ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 17/9/2017, 21:17

Još malo pa ce Rijeka na Poljudu odmarati igrače za tesko gostovanje u Koprivnici recimo...

darth_vader

Posts : 19647
2014-04-17


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/9/2017, 22:19

fridrih_niche wrote:Ponavljan: dok je Tatta tu, mi ne mozemo bit prvaci!
;)
Aha, ak ti je tako lakše, vjeruj u to. Opet će biti grčevita borba za treće mjesto, ali ove godine je Osijek jači od vas. Nego, što kažeš za Huga? Bolje bi vam bilo da još nije dobio pravo nastupa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/9/2017, 23:21

fridrih_niche wrote:Ponavljan: dok je Tatta tu, mi ne mozemo bit prvaci!
;)
To je jasno kao dan, ali slabu igru i nezalaganje ne može niti smije opravdati nitko!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/9/2017, 09:22

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ponavljan: dok je Tatta tu, mi ne mozemo bit prvaci!
;)
To je jasno kao dan, ali slabu igru i nezalaganje ne može niti smije opravdati nitko!
Nisan niti pisa o tome nego o činjenici da su nas mediji gurali u borbu za naslov...
Pored Savjetnika je deplasirano i glupo to tvrdit...
Samo to...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 18/9/2017, 15:03

Niče, jedino gore od hajdukove igre je bija zvuk na stonesima u austriji prekjučer :)
Ja odbijan virovat da san ih vjerojatno zadnji put uživo sluša na onakvon razglasu

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 18/9/2017, 15:41

Još se nisu iskrenuli...onaj Charlie Watts mi je izgledao mumificiran još prije dvadeset godina, a Keith Richars, doduše tako izgleda od svoje tridesete...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/9/2017, 16:25

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/trener-hajduka-ocajan-nakon-bolnog-poraza-od-rijeke-navijaci-oprostite-ne-okrecite-nam-leda-najradije-bih-si-sam-zabio-noz-u-srce/6558048/

Kme, kme...skužajte, lipi moji, kme,kme...nemojte nas, popravit ćemo se. :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/9/2017, 16:41

Nakon 7 dana odblokiralo im račun, pa se valja baviti Hajdukom Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/9/2017, 17:28

http://www.germanijak.hr/vijesti/sramota-je-da-nekog-ne-mozes-dobiti-20-utakmica-a-almeida-je-potrosen-igrac/36102
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/9/2017, 17:29

bitno da su se smijali dinamo što nikog nisu pobjedili u skupini lige prvaka neke sezone
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/9/2017, 18:18

Ma Stonesi su kult bez obzira na zvuk...
:D
Al zato cu za misec dana u Zagrebu uzivat u (po meni) najvećoj koncertnoj atrakciji na svitu - islandskom Sigur Rosu...
Auditivno-vizualni raj...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/9/2017, 22:55

RASTANAK: Aljoša Bašić više nije Hajdukov direktor marketinga


http://dalmatinskiportal.hr/sport/astanak--aljosa-basic-vise-nije-hajdukov-direktor-marketinga/25077

Odlazi jedan od zadnjih ljudi koje je dovela prijašnja Uprava i NO. Aljoša Bašić je sigurno dao svoj doprinos u spašavanju kluba kad je došao tamo 2012-e godine. Marketing Hajduka je bio takoreći na nuli, pokrenuo je mnoge stvari i postavio letvicu visoko. Nije bilo lako raditi kad nisi imao takoreći nikakve financijske uvjete, na mnogim projektima je donio milijune Hajduka, znao je iskoristiti njegov brend. Hvala, i sretno Aljoša u daljnoj karijeri!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 22/9/2017, 04:52

Steta za aljosu vrhunski direktor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/10/2017, 09:23

Hajduk Split - Page 22 22221826_1234488693322054_3497066368327233365_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/10/2017, 10:33

Redikul uzea sobu sa pogledom na najružniji dio Splita Hahahaha...
Toliko o lucidnosti afričkog poduzetnika...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2017, 16:56

AMBICIOZAN PLAN

Pogledajte kolika ulaganja Hajduk planira napraviti u i oko stadiona - buduće Arene Poljud!



Hajduk sanja i želi – Arenu Poljud, predsjednik Ivan Kos je najavio redizajn stadiona u Arenu što bi koštalo - 100 milijuna kuna!

To je peta točka napredovanja korak po korak, tko zna kad je realno da se to dogodi. Ali, želja i planovi su tu. Jučer je  Kos prezentirao i objasnio kako to "bijeli" vide budućnost izgradnje svoje infrastrukture. A do sada je već, naglašeno je, u njegovu mandatu, uloženo desetak milijuna kuna u uređenje svlačionica prve momčadi, zatim WC-a, izmijenjena je trava na tri travnjaka, te uređen ulaz U, namjenski za djecu.

Ajmo dalje i po redu, što sve Hajduk smjera:

1. Najprije će se sagraditi dva manja terena na prostoru kraj pomoćnih igrališta, uz objekt sa svlačionicama, te natkriti glavno pomoćno igralište, uz trošak od 2,5 plus 3,5 milijuna kuna što bi moglo biti dovršeno do rujna iduće godine. Akademija će dobiti dodatni prostor i mogućnost da ima 250 polaznika.

2. Planira se kamp, što nije novost, a to je drugi korak, koštao bi cca 75 milijuna kuna, u Stobreču, Dugopolju, Poljudu ili u Baškom Polju. Za Stobreč postoje već planovi od četiri velika i dva mala igrališta, a glede lokaliteta najkonkretnije se doguralo.

3. U planu je izgradnja internata vrijedna cca pet milijuna kuna.

4. Usporedno s time radi se i na poboljšanju pet dodatnih terena, u okolici, po 2,5 milijuna kuna svakome igralištu u okruženju (Spinut, Vranjic, Mravince, Žrnovnica i Stobreč).

5. Napokon, naintrigantnije, ali i najdalje u projekciji jest - Arena Poljud! Dotjerivanje postojećeg, 38 godina starog stadiona.

Redizajn "poljudske ljepotice" iznosio bi 100 milijuna kuna čime bi se dobila mogućnost da se na stadionu izmjenjuju utakmice i koncerti, dok bi istočni dio postao zona s kafićima i pubovima.

Kos je naglasio i logiku da se nacionalni kamp Saveza zbog vremenskih pogodnosti gradi u Splitu, e da su odnosi sa HNS-om bolji...

Zasad najvažnije i konkretno da ponovimo: prvi korak, Akademija će dobiti dva dodatna terena, objekt sa svlačionicama i natkriti dio centralnog pomoćnog pa bi druga momčad tu trebala igrati svoje utakmice od iduće sezone.
__________________________
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2017, 17:23

Lipo zvuci, vidit ćemo kako ce se to odvijat...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2017, 19:01

fridrih_niche wrote:Lipo zvuci, vidit ćemo kako ce se to odvijat...
;)
Koliko-toliko poboljšani uvjeti za rad Akademije, do kraja sezone i završetak obnove svih sanitarnih čvorova, uređene sve svlačionice koji odlično izgledaju (bija sam nedavno na Anfieldu, ništa ne zastaju, Hajduk čak ima i veču svlačionicu za svoju A momčad nego Liverpool, a ne zaostaje ništa za njihovom sadržajem), novi travnjaci na glavnom i dva pomoćna, na stadionu otvoren poseban ulaz za djecu (pa vidimo da Hajduk zna imati više navijača na dječjoj tribini nego svi ostali zajedno). Polako se stvaraju uvjeti kakve je Hajduk davno zaslužio!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2017, 19:27

Btw. da Uefa daje silne milijune Hajduku što su samo u zadnjih 10 godina dali HNS-u, napravili bi nogometni kamp u svakoj regiji u hrvatskoj. No ni Uefu očito puno nije briga, oni daju novac, a što guzičari s njim naprave to je manje bitno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2017, 19:50

Bože dragi, koliko je ovaj amper glup. Tragedija božija... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2017, 19:53

:D :D :D
Ofr ne budi ljut na mene, nije u meni problem, sam sebe šamaraš Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum