ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili

Go down

Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili Empty Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili

Post by Guest 18/10/2015, 20:47

Sve je jasno iz naslova. :D Dakle, koji koncerti su vam ostali u sjećanju kao fantastični, a koji kao užasni?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili Empty Re: Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili

Post by betty.boop 18/10/2015, 20:56

najbolji :
the prodigy
massive attack
kultur shock

najgori, pa mozda iron maiden na koji sam isla igrom slucaja, a ne slusam tu vrstu glazbe :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili Empty Re: Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili

Post by darth_vader 19/10/2015, 12:27

Najbolji...Fugazi u K4 Ljubljana(besprijekorno), The New Bomb Turks u Jabuci(ubili), Pixies na Šalati, s obzirom na reunion nakon ohoho vremena odlični ispali, svježi, razigrani...Nomeansno, bivši OTV-dom (zapalili su ga doslovce), Arcade Fire (više zbog fasciniranosti njima,iako ozvučenje na Inmusicu mi bilo loše)...Let3 Trg 5 bunara Zadar,volio ih netko ili ne, naprave spektakl za ove prostore nenadmašiv...zatim Obojeni Program u Močvari....loše stvari nastojim izbjeći tj. ne ići, ali recimo Jamiroquai na Inmusicu mi preloš ispao...otužno mi djelovao i s još lošijim ozvučenjem od headlinera...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili Empty Re: Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili

Post by Mestar 19/10/2015, 21:28

svaki koncert pamtis je za sebe poseban, al ak moram neke odvojiti - Skunk Anansie - mocvara, Manu Chao - Salata, White Stripes - Klaonica, Dubioza Kolektiv - Vatrogasni dom u Kamanju i to na badnjak :D, Asian Dub Foundation u Tvornici, Faithless i Thievery u Dom sportova i naravno Rage Against The Machine i Smashing Pumpkins u Becu - a losi ak je i bilo lose ozvucenje ili svirka ili atmosfera pojacas stimulanse pa poprave situaciju :D
Mestar
Mestar

Male
Posts : 294
2015-03-20

Lokacija: : Vodice

Back to top Go down

Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili Empty Re: Najbolji/najgori koncerti na kojima ste bili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum