Šuker000400000048
Čop000050210008
:rofl :rofl :rofl
Nevjerojatno koliko si glup, uvijek iznova nadmašiš sam sebe.
Nisam rekao da je netočan podataka o broju golova, nego o broju nastupa Dumberu glupi, preglupi. Netočan je tvoj podatak da je Čop odigrao samo sedam utakmica u dresu Dinama protiv Hajduka, netočno je da ima prosjek veći od jednoj zabijenog gola po utakmici Basketball

18.12.13 Poljud

Evo, bez superkupa kojeg si naveo dolazimo do brojke: 9 utakmica. Možda je u superkupu zabio, a da nije igrao, sve je kod tebe moguće :lol:

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Zeko Sat 22 Jul - 13:06

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:

[b][b][b][b][b][b]Igrač[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]PJ[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]HRVSLO[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]PBH[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]SFRJ[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]HNL[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]JK[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]HK[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]SK[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]ZK[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]POK[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]PR[/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b]UKUPNO[/b][/b][/b][/b][/b][/b]

PRVENSTVO:
29.09.12 Maksimir      3-1   Dinamo: Kelava - Vida, Tonel, Šimunić, Pivarić - Ademi, Kovačić (od 75. Krstanović) - Čop,                                                  Sammir(od 83. Halilović), Rukavina - Beqiraj (od 70. Brozović)
                                   Strijelci: 1:1 Sammir (37.), 2:1 Čop (44.), 3:1 Sammir-11m (78.) / 0:1 Caktaš (1.)
27.02.13 Poljud          1-2   Dinamo: Kelava - Vrsaljko, Jedvaj, Šimunić, Ibanez - Leko - Brozović, Ademi, Sammir                                                        (od 90. Ćalušić), Čop (od 90. Pivarić) - Krstanović (od 80. Beqiraj)
                                   Strijelci: 1:1 Jozinović (42.) / 0:1 Krstanović (11.), 1:2 Ibanez (43.)
14.09.13 Poljud          2-0   Dinamo: Sandomierski – Pinto, Šimunović, Šimunić, Lima – Ademi, Pamić (od 66. Halilović) –                                              Soudani, Sammir, Fernandes – Beqiraj (od 70. Čop)
01.12.13 Maksimir      2-2   Dinamo: Zelenika - Leko, Addy, Šimunić, Lima - Ademi - Soudani (od 87. Pamić), Antolić,                                                    Brozović, Fernandes (od 69. Beqiraj) - Čop (od 84. Halilović)
                                Strijelci: 1:1 Soudani (27.), 2:1 Čop (54.) / 0:1 Kouassi (10.), 2:2 Maglica (90.+1)
22.03.14 Poljud          0-2   Dinamo: Ježina - Pinto, Šimunović, Šimunić, Pivarić - Ademi (od 84. Leko), Brozović, Antolić                                                 - Soudani (od 90. Halilović), Fernandes (od 73. Cleyton), Čop
                                Strijelci: 0:1 Čop-11m (24.), 0:2 Halilović (90.)
17.05.14 Maksimir      1-0   DinamoJežina - Pinto, Šimunović, Šimunić, Pivarić - Leko - Brozović, Pavičić - Soudani                                                       (od 84. Fiolić), Čop, Halilović (od 84. Ćorić)
                                 Strijelci: 1:0 Leko (79.)  - UTAKMICA PREKINUTA I REGISTRIRANA 3-0
31.08.14. Poljud         2-3   Dinamo: Eduardo - Pinto, Šimunović, Šimunić, Pivarić - Vukojević (od 59. Henriquez),                                                        Brozović, Antolić - Soudani (od 90. Goncalo), Pjaca (od 46. Ćorić), Čop
                  Strijelci: 1:0 Sušić (8.), 2:0 Milić (49.) / 2:1 Čop (72.), 2:2 Čop (90.), 2:3 Henriquez (90.+4)

KUP:
04.12.13 Maksimir      5-0   Dinamo: Zelenika - Pinto, Šimunić, Addy, Lima - Ademi - Soudani, Brozović                                                                        (od 78. Halilović), Antolić (od 29. Pamić), Fernandes - Čop (od 83. Rukavina)
         Strijelci: 1:0 Šimunić (17.), 2:0 Čop (47.), 3:0 Fernandes (56.), 4:0 Čop (63.), 5:0 Halilović (81.)
18.12.13 Poljud          1-2   Dinamo: Sandomierski - Pinto, Addy, Šimunić, Lima - Leko - Soudani (od 82. Beqiraj),                                                        Antolić, Ademi (od 68. Ćalušić), Fernandes (od 60. Halilović) - Čop
                  Strijelci: 1:1 Bradarić-11m (23.) / 0:1 Ademi (6.), 1:2 Antolić (86.)
SUPERKUP:
06.07.13. Maksimir      1-1  Dinamo: Migliore - Jedvaj, Addy, Šimunić, Ibanez - Ademi - Soudani, Husejinovič, Brozović                                                 (od 90. Kramarić), Fernandes (od 77. Halilović) - Čop

Strijelci: 1:0 Čop (34) / 1:1 Caktaš-11m (76.)
Jedina utakmica koju ste dobili sa Čopom u Dinamu je ona kad je Čop ušao u 70-oj minuti, a valjda mu se i tih 20-ak minuta ne broji pod cijelu utakmicu. Jedna utakmica je i prekinuta kod 1-0 za Dinamo i registrirana kasnije 3-0. Dakle, Duje Čop ima u Dinamu čistih 8 utakmica protiv Hajduka i zabio je 8 golova. Prosjek točno 1 gol po utakmici.    Basketball Basketball Basketball

:lol: :lol: :lol:
Dumberu, zar ti nije dosta blamiranja? U ovom postu si sam sebe demantirao, a opet pišeš netočno. Čistih utakmica :lol: :lol: :lol:

Post by Guest Sun 23 Jul - 12:00

Zeko wrote:Da. Čop je protiv Hajduka u dresu Dinama proveo na terenu ukupno 727 minuta i to je 8 cijelih utakmica i 7 minuta. Za to vrijeme postigao je 8 golova. Ti si svjetski priznati statističar i reci jel' mu se broji gol koji je postigao u superkupu u raspucavanju penala ? To mu je onda 9-i gol. Mislim, nedavno si ga Pašaliću brojio kad je za Milan protiv Juventusa zabio takav gol, pa nema razloga da se Ćopu ne broji.     Basketball Basketball Basketball

Dobro, tebi očito nikad dosta blamiranja? Pa jebote, sam sebe šamaraš već par dana na ovu temu Čop u Dinamu i njegove igre protiv Hajduka.

Idiote glupi, opet netočan podatak, Čop je odigra više minuta u dresu Dinama protiv Hajduka. Idiote, prestani se blamirati, odigra je 10 utakmica, samo jednu utakmicu je odigra malo (19 minuta), a sve ostale su bile cijelu utakmicu (6 njih) ili izlazak u 80 i nekoj. Kad sve to zbrojiš, dođeš do podatka od 811 minuta Basketball Basketball Basketball

Što se tiče Pašalića i njegovog gola u raspucavanju, idiote preglupi nigdje ja nisam njemu brojio taj gol jer u svim statistikama igračima ti golovi se ne broje, nego sam samo navodio da je on u odlučujućem penalu zabio za trofej, što je idiote notorna činjenica Basketball

PRVENSTVO:
29.09.12 Maksimir      3-1  - 90 min. 2:1 Čop (44.)
27.02.13 Poljud          1-2  - 90 min.
14.09.13 Poljud          2-0  - 20 min.
01.12.13 Maksimir      2-2  - 84 min. 2:1 Čop (54.)
22.03.14 Poljud          0-2  - 90 min. 0:1 Čop-11m (24.)
17.05.14 Maksimir      3-0  - 0 min. UTAKMICA PREKINUTA I REGISTRIRANA 3-0 - u statistici se ne broji kao ni                                              golovi u raspucavanju penala.    Basketball
31.08.14. Poljud         2-3  - 90 min. 2:1 Čop (72.), 2:2 Čop (90.)

KUP:
04.12.13 Maksimir      5-0   - 83 min. 2:0 Čop (47.), 4:0 Čop (63.)
18.12.13 Poljud          1-2   - 90 min.
SUPERKUP:
06.07.13. Maksimir      1-1  - 90 min. 1:0 Čop (34) + Gol u raspucavanju penala koji veliš da se jedino Čopu ne                                                   broji, ali se zato Pašaliću broji kao gol koji je donio trofej
--------------------------------------------------
UKUPNO :                727 min. - gle, matematika je egzaktna nauka u kojoj u konačnici uvijek dobiješ točan rezultat, pa pokušaj još nekoliko puta možda ga dobiješ i ti. Iako napominjem da matematika nije za budale poput tebe.
Dakle, došli smo do konačnog rezultata od 727 minuta i 8 postignutih golova (5 u prvenstvu, 2 u kupu i 1 u superkupu)+ onaj jedan u superkupu koji se broji samo ako ga Pašalić zabije, jer taj je donio trofej, a Čopov, kao, nije.   Basketball Basketball Basketball

:lol: :lol: :lol: hahahaha

Idiote, Čop je tada odigra 85 minuta, kao što se i utakmica odigrala toliko minuta, minute koje je on tada odigra mu ne možeš ti idiot niti itko drugi oduzeti, niti Lekin gol, ma koliko netko iz HNS registrirao tu utakmicu 3:0 iz sasvim nerazumljivog razloga Basketball Basketball Basketball
Dakle, dodaj 85 minuta koje odigrao, pa probaj zbrojiti. ;)

I nemoj ti o matematici, do prije dva dana ti je Čop zabija više od gola po utakmici, ne znam po kojoj toj matematici Basketball Basketball Basketball

Penali u raspucavanju penala se ne vode u statistici golovi, nisam ja to izmislio. Računa se kad igrač zabije gol, kao njegov doprinos eventualnoj pobjedi, naravno da je Čop dao doprinos u raspucavanju, ili kao kad golman obrani udarac, ili kao kad Luka Modrić promaši cijeli gol jer napuni gaće kao 2008-e Basketball Basketball Basketball

SUPERKUP:

Istina, penali u raspucavanju ne vode se u statistici i nisi to ti izmislio, ali u statistici se ne vode ni prekinute utakmice i nisam to ja izmislio. Utakmica je registrirana 3-0 i sve što se događalo do prekida postaje nevažno i statistika to ne bilježi. Dakle, ni gol Leke statistika ne bilježi. Ostaje zabilježeno 3-0 isto kao i kad ste pobjegli iz Zagreba prije nego je utakmica počela.

Post by Zeko Sun 23 Jul - 21:05

isključivi krivac wrote:Zato su u HNS-u izmislili da prekinu utakmicu zbog povika "HNS pederi nogomet ste sjebali".  Basketball
To zašto su oni izmislili da prekinu utakmicu zbog povika, potpuno je nebitno za ovu raspravu. Statistika je nešto sasvim drugo i u njoj utakmica koja je prekinuta i rezultat do prekida jednostavno ne postoji. I to je u takvim slučajevima u ligama cijelog svijeta, nije sad da se baš samo u HNS-u vodi takva statistika.

Zeko
Zeko

Male
2015-08-26

Age : 64

Post by Guest Sun 23 Jul - 21:10

Opet stoji činjenica da prekinuta bez razloga, da je odigrano 85 minuta i da je Čop odigra 85 minuta. No računajući tu utakmicu ili ne,opet ne stoje "činjenice" koje si ti ispisa tu Basketball
avatar
Guest
Guest

Post by Zeko Sun 23 Jul - 21:15

Dobro, izvinjavam se. Čop je Hajduku u dresu Dinama zabijao gol svakih 90,87 minuta iliti 0,99 gol po utakmici.    Basketball Basketball Basketball

Naravno, bez onog gola koji priznaješ jedino Pašaliću.

Zeko
Zeko

Male
2015-08-26

Age : 64

Post by Guest Sun 23 Jul - 21:34

Dumberu, ne možeš svoju statistiku raditi na taj način. Odigra je 10 utakmica, tj. 9 jer ona nije važeća i pobjedu od 3:0 ste ostvarili jer vam je to HNS poklonija. Ti i pisa da je u 7 utakmica zabija 8 golova Basketball

I ja ne računam ni Pašaliću u statistici gol u raspucavanju, to nikad nisam ni radio, zato ne znam zašto to ponavljaš Basketball
avatar
Guest
Guest

Post by Guest Sun 23 Jul - 21:38

Dosadan si više s tom statistikom. Čop ionako ne dolazi.
avatar
Guest
Guest

Post by Zeko Sun 23 Jul - 21:43

isključivi krivac wrote::lol: :lol: :lol:

Ne možeš mu ni 20 odigranih minuta računati pod cijelu utakmicu Bolek.   Basketball Basketball Basketball

:lol:
Dumberu, onda radi statistiku koliko mu je minuta trebalo za gol, a ne onako kako si ti radio i napisao da je odigrao 7 utakmica i zabio više od gola po utakmici Basketball

Uz to si još napisao da nikome nije zabio više nego Hajduku, što isto nije točno Basketball
avatar
Guest
Guest

Post by Zeko Mon 24 Jul - 17:11

Zeko wrote:

:lol:

Upravo sam to i napisao u postu iznad, Bolek. Samo treba znati čitati ili bar razumjeti pročitano. Pa da ti ponovim:
Dobro, izvinjavam se. Čop je Hajduku u dresu Dinama zabijao gol svakih 90,87 minuta iliti 0,99 gol po utakmici.    Dinamo Zagreb - Page 2 Icon_basketball Dinamo Zagreb - Page 2 Icon_basketball Dinamo Zagreb - Page 2 Icon_basketball

Naravno, bez gola koji jedino Pašaliću vrijedi, a Modrić se usrao u gače kod takvog slučaja i po tome je jedinstven u svijetu nogometa. Luka - posranec.

Zeko wrote:

Naravno, pa svi znamo ja je Luka Modrić prvi igrač u povijesti nogometa koji je promašio penal u raspucavanju. Nikome ni prije, a ni kasnije to se nije dogodilo.    Basketball Basketball Basketball