ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:29

http://www.index.hr/vijesti/clanak/lobist-mola-platio-najmanje-pola-milijuna-kuna-karamarkovoj-supruzi-da-ga-savjetuje/892375.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:30

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Dijag_template_ugvoranasaricpixsell
Foto: Zarko Basic/PIXSELL, Nacional

"JOSIP PETROVIĆ, lobist mađarskog MOL-a, preko svoje tvrtke Peritus savjetovanje gotovo pune dvije godine plaćao je usluge tvrtki Drimia, u vlasništvu Ane Šarić Karamarko, supruge prvog potpredsjednika Vlade Tomislava Karamarka", donosi današnje izdanje tjednika Nacional. Svoje teze iz članka o vezama Karamarka i Petrovića potkrijepili su objavom Ugovora.

Petrović plaćao savjetovanje o energetici 2500 eura mjesečno

Ugovor je sklopljen 1. veljače 2013. između Petrovićeve tvrtke Peritus Savjetovanje d.o.o. i agencije Drimia u vlasništvu Karamarkove današnje supruge, a tada partnerice Ane Šarić i trajao je do do 31. siječnja 2015. godine. Petrović je za usluge savjetovanja i medijskih analiza na energetskom tržištu plaćao 2500 eura mjesečno. Ukupno je isplatio najmanje pola milijuna kuna, objavio je Nacional. 

Podsjetimo kako je izvor sukoba na Vladi između potpredsjednika Bože Petrova i Tomislava Karamarka bio upravo zbog arbitraže Ina-Mol, a čelnik Mosta javno je kritizirao Karamarka zbog njegovog prijateljstva s Jozom Petrovićem.

Petrov: Petrović je konzultant MOL-a
   
"Mislio sam na određene ljude koji se javno hvale kako su u dobrim odnosima s određenim ljudima koji su danas u Vladi. Mogu otvoreno reći, to je gospodin Petrović. On je javno na suđenju Sanaderu rekao da je on konzultant MOL-a. Dakle, radi za drugu državnu stranu tvrtku, ne radi za interese hrvatske tvrtke. I onda se on javno hvali kako je dobar s Karamarkom. Jako su mi to čudne stvari. Ovim putem bih pozvao gospodina Karamarka da se ogradi od toga", rekao je Petrov. 

Petrović je tvrdio da ga s Karamarkom veže samo prijateljstvo iz studentskih dana te da radi u interesu Hrvatske. Karamarko je bio prilično ljut zbog pitanja o Petroviću. 

Karamarko i Petrović, više od prijateljstva

"S gospodinom Jozom Petrovićem sam u Košarkaškom klubu Zagreb od 91. godine. Prema tome, ja sad da se odričem ljudi zato što svjedoče negdje, a pitanje je kako će svjedočiti. Koliko sam upoznat, svjedočit će u korist Republike Hrvatske. Prema tome, ovo je pitanje deplasirano. Ja vaše urednike ne pitam tko su im prijatelji i na koji način se s njima ponašaju", rekao je Karamarko odgovarajući nedavno za novinarsko pitanje. 

Nevladina udruga GONG naglasila je tada kako se prvi potpredsjednik Vlade Tomislav Karamarko mora izuzeti od svih utjecaja na donošenje odluka vezanih uz INA-u sve dok ne regulira potencijalni i percipirani sukob interesa koji proizlazi iz njegovih veza s Josipom Petrovićem, samopriznatim lobistom MOL-a, tvrtke protiv koje je Vlada RH pokrenula arbitražu. 

Sada je, čini se jasno, da Petrovića i Karamarka ne veže samo prijateljstvo.

Karamarko koristi automobil Drimie
Što se tiče tvrtke Drimia, u poznatoj aferi s automobilom dokazano je da Karamarko koristiMercedes ML u vlasništvu te tvrtke. 

"Službeno vozilo moje tvrtke Mercedes ML vozim i u privatne svrhe bez ograničenja. To prate odgovarajući dokumenti. Drimia ima ugovor s najmodavcem vozila i cijena je tržišna. Također, obračunava se porez i prirez. Kad moj partner koristi ovo vozilo, tada ga na korištenje uzima od mene, ne od moje tvrtke, koja nema baš nikakve veze s posudbom automobila Tomislavu koji automobil koristi bez ikakve naknade", objašnjavala je tada Ana Šarić, a danas Karamarko.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:32

Eto ti kad ekstra riba ode za idiota, ali sada postoji i konkretna poveznica, karamarko, i hdz koji je nedavno javno istupio i izjavio da je poželjno da Hrvatska u ovoj fazi izađe iz arbitraže INA-MOL
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Guest Tue 10 May - 12:35

rekao sam preko par dana zašto se Ameri bune protiv HDZa.. nije radi "hase i ustaša"(amere boli kurac za takve stvari, njima su dobre i glavosječe ako ih slušaju), nego radi Karamarka i HDZa koji ne plešu 100% kako ameri sviraju.. povezani su sa Orbanom a time ovo srednjo-europskom tvrdom strujom koja nije sklona americi, a možda čak i sa Putinom preko mađarske
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by dzango Tue 10 May - 12:37

Dobra mu žena.

_________________
Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:39

preko_vode_do_slobode wrote:rekao sam preko par dana zašto se Ameri bune protiv HDZa.. nije radi "hase i ustaša"(amere boli kurac za takve stvari, njima su dobre i glavosječe ako  ih slušaju), nego radi Karamarka i HDZa koji ne plešu 100% kako ameri sviraju.. povezani su sa Orbanom a time ovo srednjo-europskom tvrdom strujom koja nije sklona americi, a možda čak i sa Putinom preko mađarske
Kako god moraš biti ekstra glup da preko ženine tvrtke koja nema veze sa energetikom dobijaš pola mil. kn od MOL-a koji je u ogromnom sporu sa RH, odnosno trebao bi biti, te sa kojim vodiš arbitražni spor u Londonu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:39

dzango wrote:Dobra mu žena.
s obzirom na što on izgleda te koliko je glup ova je ekstra mega žena
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Guest Tue 10 May - 12:40

asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:rekao sam preko par dana zašto se Ameri bune protiv HDZa.. nije radi "hase i ustaša"(amere boli kurac za takve stvari, njima su dobre i glavosječe ako  ih slušaju), nego radi Karamarka i HDZa koji ne plešu 100% kako ameri sviraju.. povezani su sa Orbanom a time ovo srednjo-europskom tvrdom strujom koja nije sklona americi, a možda čak i sa Putinom preko mađarske
Kako god moraš biti ekstra glup da preko ženine tvrtke koja nema veze sa energetikom dobijaš pola mil. kn od MOL-a koji je u ogromnom sporu sa RH, odnosno trebao bi biti, te sa kojim vodiš arbitražni spor u Londonu

vjerojatno USA izvukla ove papire i prosljedi ih prvim novinama.. i adio.. tako se ruše vlade.
da, prilično glup potez
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:43

preko_vode_do_slobode wrote:
asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:rekao sam preko par dana zašto se Ameri bune protiv HDZa.. nije radi "hase i ustaša"(amere boli kurac za takve stvari, njima su dobre i glavosječe ako  ih slušaju), nego radi Karamarka i HDZa koji ne plešu 100% kako ameri sviraju.. povezani su sa Orbanom a time ovo srednjo-europskom tvrdom strujom koja nije sklona americi, a možda čak i sa Putinom preko mađarske
Kako god moraš biti ekstra glup da preko ženine tvrtke koja nema veze sa energetikom dobijaš pola mil. kn od MOL-a koji je u ogromnom sporu sa RH, odnosno trebao bi biti, te sa kojim vodiš arbitražni spor u Londonu

vjerojatno USA izvukla ove papire i prosljedi ih prvim novinama.. i adio.. tako se ruše vlade.
da, prilično glup potez
Joli Manoli kao njegov bivši patron i Buzin, a glup je ko kurac, sva sreća po njega pa DORH ovo uopće ne zanima sve dok je na vlasti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Guest Tue 10 May - 12:47

dzango wrote:Dobra mu žena.

Kak ti je promakla? Bila je u BG, 8-9 godina svog života, radila u Europressu. Vratila se u HR kad je tutleku umro punac pa se mogel rastat od Enise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Guest Tue 10 May - 12:48

preko_vode_do_slobode wrote:
asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:rekao sam preko par dana zašto se Ameri bune protiv HDZa.. nije radi "hase i ustaša"(amere boli kurac za takve stvari, njima su dobre i glavosječe ako  ih slušaju), nego radi Karamarka i HDZa koji ne plešu 100% kako ameri sviraju.. povezani su sa Orbanom a time ovo srednjo-europskom tvrdom strujom koja nije sklona americi, a možda čak i sa Putinom preko mađarske
Kako god moraš biti ekstra glup da preko ženine tvrtke koja nema veze sa energetikom dobijaš pola mil. kn od MOL-a koji je u ogromnom sporu sa RH, odnosno trebao bi biti, te sa kojim vodiš arbitražni spor u Londonu

vjerojatno USA izvukla ove papire i prosljedi ih prvim novinama.. i adio.. tako se ruše vlade.
da, prilično glup potez


Ti od Karamarka očekuješ pametan? Pa lik ne zna nabrojat pet točki svog programa. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Guest Tue 10 May - 12:49

Inače, jedino mu mogu savjetovat da se brani kak mu je UDBA podmetula tu crvenkosu ženu lakog morala, jer on nije pojma imal o njenim akcijama s Mađarima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Yehudi Tue 10 May - 12:56

A onda me marcel pita kako to mislim da su svi u vrhuški adezeja 

 na platnom spisku MOL-a
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:58

da pa žena mu ima salon za pse hehehehe majkomila vidim žutarnji i VL ne prenose vijest samo index i dnevno biće vasina omerta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 12:59

Yehudi wrote:A onda me marcel pita kako to mislim da su svi u vrhuški adezeja 

 na platnom spisku MOL-a
pa nije sanader krao samo za sebe i svoj đep to je jasno od početka samo USKOK je isto povezan cvitan i bajo su dobili svoj dio
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by provocator Tue 10 May - 13:03

asilovski wrote:
dzango wrote:Dobra mu žena.
s obzirom na što on izgleda te koliko je glup ova je ekstra mega žena
A bit će da je ajko dobro naplaćivala usluge savjetovanja. ;)

_________________
Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by dzango Tue 10 May - 13:04

Eva wrote:
dzango wrote:Dobra mu žena.

Kak ti je promakla? Bila je u BG, 8-9 godina svog života, radila u Europressu. Vratila se u HR kad je tutleku umro punac pa se mogel rastat od Enise.
Možda i nije. Ko će svega da se seti.

_________________
Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 13:07

Andrija Zagorec · 
Zagreb, Croatia

Čitam bezvezni nacionalov uradak koji svi portali linkaju. Osim zlobe, ne vidim nista bitno. Dakle, poslovala je firma s firmom, za normalne usluge iz djelokruga svakodnevnog posla, u periodu prije nego su supružnici postali supružnici, a supružnik potpredsjednik Vlade. 60000 eura , naftni biznis, MOL, lobiranje... kakva je to zafrkancija! Pa to je u naftnom poslu jedan bolji ručak i golf nakon ručka! Dakle opet čorak
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Kermit Tue 10 May - 13:09

hahah salon kućnih ljubimaca poslovao sa naftnom kompanijom i to preko osobe koja je bila NO INA-e u vrijeme Sanadera a sada radi za MOL i to ovom trolu je sve sasvim normalno ono poslovni ručak
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Guest Tue 10 May - 13:20

Pa ak je 50 k ojra za kavicu u Fondu za privatizaciju, onda je ovih 60 za neko jeftino predjelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara Empty Re: Karamarko preko žene dobijao mito od Mađara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum