ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Regoč 18/2/2018, 12:07

pismejker wrote:
redder4 wrote:
Yehudi wrote:
Regoč wrote:
redder4 wrote:




Eto, vidiš ;

Izrael je cijenjena i priznata država u svjetskim okvirima - Svi naši BIVŠI  a i BUDUĆI političari će trčati u Izrael da im se uvuku u ŠUPAK - shodno tome kada ih već toliko

poštivamo onda i PRIHVATIMO  neka njihova načela - kao prvi korak - doviđenja nacionalne manjine - sumnjam da u izraelskom parlamentu PALESTINCI imaju 3 ili 8 glaspva

kao nacionalna manjina !

SVE JASNO !
:vaultboy1


  Mišljenje je kao šupak, svatko ga ima


-----------------------------------------------------------

   
Izbori u Izraelu: Arapske stranke treća snaga u Knessetu


-----------------------------------------


   Koliko ono Srba ima u Saboru i koja su snaga u saboru RH ?







Ma , što kažeš - ARAPI treća snaga u Knessetu ?

Pa kada su toliko " jaki " kako to da godinama ne uspijevaju izboriti  svoja prava za 700 000 protjeranih Palestinaca, kako to da ne uspijevaju spriječiti NASILNO naseljavanje Židova na otetoj palestinskoj zemlji, zašto IZRAEL otima palestinsku vodu i prvo namiruje državu Izrael i Izraelce - a ovima drugima što ostane  - na kapaljku.Kako nisu uspjeli spriječiti da se pravi ZID , da moraju imati propusnice.......


Naravno; ovim potezom što sada Izrael namjerava će im se " PRAVA " dodatno " pojačati " - zar ne misliš da je tako ?


U svakom slučaju ja sam za isto takovo uvođenje stvari ovdje u HR jer vidimo kako  smo godinama zatočenici ucjena nacionalnih manjina i to mora prestati !




Što se tiče Sabora kod nas i Srba - vidiš da je njih dovoljno - s nacionalnim manjinama  ukupno 8 glasova u vlasti i jaka su snaga sigurno -- godinama učestvuju  u vlasti  - nema veze tko je trenutno na vlasti - oni uvijek uspješno drže jezičac vage !Dovoljan je čak i jedan Pupko da drži sve za jaja - što je već dokazao bezbroj puta .

Što bi tek bilo da su Srbi kod nas treća stranka - HR bi brzo otišla u mp3 !

Budi konkretan i imaj muda reci...SRBA...drugi su prilicno pitomi i ispod radara drze glavu...jel..ako cemo posteno.. :clown
Ne zaboravi Talijane. Ostale su manjine dobri hrvatski nacionalisti.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Regoč 18/2/2018, 12:08

pismejker wrote:
Regoč wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 1.5729480.1018316866


ovu, stari moj ta je vukan
znam znam...zezim malčice... ;)
ja bi j e odma ozenijo, :D
Udana je.

uffff..te tek vole onako se zestoko oplesti sa strane... :cleanteeth
On bi ju ženil, ne pojeba*.

_________________
Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Regoč 18/2/2018, 12:08

Leviathan2 wrote:
Regoč wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 1.5729480.1018316866


ovu, stari moj ta je vukan
znam znam...zezim malčice... ;)
ja bi j e odma ozenijo, :D
Udana je.
nema veze, moze se i rastat, :D
Sumnjam da bi ta radi goja napustila židskoga ratnika.

_________________
Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Guest 18/2/2018, 12:09

Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
znam znam...zezim malčice... ;)
ja bi j e odma ozenijo, :D
Udana je.

uffff..te tek vole onako se zestoko oplesti sa strane... :cleanteeth
On bi ju ženil, ne pojeba*.
uffff...to nije dobro..cura previs ima toga ZA REĆI No buka bi uskoro u sretnom gnijezdu postala nemogutja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Regoč 18/2/2018, 12:22

pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
Leviathan2 wrote:
ja bi j e odma ozenijo, :D
Udana je.

uffff..te tek vole onako se zestoko oplesti sa strane... :cleanteeth
On bi ju ženil, ne pojeba*.
uffff...to nije dobro..cura previs ima toga ZA REĆI No buka bi uskoro u sretnom gnijezdu postala nemogutja
Slažem se, previše priča, čak i za ženu. Malo sam preletjel jubito, baš je nezaustaviva. Ali prava nacionalistica, skidam kapu.

_________________
Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Guest 18/2/2018, 15:02

pismejker wrote:
redder4 wrote:


U svakom slučaju ja sam za isto takovo uvođenje stvari ovdje u HR jer vidimo kako  smo godinama zatočenici ucjena nacionalnih manjina i to mora prestati !




Što se tiče Sabora kod nas i Srba - vidiš da je njih dovoljno - s nacionalnim manjinama  ukupno 8 glasova u vlasti i jaka su snaga sigurno -- godinama učestvuju  u vlasti  - nema veze tko je trenutno na vlasti - oni uvijek uspješno drže jezičac vage !Dovoljan je čak i jedan Pupko da drži sve za jaja - što je već dokazao bezbroj puta .

Što bi tek bilo da su Srbi kod nas treća stranka - HR bi brzo otišla u mp3 !

Budi konkretan i imaj muda reci...SRBA...drugi su prilicno pitomi i ispod radara drze glavu...jel..ako cemo posteno.. :clown








Naravno PIS - ne treba tu imati muda - jednostavno nisam obratio pozornost da bi to mogao biti problem - svakako i zbog toga što oni svi ( nacionalne manjine uvijek zajedno nastupaju - uvijek prate Srbe koji najaviše dobivaju - no u konačnici oni svi s svojih 8 glasova UCJENJUJU i maltretiraju sve nas ostale:





Evo  ispravak ;



U svakom slučaju ja sam za isto takovo uvođenje stvari ovdje u HR jer vidimo kako  smo godinama zatočenici ucjena prvenstveno SRBA  i uglavnom srpske nacionalne manjine - uz  sufliranje ostalih nacionalnih manjina koji ustvari najmanje dobivaju - no i oni redovito učestvuju davanju glasova osim u nekim  izuzetno rijetkim prigodama kad se neki manjinac otme kontroli PUPKA ----  sve to mora prestati !

Što se tiče ITALIJANA  - i njih se treba čuvati  - oni  svakako čekaju svoju prigodu - kroz povijest puno puta dokazano !


Eto, mislim da će sada neki od manjina biti zadovoljniji , no znam tko neće -- SRBI  Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 1f60e  !!


Last edited by redder4 on 18/2/2018, 15:06; edited 1 time in total (Reason for editing : tekast)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Guest 18/2/2018, 17:28

ajd sa sretjom da se rjesite Srblja..naravno u zakonskim okvirima... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Regoč 18/2/2018, 18:02

pismejker wrote:ajd sa sretjom da se rjesite Srblja..naravno u zakonskim okvirima... lol! lol! lol!
Institucionalno ili izvaninstitucionalno, svejedno.

_________________
Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Guest 18/2/2018, 18:04

Regoč wrote:
pismejker wrote:ajd sa sretjom da se rjesite Srblja..naravno u zakonskim okvirima... lol! lol! lol!
Institucionalno ili izvaninstitucionalno, svejedno.
to se ne smije pricati...time i saveznike gubite... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Guest 18/2/2018, 18:05

Propisete zakon kojim srbi ne mogu sudjelovati u politici ako su ispod 20% stanovnistva..jel to tak otesko?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Regoč 18/2/2018, 18:14

pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:ajd sa sretjom da se rjesite Srblja..naravno u zakonskim okvirima... lol! lol! lol!
Institucionalno ili izvaninstitucionalno, svejedno.
to se ne smije pricati...time i saveznike gubite... :cleanteeth
Ne moramo mi to pričati, dosta je da tako činimo.

_________________
Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava - Page 10 Empty Re: Izrael etnički čista država i po cijenu ljudskih prava

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum