ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa

Go down

Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa  Empty Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa

Post by RayMabus 16/10/2015, 08:17

Otkrivenje Ivanovo - Apokalipsa:
4 5 

---

1 Potom vidjeh: I gle, vrata otvorena na nebu, i glas prvi, što sam ga čuo kao trubu gdje govori s menom, reče: "Uzađi ovamo, i pokazat ću ti, što treba da bude za ovim."
2 Odmah se zanesoh. I gle, prijestolje je stajalo u nebu, i na prijestolju je sjedio netko.
3 I onaj, koji je sjedio, bijaše po viđenju kao kamen jaspis i sardis; i oko prijestolja bijaše duga po viđenju kao s smaragd.
4 I oko prijestolja bijahu dvadeset i četiri prijestolja, i na prijestoljima, sjeđahu dvadeset i četiri starješine, obučene u bijele haljine, i imahu krune zlatne na glavama svojim.
5 I od prijestolja izlažahu munje i glasovi i gromovi, i sedam ognjenih bakalja gorahu pred prijestoljem, koje su sedam duhova Božjih.
6 I pred prijestoljem bijaše kao stakleno more, slično kristalu; i u sredini pred prijestoljem i oko prijestolja četiri bića, puna očiju sprijeda i straga.
7 I prvo biće bijaše slično lavu, i drugo biće slično juncu, i treće biće imaše lice kao čovjek, i četvrto biće bijaše kao orao, kad leti.
8 I svako od četiri bića imaše po šest krila, i bijahu naokolo izvana i unutra puna očiju, i pjevala su bez odmora dan i noć; "Svet, svet, svet Gospodin Bog Svemoćni, koji bijaše, i koji jest, i koji će doći."
9 I kad bića dadoše slavu i čast i hvalu onome, koji sjeđaše na prijestolju, i koji živi u vijeke vjekova,
10 Padoše dvadeset i četiri starješine pred onim, koji sjeđaše na prijestolju, i pokloniše se onome, koji živi u vijeke vjekova, i metnuše krune svoje pred prijestolje govoreći:
11 "Dostojan si, Gospodine i Bože naš, da primiš slavu i čast i silu, jer si ti stvorio sve, i po volji je tvojoj bilo i stvoreno je."

---

1 I vidjeh u desnici onoga, koji sjeđaše na prijestolju, knjigu napisanu iznutra i izvana i zapečaćenu sa sedam pečata.
2 I vidjeh silnoga anđela, koji povika glasom velikim: "Tko je dostojan da otvori knjigu i da razlomi pečate njezine?"
3 I nitko nije mogao u nebu i na zemlji i pod zemljom da otvori knjigu i da zagleda u nju.
4 I ja sam plakao mnogo, što se nitko ne nađe dostojan da otvori knjigu i da zagleda u nju.
5 I jedan od starješina reče mi: "Ne plaći, evo je pobijedio lav iz plemena Judina, korijen Davidov, da otvori knjigu i sedam pečat njezinih."
6 I vidjeh nasred prijestolja i četiri bića i posred starješina Janje, koje je stajalo kao zaklano, i imalo sedam rogova i sedam očiju: "to su sedam duhova Božjih poslanih po svemu svijetu.
7 I dođe i uze knjigu iz desnice onoga, koji sjeđaše na prijestolju.
8 I kad uze knjigu, četiri bića i dvadeset i četiri starješine padoše pred Janjetom. Svaki je imao citaru i zlatne čaše pune tamjana: "to su molitve svetih
9 I pjevahu pjesmu novu govoreći: "Dostojan si da uzmeš knjigu i da otvoriš pečate njezine, jer si bio zaklan i otkupio si nas Bogu krvlju svojom od svakoga plemena i jezika i puka i naroda;
10 I učinio si ih Bogu našemu kraljevstvo i svećenike, i kraljevat će na zemlji."
11 I vidjeh i začuh glas anđela mnogih oko prijestolja i bića i starješina; i bijaše broj njihov miri jade mirijada i tisuće tisuća,
12 Koji su govorili glasom velikim: "Dostojno je Janje, koje je zaklano, da primi silu i bogatstvo i mudrost i jakost i čast i slavu i blagoslov."
13 I svako stvorenje, što je u nebu i na zemlji i pod zemljom i na moru i sve, što je u njima, začuh gdje govore: "Onome, koji sjedi na prijestolju, i Janjetu blagoslov i čast i slava i vlast u vijeke vjekova."
14 I četiri bića govorahu: "Amen". I dvadeset i četiri starješine padoše i pokloniše se onome, koji živi u vijeke vjekova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa  Empty Re: Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa

Post by RayMabus 16/10/2015, 08:21

Neznam da li je prije njega netko ovo zapisao igdje npr u indijskoj civilizaciji il drugdje al ovo je koliko ja znam najstariji zapis Akashic Recordsa.



When John spoke about the "four living creatures" he was alluding to the Lipikas, and when he spoke about the Seals he was referring to the wisdom of the Akashic Records.



http://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.hr/2009/12/apocalyps-of-john.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa  Empty Re: Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa

Post by RayMabus 16/10/2015, 08:25

Mala napomena : Ja znam šta je ovo tj o čemu se radi al tek sam sinoć prokužio ovaj dio .....ako maknete neke stvari tipa da vam ljudi daju oblik i formu nečemu da bi lakše to doživili ( npr Ivan tu to vidi kao lav , junac , orao itd itd itd ) i ogolite stvar dobit čete u osnovi jako živu i jarku tvorevinu boja .....viši entiteti su vam entiteti svijetla ......

U praksi to vam izgleda ovako nekako samo još žešće :

Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa  Disco+Light+~+07
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa  Empty Re: Najstariji pisani zapisi Akashic Recordsa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum