ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susret sa ex

Page 2 of 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 11:47

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Pobjegnem glavom bezobzira.. king

Ali zašto? Podsjetnik?
Ok, nema kruha skup, i svako svojim putem.. al da naiđe u nekom neočekivanom trenu je isto poruka. Bar meni je.
Sto je zavrseno,zavrseno je..obicno sam posela imao sa jako emocionalnim zenama,pa jos onda i bogomdano savrseni seks,a kad to pukne,razlaz je rijetko mirotvoran i srdacan..najopakija je ostavljena zena.. :starac ..e zato begam.. :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by night sky Sun 25 Oct - 12:14

iznenadim se kako smo postali normalni haha...

zanimljivo je to... kad izađeš iz ljubavi sve izgleda drugačije, mijenja se perspektiva.  meni je to kao pogled s visine hehe... i nebitno tko je i da li je što skrivio, i kako smo se rastali... ljubavni (više) nema, samo sjećanja. a ja na njih gledam sa simpatijama...
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by night sky Sun 25 Oct - 12:24

dzepna_venera wrote:Čini mi se da ako jedna od strana ne otpusti loše emocije od prekida, da onda baš neki ljudski kontakt i nije  moguć ni poželjan.





ma  je,istina,vremenska distanca puno toga briše tj.morala bi.
iskreno,ne mogu si zamisliti da se nap. nakon sedam-osam godina
još uvijek ljuti/m zato jer nije bilo savršeno. kao prvo,valjda smo zreliji i drugo, najvažnije,da je valjalo trajalo bi.

OK, ljubav i racio teško idu zajedno :D , ali to je tak. možeš tugovati, živčaniti, biti ljut, uvrijeđen i sl., neko vrijeme, ali dobar dio života plakati nad promašenim slučajem je glupo.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Trinity Sun 25 Oct - 12:32

night sky wrote:OK, ljubav i racio teško idu zajedno Susret sa ex - Page 2 1971401230 , ali to je tak. možeš tugovati, živčaniti, biti ljut, uvrijeđen i sl., neko vrijeme, ali dobar dio života plakati nad promašenim slučajem je glupo.

Glupo i troši te, to vrijeme "tugovanja" skratiti što je moguće više, jednostavno ostaviti iza sebe, tako da mi nekakve kave , susreti, mailovi (?) nemaju nikakvog smisla.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by medication Sun 25 Oct - 12:33

S dvojicom sam u prijateljskim odnosima, s njihovim suprugama također.

Jednog sam nedavno vidjela u avionu, popričali malo i fino se pozdravili. Dugo se ljutio nakon što sam ga ostavila, ali mislim da ga je prošlo.

Imala sam jednu dužu vezu koja nije bila dobra za mene, a njega  ne poštujem kao čovjeka iz više razloga, pa mu kimnem glavom kad ga vidim i to je to.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by night sky Sun 25 Oct - 12:38

Triny wrote:
night sky wrote:OK, ljubav i racio teško idu zajedno Susret sa ex - Page 2 1971401230 , ali to je tak. možeš tugovati, živčaniti, biti ljut, uvrijeđen i sl., neko vrijeme, ali dobar dio života plakati nad promašenim slučajem je glupo.

Glupo i troši te, to vrijeme "tugovanja" skratiti što je moguće više, jednostavno ostaviti iza sebe, tako da mi nekakve kave , susreti, mailovi (?) nemaju nikakvog smisla.




to sve ima veze s onim -voljeti sebe- tj. koliko i da li si to naučio.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 13:44

Ako su ti ex normalni u glavi ostali smo prijatelji.....ako se netko pokazao kao govno od čovjeka okrenula bih glavu i pravila se da ga ne vidim u slučaju susreta.....znaju mi reći "ti što starija to bolja!"...uz pravog muškarca sam procvjetala da.....

Ima jedan ex ,bivši zaručnik točnije. ....njega ne podnosim i da ga sretnem ne bih ga ni pozdravila ali pogledala bih.....čisto da ga po nižim. ...znam da to ne valja ali još nije došlo vrijeme da sam čista i slobodna od negativnih osjećaja u vezi njega...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 16:09

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Pobjegnem glavom bezobzira.. king

Ali zašto? Podsjetnik?
Ok, nema kruha skup, i svako svojim putem.. al da naiđe u nekom neočekivanom trenu je isto poruka. Bar meni je.
Sto je zavrseno,zavrseno je..obicno sam posela imao sa jako emocionalnim zenama,pa jos onda i bogomdano savrseni seks,a kad to pukne,razlaz je rijetko mirotvoran i srdacan..najopakija je ostavljena zena.. :starac ..e zato begam.. :clown


Pobjeći glavom bez obzira je užasno uvredljivo, ono..ko da se popljuje sve ono dobro što je bilo, a bilo je toga. 
Mislim, radila sam to i ja, ali mi je bed što jesam, ne ponosim se time  geek

Jesi li bio ikad tako ostavljen, ono bez riječi? Imaš li to iskustvo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 16:20

Triny wrote:
night sky wrote:OK, ljubav i racio teško idu zajedno Susret sa ex - Page 2 1971401230 , ali to je tak. možeš tugovati, živčaniti, biti ljut, uvrijeđen i sl., neko vrijeme, ali dobar dio života plakati nad promašenim slučajem je glupo.

Glupo i troši te, to vrijeme "tugovanja" skratiti što je moguće više, jednostavno ostaviti iza sebe, tako da mi nekakve kave , susreti, mailovi (?) nemaju nikakvog smisla.


Naglasak je na slučajan susret, ne na dogovoreni. Dogovaranje za ponovni susret znači da se tu ima što za reć. Al nisam za to otvorila temu. Nego osjećamo li ostanjke nekog ex odnosa, i je li nas briga za to.

Npr. da nekog idem izbjegavati to bi bilo jer se osjećam krivom jer sam opako zasrala šefa i stanicu, ili nisam dobro iskomunicirala taj kraj. Idealno bi to bilo izrazgovarati, a kako ako smo pod utjecajem neg.emocija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 16:25

medication wrote:S dvojicom sam u prijateljskim odnosima, s njihovim suprugama također.

Jednog sam nedavno vidjela u avionu, popričali malo i fino se pozdravili. Dugo se ljutio nakon što sam ga ostavila, ali mislim da ga je prošlo.

Imala sam jednu dužu vezu koja nije bila dobra za mene, a njega  ne poštujem kao čovjeka iz više razloga, pa mu kimnem glavom kad ga vidim i to je to.
:hail

Ti si rijetka staložena coolerica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 16:27

night sky wrote:


to sve ima veze s onim -voljeti sebe- tj. koliko i da li si to naučio.

Slažem se skroz sa ovim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 16:32

Zagy wrote:Ako su ti ex normalni u glavi ostali smo prijatelji.....ako se netko pokazao kao govno od čovjeka okrenula bih glavu i pravila se da ga ne vidim u slučaju susreta.....znaju mi reći "ti što starija to bolja!"...uz pravog muškarca sam procvjetala da.....

Ima jedan ex ,bivši zaručnik točnije. ....njega ne podnosim i da ga sretnem ne bih ga ni pozdravila ali pogledala bih.....čisto da ga po nižim. ...znam da to ne valja ali još nije došlo vrijeme da sam čista i slobodna od negativnih osjećaja u vezi njega...


Sjetila si me sad kako sam se znala naljutiti na svog ex, bila sam grozna  :^0 pričali su mi da je nakon jednog razgovora sa mnom bacio telefon u zid  :^0 a danas smo si ok. Ja sam se komunikacijski promijenila, a priznajem i on. 

Zašto bi ga ponizila?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 17:19

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Pobjegnem glavom bezobzira.. king

Ali zašto? Podsjetnik?
Ok, nema kruha skup, i svako svojim putem.. al da naiđe u nekom neočekivanom trenu je isto poruka. Bar meni je.
Sto je zavrseno,zavrseno je..obicno sam posela imao sa jako emocionalnim zenama,pa jos onda i bogomdano savrseni seks,a kad to pukne,razlaz je rijetko mirotvoran i srdacan..najopakija je ostavljena zena.. :starac ..e zato begam.. :clown


Pobjeći glavom bez obzira je užasno uvredljivo, ono..ko da se popljuje sve ono dobro što je bilo, a bilo je toga. 
Mislim, radila sam to i ja, ali mi je bed što jesam, ne ponosim se time  geek

Jesi li bio ikad tako ostavljen, ono bez riječi? Imaš li to iskustvo?
zasto,ako je alternativa ostanak u atmosferi unistenja,svadja,prebacivanja,ovoga i onoga..ponavljam..endovi su bili vrlo vrući i ne bas prijateljski..

ne ponosim se niti ja,ali ako posesivnost i ljubomora se ekstremno pokazju svaki dan,potaje suzivot nemoguc..ebote,dok spomenem neku zensku osobu,odmah:a el imas ti sto sa njom,jesil i nju jebo,jel ovo i ono..
Nikad nisam bio ostavljen,sa ili bez rijeci..Dakle,nemam to iskustvo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 17:30

Imam svoje razloge zašto. ....;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Trinity Sun 25 Oct - 17:31

venera wrote:Naglasak je na slučajan susret, ne na dogovoreni. Dogovaranje za ponovni susret znači da se tu ima što za reć. Al nisam za to otvorila temu. Nego osjećamo li ostanjke nekog ex odnosa, i je li nas briga za to.

Npr. da nekog idem izbjegavati to bi bilo jer se osjećam krivom jer sam opako zasrala šefa i stanicu, ili nisam dobro iskomunicirala taj kraj. Idealno bi to bilo izrazgovarati, a kako ako smo pod utjecajem neg.emocija.

Znam da nisi.
Ako se slučajno sretnemo, ok, kimneš glavom , bok i to je to. 
Nemam potrebe za nekim razgovorima, nije me briga.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 17:52

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Pobjegnem glavom bezobzira.. king

Ali zašto? Podsjetnik?
Ok, nema kruha skup, i svako svojim putem.. al da naiđe u nekom neočekivanom trenu je isto poruka. Bar meni je.
Sto je zavrseno,zavrseno je..obicno sam posela imao sa jako emocionalnim zenama,pa jos onda i bogomdano savrseni seks,a kad to pukne,razlaz je rijetko mirotvoran i srdacan..najopakija je ostavljena zena.. :starac ..e zato begam.. :clown


Pobjeći glavom bez obzira je užasno uvredljivo, ono..ko da se popljuje sve ono dobro što je bilo, a bilo je toga. 
Mislim, radila sam to i ja, ali mi je bed što jesam, ne ponosim se time  geek

Jesi li bio ikad tako ostavljen, ono bez riječi? Imaš li to iskustvo?
zasto,ako je alternativa ostanak u atmosferi unistenja,svadja,prebacivanja,ovoga i onoga..ponavljam..endovi su bili vrlo vrući i ne bas prijateljski..

ne ponosim se niti ja,ali ako posesivnost i ljubomora se ekstremno pokazju svaki dan,potaje suzivot nemoguc..ebote,dok spomenem neku zensku osobu,odmah:a el imas ti sto sa njom,jesil i nju jebo,jel ovo i ono..
Nikad nisam bio ostavljen,sa ili bez rijeci..Dakle,nemam to iskustvo..

Nikad nisi bio ostavljen jer imaš dobre patike  :^0 a jel bijeg stvarno jedino rješenje...?

Kako bi se ti osjećao da ti žena sa kojom živiš spominje nekog muškića  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 17:53

Zagy wrote:Imam svoje razloge zašto. ....;)

Vjerujem da imaš :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 17:56

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Pobjegnem glavom bezobzira.. king

Ali zašto? Podsjetnik?
Ok, nema kruha skup, i svako svojim putem.. al da naiđe u nekom neočekivanom trenu je isto poruka. Bar meni je.
Sto je zavrseno,zavrseno je..obicno sam posela imao sa jako emocionalnim zenama,pa jos onda i bogomdano savrseni seks,a kad to pukne,razlaz je rijetko mirotvoran i srdacan..najopakija je ostavljena zena.. :starac ..e zato begam.. :clown


Pobjeći glavom bez obzira je užasno uvredljivo, ono..ko da se popljuje sve ono dobro što je bilo, a bilo je toga. 
Mislim, radila sam to i ja, ali mi je bed što jesam, ne ponosim se time  geek

Jesi li bio ikad tako ostavljen, ono bez riječi? Imaš li to iskustvo?
zasto,ako je alternativa ostanak u atmosferi unistenja,svadja,prebacivanja,ovoga i onoga..ponavljam..endovi su bili vrlo vrući i ne bas prijateljski..

ne ponosim se niti ja,ali ako posesivnost i ljubomora se ekstremno pokazju svaki dan,potaje suzivot nemoguc..ebote,dok spomenem neku zensku osobu,odmah:a el imas ti sto sa njom,jesil i nju jebo,jel ovo i ono..
Nikad nisam bio ostavljen,sa ili bez rijeci..Dakle,nemam to iskustvo..

Nikad nisi bio ostavljen jer imaš dobre patike  :^0 a jel bijeg stvarno jedino rješenje...?

Kako bi se ti osjećao da ti žena sa kojom živiš spominje nekog muškića  :roll
Poanta je sto ja nisam davao razlog za ljubomoru...jedino sam bogomdano eboo,i predavao se do krajnjih granica curi-zeni....uvijek sam prvo mislio na nju,pri jelu,setnji,kupovini,seksu,pa tek onda na sebe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 18:07

bogomdani wrote:

Poanta je sto ja nisam davao razlog za ljubomoru...jedino sam bogomdano eboo,i predavao se do krajnjih granica curi-zeni....uvijek sam prvo mislio na nju,pri jelu,setnji,kupovini,seksu,pa tek onda na sebe...


Možda si birao nezrele,nesigurne.. :roll

Ovo bogomdano ebo..omg sveti  :^0 kako to zvuči!
Jel ti se ijedna podala tebi, ono baš da si osjetio da je do njenih krajnjih granica?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Guest Sun 25 Oct - 18:26

Ovo pitanje meni izgleda kao jesi joj kad udario u bubrege..... :] :^0 king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by betty.boop Sun 25 Oct - 18:34

mislis jel mu dala guze ili doslovno udario u bubrege ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Susret sa ex - Page 2 Empty Re: Susret sa ex

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum