ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda

Go down

Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda Empty Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda

Post by FRANK Sat 14 Oct - 23:12

Cak ni ova fiktivna zarucnica po nekim dokazima nije zatrudnila tokom sexualnog odnosa muskarca i zene. Npr mene i tominjove zene inace dalmatinke. Sto.je prirodan put. U tajnoj superluksuznoj ginekoloskoj bolnici pored londona navodno ke tajanstvena zena primila odredjenu kolicinu sperme da zatrudni. Govori se o atraktivnoj spanjolki koja je navodno u vezi sa slavnim portugalcen.
Dali je slavni nogometas zaista gay ostaje sumnja ali i nacin sirenja potomstva je jako uzbudljiv.
Procjenite sami. Mada je cesto vidjan na koncertima legendarnih pop rock ikona poput sir Elton Johna i Georga Michaela

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda Empty Re: Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda

Post by Guest Sun 15 Oct - 11:43

Samo idiot ne vidi da je CR peder...
Kad završi karijeru, izac ce iz ormara...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda Empty Re: Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda

Post by FRANK Tue 17 Oct - 16:32

Uskoro se saznaje da je cr7 gejlija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda Empty Re: Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda

Post by Guest Tue 17 Oct - 21:43

Uskoro mu je kraj karijere, 33.-i rodjendan je tu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda Empty Re: Tema za gay ikonu Cristiana Ronalda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum