ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dome, najdraži dome...

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Dome, najdraži dome... Empty Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 13:55

Evo, prebačena je na primjereniji pdf.  :)
Trinity

Opće ne znam di bi sa ovom temom, pa je stavljam tu. Ljubav prema životnom prostoru DOMU isto spada u ljubav, ne?
Dom je utočište, energija u njemu je jako bitna. Uskoro kupujem i opremam novi dom. Sviđa mi se da je čisto, djelomično minimalistično, volim proljetne boje. 

Npr. ovako nešto mi se sviđa..

Dome, najdraži dome... Dnevna_soba2

:L    Svaka vaša ideja je dobrodošla. 

chase
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 14:01

E ..Da haus se moze itekako voljeti.. :x...houm,kuca,dom,tko ima srece i dvoriste i basta..milina.. :x

Dobar tema Dzepna :20

sto se tice interijera,pucas na hladnan izgled...preferiram puno drveta,volim tople boje,pastelne zidove,naravno toplih bboja..

Dome, najdraži dome... Hobbit-house-simon-dale-interior
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by jack_reacher 8/11/2015, 14:01

pa imaš pdf Lifestyle po nekoj logici.. :W

Dome, najdraži dome... Weekend-Getaway-Mountain-House-in-Brazil-17
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by medication 8/11/2015, 14:22

Ne znam te, ali i amislila bi te u nekakvom takvom prostoru.

Ja sam više za tople boje i drvo.

U realnosti sam za ono što se najbrže i najlakše čisti. :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 14:35

dzepna_venera wrote:Opće ne znam di bi sa ovom temom, pa je stavljam tu. Ljubav prema životnom prostoru DOMU isto spada u ljubav, ne?
Dom je utočište, energija u njemu je jako bitna. Uskoro kupujem i opremam novi dom. Sviđa mi se da je čisto, djelomično minimalistično, volim proljetne boje. 

Npr. ovako nešto mi se sviđa..

Dome, najdraži dome... Dnevna_soba2

:L    Svaka vaša ideja je dobrodošla. 

chase
Inace,u ovakvom da zivim.ubrzo bih poceo patiti od depresija..OVO meni nije zivotni prostor..hladno,u sustini golo,boja koje su a kuku majko...obolio bih u tom prostoru hladnom No

Nasuprot tome toplina drveta je nezamjenjiva,pastelno tople boje zidova,vatra iz kamina koja to obasjava..pa covjek se ne bi micao iz toga.. :)....

Dome, najdraži dome... Interior-fetching-log-cabin-homes-interior-decoration-using-light-grey-stone-fireplace-surround-including-brown-leather-living-room-sofa-and-rustic-solid-wood-log-living-room-wall-panel-astounding-im
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by night sky 8/11/2015, 15:12

dzepna_venera wrote:Opće ne znam di bi sa ovom temom, pa je stavljam tu. Ljubav prema životnom prostoru DOMU isto spada u ljubav, ne?
Dom je utočište, energija u njemu je jako bitna. Uskoro kupujem i opremam novi dom. Sviđa mi se da je čisto, djelomično minimalistično, volim proljetne boje. 

Npr. ovako nešto mi se sviđa..

Dome, najdraži dome... Dnevna_soba2

:L    Svaka vaša ideja je dobrodošla. 

chase




premalo boja, sve je sterilno... i bijelo  :| . uhdahni malo života u prostor, cvjetići su OK ali bar neka slika i sl., fale.  :x
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 15:29

Ljudi se pale na pomodnost interijera,gutaju sve sto im se servira preko reklama,sve na slici je u biti isprazno,bez topline,a tako i podlozno cestom mijenjanju..trgovci naravno profitiraju..
Ja sam kupio masivni regal,ali regal,platio kao kao kajganu od isusovih joojaca,ali to traje,lijepo je,i ne dopizdi za godinu dana..masivnoi mahagonij,nista ljepse.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Trinity 8/11/2015, 15:38

dzepna_venera wrote:Opće ne znam di bi sa ovom temom, pa je stavljam tu. Ljubav prema životnom prostoru DOMU isto spada u ljubav, ne?
Dom je utočište, energija u njemu je jako bitna. Uskoro kupujem i opremam novi dom. Sviđa mi se da je čisto, djelomično minimalistično, volim proljetne boje. 

Npr. ovako nešto mi se sviđa..

Dome, najdraži dome... Dnevna_soba2

:L    Svaka vaša ideja je dobrodošla. 

chase
Sviđa mi se tema, i da, više bi pasala pod Lifestyle.  :)

I ja volim minimalističko, ali da je toplo.
Sad su in ove hladne fronte u visokom sjaju koje ne možeš ni pogledati a da ne ostane otisak. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 15:46

Dome, najdraži dome... Interior-living-room-amazing-interior-design-from-home-unique-rooms-magnificent-home-interior-designs-rustic-idea-of-wooden-with-dark-brown-leather-sofas-and-many-cushion-plus-beautiful-wood-ceiling-k
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by medication 8/11/2015, 15:53

Dome, najdraži dome... InteriorA1
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Trinity 8/11/2015, 16:01

Kad sam išla preuređivati dnevni boravak, vodila sam se ovim idejama (šteta što su slike male ).

Dome, najdraži dome... Images10


Last edited by Trinity on 8/11/2015, 16:03; edited 1 time in total
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Trinity 8/11/2015, 16:01

Dome, najdraži dome... Images11
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Trinity 8/11/2015, 16:04

Dome, najdraži dome... Istock10
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 17:37

Hvala Trinity :) Potpuno sam zaboravila na ovaj pdf, nisam skrolala pogled :D

Neću svakom quotat da ne zaspamam topic, ali ću odgovoriti po redu.

Bogomdani - ne pucam na "hladan" izgled nego na svjetlost u prostoru, to mi je najvažnije. Tvoja gornja slika je savršeno prikladna za vikendicu/kuću u prirodi :) 

Medication-jako mi se sviđa ovaj strop, još otprije volim drvene pergole.Ovo osvjetljenje je super!

Bobster-volim staklene stijene najviše na svijetu :) no kupujem stan koji nažalost nema tu mogućnost.

Trinity-ona prva slika mi je savršena, baš po mom guštu  :20
Boje volim, ali ne volim da prevladavaju. Kad sam birala namještaj za more, odabrala sam kuhinju boje trešnje i zidove pastelno breskve, to mi je bilo super. Imala sam nekad cijeli boravak opičeno narančaste boje  :D a sad to ne bi ponovila na taj način ni u priči, jer onda boja dominira prostorom. Sviđa mi se ovo da je 1 zid u boji, to mi je jako dekorativno.


@Najvažnije mi je da ljudi dominiraju prostorom i da je taj prostor vibrativno ugodan,praktičan za održavanje, da se svi u njemu osjećaju dobro, da se mogu odmoriti, opustiti itd...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 17:39

Trinity wrote:


Sad su in ove hladne fronte u visokom sjaju koje ne možeš ni pogledati a da ne ostane otisak. :)

Bijele lakirane fronte su jako lagane za održavanje, za razliku od crno lakiranih-njih nisam smjela pogledati ako sam imala sjenilo i maskaru  jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 17:52

Ovako nešto rustikalno mi je fora, ali to mi spada više u malo bolje vikendače negdje u roamingu  bom sunny


Dome, najdraži dome... Gama-elite-estilos-rustico-49
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 17:55

Prikladno za maleni gradski prostor. Već sam negdje ćirila u ove stolice,mislim da u Ikei, fora su mi totalno :D

Dome, najdraži dome... Modern-small-kitchen-4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by medication 8/11/2015, 18:16

Da, nemoj crne zaboga... :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 18:36

dzepna_venera wrote:
Bogomdani - ne pucam na "hladan" izgled nego na svjetlost u prostoru, to mi je najvažnije. Tvoja gornja slika je savršeno prikladna za vikendicu/kuću u prirodi :) 



@Najvažnije mi je da ljudi dominiraju prostorom
Svjetlost...Mene umara previse nabijenog zivog svjetla,pogotova danas "kull" neonskog,LED,onih malih zestokih lampica koje ti buse svjetlom do mozga...gdje je tu ugodno??opet da svjetlo doslovno siba iz svih smjerova,vise zamara covjeka..barem mene...volim prigusena indirektna svjetla..nabavio sam nekoliko onih starinskih podnih svjetiljki one visoke,sa "suknjicama" od materijala..nista na stropu ili zidu se ne da usporediti sa svjetlosti koje one daju..relaksirajuce i opustajuce..ako citam,postoji spot lampa stona,ako drmama na kompu,opet stolna LED-erica..uglavnom vise mi pase priguseno indirektno svjetlo..

Poanta jest,da i pri zivotu u gradu imas dojam kao da si na vikendici,a sto fali i u suburbanom naselju..tko ima love za vecu okucnicu i kucu,pa Bog te veselio...Ebem ja taj stan,koji izgleda kao modna pista,gdje ljudi defiliraju,gdje je sve nes u nekom javnom objektu i atmosferom i ostalim..Tu meni nema opustanja i uzivanja..
A tek se seksati u tako hladnom??' Pišo se ne bi niti htio dici... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Guest 8/11/2015, 18:38

dzepna_venera wrote:Prikladno za maleni gradski prostor. Već sam negdje ćirila u ove stolice,mislim da u Ikei, fora su mi totalno :D

Dome, najdraži dome... Modern-small-kitchen-4
eeeeeee---kuku...da moram uvijek dobro gledati da li mi dupe pogadja te nevidljive stolice...Zamisli dzepna,sjednes gologuza na takvu stolicu...koji bi to Selfij bio odozdola..kao kad se usne priljube uz staklo... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dome, najdraži dome... Empty Re: Dome, najdraži dome...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum