ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krepalo djubre

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Krepalo djubre Empty Krepalo djubre

Post by FRANK 10/1/2018, 23:03

Radosna vijest danas stize iz Splita
Zauvik nas je napustio mrzitelj hrvatske drzave
Predrag lucic
Ovu divnu vijest jedino kvari cinjenica da sa sobom nije poveo drugove tomica dezulovica i bulica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 10/1/2018, 23:14

RIP za Predraga Lucića.
Ide pisma koju i Ante voli  :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by FRANK 10/1/2018, 23:23

Jeben mater I tebi I njeu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 10/1/2018, 23:49

:| A mislija sam da Ante voli Jasenovac i Gradišku :kidd:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 07:44

Bog mu da pokoj pravednoj duši...
:(

Otisla je jedna od legendi iz svetog trojstva Viva Ludež...
Težak dan za normalne Hrvate, uvik je teško kad genijalci mladi odu na nebo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 08:10

legenda, pocivao u miru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 11:21

Čovjek je tek ispustio dušu, a internetske hijene slave njegovu smrt: Hej, trolovi, je li vam Predrag Lucić kriv što ste maleni i jadni?


Lucić je htio bolju Hrvatsku i zbog toga će on biti veći Hrvat od bilo kojeg trola skrivenog u nekom sobičku koji preko prljave tastature sipa mržnju. Je li mu Lucić kriv što je malen i jadan? Je li mu Lucić kriv što su ga sve vlasti pokrale? Je li mu Lucić kriv što ne vozi bolji automobil? Je li mu Lucić kriv što ima malu penziju? Naravno da nije, jer da je bilo po Luciću on bi i neprijatelju kruha dao.

Prije su se takve spodobe - koje jedva čekaju nečiju smrt - krile ispod lažnih profila, međutim sada te hijene i javno, bez skrivanja imena i prezimena pišu takve bljuvotine koje papir (a i internet) ne trpe. Kako se itko može radovati smrti čovjeka koji je pisao i od toga živio pošteno, derao i po desnici i ljevici, i po Tuđmanu i Miloševiću? Neki su ga voljeli, neki nisu, ali većina pristojnoga svijeta - i ako se ne slažu s tekstovima umrlog novinara - ne bi sipala gadarije i slavila njegovu bol i, na posljetku, smrt.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/525908/covjek-je-tek-ispustio-dusu-a-internetske-hijene-slave-njegovu-smrt-hej-trolovi-je-li-vam-predrag-lucic-kriv-sto-ste-maleni-i-jadni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by BB-8 11/1/2018, 11:55

isključivi krivac wrote:

Čovjek je tek ispustio dušu, a internetske hijene slave njegovu smrt: Hej, trolovi, je li vam Predrag Lucić kriv što ste maleni i jadni?



Lucić je htio bolju Hrvatsku i zbog toga će on biti veći Hrvat od bilo kojeg trola skrivenog u nekom sobičku koji preko prljave tastature sipa mržnju. Je li mu Lucić kriv što je malen i jadan? Je li mu Lucić kriv što su ga sve vlasti pokrale? Je li mu Lucić kriv što ne vozi bolji automobil? Je li mu Lucić kriv što ima malu penziju? Naravno da nije, jer da je bilo po Luciću on bi i neprijatelju kruha dao.

Prije su se takve spodobe - koje jedva čekaju nečiju smrt - krile ispod lažnih profila, međutim sada te hijene i javno, bez skrivanja imena i prezimena pišu takve bljuvotine koje papir (a i internet) ne trpe. Kako se itko može radovati smrti čovjeka koji je pisao i od toga živio pošteno, derao i po desnici i ljevici, i po Tuđmanu i Miloševiću? Neki su ga voljeli, neki nisu, ali većina pristojnoga svijeta - i ako se ne slažu s tekstovima umrlog novinara - ne bi sipala gadarije i slavila njegovu bol i, na posljetku, smrt.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/525908/covjek-je-tek-ispustio-dusu-a-internetske-hijene-slave-njegovu-smrt-hej-trolovi-je-li-vam-predrag-lucic-kriv-sto-ste-maleni-i-jadni

Krepalo djubre ?u=http%3A%2F%2Fwww.elitereaders.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F03%2Ftoilet-flush-1

_________________
Krepalo djubre Attach13 Krepalo djubre Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 13:21

Kad ti umreš, Mr. Beane, to ti ni susidi neće registrirat...
Bit ce stvarno ka da je neko pustija govno u wc-u...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 13:23

Al malograđani su totalno otišli na kvasinu...
Javno se slavi smrt neistomišljenika koji im nije kriv ni jedan posto sta su sjebane individue bez ikakve perspektive...
Takvi nemaju empatiju ni prema bližnjima, a kamoli prema drugima...
Al ko ih jebe...
Mali ljudi su uvik bili velika govna...
Samo triba pustit vodu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by FRANK 11/1/2018, 13:35

Sad se lagano po paklu skita ode kvragu sa ovoga svita.
Jos samo dezulivic babic tomic i bulic vlada 
Polako crkaje ta Smojina zgadija.
Kad je staro govno krepalo na sprovodu mu nije bilo nito 5 ljudi.
Za dom Spremni

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by FRANK 11/1/2018, 13:37

fridrih_niche wrote:Kad ti umreš, Mr. Beane, to ti ni susidi neće registrirat...
Bit ce stvarno ka da je neko pustija govno u wc-u...
;)
Po meni ce kopile jedno komunisticko biti hrvatska zastava koju je doticni prezirao i mrzio iz dna duse.
Umro je od mrznje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 13:46

fridrih_niche wrote:Kad ti umreš, Mr. Beane, to ti ni susidi neće registrirat...
Bit ce stvarno ka da je neko pustija govno u wc-u...
;)

Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 13:59

Desert_fox wrote:Sad se lagano po paklu skita ode kvragu sa ovoga svita.
Jos samo dezulivic babic tomic i bulic vlada 
Polako crkaje ta Smojina zgadija.
Kad je staro govno krepalo na sprovodu mu nije bilo nito 5 ljudi.
Za dom Spremni
Ne govorimo o Hitleru i Pavelicu, Ante...
Al dobro, iz Costa Rice se kurca ne vidi...
Samo ne razumin kako možete tako pisat o mrtvima...
U biti, ništa me vise ne cudi nakon onog hvarskog svećenika sta je pisa nakon smrti Goldsteina...
Tu su sve maske pale kakvo smo društvo danas...
Al znan za sebe da neću nikad pric takve granice...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by FRANK 11/1/2018, 14:16

Onaj svecenik sa hvara je vec velikan nas postao.
I lucic i detulovic i ostala zgadija koja svoj sorosevski zivot sprovodi u mrznji prema svemu hrvatskom i katolickome bi trebala napustiti hrvatsku odjebi za srbiju ili sjevernu koreju. 
Svi su hrvati za njih ustase ali vole paveliceve kune ...zanimljivo.
Niche ti si komunjara to nemozes sakriti a tvoj tomic je otvoreno plakao za kadijevicem a dezulovic se hvalio kako je na srpskom tenku dan nakon pada vukovara snimao reportaze.
Niche sad ti kazem djece mi moje NEMOJ MI SE VISE OBRACAT NI MENI REPLICIRAT BILO TO ZAJEBANCIJA BALUN ILI NOGOMET.
sad si pokaza koje si smece i sve ostalo.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by FRANK 11/1/2018, 14:19

Takvi koje ti prozivas za nepokazivanje sucuti su od istog novinara prozivani za ratne zlocine itd itd itd.
Njemu su hrvatski branitelji bili zlo
On se ispricavao srbima zbog Oluje.
Sram te moze biti.
Lucic je uredno otisao u Ahmice a Buhine kuce Krizancevo selo Uzdol Grabovicu itd nikad niti spomenio nije

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Sexual Tyrannosaurus 11/1/2018, 14:52

Nice pije kavu sa Tomicem na rivi .
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Guest 11/1/2018, 16:02

A ko će objasniti dici da su ćaću plaćali carinici?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by FRANK 11/1/2018, 16:07

isključivi krivac wrote:A ko će objasniti dici da su ćaću plaćali carinici?
:mog

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by FRANK 11/1/2018, 17:24

Zena me napala da nije od mene krscanski .
Nek mu Bog oprosti grije al bija je izrod hrvatski.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Krepalo djubre Empty Re: Krepalo djubre

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum