ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online kupovina dekorativne kozmetike

Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by Guest Thu 17 Apr - 11:45

Otkako se zatvorila Sephora, dobar dio dekorative kupujem preko neta. Većinu toga što me zanima kupujem s beautybay stranice, pigmente naručujem s pureluxe, a tu i tamo se zalomi još neka stranica poput MUA, cherry culture ili s ebaya.

Kakva su vaša iskustva?
Naručujete li kozmetiku preko interneta? Ako da, s kojih stranica?
S kojima ste zadovoljni, a koje su vas razočarale?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by medication Thu 17 Apr - 11:53

Da, s Cheapsmellsa godinama, no sad su promijenili politiku i ne dostavljaju više parfeme u RH, tako da me to razočaralo. Ali za sve drugo mi je taj sajt super, dostava brza.

Fragnancex za testere parfema, po stvarno prihvatljivim cijenama.

Nedavno obavila prvu kupovinu preko domaćeg sajta, Biraj hr. Dostava superbrza, kao i komunikacija.

e.l.f- niske cijene, uredna brzina dostave, ali make up nije nešto. U rangu slabo pigmentiranog SHE ili Essence-a.

Imala kupnju-dvije sa Fragnance Direct-a, ali su digli cijenu poštarine, pa više ne naručujem.

Mua mi se čini ok, al nisam probala
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by modra Thu 17 Apr - 12:05

imam želju kupovat s tih stranih stranica, al neeee znam  No  :D 

ne znam mogu li uopće sa svojom karticom....


tako da se držim domaćih i plaćanja pouzećem   B-) 
yves rocher, biraj hr, parfemi hr... i sve dobro!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by Guest Thu 17 Apr - 12:07

S MUA sam jako zadovoljna, prvo sam uzela njihovu paletu jer sam pročitala u dosta recenzija da je odličan dupe Urban Decayeve Naked palete. UD mi je možda najdraža kozmetička marka, sjenila su im fantastično pigmentirana, ali su dosta skuplja od MUA pa sam htjela isprobati, čisto da vidim valja li to šta. Ne mogu reći da su baš potpuno identične kvalitete, ali za tu cijenu (cca 40kn), MUA paleta mi je i više nego zadovoljavajuća.

Poslije sam naručivala njihove kistove i stvarno su mi dobri. Njihov kist za ruž od cca 15kn mi uopće ne zaostaje zamjetljivo za Inglotovim koji je sigurno 8 puta skuplji.

E da, ni pigmenti im nisu loši. Dobro se blendaju i uz dobru bazu stvarno dugo traju na očima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by Guest Thu 17 Apr - 12:31

Biraj.hr- bila sam dosta skepticna u vezi njih, ali ajde. Postarina besplatna, parfem navodno original, svaki snizen po skoro 100kn, neki i vise. Parfem dolazi u roku dva dana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by Guest Sun 27 Apr - 22:02

Naručila upravo divan set kistova od Real Techniques i pokušala naručiti nekoliko stvari od MUA i najednom me paypal počne zajebavat'!  :_| :_| :_| 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by Guest Sun 27 Apr - 22:18

Mua ne volim...ne volim bas ni online kupovine...al s eBay-a nekad kopiju koju znam uzeti...iparfümerie zna imati prejeftine parfeme...
Sa Pink pande sam neki dan make up Revolution šminku naručila...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by Guest Sun 27 Apr - 22:21

S Amazona naručujem često svakakve potrepštine...Otto je moja ovisnost za garderobu...i hm online shop...
 :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by aurora73 Mon 28 Apr - 15:29

Ebay, Buyincoins, MUA store, Pink Panda... sad kad vako nabrajam, da, ovisnik sam online shoppinga  :D  S Buyincoinsa sam nedavno naručila UD Naked3 falšu paletu i još jednu no name paletu s mat zemljanim nijansama. iznenadila sam se kako je UD kopija zapravo odlična, postojana, super se blenda a 4$  ova no name paleta isto mi odlična (2$)
aurora73
aurora73

Female
Posts : 8
2014-04-28

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by medication Mon 28 Apr - 15:52

Jel Pink Panda dostavlja u RH?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by aurora73 Mon 28 Apr - 16:09

naravno  ;) brzo ti stiže, 2,3 dana...
aurora73
aurora73

Female
Posts : 8
2014-04-28

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Online kupovina dekorativne kozmetike Empty Re: Online kupovina dekorativne kozmetike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum