ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tražim drugo i ostala mišljenja

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Trinity 6/3/2016, 20:15

jako ljuta wrote:Ne volim se miješati u tuđi posao i izigravati psihijatra, ali kod mog muža mi zaista sve upućuje na to da ima nekakav poremećaj ili možda i kombinaciju poremećaja. Htjela bih mu pomoći i jasno, kroz to pomoći i sebi, ako se bude dalo. Ne očekujem čudo, ali da ga barem malo osvijestim da nam nepotrebno ne zagorčava život. U osnovi je on jako iskompleksiran, to se osjeti, čuje i vidi kad ga uhvate njegova pametovanja. U pozitivnim vremenima to se ne vidi.

Podsvijest, podsvijest, slažem se da na nju ne treba zaboraviti, no čini mi se da me ona ne kopka. Postojao je jedan period kad sam osjećala i zdravstvene tegobe zbog svega, ali sad više ne. Jasno, nešto sam morala žrtvovati. Distancirala sam se kako bih sačuvala zdrav razum, a mi kao par smo sad invalidi. Tužno, zar ne? 

Možda bi mi najbolji savjet mogao dati netko tko je isti kao i on, ali teško da će se javiti takav, i to još svjestan svojih postupaka.
Naravno da ima poremećaj ali sumnjam da mu itko može pomoći.
Ti to podnosiš , rekla bih, više od dvadeset godina ?
Tuče te sitničarenjem i ti i dalje kažeš da ga voliš? Pa dokle?
Čega je to vrijedno? Prelomi to jednom zauvijek.

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by veber 6/3/2016, 20:42

jako ljuta žena wrote: Nisam nitko drugi.
drugi?

valjda druga?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 7/3/2016, 09:52

eto,da nemam Rujku,ja bih udomio Ljutu... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by kic 7/3/2016, 09:53

tj micia
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 7/3/2016, 10:03

I mislila sam da je rihec o njemu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by jako ljuta žena 7/3/2016, 16:10

Triny wrote:
Naravno da ima poremećaj ali sumnjam da mu itko može pomoći.
Ti to podnosiš , rekla bih, više od dvadeset godina ?
Tuče te sitničarenjem i ti i dalje kažeš da ga voliš? Pa dokle?
Čega je to vrijedno? Prelomi to jednom zauvijek.

Ako si čitala, uhvatila si da sam tu negdje na rubu prijeloma. Do njega će doći. Ovo obraćanje forumu je bio moj reality check. Slijedeći korak je njegov reality check i odluka hoće li ga probaviti ili ne.
Moj veliki propust je bio što nikada nisam bila dovoljno jasna i direktna u komunikaciji, a opet s druge strane, normalan čovjek bi shvatio i tu nekakvu indirektnu komunikaciju, ali dobro, bitno je da sam nogama na zemlji.

A ova tema u sjeni, nagađanje o nekoj mojoj sličnosti (stila ili čega god) s nekim drugim/nekom drugom, ako se baš inzistira na gramatici, implicira da moj problem ne postoji, da se ja kao malo zezam - da barem ...

Bogomdani, hvala na ponudi za udomljavanje, vidim ja da ti imaš veeelko srce, ali nećemo riskirati, ni ti ni ja. Čak i ako pukne između mene i mog muža, ja nisam od onih koje odmah zuje do slijedećeg cvijeta.
jako ljuta žena
jako ljuta žena

Posts : 9
2016-03-05


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 7/3/2016, 17:28

THX...Jsko ljuta na komplimentima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 7/3/2016, 17:29

Ps polaporuke mi nestalo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by night sky 7/3/2016, 18:17

stil podsjeća na venus. no kako god... pacijenata oba spola i u svim mogućim ulogama je uvijek bilo.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 7/3/2016, 19:03

I mene na venus
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 7/3/2016, 19:06

Nije Venusica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by betty.boop 7/3/2016, 19:10

niti je to tema
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 20/3/2016, 21:00

eni njuz od Jako ljute zene? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by jako ljuta žena 21/3/2016, 13:20

bogomdani wrote:eni njuz od Jako ljute zene? Suspect


Ima njuz, ništa spektakularno, no ipak bitno. Svi ste mi pomogli komentarima i shvatila sam kako sam u nekim stvarima bila u pravu (= ne događa se to baš svakome), a u nekim drugima previše isključiva (= događa se to i drugima).
Otkrila sam svoju veliku slabost: ne znam postavljati granice, a kada to uradim, nisam dosljedna. Znači, to mi je  prioritetni zadatak, jer sam na živom primjeru osjetila kako mi se to vraća kao bumerang.
U situacijama kada oštro reagiram i jasno i glasno kažem da me ne zanima daljnji razgovor, njegova sitničarenja prestaju. Ono što mi za sada još predstavlja problem je prihvaćanje činjenice da u takvim situacijama moram reagirati kao lavica (malo rike i sve OK), a to baš i nije u mojoj prirodi.
Moram trenirati strogoću, i to je to, sviđalo mi se to ili ne...
jako ljuta žena
jako ljuta žena

Posts : 9
2016-03-05


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Guest 4/4/2016, 10:09

jako ljuta žena wrote:
bogomdani wrote:eni njuz od Jako ljute zene? Suspect


Ima njuz, ništa spektakularno, no ipak bitno. Svi ste mi pomogli komentarima i shvatila sam kako sam u nekim stvarima bila u pravu (= ne događa se to baš svakome), a u nekim drugima previše isključiva (= događa se to i drugima).
Otkrila sam svoju veliku slabost: ne znam postavljati granice, a kada to uradim, nisam dosljedna. Znači, to mi je  prioritetni zadatak, jer sam na živom primjeru osjetila kako mi se to vraća kao bumerang.
U situacijama kada oštro reagiram i jasno i glasno kažem da me ne zanima daljnji razgovor, njegova sitničarenja prestaju. Ono što mi za sada još predstavlja problem je prihvaćanje činjenice da u takvim situacijama moram reagirati kao lavica (malo rike i sve OK), a to baš i nije u mojoj prirodi.
Moram trenirati strogoću, i to je to, sviđalo mi se to ili ne...
Ja bih s tobom fino,diplomatski,gentlemenski,i nikad mi ne bi mogla reci NE... ;) jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tražim drugo i ostala mišljenja - Page 3 Empty Re: Tražim drugo i ostala mišljenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum