ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by debotoijusto 28/1/2016, 17:49

Na PEN-ovu peticiju za smjenu ministra kulture Zlatana Hasanbegovića do jučer rano popodne potpisalo se, prema podacima Platforme 112, oko 450 ljudi, dok je na izvaninstitucionalnu peticiju anonimmnih pokretača kulturnjaci2016@gmail.com stigao 531 potpis, a obje su još otvorene.
edan od potpisnika peticija protiv ministra je i Krešimir Dolenčić, profesor na ADU, bivši šef Ljetnih igara i Gavelle, redatelj prvog vojnog mimohoda na Jarunu 1995., kao i “Aide” u Šangaju i Pekingu sa 2800 performera na sceni. Dolenčić je donedavno bio i član Odbora za kulturu HDZ-a.
- Ja, koji sam u Haagu prozivan kao osoba koja je zagovarala klanje Srba 1991., potpisao sam peticiju protiv Hasanbegovića zato što se njegovim imenovanjem osjećam prevareno. Poznajem cijelu kazališnu i glazbenu scenu u Hrvatskoj, a nitko koga ja poznajem ne poznaje Hasanbegovića. Što bi rekaoCyrano de Bergerac, najgore je suočiti se s glupošću kao s neprijateljem. Imenovanje Hasanbegovića je kao da smo nagradili pijanista koji ne zna odsvirati ljestvicu. Ja sam mislio da je Hrvatska čista stranka prava zafrkancija sve dok otamo nije došao ministar kulture - komentirao je redatelj Dolenčić, napominjući da se ni svi članovi Odbora za kulturu HDZ-a ne slažu s imenovanjem novog ministra i da je Anja Šovagović rješenje za ministra na koje bi on pristao.

http://www.jutarnji.hr/dolencic--prevaren-sam--nitko-koga-ja-znam-ne-poznaje-hasanbegovica-/1508174/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by debotoijusto 28/1/2016, 17:52

Što bi rekaoCyrano de Bergerac, najgore je suočiti se s glupošću kao s neprijateljem. Imenovanje Hasanbegovića je kao da smo nagradili pijanista koji ne zna odsvirati ljestvicu. Ja sam mislio da je Hrvatska čista stranka prava zafrkancija sve dok otamo nije došao ministar kulture - komentirao je redatelj Dolenčić


A1 izjava
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by Guest 28/1/2016, 18:13

U jebote, neš ti mase za smjeniti ministra, cijelih tisuću zajedno s  tobom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by abraham 28/1/2016, 18:36

Mislim , treba biri posten. Jebenisatorasi , tisuce njih je prosvjdeovalo protiv profitera, djeteta palog borca i zene koja rata nije ni vidil ni cula. Dakle Glavasevicu je kvalifikacija oceva krvarina a ónoj zeni??? fredu da je bio prosviran i da je bez terapije ozdravio??? Dakle pijanisti ,ljestvice i pamet u rvata . Muhahahah kila mozga dvije...Da, Dolencicu nema vise stafeta. Prije ti je bilo lako, jer si znao cije ces prkno lizati a sada te pere jer kasnis. Nece tebi biti tesko polizati ni ustashko-balijsko, samo dok shvatis.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13989
2014-04-14


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by kaya 28/1/2016, 18:38

Jebote, a da ubace u ler malo. Mislim uz svu pjenu pa mora im biti jasno da će gledati 4 godine i da će on biti taj koji raspoređuje novce.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by vuksadinare 28/1/2016, 18:55

Mislim ono izjave...'treba poznavat kulturnu scenu'...ne poznam je ja koji sam filmofil,volim i pisem knjige a da me jebes nemrem upamtit ni jednog glumca..bitorajca jedino koji ima neku kvalitetu...od stare garde gregurovica,strljica,visnjica..i to je to...pa mi zadnjih 20 godina postenog glumca i knjizevnika nismo izbacili mislim ovo na knjozevnika hrvatskog a ne regionskog...ja ne bi dao ni lipe za ovakvu hm...krsljuc...'hrvatsku' kulturnu scenu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by bakho 28/1/2016, 18:58

...nu, što tu nije jasno?
bakho
bakho

Male
Posts : 96
2015-10-22

Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by vuksadinare 28/1/2016, 19:00

...tu dajem jastrebu za pravo kad je davno na starom forumu rekao..kako ove sadasnje glumce nije sramota govoriti da su glumci uz glumacke velicine borisa dvornika,fabijana sovagovica,ivu gregurovoca,spiru guberinu...ja dodajem naravno da ih nije sramota kad treba zicat novac onda su spremni cistit i kazalisne daske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by Ero 28/1/2016, 19:02

Nemam pojma tko je taj Dlenčić. Neka jaka partijska  m*da?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by vuksadinare 28/1/2016, 19:02

bakho wrote:...nu, što tu nije jasno?
Nije mi jasno kako mogu biti bahati i govoriti da ne poznajuinistra...a ko njih poznaje...kakvi oni jesu dobili su i takvpg ministra...comprende
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by vuksadinare 28/1/2016, 19:05

Ero wrote:Nemam pojma tko je taj Dlenčić. Neka jaka partijska  m*da?
Jos jedan grebator novca mada s desne scene navodno...kad su ga nedugo ljevicari i liberali napali da je ne znam nesto negativno o srbima rekao 91...kukavicki se pravdao..'nisam ja majke mi'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by vuksadinare 28/1/2016, 19:09

Jedine glumce koje danas cijenim a doista u pravom smislu i jesu glumci su zlatko vitez,spiro guberina,ivo gregurovic i bozidar alic..jos bi tu renea bitorajca od mladjih snaga ubacio...ostali su za bogu plakat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by marcellus 28/1/2016, 19:35

To je dobro. Ministar i treba biti netko kog nitko iz resora za koji je nadležan ne poznaje. Radi toga da ne bi radile veze i poznanstva i da se ne bi stvarali klanovi.

_________________
KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by marcellus 28/1/2016, 19:36

zato uostalom ministar obrane ne smije nikad biti aktivni vojnik

_________________
KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by Guest 28/1/2016, 19:36

debotoijusto wrote:Što bi rekaoCyrano de Bergerac, najgore je suočiti se s glupošću kao s neprijateljem. Imenovanje Hasanbegovića je kao da smo nagradili pijanista koji ne zna odsvirati ljestvicu. Ja sam mislio da je Hrvatska čista stranka prava zafrkancija sve dok otamo nije došao ministar kulture - komentirao je redatelj Dolenčić


A1 izjava
hahahahahahahahahahahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by jastreb 28/1/2016, 19:38

vuksadinare wrote:Jedine glumce koje danas cijenim a doista u pravom smislu i jesu glumci su zlatko vitez,spiro guberina,ivo gregurovic i bozidar alic..jos bi tu renea bitorajca od mladjih snaga ubacio...ostali su za bogu plakat
Božidara Alića je alkohol totalno uništio. I to više nije glumac.

Špiro je star i više nije za neke  pothvate. To mi je i sam rekao preklani.

Gregurević se još drži.

Vitez? Poznatiji u politici nego u glumi.

Imamo široku paletu mladih glumaca,napose glumica koji obećavaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by Guest 28/1/2016, 19:38

marcellus wrote:To je dobro. Ministar i treba biti netko kog nitko iz resora za koji je nadležan ne poznaje. Radi toga da ne bi radile veze i poznanstva i da se ne bi stvarali klanovi.
Ni premijera nitko ne zna, nit on koga, a ne zna ni hrvatski. Kak je to tek dobro. lol! CH i Sngapure gledat će HR u leđa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by marcellus 28/1/2016, 19:41

Eva wrote:
marcellus wrote:To je dobro. Ministar i treba biti netko kog nitko iz resora za koji je nadležan ne poznaje. Radi toga da ne bi radile veze i poznanstva i da se ne bi stvarali klanovi.
Ni premijera nitko ne zna, nit on koga, a ne zna ni hrvatski. Kak je to tek dobro. lol! CH i Sngapure gledat će HR u leđa.

to je odlično. to je jako dobro da nitko ne poznaje premijera. Iz istih razloga, jelda, ko i za ministre. Nema rodijaka, nema prijatelja, nema zavičajnog kluba, neće biti sto ljudi dnevno koji će ga zvati i moliti da im zaposli sina, kćer, rodbinu, jer im kao duguje uslugu ili po nekoj ja teb ti men šemu...

_________________
KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by vuksadinare 28/1/2016, 19:41

Ja sam vam rekao da je hasan tu prijelazno rjesenje da pocisti hrvatsku kulturu od ovakvih poput frljica,violicke i matule...onda uskacu na njegovo mjesto sovagovicka,sedlar ili vitez...da ne prljaju ruke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by Sora 28/1/2016, 19:42

marcellus wrote:To je dobro. Ministar i treba biti netko kog nitko iz resora za koji je nadležan ne poznaje. Radi toga da ne bi radile veze i poznanstva i da se ne bi stvarali klanovi.
Bogati ,sad si nadmašio sam sebe .
Koji zaključak, ne mogu vjerovati . 
Kao ne stvara veze i pozn ako NE POZNA RESOR. 
KAO ti Naso riješenje za korupciju . 

NOBELA MARCELKU , NOBELA ...
:grin ZA ANTIKORUPCIJU U RH . 
 :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!' Empty Re: KREŠIMIR DOLENČIĆ 'Prevaren sam. Nitko koga ja znam ne poznaje Hasanbegovića!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum