ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zašto ne bi samo redistrubirali sve

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by crvenkasti 20/11/2017, 09:08

kic wrote:
inače sam jučer gledao jedan klip s TEDa o Alzheimeru, u biti svaki drugi čovjek će to imati u budućnosti s erozijom memorije kojom svjedočimo, a ako nemaš Alzheimer, svejedno imaš veze s tim jer se brineš o nekom tko ima..

i onda ima priča kako redovnice kojima su s PET-om snimali mozak, koje pokazuju sve biološke razloge da pate od Alzheimera, sinapse im se raspadaju, neki ATB se nakupio itd - uopće, začudo - nemaju Alzheimer!

čednost, rad, konstantno čitanje i normalno druženje su izgleda zakon..

O zdravlju, liječenju i bolestima i njihovim pravim uzrocima ne znamo ništa. Službena medicina se temelji na manje ili više neuspješnim pokušajima.
Aboridžini liječe slomljene udove dodirivanjem i masažom.
Molitva klinički dokazano pomaže pri liječenju.
Placebo je dokaz da svako sam sebe može izliječiti.
itd itd


Last edited by crvenkasti on 20/11/2017, 09:11; edited 2 times in total

crvenkasti

Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Eroo 20/11/2017, 09:08

RayMabus wrote:Neplaniram imat svoju djecu, htjeo sam to u kasnim dvadesetim no sad skoro četrdeset godina tako da mi se neeksperimentira s time, zadnje šta mi treba je zbog starijih godina napravit djete koje će imat neki zdravstveni problem, sjeba bi tako  i sebe i to djete i sve okolo
Ne igraj se sa životom, da  po stare dane ne bi žalio za čime.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by RayMabus 20/11/2017, 09:11

Odo brat masline, zajebi sve to, dvadeset godina nevode brigu o mladima sad odjednom panika

Ja nabavio mačku i bmk
RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by kic 20/11/2017, 09:11

crvenkasti wrote:
kic wrote:
inače sam jučer gledao jedan klip s TEDa o Alzheimeru, u biti svaki drugi čovjek će to imati u budućnosti s erozijom memorije kojom svjedočimo, a ako nemaš Alzheimer, svejedno imaš veze s tim jer se brineš o nekom tko ima..

i onda ima priča kako redovnice kojima su s PET-om snimali mozak, koje pokazuju sve biološke razloge da pate od Alzheimera, sinapse im se raspadaju, neki ATB se nakupio itd - uopće, začudo - nemaju Alzheimer!

čednost, rad, konstantno čitanje i normalno druženje su izgleda zakon..

O zdravlju, liječenju i bolestima i njihovim pravim uzrocima ne znamo ništa. Službena medicina se temelji na manje ili više uspješnim pokušajima.
Aboridžini liječe slomljene udove dodirivanjem i masažom.
Molitva klinički dokazano pomaže pri liječenju.
Placebo je dokaz da svako sam sebe može uzliječiti.
itd itd

pola ozdravljenja je u odluci, ima uvijek primjera da se netko uništava alkoholom i "nezdravim načinom života", a jak je ko dren i može sjedit u snijegu par sati što bi se reklo..

ali opet većina nas je determinirano načinom života koji smo vodili do bolesti, barem na taj dio možemo utjecati, kad su geni već takvi-kakvi su..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by RayMabus 20/11/2017, 09:13

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Neplaniram imat svoju djecu, htjeo sam to u kasnim dvadesetim no sad skoro četrdeset godina tako da mi se neeksperimentira s time, zadnje šta mi treba je zbog starijih godina napravit djete koje će imat neki zdravstveni problem, sjeba bi tako  i sebe i to djete i sve okolo
Ne igraj se sa životom, da  po stare dane ne bi žalio za čime.
A za čime da žalim, što nisam robot i neradim djecu da bi eto netko imao naslijediti ledine neke i stanove, djeca se rade iz ljubavi a ne interesa
RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by RayMabus 20/11/2017, 09:17

Ero dragi ja nemogu žaliti šta nisam napravio genetsko tijelo samo zato jer sam bolestan u glavu ko i hrpa ljudi na ovoj planeti npr poput mojih bolesnih u glavu roditelja

Išli mene zajebati ekonomski a na kraju ispada da mene nisu zajebali već tog unuka koji se neće rodit

Jedino je taj ispušio ekonomski a ne ja
RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Eroo 20/11/2017, 09:27

RayMabus wrote:djeca se rade iz ljubavi a ne interesa
Ima i obrnutp. Vole te iz ljubavi i ne zbog interesa.
Kad to postigneš tada si najbogatiji čovjek na svijetu.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Trinity 20/11/2017, 09:45

kic wrote:
inače sam jučer gledao jedan klip s TEDa o Alzheimeru, u biti svaki drugi čovjek će to imati u budućnosti s erozijom memorije kojom svjedočimo, a ako nemaš Alzheimer, svejedno imaš veze s tim jer se brineš o nekom tko ima..

i onda ima priča kako redovnice kojima su s PET-om snimali mozak, koje pokazuju sve biološke razloge da pate od Alzheimera, sinapse im se raspadaju, neki ATB se nakupio itd - uopće, začudo - nemaju Alzheimer!

čednost, rad, konstantno čitanje i normalno druženje su izgleda zakon..
Odlicno. Povucimo se u samostane i cekajmo manu s neba.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Trinity 20/11/2017, 09:47

Eroo wrote:
RayMabus wrote:djeca se rade iz ljubavi a ne interesa
Ima i obrnutp. Vole te iz ljubavi i ne zbog interesa.
Kad to postigneš tada si najbogatiji čovjek na svijetu.
Ljubav jr interes nad interesima.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by crvenkasti 20/11/2017, 09:52

Prava ljubav je samo ako voliš nekoga tko je ružan, glup i siromašan.

Sve drugo je ljubav iz ineteresa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Eroo 20/11/2017, 10:15

Triny wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:djeca se rade iz ljubavi a ne interesa
Ima i obrnutp. Vole te iz ljubavi i ne zbog interesa.
Kad to postigneš tada si najbogatiji čovjek na svijetu.
Ljubav jr interes nad interesima.
Ljubav je bezuvjetna, očigledno ne pričamo o istom...
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by mutava baštarda 20/11/2017, 10:19

Eroo wrote:Dok god budete podcjenjivali struku ništa se vam neće promijeniti.
Ne raspravljajte oko stručnih stvari koje ne razmijete, pustite to
neka rade oni koji znaju. Komunizam vam je isprao mozak...
Drug desetar sve zna, jelte... :D
U Austriji je moja riječ bila svetinja. Nije se oko izrečenog raspravljalo,
posebno ne oni koji nisu kompetentni. Teško će se kod nas išta promijeniti
sve dok se ne zna tko kosi, a tko vodu nosi...
Dakle, ne rapravljaj, samo napravi svoj posao za koji si zadužen.
Počeo si tekst kao Slovenac, a završio kao Ercegovac :)))

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Guest 20/11/2017, 10:49

Spinal muscular atrophy (SMA) is a rare neuromuscular disorder characterised by loss of motor neurons and progressive muscle wasting, often leading to early death.

The disorder is caused by a genetic defect in the SMN1 gene, which encodes SMN, a protein widely expressed in all eukaryotic cells and necessary for survival of motor neurons.

Spinal muscular atrophy is an inherited disorder and is passed on in an autosomal recessive manner.

https://en.wikipedia.org/wiki/Spinal_muscular_atrophy


nasljedna bolest

možda se djeca s takvom bolešću ne bi rađala ako se roditelji koji nose oštećene gene ne bi razmnožavali confused

no nije kršćanski baviti se eugenikom, a radilo bi se i o očitom kršenju ljudskih prava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Guest 20/11/2017, 10:53

crvenkasti wrote:Prava ljubav je samo ako voliš nekoga tko je ružan, glup i siromašan.

to je kršćansko shvaćanje ljubavi

kršćanima je ljubav kad mrziš samog sebe, kad želiš živjeti u patnji, pa voliš onog koji ti uzrokuje bol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Eroo 20/11/2017, 11:54

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Dok god budete podcjenjivali struku ništa se vam neće promijeniti.
Ne raspravljajte oko stručnih stvari koje ne razmijete, pustite to
neka rade oni koji znaju. Komunizam vam je isprao mozak...
Drug desetar sve zna, jelte... :D
U Austriji je moja riječ bila svetinja. Nije se oko izrečenog raspravljalo,
posebno ne oni koji nisu kompetentni. Teško će se kod nas išta promijeniti
sve dok se ne zna tko kosi, a tko vodu nosi...
Dakle, ne rapravljaj, samo napravi svoj posao za koji si zadužen.
Počeo si tekst kao Slovenac, a završio kao Ercegovac :)))
Dobra je to kombinacija, viruj mi na rič.Dobitna.  :D
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Stanojko 20/11/2017, 11:56

Od zla nagore... scratch

_________________
zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Eva_ 20/11/2017, 12:07

kic wrote:
dajte svoj bolesnoj djeci, nema problema s tim..

ali protiv sam logike, samo treba redistrubirati sredstva i sve će bit bolje, cijelo vrijeme se tim bavimo od samostalnosti i ekonomija je u međuvremenu atrofirala..

u biti nama treba svjetska gospodarska kriza koja će pogoditi Zg, i onda će se tek nešto promijeniti, dok je njima oke i dalje će ovako socijalistički razmišljati..
Oni će, političke elite, uvijek napraviti da njima bude dobro. Svi mogu umrijet od gladi i bolesti, ali njima mora biti.
Sjećam se kada je bolestan bio tadašnji predsjednik Sabora, B. Šprem, da je na teret HZZO otišao na liječenje u SAD. Nije se ni pregovaralo ni razmišljao, jednostavno njegovo "osiguranje" to je pokrilo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by red wolf 20/11/2017, 12:45

Poslušajte si sadašnjeg papu...On je blagoslov za ljudski rod...Prije svega za kršćane...

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/papa-provodi-nedjelju-s-tisucama-siromasnih-u-vatikanu---496684.html
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by kic 20/11/2017, 12:51

Eva_ wrote:Oni će, političke elite, uvijek napraviti da njima bude dobro. Svi mogu umrijet od gladi i bolesti, ali njima mora biti.
Sjećam se kada je bolestan bio tadašnji predsjednik Sabora, B. Šprem, da je na teret HZZO otišao na liječenje u SAD. Nije se ni pregovaralo ni razmišljao, jednostavno njegovo "osiguranje" to je pokrilo.

ukinimo hzzo, i on će si sam morati platiti.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Trinity 20/11/2017, 13:00

Još da je toga što se redistribuira beskonačno  i da to rade pravi, pošteni ljudi...ehhh...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Eroo 20/11/2017, 13:01

Stanojko wrote:Od zla nagore... scratch
Vi ste ono baš super, divi vam se ceo svet i šire.
Mogli ste biti i ljudi da ste Pavla poslušali. :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

zašto ne bi samo redistrubirali sve - Page 2 Empty Re: zašto ne bi samo redistrubirali sve

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum