ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noc bez sna

Go down

Noc bez sna Empty Noc bez sna

Post by FRANK 28/11/2017, 23:07

Molite hrvati za nase sokolove
Molite hrvati sutra da svemoguci Bog
Opet svojim blagoslovom dotakne suca Merona
I spasi hrvatske sinove u Haagu.

HERCEG BOSNO SUZO MOJA
ZEMLJO BEZ SPOKOJA.

Medjugorska kraljice pomozi im

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by Guest 29/11/2017, 08:34

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by darth_vader 30/11/2017, 01:59

A moj Vojvodo...jesi ziv? Mater in jeben svima, onima koji su ga izdali i "dobrovoljno" isporucili, onima koji su oprali ruke od njega ne zeleci mu financirati obranu i na kraju onom smecu od suda koji moze konkurirati bilo kojem nasem po vjerodostojnosti presuda...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by bafalo 30/11/2017, 12:14

sprdačina od suda trebalo je sve te suce i njihove gospodare u americi pobacat u jame svima bi život bio lakši

_________________
Noc bez sna Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by bafalo 30/11/2017, 12:17

jel pratio tko jel koji musliman osuđen

_________________
Noc bez sna Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by Guest 30/11/2017, 12:53

kaki ste vi hrvati. malo vam valja hag, malo vam ne valja... Basketball 

a praljku neka je laka zemlja. čovek se borio za svoje i izgleda da je časno radio sve, uz to je i bio vrhunski intelektualac, i genije. ispišao se po celoj toj komediji od suda i za sekund poništio preko 20 godina lakrdijaških odluka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by darth_vader 30/11/2017, 13:24

Ma boli me kurac za bilo kakvo pravosuđe osobno...ionako pravde na ovom svijetu nema i niti će je biti...bio je prevelik, ali i prestar da do kraja života sluša domaće pokvarene dusebriznike koji bi ga jedva dočekali secirati...ovime im je začepio usta, ali nisu vrijedni ovakve geste...sve su to ljigava govna na koje se nije potrebno ni osvrtati skupa s političarima svih fela...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by Guest 30/11/2017, 13:31

Štulić je bija genije...
Napustija je ovu septičku jamu na vrime...
I nikad se nije okrenija...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by FRANK 30/11/2017, 21:20

jasambrend wrote:A moj Vojvodo...jesi ziv? Mater in jeben svima, onima koji su ga izdali i "dobrovoljno" isporucili, onima koji su oprali ruke od njega ne zeleci mu financirati obranu i na kraju onom smecu od suda koji moze konkurirati bilo kojem nasem po vjerodostojnosti presuda...
Brate rastrojen sam i slomljen.
Jednostavno nemogu ovo podnit. Ne prihvacam da ga nema vise. Jednostavno se srce lomi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by Guest 3/12/2017, 13:39

Svi su ih zaboravili, a najviše HDZ koji je čak ispao najveća budaletina i smijurija jer i dalje nasmijava ljude sa svojim glupostima i vicevima.
Svi su se ponašali nakon oslobađajuće presude Gotovine i Markača kako je to sve gotovo, a na šestorku nitko nikad nije mislio niti je što učinio za njih, osim naravno... Efendije Mesića, četnikuše i rasistkinje V. Pusić, Emira Beusa Tira, N. Stazića, I. Yusipa, udruga poput Documente i ostalog smeća, SNV-a i co. koji su se pobrinuli da ispadne kako je ispalo.
Zato su svi zadnja 4 dana lajali i vikali, a 13-14 godina nisu apsolutno ništa učinili za njih.

Da stvar bude gora, mislili smo i išli u propast prije 20-21 godinu sa stavom kako će sud u Den Haagu suditi samo čedošima, balijama i kome već ne, a mi ćemo to samo lijepo gledati. Svi su nas u konačnici preveslali, nadmudrili i ispali pozitivci... i Srbi i poturice. Ni ne čudi, nikad nismo imali vanjsku politiku, diplomacija u svijetu nam je jugočetnička i kmetovska, imamo neprijatelje, veleizdajnike, kriminalce, udbaše i šarlatane na vlasti i u parlamentu, medije koji rade sve da te u grob strpaju. U Protektoratu je Sejdo Komšić 2 puta uzurpirao funkciju hrvatskog člana predsjedništva gdje je Hrvatska to samo mirno promatrala i to smeće pozivala redovito na Sinjsku alku gdje su ga prihvaćali kao svoga.

Sve se svodi u konačnici da je onako kako i treba biti kad ti takvi predstavljaju i vode zemlju i narod koje mrze i/ili eksploatiraju. 
U svakom slučaju promašaj i propalitet od zemlje i naroda, ništa se ne mijenja već samo raspada, barem tamo gdje ja živim i to se vidi zadnjih 6-7 godina, a čak i više jer onog razvoja, slike i projekcije kakva je bila prije 30-ak godina nikad nakon rata nije ni bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by darth_vader 3/12/2017, 17:30

Fénix wrote:Svi su ih zaboravili, a najviše HDZ koji je čak ispao najveća budaletina i smijurija jer i dalje nasmijava ljude sa svojim glupostima i vicevima.
Svi su se ponašali nakon oslobađajuće presude Gotovine i Markača kako je to sve gotovo, a na šestorku nitko nikad nije mislio niti je što učinio za njih, osim naravno... Efendije Mesića, četnikuše i rasistkinje V. Pusić, Emira Beusa Tira, N. Stazića, I. Yusipa, udruga poput Documente i ostalog smeća, SNV-a i co. koji su se pobrinuli da ispadne kako je ispalo.
Zato su svi zadnja 4 dana lajali i vikali, a 13-14 godina nisu apsolutno ništa učinili za njih.

Da stvar bude gora, mislili smo i išli u propast prije 20-21 godinu sa stavom kako će sud u Den Haagu suditi samo čedošima, balijama i kome već ne, a mi ćemo to samo lijepo gledati. Svi su nas u konačnici preveslali, nadmudrili i ispali pozitivci... i Srbi i poturice. Ni ne čudi, nikad nismo imali vanjsku politiku, diplomacija u svijetu nam je jugočetnička i kmetovska, imamo neprijatelje, veleizdajnike, kriminalce, udbaše i šarlatane na vlasti i u parlamentu, medije koji rade sve da te u grob strpaju. U Protektoratu je Sejdo Komšić 2 puta uzurpirao funkciju hrvatskog člana predsjedništva gdje je Hrvatska to samo mirno promatrala i to smeće pozivala redovito na Sinjsku alku gdje su ga prihvaćali kao svoga.

Sve se svodi u konačnici da je onako kako i treba biti kad ti takvi predstavljaju i vode zemlju i narod koje mrze i/ili eksploatiraju. 
U svakom slučaju promašaj i propalitet od zemlje i naroda, ništa se ne mijenja već samo raspada, barem tamo gdje ja živim i to se vidi zadnjih 6-7 godina, a čak i više jer onog razvoja, slike i projekcije kakva je bila prije 30-ak godina nikad nakon rata nije ni bilo.

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Noc bez sna Empty Re: Noc bez sna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum