ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by debotoijusto Mon 17 Jul - 15:38

GENERAL Ivan Bobetko priveden je zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku, neslužbeno doznaje televizija N1.

"Čuo sam se s generalom Bobetkom prije pola sata, zvao me revoltiran. Pokušao sam doznati o čemu je riječ, ali mi je rečeno da je istraga tajna, pa ne znam je li Bobetko priveden kao osumnjičenik ili kao svjedok", kazao je za N1 Pavao Miljavac, umirovljeni general i bivši ministar obrane te predsjednik Hrvatskog generalskog zbora.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/priveden-bobetko-zbog-istrage-o-ratnim-zlocinima-u-sisku/983126.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by debotoijusto Mon 17 Jul - 15:41


nije mi jasno iz ove vijesti-crtice koji bobetko je priveden , sto god to znacilo
bobetko antifasist sto gonjao bandu do austrije i nazad bobetko heroj domovinskog rata ili bobetko stovatelj zemlje kao ravne ploce

scratch
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Guest Mon 17 Jul - 15:47

debotoijusto wrote:
nije mi jasno iz ove vijesti-crtice koji bobetko je priveden , sto god to znacilo
bobetko antifasist sto gonjao bandu do austrije i nazad bobetko heroj domovinskog rata ili bobetko stovatelj zemlje kao ravne ploce

scratch


U svakom slučaju tvoje "PLOČICE " u glavi su u totalnom kurtzu - jel tako PLAČENIĆE - smiješ li ti sebe prije odlaska na počinak  pogledati u zrcalo -  sam sebi reći kako si ISPRAVAN i POŠTEN čovjek - čisto sumnjam - u POTAJI vjerovatno PLJUJEŠ sam na sebe ; no ZADATAK je ZADATAK !

PLJUC - eto i s moje strane na tvoju osobnost - JADO !!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by debotoijusto Mon 17 Jul - 15:52

redder4 wrote:
debotoijusto wrote:
nije mi jasno iz ove vijesti-crtice koji bobetko je priveden , sto god to znacilo
bobetko antifasist sto gonjao bandu do austrije i nazad bobetko heroj domovinskog rata ili bobetko stovatelj zemlje kao ravne ploce

scratch


U svakom slučaju tvoje "PLOČICE " u glavi su u totalnom kurtzu - jel tako PLAČENIĆE - smiješ li ti sebe prije odlaska na počinak  pogledati u zrcalo -  sam sebi reći kako si ISPRAVAN i POŠTEN čovjek - čisto sumnjam - u POTAJI vjerovatno PLJUJEŠ sam na sebe ; no ZADATAK je ZADATAK !

PLJUC - eto i s moje strane na tvoju osobnost - JADO !!?

i meni je danas bilo vruce a pristojno primjetih misterij ovog privodjenja... i ne samo to , sator se nije odkonzervirao i glogoski nije napustio 2 mjesec odmora kod frenda na zrcu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Eva_ Mon 17 Jul - 16:00

Jel to onaj kaj se kurval dok su se oni jadnici utapljali u Kupi?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Eva_ Mon 17 Jul - 16:01

debotoijusto wrote:
nije mi jasno iz ove vijesti-crtice koji bobetko je priveden , sto god to znacilo
bobetko antifasist sto gonjao bandu do austrije i nazad bobetko heroj domovinskog rata ili bobetko stovatelj zemlje kao ravne ploce

scratch
Janko je bil antifašist.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by vuksadinare Mon 17 Jul - 16:04

ivan bobetko ej bio cisti foler..za razliku od oca janka...nase postrtojbe u ljeto 1991 krvare po banovini...padaju mjesta za mjestom a on prica pred kamerama kako smo u 'ofanzivi'...sa cim?..prackom..i dva automata.....dok niej dosao tuđman u sisak da obiđe petrinju,sunju i hrvatsku kostajnicu do tad nije izvukao guzicu iz siska..a bio predjednik kriznog stozera za sisak i baniju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by debotoijusto Mon 17 Jul - 16:06

Eva_ wrote:
debotoijusto wrote:
nije mi jasno iz ove vijesti-crtice koji bobetko je priveden , sto god to znacilo
bobetko antifasist sto gonjao bandu do austrije i nazad bobetko heroj domovinskog rata ili bobetko stovatelj zemlje kao ravne ploce

scratch
Janko je bil antifašist.

sad povezao , koje su sanse da sin generala bude - general ? nije to obiteljska stolarija pa ono ka sin preuzme
svejedno

"Razgovarao sam s njim i rekao mi je da je pušten. Koliko znam, nije bio dugo unutra. Izgleda da je riječ o 91.", rekao nam je Miljavac.

Neslužbeno se može čuti kako se Bobetkovo privođenje dovodi u vezu s istragom o ratnim zločinima počinjenima u Sisku 1991. godine.

pustilo , kljucaj :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Eva_ Mon 17 Jul - 16:09

Jedan je delal u HEP, ne znam koji od sinova, a i taj je bil bezveznjak. Uglavnom, stari je bil frajer a sinovi kao da ih je njonjo pravil.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by debotoijusto Mon 17 Jul - 16:14

Eva_ wrote:Jedan je delal u HEP, ne znam koji od sinova, a i taj je bil bezveznjak. Uglavnom, stari je bil frajer a sinovi kao da ih je njonjo pravil.

iskreno nisam ni cuo do sad za sinove
svaki dan nesto novo beskorisno naucim , bogu hvala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Eva_ Mon 17 Jul - 16:20

Zato si ovdje.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Guest Mon 17 Jul - 16:46

Inače koliko sam skužio od Bobetka sin, da lik nije imao veze o ratovanju da je bio "uhljeb" na račun starog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Antijunak Mon 17 Jul - 16:59

Pinochet wrote:Inače koliko sam skužio od Bobetka sin, da lik nije imao veze o ratovanju da je bio "uhljeb" na račun starog

Ni njegov ćaća nije bio puno sposobniji časnik, zato je i maknut sa čela Glavnog stožera HV-a uoči Oluje.
A što se tiče optužbi za ratne zločine očito jabuka ne pada daleko od stabla.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by debotoijusto Mon 17 Jul - 17:05

Antijunak wrote:
Pinochet wrote:Inače koliko sam skužio od Bobetka sin, da lik nije imao veze o ratovanju da je bio "uhljeb" na račun starog

Ni njegov ćaća nije bio puno sposobniji časnik, zato je i maknut sa čela Glavnog stožera HV-a uoči Oluje.
A što se tiče optužbi za ratne zločine očito jabuka ne pada daleko od stabla.

sklisko ti tlo te teorije cardak ne da nase da se zlocin odvija live na HRT 1 u 19:30
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by marcellus Mon 17 Jul - 18:20

deboto svršava

inače da mali nije imo veze s ničim

_________________
Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Guest Mon 17 Jul - 18:40

marcellus wrote:deboto svršava

inače da mali nije imo veze s ničim
debo ko pizzon, samo pizzon dobije sendvič, ovog nitko da nahrani :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by debotoijusto Mon 17 Jul - 19:14

Noor wrote:
marcellus wrote:deboto svršava

inače da mali nije imo veze s ničim
debo ko pizzon, samo pizzon dobije sendvič, ovog nitko da nahrani :)

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Vk_com_gifnation
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Sora Mon 17 Jul - 19:22

vrijeme Domovinskog rata, nestalo ili ubijeno otprilike 100-injak građana srpske nacionalnosti.[1][2][3] Neki su izvori tvrdili da je za to znao hrvatski državni vrh.[4] Hrvatska ljevica, list političara Stipe Šuvara, objavio je poimenični popis 107 ubijenih Srba u okolici Siska i za ubojstva optužio Ivana Bobetka, predsjednika Kriznog stožera, i Đuru Brodarca, načelnika policije. List je zbog toga tužen, a u prosincu 2001. Županijski sud u Zagrebu donio je presudu po kojoj je Bobetku morao platiti 50.000 kuna za duševne boli.[5]

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Sora Mon 17 Jul - 19:23

107 poimenično nabrojenih Srba kpji su likvidirani u Sisku i okolici
U vrijeme vladavine I Bobetka

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Sora Mon 17 Jul - 19:27

marcellus wrote:deboto svršava

inače da mali nije imo veze s ničim

A je
Kad se usporedi sa starim ocito je bio mali od kuzine
Stari je dezaljno opisao svoje Vojevanje u Bosni u knjizi SVE MOJE BITKE :stalk

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku Empty Re: Priveden Bobetko zbog istrage o ratnim zločinima u Sisku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum