što se i pokazalo)...
Pa ja i sutra mislim biti tu... :) Šta si pomislio da ćeš me se tako lako riješiti?! :) (nek kolač bude zagoren! :)

Smij se ti :) :D

Nakon izrečenog: DA, odlaze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/9/2016, 22:51

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote: zoto i jesi fašist:)
Ti me ne poznaješ, kao niti ja tebe :)
točno, 
tribo sun reći- zoto je to ča piseš fašisticki. jer, istina je, možda mi sve lažeš, i možda stvarno ne bi tirala ljude da ploćaju zdravstveno.
Ti pišeš baš tako fašistički, ja i ne znam što je to :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 23:14

mativka wrote:
aben wrote:
a, fino, fino. želin mu svu sriću ku si more ostvoriti, i pitoj ga želi li da se država umišo u ljubav izmedu njega i njegove droge divojke, i da stavi svoj prljavi pecat na njihov odnos. pitoj ga i je li mu drogo ča moro plotiti tu uslugu pecatiranja, iako
mu je svaki četvrti griz pršuta pošo državi, i da je svaka četvrta pisma za državu, čak i svako cetvrto pušćanje vode u zahodu zbog riganja...isto gre državi i moro biti ploćeno pod prijetnjom zatvora.

drogo mi je ka čujin da su se dvoje ljudi našli, i želin in puno sriće u izbjegavanju klipova kojr će in država bicati pod noge celi njihov život!

uživoj na derneku iako sumnjan da iko more uživati u isceniranoj zabavi, i siti se mene kad ti državni uhljeb bratu reče:
now, after you paid twice for everything, you may kiss the bride
:rofl :rofl :rofl :tu

Na žalost, došao se ovdje vjenčati :) Živi i radi vani, kao i većina Slavonaca :)
Živi i radi u zemlji za koju vjerojatno misliš da je bolja nego naša...(što se i pokazalo)...
Pa ja i sutra mislim biti tu... :) Šta si pomislio da ćeš me se tako lako riješiti?! :) (nek kolač bude zagoren! :)

Smij se ti :) :D

Nakon izrečenog: DA, odlaze...
niti jena zemlja ni bolja od ove, ali mnoge zemlje imaju bolju državu, jebiga. ako se došo oženiti vode, znoči da voli tu svoju pripizdinu. mučno je i zamisliti gadost ku osićun prema državi koja ga je natirala da napusti tu voljenu rodnu zabit, a koja to čini u njegovo ime i za njegovo dobro i drogo mi je da ni pristo biti član našeg socijalističkog igrokaza.

a ti ćeš unda i sutra dobiti terapiju protiv lovacko sakipljakog instinkta ki si nasljedila od predaka iz centralne azije prije 100 000 godin...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/9/2016, 23:16

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote: zoto i jesi fašist:)
Ti me ne poznaješ, kao niti ja tebe :)
točno, 
tribo sun reći- zoto je to ča piseš fašisticki. jer, istina je, možda mi sve lažeš, i možda stvarno ne bi tirala ljude da ploćaju zdravstveno.
Ti pišeš baš tako fašistički, ja i ne znam što je to :D
ne pien fašistički, ča ne vidiš da te ne okarakterizirun ko fašistu, nego samo tvoja stajalista...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 30/9/2016, 20:26

aben wrote:
a ti ćeš unda i sutra dobiti terapiju protiv lovacko sakipljakog instinkta ki si nasljedila od predaka iz centralne azije prije 100 000 godin...
Pa to je kod koji ima za cilj zaštiti od moguće opasnosti :) Negdje sam čitala da postaje dio DNA...

Ne znam da li si primjetio ali stariji ljudi, dobiju nevjerojatan poriv u toj dobi sakupljanja stvari. Ono, zapitaš se skupljaju li sve te stvari da bi ih nosili u zagrobni život. scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 30/9/2016, 20:27

aben wrote:
ne pien fašistički, ča ne vidiš da te ne okarakterizirun ko fašistu, nego samo tvoja stajalista...
Malo te zezam, iako sam ja, ako ćemo realno gledati fleksibilnija od tebe. Ponekad djeluješ kao oni sektaši :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 30/9/2016, 21:07

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum