ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' - Page 3 Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by veber 18/7/2017, 17:12

Eroo wrote:endehazija, ako baš hoćeš...
bosanac daj si mira

veber

Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' - Page 3 Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Ringo10 18/7/2017, 18:51

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
pismejker wrote:
Bio u Titinoj vojsci,Titinu diplomu stekao,odhranila ga Titina Juga,vid ga ,zdrav i jak ,Ero,reci Titi -Hvala.. :cleanteeth
Da nije bilo Titinog vremena, Ero i još mnogi koji danas pljuju Tiiitu bili bi pastiri i čuvali koze po rodnome kršu i kamenjaru.
...pa kad gledas danas se isplati ovcarstvo...eno moj susjed u sinju poceo uzgajat ovce prije deset godina..poceo sa maticniom stadom do trideset ovaca a danas ih vec ima petsto...ima i svoje pastire...kucu napravio..bogami ima đipa..ima merđana...
Pa lijepo rekla teta Jaca..treba u Čobane.. :cleanteeth
pa kad gledas zarađuju vecu pinku nego na bausteli u njemackoj ili kakav sljaker a jos su doma..
Pa šta ti čekaš kad je tako.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' - Page 3 Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Ringo10 18/7/2017, 18:54

veber wrote:
Eroo wrote:endehazija, ako baš hoćeš...
bosanac daj si mira
HAjd ti konjini objasni da je endehazija imala nestati po odluci antihitlerovske koalicije. A mnogo ih je takvih u Hrvatskoj a još više u BiH, tupadžija koje nemaju blage veze sa povijesti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' - Page 3 Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Sora 18/7/2017, 20:38

A inace je endehszija bila prosperitetna i dobro zamišljena demokracija
Plus dobri logori
Plus cista rasa
Plus jaka vjera

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' - Page 3 Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum