ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najbolja reklama svih vremena

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 20/2/2018, 01:33



Zadnja 5-ca 2000-e, tj. sezone 99/00. Lazio prepun zvijezda uzeo naslov Juve-u (također prepun zvijezda) kojeg su u zadnjme kolu zaustavili Rapaić. Materazzi i ekipa iz Perugiae. :D
Kakvi igrači su tada igrali za Lazio i Juve :hail :hail :hail
To je bio nogomet, a ne ovo danas.

Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by vuksadinare 20/2/2018, 05:44

Nema do osamdesetih...baka sliskovic,zlatko vujovic,mlinaric,tuce,hadziabdic,skoro,gudelj,mance,kajtaz,caplja,sestic.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by vuksadinare 20/2/2018, 05:45

Kakvi igraci a tek izgledali... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 20/2/2018, 12:37

isključivi krivac wrote:

Zadnja 5-ca 2000-e, tj. sezone 99/00. Lazio prepun zvijezda uzeo naslov Juve-u (također prepun zvijezda) kojeg su u zadnjme kolu zaustavili Rapaić. Materazzi i ekipa iz Perugiae. :D
Kakvi igrači su tada igrali za Lazio i Juve :hail :hail :hail
To je bio nogomet, a ne ovo danas.
Lazio zadnji talijanski prvak u 20. stoljeću. :)

Svaki klub je imao barem 1-2 zvijezde ili jako dobre igrače spram zadnjih 10-15 godina.

Nacionalne lige su tada vrijedile zlata, više nego trofej LP koji je bio više stvar prestiža, a ne cilj i izvor zarade. Nogomet je baš rasturen, a neki današnji drkaroši misle kako će ga novac, tj. kapitalizam oblikovati, isti onaj koji ga je u potpunosti uništio i oduzeo velikoj većini.

Sjetim se kakvu je ekipu imala Venezia, klub koji već 16-17 godina ne postoji na karti Italije. Bila su to super vremena za gledati nogomet, samo da citiram jedan komentar ispod jednog videa Petice:

Ponedjeljkom je bila ,ono dođeš iz škole popodne i odmah uz telku i čekaš peticu ,znao sam prvu postavu Hanse Rostok a sad neznam tko u Milanu igra a kamoli postavu ,samo da velim koliko se prije pratio nogomet !!!

Ovo je istina stara već dobrih 13-14 godina, zadnjih godina ni ne znam u top klubovima tko sve igra, a preskačem utakmice Bayerna koje mogu gledati na sto načina danas, a nekoć sam grebao gledati bilo gdje, pa čak i ostale klubove i lige.

Tada su negdje i u Petici prestali prikazivati sažetke svih utakmica i počeli se koncentrirali samo na velike klubove i pokoji zanimljivi ispod. Onda su ukinuli Peticu pa uveli 5+ kroz one nekakve nedjeljne popodnevne sportske emisije na HRT-u gdje neke sažetke nisi mogao ni vidjeti jer su se utakmice igrale i što već ne. Tu su već teške perverzije krenule.

HRT da ima imalo grama pameti, sve ono što ima u svojoj arhivi zadnjih 27 godina bi lijepo pretvorio višesatne nogometne emisije o HNL-u i pregledu svake odigrane sezone i njezinih kola, a isto tako i u Italiji. No kako smo mi preglup i prelijen narod, tko je vidio dašak povijesti stavljati, ali zato na HRT3 mogu stavljati dokumentarce stare po 5, 6, 12, 15, 23, 38, 47, 54 godine. :roll

Cijelo prošlo desetljeće do 2008. sam gledao na DSF-u Bundesliga Pur Klassiker, emisija kakva nama nikad nije bila ni na kraj pameti da je napravimo za HNL.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 20/2/2018, 13:03

Fénix wrote:
Ponedjeljkom je bila ,ono dođeš iz škole popodne i odmah uz telku i čekaš peticu ,znao sam prvu postavu Hanse Rostok a sad neznam tko u Milanu igra a kamoli postavu ,samo da velim koliko se prije pratio nogomet !!!
Upravo ovo. Čeka se taj ponedijak i petica, golovi, sažeci, itd. Prominilo se sve, tada nisi ima ni internet, bar ga mi nismo imali tad još, nisi moga viditi golove, akcije, sažetke, ta 5-ca je bila jedino što si ima da vidiš što se događa u tim najjačim ligama. Danas je sve drugačije, i nogomet, i tehnologija je napredovala, svatko ima mobitele. Ma da ne duljim sve je otišlo u kurac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 20/2/2018, 13:12

isključivi krivac wrote:
Fénix wrote:
Ponedjeljkom je bila ,ono dođeš iz škole popodne i odmah uz telku i čekaš peticu ,znao sam prvu postavu Hanse Rostok a sad neznam tko u Milanu igra a kamoli postavu ,samo da velim koliko se prije pratio nogomet !!!
Upravo ovo. Čeka se taj ponedijak i petica, golovi, sažeci, itd. Prominilo se sve, tada nisi ima ni internet, bar ga mi nismo imali tad još, nisi moga viditi golove, akcije, sažetke, ta 5-ca je bila jedino što si ima da vidiš što se događa u tim najjačim ligama. Danas je sve drugačije, i nogomet, i tehnologija je napredovala, svatko ima mobitele. Ma da ne duljim sve je otišlo u kurac...
Da, ali bit svega je bilo u gledanju svih utakmica i interes za gotovo sve klubove u ligama. Sve si znao i svi su imali nešto za ponuditi, svako ligaško kolo je bila priča za sebe i to je bila najveća čar nogometa na kojem je stekao popularnost, a ne ovo zadnjih 15-16 godina gdje se upumpavanjem novaca kroz TV prava, sponzore, određene privatne glavonje i sl. uspjelo tu oko 2010. konačno doći do dominacije nekoliko klubova ne u nacionalnim ligama, već na cijelom kontinentu. Niti nogomet ima danas toliko igračina koliko ih je imao u prošlosti niti ima uopće nekakvu draž i konkurentnost. Bosman i EU su 95' sve izbacili iz ravnoteže, a zadnjih 10-12 godina poluproizvodima omogućili karijeru uz silno bogaćenje za doslovno nikakav ozbiljniji uloženi trud i žrtvu. I kao da to sve nije bilo dovoljno, trebalo je odlučiti uništiti Euro i SP.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 20/2/2018, 16:12

Fénix wrote:
isključivi krivac wrote:
Fénix wrote:
Ponedjeljkom je bila ,ono dođeš iz škole popodne i odmah uz telku i čekaš peticu ,znao sam prvu postavu Hanse Rostok a sad neznam tko u Milanu igra a kamoli postavu ,samo da velim koliko se prije pratio nogomet !!!
Upravo ovo. Čeka se taj ponedijak i petica, golovi, sažeci, itd. Prominilo se sve, tada nisi ima ni internet, bar ga mi nismo imali tad još, nisi moga viditi golove, akcije, sažetke, ta 5-ca je bila jedino što si ima da vidiš što se događa u tim najjačim ligama. Danas je sve drugačije, i nogomet, i tehnologija je napredovala, svatko ima mobitele. Ma da ne duljim sve je otišlo u kurac...
Da, ali bit svega je bilo u gledanju svih utakmica i interes za gotovo sve klubove u ligama. Sve si znao i svi su imali nešto za ponuditi, svako ligaško kolo je bila priča za sebe i to je bila najveća čar nogometa na kojem je stekao popularnost, a ne ovo zadnjih 15-16 godina gdje se upumpavanjem novaca kroz TV prava, sponzore, određene privatne glavonje i sl. uspjelo tu oko 2010. konačno doći do dominacije nekoliko klubova ne u nacionalnim ligama, već na cijelom kontinentu. Niti nogomet ima danas toliko igračina koliko ih je imao u prošlosti niti ima uopće nekakvu draž i konkurentnost. Bosman i EU su 95' sve izbacili iz ravnoteže, a zadnjih 10-12 godina poluproizvodima omogućili karijeru uz silno bogaćenje za doslovno nikakav ozbiljniji uloženi trud i žrtvu. I kao da to sve nije bilo dovoljno, trebalo je odlučiti uništiti Euro i SP.
Sve potpisujem. I ta LP,uvik se isti klubovi vrte u završnici i novac diktira aposlutno sve. Prije tako nije bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Sexual Tyrannosaurus 20/2/2018, 16:36

Objasni to endu i skorpiji
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by scorpion 20/2/2018, 17:04

Koji ste vi idioti. Šta bi ja sad trebao plakat za prošlim vremenima? Tako su isto 2000. ljudi pričali kako je nogomet u kurcu i kako je u 80-im bio pravi nogomet. Ne jedite govna

_________________
najbolja reklama svih vremena - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 20/2/2018, 17:18

Današnji balun je smeće i s vrimenom ce postajat sve veće smeće...
Samo Messi je vridan spomena, sve ostalo je ruglo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by scorpion 20/2/2018, 17:21

fridrih_niche wrote:Samo Messi je vridan drkanja, sve ostalo je ruglo...
;)

_________________
najbolja reklama svih vremena - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by FRANK 20/2/2018, 17:23

Zivio Adolf Hitler sve ostalo nije vrijedno spomena

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by FRANK 20/2/2018, 17:23

Zivio Adolf Hitler sve ostalo nije vrijedno spomena

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by FRANK 20/2/2018, 17:23

Zivio Adolf Hitler sve ostalo nije vrijedno spomena

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 22/2/2018, 19:46

isključivi krivac wrote:

Zadnja 5-ca 2000-e, tj. sezone 99/00. Lazio prepun zvijezda uzeo naslov Juve-u (također prepun zvijezda) kojeg su u zadnjme kolu zaustavili Rapaić. Materazzi i ekipa iz Perugiae. :D
Kakvi igrači su tada igrali za Lazio i Juve :hail :hail :hail
To je bio nogomet, a ne ovo danas.
koji video. ovo sam sigurno gledao tad jer petica se nije propustala. to je bio jedini nacin da vidis golove iz najjacih liga, i vaznije da vidis svoj klub i utakmicu koju su odigrali, nije bilo interneta, nije bilo dostupnih snimki, bilo je samo prepricavanja iduci dan u skoli tko je bolji gol postigao, i cekanje iduceg vikenda i iduce emisije. petica, a nedjelja vecer je bila rezervirana za prijenos derbija kola serie A, 10 minuta uoci utakmice ukljuci se komentator u prijenos, procita najavljene sastave kamera pokazuje tribine i bakljadu s terena, reklame par minuta i povratak natrag na pocetak utakmice

kakva vremena. dobra je i navedena epizoda petice, gdje se vidi da je lazio ukrao Juventusu titulu i s 2 poklonjena penala prevario sezonu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 22/2/2018, 19:52

operw wrote:
isključivi krivac wrote:

Zadnja 5-ca 2000-e, tj. sezone 99/00. Lazio prepun zvijezda uzeo naslov Juve-u (također prepun zvijezda) kojeg su u zadnjme kolu zaustavili Rapaić. Materazzi i ekipa iz Perugiae. :D
Kakvi igrači su tada igrali za Lazio i Juve :hail :hail :hail
To je bio nogomet, a ne ovo danas.
koji video. ovo sam sigurno gledao tad jer petica se nije  propustala. to je bio jedini nacin da vidis golove iz najjacih liga, i vaznije da vidis svoj klub i utakmicu koju su odigrali, nije bilo interneta, nije bilo dostupnih snimki, bilo je samo prepricavanja iduci dan u skoli tko je bolji gol postigao, i cekanje iduceg vikenda i iduce emisije. petica, a nedjelja vecer je bila rezervirana za prijenos derbija kola serie A, 10 minuta uoci utakmice ukljuci se komentator u prijenos, procita najavljene sastave kamera pokazuje tribine i bakljadu s terena, reklame par minuta i povratak natrag na pocetak utakmice

kakva vremena. dobra je i navedena epizoda petice, gdje se vidi da je lazio ukrao Juventusu titulu i s 2 poklonjena penala prevario sezonu
18 godina prošlo još kmećiš Basketball
Da je tada Juve u napadu ima nekog poput Kalinića, a ne onog panja Inzaghi-a koji je ispromašiva zadnju utakmicu majku božju, ništa Lazia-u ne bi pomoglo, ni 100 golova da su dali. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 22/2/2018, 20:10

tad se nogomet dozivljavao s puno vise strasti, svaka utakmica je bila bitna svaki potez se prepricavao, igraci su bili bogovi, a vrhunac je uvijek bio derbi ciji se datum mjesecima iscekivao, tad smo bili i mlađi. zadnji put sam pravu strast osjetio kad je mandzo zabio realu, neocekivan pogodak iz neizgledne pozicije za gol, sve se poklopilo, finale, protivnik, ambijent koji se tjednima brusio po medijima, velika Juventusova generacija i mandzo kao egzekutor najljepseg gola svih finala, ono sto cekalo godinama i najvaznije uvjerenje, uvijek sam realan ali tad sam 100% vjerovao to je taj trenutak Juve je jaci bolji ima bolji sustav igre ovo je nase finale, jebes nogomet svake sezone isto nekad prvi nekad drugi ali eto ovo je drugacija utakmica s vise znacaja, pa nece se valjda real provuci s nekim sretnim golom, Juve ne moze to izgubit, i na kraju potop
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 22/2/2018, 20:14

isključivi krivac wrote:
operw wrote:
isključivi krivac wrote:

Zadnja 5-ca 2000-e, tj. sezone 99/00. Lazio prepun zvijezda uzeo naslov Juve-u (također prepun zvijezda) kojeg su u zadnjme kolu zaustavili Rapaić. Materazzi i ekipa iz Perugiae. :D
Kakvi igrači su tada igrali za Lazio i Juve :hail :hail :hail
To je bio nogomet, a ne ovo danas.
koji video. ovo sam sigurno gledao tad jer petica se nije  propustala. to je bio jedini nacin da vidis golove iz najjacih liga, i vaznije da vidis svoj klub i utakmicu koju su odigrali, nije bilo interneta, nije bilo dostupnih snimki, bilo je samo prepricavanja iduci dan u skoli tko je bolji gol postigao, i cekanje iduceg vikenda i iduce emisije. petica, a nedjelja vecer je bila rezervirana za prijenos derbija kola serie A, 10 minuta uoci utakmice ukljuci se komentator u prijenos, procita najavljene sastave kamera pokazuje tribine i bakljadu s terena, reklame par minuta i povratak natrag na pocetak utakmice

kakva vremena. dobra je i navedena epizoda petice, gdje se vidi da je lazio ukrao Juventusu titulu i s 2 poklonjena penala prevario sezonu
18 godina prošlo još kmećiš Basketball
Da je tada Juve u napadu ima nekog poput Kalinića, a ne onog panja Inzaghi-a koji je ispromašiva zadnju utakmicu majku božju, ništa Lazia-u ne bi pomoglo, ni 100 golova da su dali. Basketball
nedugo nakon tog je i potjeran u milan, skupa s ancelotiem

tad mi je bio mrzak, no vremenom sam ga zavolio i postao mi je jedan od drazih napadaca radi osebujnog stila igre i karaktera na terenu, jednako se veselio golovima zabio u talijanskom kupu ili finalu lige prvaka za njega je svaki gol bio proslava nogometa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 22/2/2018, 20:43

operw wrote:
isključivi krivac wrote:
operw wrote:
isključivi krivac wrote:

Zadnja 5-ca 2000-e, tj. sezone 99/00. Lazio prepun zvijezda uzeo naslov Juve-u (također prepun zvijezda) kojeg su u zadnjme kolu zaustavili Rapaić. Materazzi i ekipa iz Perugiae. :D
Kakvi igrači su tada igrali za Lazio i Juve :hail :hail :hail
To je bio nogomet, a ne ovo danas.
koji video. ovo sam sigurno gledao tad jer petica se nije  propustala. to je bio jedini nacin da vidis golove iz najjacih liga, i vaznije da vidis svoj klub i utakmicu koju su odigrali, nije bilo interneta, nije bilo dostupnih snimki, bilo je samo prepricavanja iduci dan u skoli tko je bolji gol postigao, i cekanje iduceg vikenda i iduce emisije. petica, a nedjelja vecer je bila rezervirana za prijenos derbija kola serie A, 10 minuta uoci utakmice ukljuci se komentator u prijenos, procita najavljene sastave kamera pokazuje tribine i bakljadu s terena, reklame par minuta i povratak natrag na pocetak utakmice

kakva vremena. dobra je i navedena epizoda petice, gdje se vidi da je lazio ukrao Juventusu titulu i s 2 poklonjena penala prevario sezonu
18 godina prošlo još kmećiš Basketball
Da je tada Juve u napadu ima nekog poput Kalinića, a ne onog panja Inzaghi-a koji je ispromašiva zadnju utakmicu majku božju, ništa Lazia-u ne bi pomoglo, ni 100 golova da su dali. Basketball
nedugo nakon tog je i potjeran u milan, skupa s ancelotiem

tad mi je bio mrzak, no vremenom sam ga zavolio i postao mi je jedan od drazih napadaca radi osebujnog stila igre i karaktera na terenu, jednako se veselio golovima zabio u talijanskom kupu ili finalu lige prvaka za njega je svaki gol bio proslava nogometa
Inzaghi nije ima tehniku, ni brzinu, nije bija ni jak, ali se zna naći na pravom mistu i ima je taj nos za gol. Iako je ovu gore spomenutu utakmicu zajeba, pa time i naslov .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Jack Torrance 22/2/2018, 21:58

Serie a s 18 klubova.
4 zadnja ispadaju a od ovih preostalih 14, polovica legitimni kandidati za scudetto.
Bože dragi kakva romantika.
Ja bi iz te sezone ipak izdvojia zadnje kolo jesenskog dijela i ligaški prvijenac jednog tinejdžera koji je na san nicoli srušija inter, otresavši blanca i panuccija pritom ka slinu, na užas legendarnog marcella lippija na klupi, i uz još legendarnijeg komentatora utakmice, jednog i jedinog fabia caressu


_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Guest 22/2/2018, 23:10

Verbal Kint wrote:Serie a s 18 klubova.
4 zadnja ispadaju a od ovih preostalih 14, polovica legitimni kandidati za scudetto.
Bože dragi kakva romantika.
Ja bi iz te sezone ipak izdvojia zadnje kolo jesenskog dijela i ligaški prvijenac jednog tinejdžera koji je na san nicoli srušija inter, otresavši blanca i panuccija pritom ka slinu, na užas legendarnog marcella lippija na klupi, i uz još legendarnijeg komentatora utakmice, jednog i jedinog fabia caressu

Mrzim ga iz dna duše...
Možda i najveću sportsku bol mi je on uzrokova...
Smeće malo huligansko...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najbolja reklama svih vremena - Page 2 Empty Re: najbolja reklama svih vremena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum