ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveci i najcistiji klub svih vremena

Go down

Najveci i najcistiji klub svih vremena  Empty Najveci i najcistiji klub svih vremena

Post by FRANK Thu 10 Aug - 23:13

Svi mi koji imamo imalo mozga znamo da je to SCHALKE 04
NEPOSTOJI KLUB SA VECOM CASCU I PONOSEM.
JA KAO NAVIJAC JUVENTUSA I BAYERNA I SVETOG DINAMA TVRDIM DA NI DINAMO NI BAYERN NI JUVE NEMAJI TU PRIVILEGIJU KAO SCHALKE.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Najveci i najcistiji klub svih vremena  Empty Re: Najveci i najcistiji klub svih vremena

Post by FRANK Thu 10 Aug - 23:14

Ona veltins arena bi konacno trebala peomjenit ime i da nije sotonistickih hordi danas bi schalke bio prvak europe vise od 50 puta

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Najveci i najcistiji klub svih vremena  Empty Re: Najveci i najcistiji klub svih vremena

Post by darth_vader Fri 11 Aug - 8:57

Kad osvoje prvenstvo ili neki bitan kup...cipiripi recimo...nek se jave...dotle su jedino bitni jer je Rakitić svojedobno igrao za njih...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najveci i najcistiji klub svih vremena  Empty Re: Najveci i najcistiji klub svih vremena

Post by scorpion Mon 14 Aug - 23:59

Desert_fox wrote:Svi mi koji imamo imalo mozga znamo da je to SCHALKE 04
NEPOSTOJI KLUB SA VECOM CASCU I PONOSEM.
Brate svaka cast :beer  Svi klubovi na jednu stranu, Schalke na drugu. Oduvijek volim taj klub i prije nego sam znao da je za njih navijao NAJVECI :coffee

_________________
Najveci i najcistiji klub svih vremena  21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Najveci i najcistiji klub svih vremena  Empty Re: Najveci i najcistiji klub svih vremena

Post by FRANK Tue 15 Aug - 0:36

scorpion wrote:
Desert_fox wrote:Svi mi koji imamo imalo mozga znamo da je to SCHALKE 04
NEPOSTOJI KLUB SA VECOM CASCU I PONOSEM.
Brate svaka cast :beer  Svi klubovi na jednu stranu, Schalke na drugu. Oduvijek volim taj klub i prije nego sam znao da je za njih navijao NAJVECI :coffee
Taj KLUB ima zaista aureolu bozanskoga jer je Najveci ikada navijao za njih.
Boze pa zar smo mi toliko mali ljudi da svakim danom sve vise shvacam i ucin koliko je Vodja bio i ostao i ostat ce velik.
Zar je moguce da tolika velicina moze uopce postojati

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Najveci i najcistiji klub svih vremena  Empty Re: Najveci i najcistiji klub svih vremena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum