dok svira radio pašalić mario

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Post by operw on 9/8/2017, 21:13

http://www.index.hr/sport/clanak/ni-rusi-mu-ne-mogu-nista-pasalic-namjestio-gol-u-drugom-nastupu-za-novi-klub/987546.aspx

MARIO PAŠALIĆ brzo se uklopio u svoju novu momčad i već u prvom pravom nastupu upisao asistenciju za vodeći gol. 

Pašalić je tek nedavno iz Chelseaja stigao u Spartak Moskvu, gdje će igrati na posudbi do kraja sezone. Prije tri dana je debitirao za rusku momčad, ali dobio samo 18 minuta u teškom 5:1 porazu od Zenita. 
operw

2015-08-12

Back to top Go down

Re: dok svira radio pašalić mario

Post by operw on 9/8/2017, 21:14

jel netko javio čačkeu gdje se nalazi pašalić
operw

2015-08-12

Back to top Go down

Post by operw on 9/8/2017, 21:15

odlaskom iz hajduka gubi mu se svaki trag
operw

2015-08-12

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 9/8/2017, 21:17

Klosar. Oprew napomeni me da kad okupiramo Moskvu da dadem strijeljati tog klosara

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by operw on 9/8/2017, 21:17

pobjeći će on dalje. što mi njega više razjebemo pašalić doda gas i ode na novu posudbu
operw

2015-08-12

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 9/8/2017, 21:18

Jadan je taj. Iman osjecaj da je mario pasalic u biti casperla

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by operw on 9/8/2017, 21:19

čeka se samo prvi termin reprezentacije da pašalić izađe u medije i prozove čačkea što ga ne dode pogledat i pozvat u selekciju
operw

2015-08-12

Back to top Go down

Post by operw on 9/8/2017, 21:19

Desert_fox wrote:Jadan je taj. Iman osjecaj da je mario pasalic u biti casperla
caspera, ili neki amperov rođak
operw

2015-08-12

Back to top Go down

Post by operw on 9/8/2017, 21:20

operw

2015-08-12

Back to top Go down

Post by operw on 9/8/2017, 21:21

operw

2015-08-12

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 9/8/2017, 21:22

Izdajnik ode u sssr

Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 10/8/2017, 01:05

Gdje god toga staviš, taj igra ali baš igra. Nije bez veze Chelsea dao novi 4-nji ugovor, a rusi plaču 2,5 milje eura.
Igračina!

Zeko (sport1982): "Gdje je Soudani ? Traži se Soudani. Živ ili mrtav. Nalijepio si krivu sličicu majmune. Pogledaj gdje ti je treći igrač hajdučića, ali ne na tvojoj sličici već na videu, jer tvoja sličica je tvoja želja i nije "u momentu centaršuta". :rofl

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 10/8/2017, 02:24

Ampere di si u nedilju. Posjetit ce te odredjeni momci

Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 10/8/2017, 02:28

Ampere ti si pretjerao znad. A mi iz gestapa nevolimo to. 
A to znaci strijeljanje. Znaci u nedjelju da si lipo obrijan i spremljen i cekas momke. I nazovi nichea da uradi isto. NASI MOMCI nevole cekat. Ceka vas Scorpio i Operw a znas da su njih dvojica dosta nestrpljivi. Odgovorite na pitanjs tocno

Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by jasambrend on 10/8/2017, 03:19

Ampere ne okreći im leda ni slučajno...strijeljanje je samo paravan za nešto jos strasnije, mamicu im perverznu...;)
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 10/8/2017, 11:35

Desert_fox wrote:Ampere di si u nedilju. Posjetit ce te odredjeni momci
Ne možete vi mene naći, a i da tvoji momci nađu moraju prvo skloniti moje ;)

Zeko (sport1982): "Gdje je Soudani ? Traži se Soudani. Živ ili mrtav. Nalijepio si krivu sličicu majmune. Pogledaj gdje ti je treći igrač hajdučića, ali ne na tvojoj sličici već na videu, jer tvoja sličica je tvoja želja i nije "u momentu centaršuta". :rofl

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Braća on 10/8/2017, 11:36

bolji od modrica Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Braća

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 10/8/2017, 11:45

Braća wrote:bolji od modrica Basketball
Nisu za usporedbu. Super Mario je do 22 godine života prošao svijeta, igra u španjolskoj, francuskoj, italiji, Milanu donio trofej, sad će s Spartakom igrati LP, a lukica je do te godine igrao po livadama bih-a, nešto u zaprešiću i u Dinamu nešto, dogovara koliko će s Mamićem podiliti kad ode Basketball

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Braća on 10/8/2017, 11:47

ma u modricevim godinama ce imati 5LS, SP i EP. verovatno i sveti gral fudbala FA cup sa portsmouthom... :lol:

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Braća

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 10/8/2017, 11:49

Braća wrote:ma u modricevim godinama ce imati
O tom po tom,ja sam reka da nisu za usporedbu. Zasad možemo pričati samo koliko je tko napravio do 22-e Basketball

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics