ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:30

aben wrote:
stan smo kupili na ime prijatelja da zavaramo poreznike, a sad mu to postaje teret pa ga moramo prepisati,  kuća nan se vodi ka ruševina a kako sam je popravia i počinjen je iznajmljivati, morat ću je aktivirati...
A da se pokušaš ponašati kao građanin? :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2016, 00:31

mativka wrote:Konj je najbitnji, ende :) Tebi je poštanska kočija bitnija od onoga tko vuče kočiju....?
Meni sve jasno ...

zapravo ne, govorim o brzini komunikacije, na kraju će se izgleda svi umovi povezati u jednu svjetsku svijest, kao u SF knjigi A.C.Clarkea - Kraj djetinjstva..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:34

kic wrote:
zapravo ne, govorim o brzini komunikacije, na kraju će se izgleda svi umovi povezati u jednu svjetsku svijest, kao u SF knjigi A.C.Clarkea - Kraj djetinjstva..
Brzini ili načinu komunikacije? :)
Matrix ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2016, 00:34

mativka wrote:
aben wrote:da, stan i kuću. vjerojatno je tvoja garaža veća od mog stana a staja od kuće, al kako mi govori gospođa, nije sve u veličini...
Blago tvojoj gospođi :)
To ima velike prednosti. Em manje režije, em za vas dvoje dovoljno (taman da si uvijek budete bliže), em njoj lakše za držati urednim. Doista nije sve u veličini, u njoj se ljudi pogube...
dobro, sve nas je više, al ne fali meni kvadratov radi kvadratov, nego jo to stalno sve držin u prodaji za nerealno velike šolde jer lipo izgljedo, ali i ti šoldi su toliko moli da me srun i reći koliko:(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2016, 00:36

mativka wrote:
aben wrote:
stan smo kupili na ime prijatelja da zavaramo poreznike, a sad mu to postaje teret pa ga moramo prepisati,  kuća nan se vodi ka ruševina a kako sam je popravia i počinjen je iznajmljivati, morat ću je aktivirati...
A da se pokušaš ponašati kao građanin? :)
pa nis munjin..reketarite me na sve strone, tamo di moren zajebati establišment, sa zadovoljstvon to učinin. veselin se ča ću ući u statistiku uništenih brakova!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:37

aben wrote:
dobro, sve nas je više, al ne fali meni kvadratov radi kvadratov, nego jo to stalno sve držin u prodaji za nerealno velike šolde jer lipo izgljedo, ali i ti šoldi su toliko moli da me srun i reći koliko:(
Hmmm, trebamo li čestitati? :))))
(ostalo te ne razumijem dok ne vidim nacrte i ostalu dokumentaciju da bih mogla ozbiljnije progovoriti :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:39

aben wrote:
pa nis munjin..reketarite me na sve strone, tamo di moren zajebati establišment, sa zadovoljstvon to učinin. veselin se ča ću ući u statistiku uništenih brakova!
:rofl
Zbilja znaš kvariti romantiku :)
A, ženu si uspio preobratiti? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2016, 00:41

mativka wrote:
aben wrote:
dobro, sve nas je više, al ne fali meni kvadratov radi kvadratov, nego jo to stalno sve držin u prodaji za nerealno velike šolde jer lipo izgljedo, ali i ti šoldi su toliko moli da me srun i reći koliko:(
Hmmm, trebamo li čestitati? :))))
(ostalo te ne razumijem dok ne vidim nacrte i ostalu dokumentaciju da bih mogla ozbiljnije progovoriti :))
nacrte, dokumentaciju..ahahaha, speakin like a true statist!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2016, 00:42

ne znam, Kaku je previše optimističan, govori o mnogim prednostima inovacija koje će poboljšati situaciju osobama s teškim tjelesnim povredama.. ali gdje je druga strana, čipovi mi nisu baš privlačni, malo kome jesu..

ali danas sam naletio na knjigu, tj malu biografiju jedne Austrijske atletičarke, Kira Grunberg, bavila se skokom u vis, mislim da je oborila i nacionalni rekord, i na jednom treningu je nažalost pala i, od tad noge više ne slušaju, ali me pogodio sam početak knjige: ovo je moja sudbina, da se nije sad dogodilo, dogodilo bi se na sljedećem treningu, ili za mjesec dana, ili bi nekog drugog potrefilo, moralo se dogoditi, ali živim i dalje, ima nešto Borgesa u njoj..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:44

aben wrote:
nacrte, dokumentaciju..ahahaha, speakin like a true statist!
Pa ti meni tu o kućama, vrijednostima, prodaji...to je kao da ti ja pričam kako sam zgodna, lijepa, s atributima kojekakvim. Naravno da bi rekao, dok ne vidim sliku- ne vjerujem :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2016, 00:46

mativka wrote:
aben wrote:
pa nis munjin..reketarite me na sve strone, tamo di moren zajebati establišment, sa zadovoljstvon to učinin. veselin se ča ću ući u statistiku uništenih brakova!
:rofl
Zbilja znaš kvariti romantiku :)
A, ženu si uspio preobratiti? :)
da, gotova je, čuj, neki dun sedimo i na vijestima se reče nešto da hdz ne će inzistirati na gospodarskom pojasu, a ona reče da je ni briga za gospodarski pojas, nego da je možda bolje da talijani lovu ribu jer je vjerojatnije da će oni proizvesti jeftiniji i kvalitetniji proizvod... svi elementi su tu, no borders, no goverment tarifs, no limitations..oči su mi zasuzile

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2016, 00:47

Interviewed by Gazzetta dello Sport tells how doctors visiting her notice considerable progress in her capabilities and the she states herself to be able to make base movements she was not able to do before like washing her teeth, type on the computer and write a signature.
She says to have re-watched the fatal jump, filmed by father who was training her: there was no wind and they were inside, no technical error. “It was the destiny” Kira said.
She keeps following athletics and pole vault stayed as her favourite specialty; this year we will see her at the European Championships in Amsterdam to award the winner of the Men Pole vault, a competition in which she hopes to see Renaud Lavillenie on the top of the podium. The athlete, in fact, went to visit her after the accident and they are still in contact.
She wrote a book, “My jump into a new life” that will be published in September and it deals with her life; even though her life changed, Kira will be able to do most of the things she was doing before, as driving, thanks to the technology. She does not think her life became awful, but that is just different than before.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:47

kic wrote:ne znam, Kaku je previše optimističan, govori o mnogim prednostima inovacija koje će poboljšati situaciju osobama s teškim tjelesnim povredama.. ali gdje je druga strana, čipovi mi nisu baš privlačni, malo kome jesu..

ali danas sam naletio na knjigu, tj malu biografiju jedne Austrijske atletičarke, Kira Grunberg, bavila se skokom u vis, mislim da je oborila i nacionalni rekord, i na jednom treningu je nažalost pala i, od tad noge više ne slušaju, ali me pogodio sam početak knjige: ovo je moja sudbina, da se nije sad dogodilo, dogodilo bi se na sljedećem treningu, ili za mjesec dana, ili bi nekog drugog potrefilo, moralo se dogoditi, ali živim i dalje, ima nešto Borgesa u njoj..
Podsjeća me na meni omiljeni citat:

Plakala sam što nisam imala cipele, dok nisam vidjela čovjeka koji nije imao nogu....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:49

aben wrote:.oči su mi zasuzile
:rofl :rofl :rofl squeeze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2016, 00:51

kic wrote:ne znam, Kaku je previše optimističan, govori o mnogim prednostima inovacija koje će poboljšati situaciju osobama s teškim tjelesnim povredama.. ali gdje je druga strana, čipovi mi nisu baš privlačni, malo kome jesu..

ali danas sam naletio na knjigu, tj malu biografiju jedne Austrijske atletičarke, Kira Grunberg, bavila se skokom u vis, mislim da je oborila i nacionalni rekord, i na jednom treningu je nažalost pala i, od tad noge više ne slušaju, ali me pogodio sam početak knjige: ovo je moja sudbina, da se nije sad dogodilo, dogodilo bi se na sljedećem treningu, ili za mjesec dana, ili bi nekog drugog potrefilo, moralo se dogoditi, ali živim i dalje, ima nešto Borgesa u njoj..
kako se moralo dogoditi?
nego, optimizam je jedini povjesno opravdan stav, a čipovi za invalide bi itekako bili prihvatljivi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2016, 00:54

mativka wrote:
aben wrote:
nacrte, dokumentaciju..ahahaha, speakin like a true statist!
Pa ti meni tu o kućama, vrijednostima, prodaji...to je kao da ti ja pričam kako sam zgodna, lijepa, s atributima kojekakvim. Naravno da bi rekao, dok ne vidim sliku- ne vjerujem :)
al, nemo papirov, govorin ti, nema dozvole, nema nacrta, nemo projekta ( ok, naprravi sun neki lažni strujni projekt da mi hep prodo struju, al to je sve), jo prodojen zemlju i građevinu, a ne papiri:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 00:56

Joj...hvala vam dečki na prekrasnoj, nasmijanoj večeri :) Em nisam pogledala seriju, em se nisam naspavala danima...ali vrijedilo je :)
Laka vam noć :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/9/2016, 00:57

mativka wrote:Joj...hvala vam dečki na prekrasnoj, nasmijanoj večeri :) Em nisam pogledala seriju, em se nisam naspavala danima...ali vrijedilo je :)
Laka vam noć :)
tribaš spavati na poslu ka i ostali državni službenici!

ln

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/9/2016, 08:17

aben wrote:
tribaš spavati na poslu ka i ostali državni službenici!

Nisam državni službenik :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2016, 10:56

aben wrote:kako se moralo dogoditi?
nego, optimizam je jedini povjesno opravdan stav, a čipovi za invalide bi itekako bili prihvatljivi.

žena mi se čini jako autentična, nije puno intelektualizirala, mislim da jednostavno želi odmak napraviti od tog na taj način, to nije nesreća pa neću ni razbijati glavu kako se to meni moglo dogoditi, ali zato sve poslije što radim je moj život..

naravno da je, neuroprostetika je već sadašnjost, ali taj utjecaj će se očito jako proširiti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/9/2016, 11:13

mislim, nije tu samo neuroprostetika u igri.. pitanje je samo šta će vojska raditi s tim moćima, a već danas se dronovima služe..



ali upravljanje s exoskeletima će utjecati na širenje u svemiru, svemir je u biti pun zračenja i svakakvog smeća, nije to mjesto za čovjeka, ali za robota kojim upravljamo direktno našim mislima hm.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum