ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana - Page 2 Empty Re: Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana

Post by vuksadinare Mon 11 Jul - 7:34

..je a sto su ili sto su mislili..da ce za mjesec dana plivati u lovi.....ako nisi fakultetski obrazovan moes sanajti neku vecu lovu a da bi zaradio moras bar dva posla raditi a sa time se pomiri o nekakvom slobodnom vremenu...raditi i spavati..znam to dobro tri godine sam radio u nizozemskoj...nisam pet puta otisao na kavu ili pivu

vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana - Page 2 Empty Re: Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana

Post by dzango Mon 11 Jul - 7:34

marcellus wrote:meni se vratio muso iz dublina, autolimar. Otišo je jer kad bi poplaćao režije i stanarinu ne bi mu ostalo ništa. Onda je skužio da mu tamo isto ne ostane ništa kad plati stanarinu i režije, samo što tamo pada kiša i kava ne valja. A i skupa je. A i ne može preko dana malo sjest na kavu u pauzi. I tako... veli kad već nemam ništa onda radije da nemam ništa ovdje.
E jebiga kada kao autolimar ne može da namlati debele pare. Moj drugar je autolakirer i ovde uzima brdo para. Ne pada mu na pmaet da ide napolje. Doduše zna posao i na ceni je. Tek bi napolju uzeo prave pare ali nema potrebe.

_________________
Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana - Page 2 Empty Re: Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana

Post by Yehudi Mon 11 Jul - 7:47

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Pa dobro, nije lose kao iskustvo, narocito ako nemas nista drugo kao izbor a Nemacka i ostalo ne znam kako je.
Irska jeste donekle Englesko govorno podrucje, obzirom da oni izmedju sebe parlaju Irski i dvojni natpisi su svuda, neki cudan jezik.

Mislim da Hrvati tamo kad dođu ipak ne pricaju taj njihov irski.

:^0

Englesko govorno podrucje , posebno Dublin kao kozmoplitski grad. To ti je to. Avionom i ono nađeš posao , relativno dobro placen cak i kad odbiješ podstanarstvo kad vec ovdje nemaš posao neki a njemčki ti se ne uci.

 Jezik se nauči čak i ako pojma nemaš. 

Taj lik izzadra je običan linčuga i neradnik koji nema muda živiti svoj život i zaraditi za sebe.

Lakše je, dakako, čekati da mama spremi hranu i opere robu a on bi gluvario po gradu i hvatao se hlada.

Jajara obična koji misli živiti na grbači roditelja cili život.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana - Page 2 Empty Re: Dublin (ni)je grad iz snova: donosimo priču Zadranina koji je uteka doma nakon deset dana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum