ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zavjere, zavjerice..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Iknar 17/7/2014, 02:15

kic wrote:ok da i ja pokrenem bar neku temu, teorije zavjera su područje o kojem se često govori, pa i u velikim medijima, u kafiću itd

meni je zanimljiv jedan fenomen:

- praktički svi ljudi će se u tim raspravama složiti da postoji neka skrivena ruka koja upravlja čovječanstvom

- unatoč tome postoji jaka tendencija da se odbacuju detaljne teorije, knjige i predavanja o temama kojima su se neki ljudi posvetili desetljećima u svom istraživanju, glavni argument je da su ti ljudi malo zabrijali, ipak neki će čak reći: pa ima tu nešto ali..

ali eto, zdravoseljački rečeno nemamo vremena za sve to proučiti, što je realan odgovor, no ipak je zanimljivo da tako lako odustajemo od zanimanja za tim tko je zapravo za aparatima moći u svijetu i što oni namjeravaju, a svi se slažemo da neka ruka ima..

eto za početak.
pa prilicno dobra tema,ajde da odgovorim
pa netko upravlja ljudima danas to je jasno,e sad apitanje je tko,pa na ZEmlji je glavni Lucifer,a onda pali anđeli,nekakvi nadglednici itd

e sada grane i podgrane,a to su ljudi koji sluze ta bica,a zbog cega,pa covjek za zivota cesto zeli nekakve nocve,a kada ima puno novaca onda zeli moc,a kada ima nekakvu moc onda zeli kontrolur ecimo,ali pitanje je tko stvarno kontrolira ljude da se tako izrazim
oni koji su bar malo citali Bibliju znaju tko i sto,bar djelomicno,ne poimence svakog its
dakle  sve vlade,mediji itd,sve je kontrolirano,cak i sto sada pisem,dakle sve
mozda bi ti kao admin misliod a kontroliras ovaj forum recimo,ali nije tako ti mozes recimo nekoga opomenuti,dati neka ban na par dana i slicno,ali oni koji kontrolirajus ve to mogu tebe lako banirati,kao i druge ljude nevazno,e sada sto znaci ban on tih ljudi,bica necu reci,ali recimo   ima i gorih stvari od smrti,pa si vi mislite sto i kako,ipak nisu sva bica smrtna,a ljudi jesu

pa evo toliko i od men za pocetak,ako se pokaze rasprava imalo dostojna po mome msiljenju mozda nastavim,a ako ne  0 bodova bi se reklo

Iknar

Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kosturka 14/10/2015, 21:45

kic wrote:ok da i ja pokrenem bar neku temu, teorije zavjera su područje o kojem se često govori, pa i u velikim medijima, u kafiću itd

meni je zanimljiv jedan fenomen:

- praktički svi ljudi će se u tim raspravama složiti da postoji neka skrivena ruka koja upravlja čovječanstvom

- unatoč tome postoji jaka tendencija da se odbacuju detaljne teorije, knjige i predavanja o temama kojima su se neki ljudi posvetili desetljećima u svom istraživanju, glavni argument je da su ti ljudi malo zabrijali, ipak neki će čak reći: pa ima tu nešto ali..

ali eto, zdravoseljački rečeno nemamo vremena za sve to proučiti, što je realan odgovor, no ipak je zanimljivo da tako lako odustajemo od zanimanja za tim tko je zapravo za aparatima moći u svijetu i što oni namjeravaju, a svi se slažemo da neka ruka ima..

eto za početak.

evo ja se ne slažem sa time da postoji neka zavjera niti skrivena ruka ... nemoguće jer bi onda trebalo logično zaključiti da se sve skupa da organizirati, predvidjeti i još k tome i upravljati ... u suštini svega je kaos i mogućnosti su ogromne ... nema te ruke koja time može nit upravljati niti organizirati ono što se organizirati ne da
kosturka
kosturka

Posts : 42
2015-10-12


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kic 14/10/2015, 23:06

zavjere, zavjerice.. - Page 2 M0HrQdf
koje godine je ovo napisano? tko je danas na čelu Crkve i što radi?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kosturka 14/10/2015, 23:11

kic wrote:zavjere, zavjerice.. - Page 2 M0HrQdf
koje godine je ovo napisano? tko je danas na čelu Crkve i što radi?

ajoj ... odustajem
kosturka
kosturka

Posts : 42
2015-10-12


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kic 14/10/2015, 23:16

pa meni se čini da si samo pročitala prvi post na temi, ima i dalje..

sinarhija je nešto što je više nego vjerojatno da postoji, Katolička Crkva će se urušiti i to je više nego očito, a bilo je nekome i 1976. :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kosturka 14/10/2015, 23:25

kic wrote:pa meni se čini da si samo pročitala prvi post na temi, ima i dalje..


to je istina ... priznajem ... nije mi se dalo dalje listati jer sam tek došla na ovaj forum pa pabirčim i tek se upoznajem sa ponuđenim gradivom ... moje isprike balloon
kosturka
kosturka

Posts : 42
2015-10-12


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kic 14/10/2015, 23:28

sve oke, na jednoj drugoj temi si pisala o vjerodostojnosti umjetnosti, pa, što reći o ovome onda:

http://disinfo.com/2015/10/mark-lombardi-art-and-conspiracy/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kic 14/10/2015, 23:37

ukratko, M.Lombardi je istraživao veze između financijske elite i svjetskog terorizma, kao umjetnik je crtao velike dijagrame na kojima se vide veze između konkretnih fizičkih i pravnih osoba, godinu dana prije 9/11 počinio je samoubojstvo..

mjesec dana poslije napada na blizance FBI dolazi u galeriju istraživati njegova djela, umjetnost nikad nije bila vjerodostojnija, ali prekasno shvaćeno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by kosturka 14/10/2015, 23:39

kic wrote:sve oke, na jednoj drugoj temi si pisala o vjerodostojnosti umjetnosti, pa, što reći o ovome onda:

http://disinfo.com/2015/10/mark-lombardi-art-and-conspiracy/

neću reći ništa osim da se pravi umjetnici koji skrenu sa svog puta rado ubijaju .... moja mentorica se ubila iz istih razloga a nije imalo veze sa ikakvom svjetskom konspiracijom ... jednostavno ne podnose ono u šta ih se pretvori a samo su htjeli druge podučavati slici svijeta bez maski ... teško je ustrajati u tome, još teže ustrajati u prostituiranju svojih najdubljih osjećaja ... teško je nakon sveg reći tko je tu prav a tko kriv ... vjerojatno nitko i radi se samo o nama uvrnutom viđenju balansa ali je ipak tu prisutan ... štajaznam
kosturka
kosturka

Posts : 42
2015-10-12


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Guest 15/10/2015, 18:59

Sam sebe čovjek zavjera, pa gdje onda neće svojim putem se pretvoriti u globalnu zavjeru... :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Guest 21/10/2015, 21:08

kic wrote:ok da i ja pokrenem bar neku temu, teorije zavjera su područje o kojem se često govori, pa i u velikim medijima, u kafiću itd

meni je zanimljiv jedan fenomen:

- praktički svi ljudi će se u tim raspravama složiti da postoji neka skrivena ruka koja upravlja čovječanstvom

- unatoč tome postoji jaka tendencija da se odbacuju detaljne teorije, knjige i predavanja o temama kojima su se neki ljudi posvetili desetljećima u svom istraživanju, glavni argument je da su ti ljudi malo zabrijali, ipak neki će čak reći: pa ima tu nešto ali..

ali eto, zdravoseljački rečeno nemamo vremena za sve to proučiti, što je realan odgovor, no ipak je zanimljivo da tako lako odustajemo od zanimanja za tim tko je zapravo za aparatima moći u svijetu i što oni namjeravaju, a svi se slažemo da neka ruka ima..

eto za početak.
Zasto Zavjera?..Jednostavno uskki krug ljudi ,sa parama i uticam o kojem mos samo mastati,naspram kojih su Gates I pok. Jobs tek malo potkozeni lovom...Drze se u sivoj zoni,cijene privatnost,i zato se stvara taj oreol ZAVJERA..ljudi smatraju da imaju pravo rulati svijetom,jer u biti lovom drze 99,99% svih industrija i ostalog na svijetu,..neki su clanovi starih bogatih i uticajnih obitelji,ostali se kroz razne faze industrijalizacije enormno obogatili...ne vidim tu neku Zavjeru..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Winter is coming 24/10/2015, 14:05

moj je trenutni fokus na gigantskom eksperimentu zvanom CERN o kome nisam imao pojma ali kad sam oceo malo cakckati i citati jebote...mind blowing

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Winter is coming 24/10/2015, 14:06

http://kevbakershow.com/cern-lied-new-power-levels/#sthash.BYspDEEl.dpbs

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Riplex 25/10/2015, 01:06

O CERN su najbolje, obično jesu, teorije pokretane strahom, a u strahu velike oči.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Guest 12/12/2015, 22:36

Pa svakako trose enormne novce a za sto?'..teoretiziranje i eksperimente ..imaju sigurnu placu iducih 250 godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Riplex 13/12/2015, 15:18

bogomdani wrote:Pa svakako trose enormne novce a za sto?'..teoretiziranje i eksperimente ..imaju sigurnu placu iducih 250 godina

A na što drugo?

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

zavjere, zavjerice.. - Page 2 Empty Re: zavjere, zavjerice..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum