ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Kavran 13/10/2017, 21:23

My Brother Billo wrote:
Yehudi wrote:
Kavran wrote: jebote, svašta sam vidio u životu, ali da mi je netko rekao da židov podupire smrtne neprijatelje izraelite - asada i hezbolah, stjerao bih ga kurac. nema dobro. čovjek se uči dok je živ.

:cleanteeth


   Kakva logika čudo jedno. Znači, po tebi, ja nebih triba biti PROTIV isis jer sam automatizmom ZA Assada i hesitala ............ e svašta

 Nadalje, nisam ovca da slijepo prativ političkih odluka i da bez analize kušam sve šta sustav služi pred mene.

  Pošto je RH vlada protiv Assade .................... onda si i ti protiv njega i hrabro .......... zar ne .... ... da je tvoja mala logika.

 Dalje dedukcija kaže da - ako si protiv Assada i hrabro ............... onda si za isis .................... .jeli tako

  Ea..............sigurno si i strogo za   Arape  tzv " palestince "  Sirija - Page 30 1f602 




 Komično
smrtni neprijatelji izraela,budalestina,najveci neprijatelj izraela je americka glupost i bahatost

ha dobro.

Kavran

Posts : 2669
2017-10-12


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 13/10/2017, 21:26

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 13/10/2017, 21:32

Kavran wrote:inače me libo racku. vanjsku politiku vode veliki koji si mogu priuštiti trilijarde za oružje, a mali ''talahaju' amo-tamo pokupiti koju mrvicu ako padne sa stola i tjeraj dalje.

a tamo su se klali, kolju se i klat će se još tko zna koliko. mira nema.

ono što mi je malo (puno) blesavo je tvoje ''navijanje''. jebote oni u izraelu su pametniji pa igraju igru i kenjaju. ti radiš mulca od sebe.

pitanje je i jesi li uopće židov? ok ... cyberspace je, pa se može.

      Sad si sa gluposti prešao na ad hominem provokacije, na osobnu razinu
  
 A možda si ti šiptar..................a štaš možeš biti i šiptarski cigan a tu se predstavljaš ovako-onako


 No svejedno, u virtuali si pa eto, može ti se


 Ma koje navijanje

  To šta me raduje kad zagnoje islamo teroristi isisa .

  Biće nebi ima zamjerke kad bih ja navija za isis.....smišan si.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 13/10/2017, 21:36

Kavran wrote:jebote, svašta sam vidio u životu, ali da mi je netko rekao da židov podupire smrtne neprijatelje izraela - asada i hezbolah, stjerao bih ga kurac. no dobro. čovjek se uči dok je živ.

:cleanteeth
Bili ti radije da te neki profi ubica ubije brzo i što bezbolnije (sinonim za Hezbollah), ili da te napadne nekakav ludi pit bull terijer (sinonim iza ISIL) i dere te satima dok ne skončaš u groznoj agoniji?
yehudi je pametan lik, zna kakav je neprijatelj dobar za njegovu domovinu.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Kavran 13/10/2017, 21:39

Yehudi wrote:
Kavran wrote:inače me libo racku. vanjsku politiku vode veliki koji si mogu priuštiti trilijarde za oružje, a mali ''talahaju' amo-tamo pokupiti koju mrvicu ako padne sa stola i tjeraj dalje.

a tamo su se klali, kolju se i klat će se još tko zna koliko. mira nema.

ono što mi je malo (puno) blesavo je tvoje ''navijanje''. jebote oni u izraelu su pametniji pa igraju igru i kenjaju. ti radiš mulca od sebe.

pitanje je i jesi li uopće židov? ok ... cyberspace je, pa se može.

      Sad si sa gluposti prešao na ad hominem provokacije, na osobnu razinu
  
 A možda si ti šiptar..................a štaš možeš biti i šiptarski cigan a tu se predstavljaš ovako-onako


 No svejedno, u virtuali si pa eto, može ti se


 Ma koje navijanje

  To šta me raduje kad zagnoje islamo teroristi isisa .

  Biće nebi ima zamjerke kad bih ja navija za isis.....smišan si.

jesam. s mojeg stajališta meni su isti kurac hezbolah, saudi, isil, iran, kozojebi, glavosjeci, bombaši samoubojice ... pičke materine.

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Kavran 13/10/2017, 21:43

AlfaOmega wrote:
Kavran wrote:jebote, svašta sam vidio u životu, ali da mi je netko rekao da židov podupire smrtne neprijatelje izraela - asada i hezbolah, stjerao bih ga kurac. no dobro. čovjek se uči dok je živ.

:cleanteeth
Bili ti radije da te neki profi ubica ubije brzo i što bezbolnije (sinonim za Hezbollah), ili da te napadne nekakav ludi pit bull terijer (sinonim iza ISIL) i dere te satima dok ne skončaš u groznoj agoniji?
yehudi je pametan lik, zna kakav je neprijatelj dobar za njegovu domovinu.

najradije bih im smjestio 7,62 u tintaru. a ako je ovaj pametan ... ha dobro, nek je pametan. punoljetan je, pa valjda zna nešto.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 13/10/2017, 21:44

Sirija - Page 30 1f609
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 13/10/2017, 21:45

Jedan ćifutski profesor je i za hiću reka da je prema đudima zapravo pokaza dozu humanosti jerbo ih je ubijao plinom. Bukvalno su umirali u komorana nakon samo par udaha. 
To je govorija u kontekstu distinkcije na barbarske metode kojima se služi retardirani ISIL (odrubljivanje glava na način da ne skončaš odmah, spaljivanje, zatucanje glave motkom pred javnošću)... i zakaj takve imati za neprijatelja? A svi geostrateški eksperti se slažu da je ćifutistan na izdisaju ka nakaradne tvorevina, i da je sve sad u metodici da li im muke skratiti brzo, ili ih okružiti primitivnim kanibalima koji bi ih mrcvarili polako.
Ka humanist, ja sam isto za prvu opciju, jel. Ova brza

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 13/10/2017, 21:47

Svetac se na vrime domoga njemačke. Samo ga jebe što ga i tamo sustigoše muje, pa svaki dan opsuje merkelicu najmanje tri puta.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Kavran 13/10/2017, 21:49

AlfaOmega wrote:Jedan ćifutski profesor je i za hiću reka da je prema đudima zapravo pokaza dozu humanosti jerbo ih je ubijao plinom. Bukvalno su umirali u komorana nakon samo par udaha. 
To je govorija u kontekstu distinkcije na barbarske metode kojima se služi retardirani ISIL (odrubljivanje glava na način da ne skončaš odmah, spaljivanje, zatucanje glave motkom pred javnošću)... i zakaj takve imati za neprijatelja? A svi geostrateški eksperti se slažu da je ćifutistan na izdisaju ka nakaradne tvorevina, i da je sve sad u metodici da li im muke skratiti brzo, ili ih okružiti primitivnim kanibalima koji bi ih mrcvarili polako.
Ka humanist, ja sam isto za prvu opciju, jel. Ova brza

e jebi ga sad .... pa kud tako .... ajme .... yehudi će popizditi. valjda? :D
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 14/10/2017, 22:39

A i ti viruješ svakoj budalaštini koju napiše netko 

  Viruješ u floskulu koja počinje sa ---- "  Jedan ćifutski............."

 Pa zar ti sami uvod ne smrdi gore neko kuga i kolera.

    Isto kao da pročitaš   " Bio jednom jedan....tamo preko sedam gora i mora....

 e onda je taj rekao sljedeće. Inače je taj mutavi to rekao gluhome.....majke mi..."

   Eto moj Kavrane kakvim glupim napisima ti viruješ 

 Piše i na tarabi pička................
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 14/10/2017, 22:45

Sirija - Page 30 DMGLhD5WAAA0rnx

 ---- Nevjerojatna kirurška preciznost US ždrakoplovstva!




Unatoč tolikom broju avio udara na tako malom području, 


i tolikoj nesrazmjeri broja boraca ISILa u ondosu na broj civila:


- nije poginuo nijedan civil!

- nijedno dijete nije zaplakalo!

- nijedna škola nije završila u ruinama!

- nijedan vrtić nije prekinuo s radom!

- nijedna tržnica nije prevrnula nijednu naranču sa štanda!

- nijedna pekarnica nije ostala bez vrućeg kruha!

- nijedan klaun nije inspirirao Stephena Kinga! (a kamoli posljednji)

Pa ljudi moji je li to moguće! Ovakvo nešto ni Hollywyd ne može režirati, eventualno genijalni Harvey 


Weinstein u svojim poznatim toplim obiteljskim filmovima inspiriranim Waltom Disneyem!!


Vidite li vi što su profići!


--------------------------------------------------------------


   A štaš kad su " zli Rusi " do sada već pobili sve civile, i srušili 30 " posljednih škola " , vrtića ,


 20 posljednjih škola i staračkih domova..............jadnim amerima ostavili da se bore sami


 protiv isis-a 


      Sirija - Page 30 1f602 
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 14/10/2017, 22:45

Yehudi wrote:
   Eto moj Kavrane kakvim glupim napisima ti viruješ 

 Piše i na tarabi pička................
lol!

_________________
Sirija - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Guest 14/10/2017, 22:51

AlfaOmega wrote:Svetac se na vrime domoga njemačke. Samo ga jebe što ga i tamo sustigoše muje, pa svaki dan opsuje merkelicu najmanje tri puta.
Prilicno iznenadjeno konstatiram da je prije kojeg mjeseca,uglavnom pune ulice svapske,kozojebima,gdje se nisi mogao okrenuti a da ne vidis proklete arabe i njihove podverzije,dobivao si utisak,da si u najmanju ruku na ulicama Istambula..vrlo uznemirujuce..

Tudej,lijepa suncana subota,ulice pune Bljedolikih,tek na prste ruku nabrojati u krugu 300 metara ,par araba..no porast je broj Ćamugastih..

Ima informacija da to svabi incognito i ispod radara ,protjeruju tamo odaklesu dosli..izuzetak malobrojni koji su se uhvatili posla preko Cajt firmi za 8.50 ojra,no tako ih iscijede,da vise ne gledaju niti cure po ulicama..nema se snage..budu oni sasvim fina radna i pokorna snaga.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 14/10/2017, 23:04

Yehudi wrote:A i ti viruješ svakoj budalaštini koju napiše netko 

  Viruješ u floskulu koja počinje sa ---- "  Jedan ćifutski............."

 Pa zar ti sami uvod ne smrdi gore neko kuga i kolera.

    Isto kao da pročitaš   " Bio jednom jedan....tamo preko sedam gora i mora....

 e onda je taj rekao sljedeće. Inače je taj mutavi to rekao gluhome.....majke mi..."

   Eto moj Kavrane kakvim glupim napisima ti viruješ 

 Piše i na tarabi pička................
Pa tekst koji sam pričita na dotičnu temu je počinjao sasvim ok - ugledni profesor na izraelskom sveučilištu, itd, itd... to što sam ga ja nazva ćifutom ne znači da tekst ni kredibilan.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 15/10/2017, 01:52

Mayadin je konačno pao...valja nama preko rijeke, široka je, duboka je...ali nafta je nafta... :D 

Sirija - Page 30 1-231
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 15/10/2017, 01:53

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 15/10/2017, 05:53

Syrian government demands Turkish Army withdraw from Syria

By
Leith Fadel
14/10/2017

Sirija - Page 30 Turkish-military-759x516

BEIRUT, LEBANON (6:35 P.M.) – The Syrian Foreign Minister, Walid Mu’allem, issued a statement on Saturday condemning the Turkish Army’s incursion into the Idlib Governorate.
“The Turkish Army’s incursion in Idlib is a direct violation of the Astana agreement,” Mu’allem stated on Saturday.
Mu’allem would then demand the Turkish Army immediately withdraw from the Syrian territories, with no preconditions.

The Turkish Army entered Syria’s Idlib Governorate, Thursday, after Turkish President, Recep Tayyip Erdogan, announced that his forces were planning an offensive against Hay’at Tahrir Al-Sham in the province.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 15/10/2017, 15:45

Eroo wrote:Mayadin je konačno pao ... valja nama preko rijeke, širok, duboko ... ali nafta je nafta ... :D 

Sirija - Page 30 1-231


  Jučer  se na - žutarnji  online news -  ta vijest zadržala punih 7 min  affraid
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 15/10/2017, 15:48

Sirija - Page 30 1057982649

Američko-Daeshova suradnja 'čini smisao' kroz objektivu proširenih planova Washingtona


  Govoreći na Radio Sputniku, dr. Kevin Barrett, autor, politički komentator i stručnjak za Bliski istok, rekao je da je krajnje vrijeme 


da Rusi prizna da američka podrška za Daesh nije promjena strategije, već u skladu s mnogo širim i dugotrajnim planova za regiju. 


Pentagon je odbio pomoći Daeshu u Siriji nakon što je rusko Ministarstvo obrane optužilo Washington da je "glavna prepreka" za poraz terorističke skupine u ratom razorenoj zemlji. 


Govoreći s Sputnikom, stručnjak za Bliski Istok dr. Kevin Barrett izjavio je da je vrijeme da se prizna da je američki rat protiv terora "potpuna prijevara".



Konashenkov je osjećaj odjeknuo ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov, koji je  optužio  Pentagon da postavlja "fatalne provokacije" protiv ruskih i sirijskih vojnika 


pod krinkom "slučajnih štrajkova", te dodao da su SAD "inspirirali" džihadiste da napadnu strateške pozicije oslobođene od strane Sirijske snage.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 15/10/2017, 16:54

przenje stakora u al mayadinu, 



_________________
Sirija - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 30 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum