ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko najmanje, a tko najviše fali?

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 19:56

Leviathan2 wrote:
u jebote, ovo je ozbiljna prijetnja,  za tkavo nesto kao sto je rusenje foruma treba imat nekog informatickog znanja koje ne vjerujem da ima i jedan forumas,  onda  shodno tomu ne uzimaj srcu laprdanja i ne plasi ljude affraid

Jedini koji laprda je Kic vlasnik foruma, jer ja nigdje nisam napisao da ću hakirati, srušiti ili deletirati forum. Forum deletiraju sysadmini i vlasnici Forumotion.com ako forum krši pravila ili primjenjuje pravila selektivno.

Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by frakcija 5/7/2016, 20:13

ti bi meni megice falila. možda ti to ne govorim dovoljno često. pomislila bi da su prazne riječi..
nekad ne odgovorim na tvoje replike, iako mi je drago da si tu..malo se spletem s komentarima
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by dijagram 5/7/2016, 20:16

frakcija wrote:ti bi meni megice falila. možda ti to ne govorim dovoljno često. pomislila bi da su prazne riječi..
nekad ne odgovorim na tvoje replike, iako mi je drago da si tu..malo se spletem s komentarima
:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by dijagram 5/7/2016, 20:17

nedostajao bi mi masteryoda, mega i mnogi drugi
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by marcellus 5/7/2016, 20:28

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Leviathan2 wrote:
u jebote, ovo je ozbiljna prijetnja,  za tkavo nesto kao sto je rusenje foruma treba imat nekog informatickog znanja koje ne vjerujem da ima i jedan forumas,  onda  shodno tomu ne uzimaj srcu laprdanja i ne plasi ljude affraid

Jedini koji laprda je Kic vlasnik foruma, jer ja nigdje nisam napisao da ću hakirati, srušiti ili deletirati forum. Forum deletiraju sysadmini i vlasnici Forumotion.com ako forum krši pravila ili primjenjuje pravila selektivno.

ej manijače a da probam dozvat travka na forum, pa se koljite međusobno a nas pustiš na miru...

_________________
Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by frakcija 5/7/2016, 20:28

a kakav je ovo prateći link?
ja kad odlazim kažem "vraćam se odmah".."evo sad ću".
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by jastreb 5/7/2016, 20:28

Gnječ je pravo osvježenje foruma.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by marcellus 5/7/2016, 20:35

jastreb wrote:Gnječ je pravo osvježenje foruma.

osvježavajuć ko idrizijev sladoled tri dana star

_________________
Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:35

kic wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kic wrote:
bogomdani wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Pa upravo sada fali jedna tema koju je admin najprije zaključao a potom izbrisao sa foruma. Eto fale i moje prijave na Infu i one izbrisane. Bravo admini :D
Amateru..to se odmah radi skrinšut..

i onda drkica na isprintano, such a glorious life :mu

Kic, tebe nije stid? Nije ti neugodno? Sad barem znamo koju grupicu mentalnih pervertita plaćenih dobrovoljaca "branitelja" podržavaš i znamo da pravila nisu za sve ista.


ja ću ti ovo samo jednom reći, osobe koje prijete brisanjem foruma nisu isti za mene, ti i svetac se morate malo iskupiti prije nego što vas krenem razmatrati opet kao normalne korisnike, ni na kojem drugom forumu ne bi pisali da ste tamo prijetili da ćete ih izbrisati tj srušiti, a ti ovo lagano pročitaj pa, ako nisi shvatio reći ću jednostavno, obojica ste pod prijetnjom trajnog bana do daljnjega.
???..
Kic..ebe se Svetog,kakvim ga smatras,tak oda zaboravi odmah na iskupljenje,jerbo mi nisi ama bas nikakav faktor u real lajfu,a niti ovdje..Kak0 jednom lijepo rekoh,nisam ovdje da stvaram neke natruhe morbidnog mreznog "prijateljstva",nego cisto radi zezancije,najzdravijeg opcenja,bilo uzivo,bilo u virtuali..NAPISI GDJE sam ja prijetio da cu izbrisati ili srusiti(ekspertizu za to niti nemam,pa je to jos jedna tvoja pusta tlapnja),ali da cu uvesti preko trecih,red,kojeg ima samo ako iluzija,to jesam..E sad ako te je to puklo po tvom Egu,opet to nije problem realnog postojanja,nego samo tvoj..Dakle,kako je Esko rekao,najbolji recept,je prema svima isto i time pokazati cestitost i postenje..Niti Bogomdani,niti Esko,nikog iz cista mira ne diraju,ali ako nas provocira ili podjebaje,onda nismo odgovorni ako ga malo brutalnije skinemo sa "grbe"..jel..
Sto se tice trajnog Bana,kako jednom rekoh,dovoljno je samo da lijepo zamolis,da ne dolazim na Forum,i ja cu ti zelju ispuniti,pristojno i bez komentara..Toliko o mom nivou kulture i ostaloga...Dakle,trajni ban me ne impresionira,jer,ako ces posteno,ima likova koji konstantno,vrijedjaju druge sa samo razliciti stav,politicki ili misljenje..Njima nije prijetito trajnim banom,dakle,tvoja objektivnost ne postoji,jerbo,ako Esko i ja ne bi pisali niti na jednom drugom forumu,ne bi bar jos 2-3 lika sa ovog foruma..
hmmm..eto toliko...koliko se sjetih.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:35

jastreb wrote:Gnječ je pravo osvježenje foruma.

Istinski se slažem. Rasprave bi bile mlake. Drži svoje i to je!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by kic 5/7/2016, 20:35

ako foruma jedan dan bude, znate kome će te moć zahvaliti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:36

marcellus wrote:
jastreb wrote:Gnječ je pravo osvježenje foruma.

osvježavajuć ko idrizijev sladoled tri dana star


Ha ha ha!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by jastreb 5/7/2016, 20:37

kic wrote:ako foruma jedan dan bude, znate kome će te moć zahvaliti..
Znamo. Više je puta obećao da će na forum poslati vatre nebeske.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:37

jastreb wrote:
kic wrote:ako foruma jedan dan bude, znate kome će te moć zahvaliti..
Znamo. Više je puta obećao da će na forum poslati vatre nebeske.
Esko je najmanje zao ovdje..puste kicaste rijeci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by frakcija 5/7/2016, 20:38

Pa red je da se pozdravimo onda, za svaki slučaj.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:38

kic wrote:ako foruma jedan dan bude, znate kome će te moć zahvaliti..


Misliš, ne bude.  Borba traje stalno. Zašto bi ti bilo dosadno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by jastreb 5/7/2016, 20:38

bogomdani wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:ako foruma jedan dan bude, znate kome će te moć zahvaliti..
Znamo. Više je puta obećao da će na forum poslati vatre nebeske.
Esko je najmanje zao ovdje..puste kicaste rijeci...
Nisam mislio na Gnječa.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:42

jastreb wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:ako foruma jedan dan bude, znate kome će te moć zahvaliti..
Znamo. Više je puta obećao da će na forum poslati vatre nebeske.
Esko je najmanje zao ovdje..puste kicaste rijeci...
Nisam mislio na Gnječa.

Iknar valjda.   


http://forum.net.hr/forums/t/400181.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:45

KAko kazete..Pas koji laje..jel... e jeste djeca..ako niste radi mojih Prelijepih Zenskih Guzica bili zauvijek lockani Forum,Eska se svakako,a niti Menea i naseg kicastog spiča svakako ne morate bojate,niti nam je to namjera..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:46

Izlazili smo mi na kraj s malicioznim cinkeraskim backstabberima i prije ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Guest 5/7/2016, 20:46

uz to,nti do danas nije Objelodanjena cura u javno koja je isla napraviti Abjuz,za moje Prelijepe Zenske Guze,ali se Esko i Ja imenujemo,iako doista nemamo interesa za Abjuzanje nepocudnih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko najmanje, a tko najviše fali? - Page 2 Empty Re: Tko najmanje, a tko najviše fali?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum