ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima...

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima... - Page 16 Empty Re: Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima...

Post by epikur37 14/11/2017, 22:42

mamin sin wrote:
Leviathan2 wrote:
u prirodnom poretku roditelji brinu o djeci do njihovog sazrijevanja a onda djeca brinu o njihovom zalasku

a kad u tom tvom prirodnom poretku djeca brinu o svojem podmlatku?


Sad. Imam 39 godina.

Podižem djecu a već sam uplanirao apartman za roditelje kada ostare da se mnogu povući na more ili ako bude rat u BiH da se sklone.

Naravno, ako onemnoćaju posve osigurat ću im njegu da li u domu ili patronažom. U ostalom i brat je na raspolaganju.

Shvati da racionalno nije samo ono što izlazi iz egocentričnog kursa.


epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima... - Page 16 Empty Re: Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima...

Post by Guest 14/11/2017, 22:43

Yehudi wrote:
RayMabus wrote:Meni je prva tura bacila 17%, 650 kg 110 litara maslinovog ulja


 Onda reci podbacila

Na 100 Kg inače dobiješ dobrih 13-14 L ulja

 svi koji kažu više, ti muljaju
Ma ko mulja..na Ispod šest kila za litru, točnije 5.8 kg za litar, najbolja godina ikad..inače 8 kg za litru predhodnih godina je bilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima... - Page 16 Empty Re: Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima...

Post by RayMabus 14/11/2017, 23:08

Imam ja i neki traktor, negdje ispod nekih deka

To moj pametni stari zasadija još pedeset maslina (to tek triba rodit idućih godina), ono šta ti i mater mislite

Da ču ja radit za kikiriki, ženit neku u ovom matrijahu i onda orat i kopat još

Šta sam ja Supermen

Ja to sve odjeba i diga sidro, ako ti nešto triba reci i to je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima... - Page 16 Empty Re: Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima...

Post by RayMabus 14/11/2017, 23:29

Bolje vrabac u ruci nego golub na grani

Kad ljudi puno toga oče pa se rasprše na sto strana onda na kraju ne naprave ništa

Otprilike priča o mojim glupavim roditeljima

Puno zamislili a ništa napravili, pa nisam baš toliko glup da neskužin šta vam je cilj, ako ti se radi od jutra do mraka pa radi šta ste se mene uhvatili

Zamisli samo radi za kikiriki pa radi za djecu pa još trči okolo nekretnine i zemlje

Odlična vam je ideja samo ima jedan problem Nepristajem
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima... - Page 16 Empty Re: Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima...

Post by Guest 15/11/2017, 08:23

pa to i jeste neka realnost

subjektivno imati dovoljno, to je dovoljno !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima... - Page 16 Empty Re: Bogat je onaj tko malo treba, ne onaj tko puno ima...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum