ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 20:06

Regoč wrote: 
Daj, Jastrebe, bio si mlad i bolio te kurac što po kavu moraš u Grac, po rifle u Trst, a inflacija ti pojede pola plaće. A od toga što si nabrojao, pamtim kao meni bitno samo Magazin.
Traperice i to levisice,kupovao sam u Rijeci. Sportsku opremu (i to vrhunsku Adidas)također u Jugi.

U Trstu sam par puta bezuspješno tražio Adidas trenerku i dres.

Kavu nikad nisam pio,pa me baš bilo briga.

Uglavnom život je bio manje napet i bezbrižan. (govorim o Breninoj eri,ne o dobi rezolucije IB-a i nasilne kolektivizacije)

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 20:07

Ekonomija je najbitniji segment a ne neka lepa Brena zabavljacica koju sistem gura u prvi plan da gurne stvarne probleme pod tapet.

Tako i današnja EU ono statistike BDP ovo ono stavlja u prvi plan a u stvarnosti ???

A u stvarnosti :

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Croatia-population-pyramid-2014


I ovo jer za Hr ima neko opravdanje a za navodno bogatu NJemačku NEMA :

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Germany-population-pyramid-2014


Last edited by RayMabus on 15/7/2016, 20:08; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 20:07

Regoč wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote: auto nisi mogao voziti kad si htio, nego kad ti država odobri.
Hahahahahahaha.... Onda popi nikad ne bi vozali se uokolo sa Renaultima. (uhlavnom su vozali renoiće).
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 20:12

Tko priziva Jugu neka samo zamisli ovu Bosnu i ove njihove politicare da ih mora iz svog đepa finacirat jer to je ono sad kao ista ekonomska zajednica u tom slucaju.

MA BJEŽI COECE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 20:14

RayMabus wrote:Tko priziva Jugu neka samo zamisli ovu Bosnu i ove njihove politicare da ih mora iz svog đepa finacirat jer to je ono sad kao ista ekonomska zajednica u tom slucaju.

MA BJEŽI COECE.
Nitko ne traži obnovu Juge. Ja prvi ne bih bio za ujedinjenje  zemalja ex Jugoslavije,ali da mi je u ono doba bilo lijepo,bilo je.

To su moje uspomene i to lijepe uspomene,koje mi nitko neće uzeti niti nagrditi.

I to je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by darla 15/7/2016, 20:14

Ja se od toga samo sjecam Milke Planinc i redukcija struje, pa bi morala nakon skole na 10 kat pjeske hodati, inace nemam nekih trauma.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Regoč 15/7/2016, 20:14

Da, Jastrebe, osamdesete! Divkina era, a ne Brenina. Bezbrižan si imao život jer si bio mlad. Ni mene nije dirala inflacija, ali moje starce jest.

_________________
Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 20:16

Dovoljno ti je samo zamislit da je Bosna u jednoj cijelini sa Hr i ono ovi bosančerosi ti popuju , moraš nekog Dodika i Izetbegovića i njihove poltrone financirat a ono ovi samo gledaju kako će ukrast.

Imamo mi i svoje a sad zamisli da još ove natovariš na porezni sistem plus ono ekipa vlada pa svoje ljude gura po sistemu podobni a ne sposobni.

MA BJEŽI.


Last edited by RayMabus on 15/7/2016, 20:17; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by L'âme 15/7/2016, 20:17

Regoč wrote:Da, Jastrebe, osamdesete! Divkina era, a ne Brenina. Bezbrižan si imao život jer si bio mlad. Ni mene nije dirala inflacija, ali moje starce jest.
manje znali,manje odgovarali,manje brinuli..di ces bolje..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 20:17

Haludovo u doba Juge.

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Haludovo-hotel

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 L2_v346660_958_992_611-1

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Haludovo-penthouse.001
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Regoč 15/7/2016, 20:18

darla wrote:Ja se od toga samo sjecam Milke Planinc i redukcija struje, pa bi morala nakon skole na 10 kat pjeske hodati, inace nemam nekih trauma.
Učio sam uz petrolejku kao moj dida u doba kralja Aleksandra. S tim da on nije imao električne instalacije u roditeljskoj kući.

_________________
Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Ero 15/7/2016, 20:18

jastreb wrote:Ne znam kako je bilo u Titovoj eri,bio sam mali(stariji kažu da je bilo love ko mravi i pljeve).

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 60200_A

Svi smo bili miljarderi. Majkemi. :D


Last edited by Ero on 15/7/2016, 20:19; edited 1 time in total

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 20:19

Haludovo u doba neovisne Hrvatske.

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 022209_fae7919475320e298ab0

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Untitled-15

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 SDWfH9u
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 20:20

Ero wrote:
jastreb wrote:Ne znam kako je bilo u Titovoj eri,bio sam mali(stariji kažu da je bilo love ko mravi i pljeve).

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 60200_A

Svi smo bili miljarderi. Majkemi. :D
Ne trubi. Ovo je iz doba 1992.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Regoč 15/7/2016, 20:20

maggie13 wrote:
Regoč wrote:Da, Jastrebe, osamdesete! Divkina era, a ne Brenina. Bezbrižan si imao život jer si bio mlad. Ni mene nije dirala inflacija, ali moje starce jest.
manje znali,manje odgovarali,manje brinuli..di ces bolje..
I ja bih opet bio diete, ali s ovom pameću. S onom istom ne bih znao uživati u bezbrižnosti.

_________________
Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 20:20

RayMabus wrote:Dovoljno ti je samo zamislit da je Bosna u jednoj cijelini sa Hr i ono ovi bosančerosi ti popuju , moraš nekog Dodika i Izetbegovića i njihove poltrone financirat a ono ovi samo gledaju kako će ukrast.

Imamo mi i svoje a sad zamisli da još ove natovariš na porezni sistem plus ono ekipa vlada pa svoje ljude gura po sistemu podobni a ne sposobni.

MA BJEŽI.
Ovo kad netko shvati taj Jugu prizivat više nece ....a to da treba trgovinski surađivat i to pa to po meni nikad nije ni bilo upitno al to je nešto drugo a ne prizivanje JUge.

Hbla vas ona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Ero 15/7/2016, 20:21

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 R-jugoslavija-1-milijarda-dinara-1993-slika-58222453

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Serbinho-3 15/7/2016, 20:21

Izlazim da provucem bedz pre neki minut, pita me sef za Tita na brzaka da ka zen jel bilo dobro ili kako vlada misljenje u Italiji da se zivelo na hlebu i krompiru u Jugoslaviji.
Pricao sa drugim kolegom, inace sef ultra komunista, ima zvezdu petokraku na kicmi istetoviranu.
Hrvati i Slovenci su ostavili lose misljenje, tako da i
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 20:22

Ero wrote:Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 R-jugoslavija-1-milijarda-dinara-1993-slika-58222453
Ovo je,kako i sama slika kaže iz 1993.

Znači ex Yu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Guest 15/7/2016, 20:23

tako bitnu ulogu hrvati nisu imali 
niti ce ikad imati u bilo kojoj drzavnoj zajednici
kao što su imali u yugoslavijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by darla 15/7/2016, 20:23

Regoč wrote:
Učio sam uz petrolejku kao moj dida u doba kralja Aleksandra. S tim da on nije imao električne instalacije u roditeljskoj kući.

Vis toga se ne sjecam i to je trajalo samo jednu godinu ako se dobro sjecam i nije bilo svaki dan ili kako vec. Nekih oskudica hrane se ne sjecam moram priznati, sjecam se da smo kavu mljeli u ducanu ili doma na ruke, znaci kave je bilo i banana je u moje vrijeme bilo, jer su mi bana sa petit buerre keksima bile glavna prehrana. U Trst se islo to je.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 8 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum