ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by Leviathan2 Mon 18 Sep - 13:02

vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:
jel kekec bio slovenac?
ne, zagorec, imas i od parnog valjka pjesmo, red je na nas,
inspirirana tim kekecom
znam kekeca koji je najebao u manjači. na obje ruke su mu odrezali tetive, palac, kažiprst i srednjak te mu sa šraubom ušarafili vijke u zglobove šake i dandanas samo pokazuje "tri prsta".
usrana država nije mu priznala ratni status pa smo se par godina jebali s državom da čovjek dobije status branitelja.

prije par godina se ubio.
ne, ovaj je jos poslije bio u tigrovima pa penzionisan,  nisam siguran s cim se sad bavi jer ga nisam vidio 7-8 godina,  inace je bio otvorio birtiju i jos neki biznis da se klinci ne smucaju po cesti nego da rade
mislim da je taj kekec bio sa mnom u bazi tigrova u petrusevcu...ja sam dosao nesto kasnije i neki su pricali kako im je bilo u kostajnici i mislim d aje taj kekec bio među njima...i onda je otisao sa opet u ksotajnicu sa predposljednom smjenom mislim 20.8.1991...njima nije dosla smjena koja je trebala doci nakon deset dana jer je ta smjena otisla u petrinju jer je tamo postala zaguljena situacija a ovi su ostali i dalje u kostajnici do zarobljavanja...znam da su se neki javili u bazu u petrusevac nedgje pocetkom 9 mjeseca raspitujuci se kad ce doci smjena...ovi su im rekli da ce doci za par dana ali ostali oni do zarobljavanja...vec od 6.9.1991 godtovo ej bilo nemoguce uci u kostajnicu...
mali sitan, 60 kila s krevetom, zivac i opicen

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by vuksadinare Mon 18 Sep - 13:16

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:
ne, zagorec, imas i od parnog valjka pjesmo, red je na nas,
inspirirana tim kekecom
znam kekeca koji je najebao u manjači. na obje ruke su mu odrezali tetive, palac, kažiprst i srednjak te mu sa šraubom ušarafili vijke u zglobove šake i dandanas samo pokazuje "tri prsta".
usrana država nije mu priznala ratni status pa smo se par godina jebali s državom da čovjek dobije status branitelja.

prije par godina se ubio.
ne, ovaj je jos poslije bio u tigrovima pa penzionisan,  nisam siguran s cim se sad bavi jer ga nisam vidio 7-8 godina,  inace je bio otvorio birtiju i jos neki biznis da se klinci ne smucaju po cesti nego da rade
mislim da je taj kekec bio sa mnom u bazi tigrova u petrusevcu...ja sam dosao nesto kasnije i neki su pricali kako im je bilo u kostajnici i mislim d aje taj kekec bio među njima...i onda je otisao sa opet u ksotajnicu sa predposljednom smjenom mislim 20.8.1991...njima nije dosla smjena koja je trebala doci nakon deset dana jer je ta smjena otisla u petrinju jer je tamo postala zaguljena situacija a ovi su ostali i dalje u kostajnici do zarobljavanja...znam da su se neki javili u bazu u petrusevac nedgje pocetkom 9 mjeseca raspitujuci se kad ce doci smjena...ovi su im rekli da ce doci za par dana ali ostali oni do zarobljavanja...vec od 6.9.1991 godtovo ej bilo nemoguce uci u kostajnicu...
mali sitan, 60 kila s krevetom, zivac i opicen
bilo ih je nesto takvih...znam d aje jedan takav zagorec non stop kukao...narocito sto ga bas uvijek u kostajnicu salju...more bit da je taj...tko bi sve zapamtio proslo vremena...vecinom su bili u petrusevcu iz zagreba...nesto ej bilo zagoraca..zagorci su vecinom bili u bazi vinici kod varazdina...ja sam u petrusevac dosao 21.8.1991...ostao par dana onda otisao tza novsku..tu bido tjedan dana a onda su nas prebacili za gospic...odnosno javili smo s ekao dragovoljci...jer je u gospicu tada posatlo kriticno...uglavnom u bazi koliko sma bio nekolikod ana upoznao sam hrpu osebujnih likova...tako da...je tesko sad sa ove distance sjetiti se kekeca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by Leviathan2 Mon 18 Sep - 14:10

bio je jedno vrijeme u kumrovcu onda u petrusevcu a onda u kostajnici, sumnjam da je kukao al da je bio svadljiv , jest
ja sam bi s njim par dana prije je otisao za kostajnicu , dogovorio sam da preuzmem brigu oko mame jer je bila slomila nogu, poslije je zavrsio na manjaci,
neki su se izvukli koje poznam  kojekuda kroz neke staze i bogaze, probao sam preko nekih srba u bosni da stupim u kontakt s njim al nije bilo moguce, ajd , dobro se zavrsilom, poslije godinu i nesto kad sam bio u lovu po bosni sam sreo neka 2 srba koji su bili na manjaci, zapamtili su ga

_________________
Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by vuksadinare Mon 18 Sep - 14:14

Leviathan2 wrote:bio je jedno vrijeme u kumrovcu onda u petrusevcu a onda u kostajnici, sumnjam da je kukao al da je bio svadljiv , jest
ja sam bi s njim par dana prije je otisao za kostajnicu , dogovorio sam da preuzmem brigu oko mame jer je bila slomila nogu, poslije je zavrsio na manjaci,
neki su se izvukli koje poznam  kojekuda kroz neke staze i bogaze, probao sam preko nekih srba u bosni da stupim u kontakt s njim al nije bilo moguce, ajd , dobro se zavrsilom, poslije godinu i nesto kad sam bio u lovu po bosni sam sreo neka 2 srba koji su bili na manjaci, zapamtili su ga
..pa to svadljiv..prigovarao....no sve je manje vise poslusao...nije d aje izbjegavao tere nego mu dopizdilo ici na isti na teren narocito sto su mu njegovi prijatelji i suborci odlazili na druga ratista...kad se gotovo raspadne ista ekipa izgubi se kemija pa i sigurnost..moras uvijek ispocetka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by vuksadinare Tue 19 Sep - 12:24

Leviathan2 wrote:bio je jedno vrijeme u kumrovcu onda u petrusevcu a onda u kostajnici, sumnjam da je kukao al da je bio svadljiv , jest
ja sam bi s njim par dana prije je otisao za kostajnicu , dogovorio sam da preuzmem brigu oko mame jer je bila slomila nogu, poslije je zavrsio na manjaci,
neki su se izvukli koje poznam  kojekuda kroz neke staze i bogaze, probao sam preko nekih srba u bosni da stupim u kontakt s njim al nije bilo moguce, ajd , dobro se zavrsilom, poslije godinu i nesto kad sam bio u lovu po bosni sam sreo neka 2 srba koji su bili na manjaci, zapamtili su ga
da nije kekec mozda zdravko ivanek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by vuksadinare Tue 19 Sep - 12:44

leviathan..evo ga...znam ga mada se nakon 26godina podosta promjenio :)

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/u-zabockoj-bolnici-za-veterane-nema-cekanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by vuksadinare Tue 19 Sep - 12:48

majke ti mile kakve je on srece u kostajnici imao u toj nesreci..tesko ranjen na polozaju 'djed2' iznad hrvatske kostajnice..docekao je pad 'djeda' ovi na djedu 1 prvi su se predali...ovi na djedu 2 nakon par sati pregovora no cetvorica i kekec se nisu htjeli predati marticevcima i teritorijalcima nego su odlucili se spustiti jednom stazicom kroz sumu u sam grad..i tu se predali jna u bos.kostajnici..inace bi ga ovi ubili da su se predali na 'djedu 2'..jer su jos trojicu tezih ranjenika ubili..koji su ostali na 'djedu 2' i predali s emarticevcima i teritorijalcima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by vuksadinare Tue 19 Sep - 12:52

ovo na drugoj slici iznad kostajnice je brdo djed

http://www.viabalkans.com/hr/urbani-centri/gradovi/hrvatska-kostajnica-carolija-na-uni/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by Leviathan2 Tue 19 Sep - 15:52

je, to je kekec, 
kak se udebljo prasac :D
i brkovi  ajmeee,
ebalo majku al cu ga zajebavat kad stanem v zagorju

_________________
Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom - Page 4 Empty Re: Kad smo pušteni iz logora liječnici su otkrili da su nas hranili ljudskim mesom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum