ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 27/7/2017, 15:08

...e moj hajduce kdo tebe se doista ne moze nista prognozirati...doista nista...vidjet cemo na ovim utakmicama koliko doista vrijedis..predmjevam da se jedino mozes kladiti da ce dati oba gol.. :)

vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/7/2017, 16:10

Šanse su 50-50. Hajdukova prednost bi tribala biti uzvrat na Poljudu, nadam se da će se uvažiti žalba pa da će uzvrat biti na punom Poljudu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 27/7/2017, 16:12

isključivi krivac wrote:Šanse su 50-50. Hajdukova prednost bi tribala biti uzvrat na Poljudu, nadam se da će se uvažiti žalba pa da će uzvrat biti na punom Poljudu.
kazu d aje danas zalba na tapeti...ne znam.....nista ne znam....zna se hajduk i prestrasiti..panicariti..ako ovi navale a navalit ce sigurno jer tako im je koncipirana igra
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/7/2017, 16:22

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:Šanse su 50-50. Hajdukova prednost bi tribala biti uzvrat na Poljudu, nadam se da će se uvažiti žalba pa da će uzvrat biti na punom Poljudu.
kazu d aje danas zalba na tapeti...ne znam.....nista ne znam....zna se hajduk i prestrasiti..panicariti..ako ovi navale a navalit ce sigurno jer tako im je koncipirana igra
Brondby je dobra ekipa, 4 godine za redom dolaze do play off-a El, lani su izbacili Herthu. Trener im je nijemac Zorniger, bivši trener Stuttgarta i Leipziga. Disciplinirani su, puno trke i presinga svih 90 minuta. Za ovu sezonu su doveli par pojačanja. Svakako težak protivnik, ali ne i neprelazan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/7/2017, 22:10

Brondby – Hajduk 0:0

Brondby – Stadion Brondbyja. Gledatelja 12.533.
Sudac: Kevin John Clancy (Škotska) – 6,5.
Crveni karton: Paulus Arajuuri (Brondby) u 92. minuti (drugi žuti).
Najbolji igrač: Nikola Vlašić (Hajduk).

Hajduk (4-3-1-2): Stipica (6,5) – Tudor (6) (od 70. Juranović -), Nižić (6,5), Lopez (6,5), Memolla (6,5) – Gentsoglou (6), Radošević (6), Hamza (6) – Vlašić (6,5) (od 86. Pešić -) – Futacs (6,5), Erceg (6) (od 74. Ohandza -).

Treneri: Joan Carillo (6,5).

Brondby (4-1-3-2): Ronnow (6,5) – Larsson (6), Arajuuri (5,5), Röcker (6), Crone (6) – Norgaard (6,5) – Fisker (6), Mukhtar (6,5), V. Christensen (5,5) (od 75. Halimi -) – Mensah (6) (od 62. Wilczek), Pukki (5,5).

Trener: Alexander Zorniger (6).
______________________________

Tvrda,izjednačena utkamica bez puno prilika. Odluka na Poljudu, bilo bi lakše da je pred punim, a ne praznim. No, što je tu je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 27/7/2017, 22:28

e moj hajduce vise srece nego pameti....bronby favorit i u drugoj utakmici hajduk ce tesko proc dalje...realno...nisam gledao losiju i ziheraskiju utakmicu hajduka u zadnjih nekoliko godina...ovo danas je cista sreca pomazila hajduk..da je bila neka bolja ekipa od brondbija razbila bi nas...carillo ne svidja mi se ovo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 27/7/2017, 22:33

hajduk nema igraca koji ce donjeti prevagu u najvaznijim momentima utakmice...hajduk nema vezni red...brondby je dobra momcad ali ne toliko da ovako stisne i u nekim trenucima utakmice nadigra hajduk...za 50% losije je hajduk odigrao nego na obje utakmice protiv levskog..nije dobro i navijaci ne mogu biti zadovoljni...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 27/7/2017, 22:43

iskljucivi_krivac ako je iole realniji slozit ce se sa mnom...sa ovakvom igrom hajduk ne moze proci brondby pogoto ako ce se jos igrati na praznom poljudu..sto je ovo bilo danas?..napucacina lopti kao u ragbiju....cariljo imas problem i ne jedan...nema igre..nema veze i neki igraci nisu za prvu momcad ili bar europske utakmice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/7/2017, 22:45

vuksadinare wrote:e moj hajduce vise srece nego pameti....bronby favorit i u drugoj utakmici hajduk ce tesko proc dalje...realno...nisam gledao losiju i ziheraskiju utakmicu hajduka u zadnjih nekoliko godina...ovo danas je cista sreca pomazila hajduk..da je bila neka bolja ekipa od brondbija razbila bi nas...carillo ne svidja mi se ovo
U zadnjih par godina si se mogao nagledati katastrofalnih utakmica Hajduka u Europi u gostima, protiv puno lošijeg protivnika. Ovo je bila ok utakmica, tvrda bez pravih prilika s obje strane. Brondby je ozbiljna momčad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/7/2017, 23:02

vuksadinare wrote:hajduk nema igraca koji ce donjeti prevagu u najvaznijim momentima utakmice...hajduk nema vezni red...brondby je dobra momcad ali ne toliko da ovako stisne i u nekim trenucima utakmice nadigra hajduk...za 50% losije je hajduk odigrao nego na obje utakmice protiv levskog..nije dobro i navijaci ne mogu biti zadovoljni...
Je, samo bi triba znati da ovo nije Levski nego ozbiljna ekipa u rangu Hajduka. Reka sam prije utakmice 50-50 šanse, to je i utakmica potvrdila. S tim da je očekivati da Hajduk na Poljudu bude bolji, Brondby s druge strane bolje igra doma nego na gostovanju. No ništa to ne mora značiti, Hajduk ima šanse, pobjeda za prolaz, na punom Poljudu Hajduk ima pristojne šanse. Ako ne bude pun, opet ima šanse, još uvik je 50-50, ako bude ljudi na stadionu mala prednost Hajduku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 28/7/2017, 07:01

..svejedno ovakvom igrom..ocekivati prolaz moze samo super optimisticna osoba..nije u pitanju samo brondby..problema ce biti i u hnl-u..carillo ako hoce imat igru mora hitno pokucati na vrata uprave i traziti veznjaka dok traje prijelazni rok...inace ako ga 'pomazu' losiji rezultati moze pakirati kofer jer ce on biti taj koji ce dobiti ispisnicu..neki igraci su zalutali u prvu momcad...ne zamjeram htijenej ali treba i nesto znati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 28/7/2017, 08:34

...ne znam...vidim da je i carillo nakon dugo vremena nezadovoljan izvedbom...sto znaci da nesto ne stima...u igri a to se zna...nedostatak veznjaka koji ce spustiti loptu na teren i dodati pravi pas....neki igraci nisu za prvu momcad...vec kontinuirano nekoliko utakmica igraju slabo sa dosta gresaka sto je ocito znak da bi trebalo razmisliti da ih se treba poslati na klupu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/7/2017, 08:56

Nisam gledao. Pričam s kolegom Hajdukovcem i on kaže da je utakmica bila mučenje za gledat. Ali, ovo je nokaut faza i igra se za prolaz, umjetnički dojam je manje bitan, a rezultat je dobar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 28/7/2017, 09:20

Morpheus wrote:Nisam gledao. Pričam s kolegom Hajdukovcem i on kaže da je utakmica bila mučenje za gledat. Ali, ovo je nokaut faza i igra se za prolaz, umjetnički dojam je manje bitan, a rezultat je dobar.
hajduk je u momcadi imao nekih dobrih segmenata..poput obrane...i htijenja kako sam rekao..ali to nece biti dovoljno za prolaz ili ako s ei prođe protiv jacih momcadi od brondbija koji cekaju u play off zavrsnom pretkolu...gdje ce biti kudikamo jace ekipe od brondbija...najgora situacija je u vezi..a veza je srce svake momcadi tu pocinju i zavrsavaju akcije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 28/7/2017, 09:24

nije mi jasno kako u upravi nisu uvidjeli taj problem u vezi...basic je ozlijeđen i tko zna koliko ga jos nece biti..zujo nije klasicni vezni igrac razigravac on je vise defanzivac koji razbija igru...protivnika ali ne i gradi igru svoje momcadi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/7/2017, 10:52

vuksadinare wrote:nije mi jasno kako u upravi nisu uvidjeli taj problem u vezi...basic je ozlijeđen i tko zna koliko ga jos nece biti..zujo nije klasicni vezni igrac razigravac on je vise defanzivac koji razbija igru...protivnika ali ne i gradi igru svoje momcadi...
Stvarno si dosadan s tom pričom o vezi, veza, veznjak. Što hoćeš reći, Bašić je ozlijeđen pa su trebali dovesti nekog drugog? Ozljeda uvik ima i biti će ih, ne znam što tu sad krečiš nakon utakmice protiv Brondby, što si očekivao? Da ih razbijemo na njihovom stadionu?!? :roll Ponavljam ti, radi se o ozbiljnom klubu, ozbiljnoj momčadi koja je samo ovog ljeta potrošila više novaca za pojačanja nego Dinamo, Hajduk i Rijeka zajedno.
Njihov početak sezone govori da bolje igraju doma, nego u gostima. Dobili su fince i razbili midtylland 4:0, sve skupa u ove tri utakmice doma bez primljenog gola, dok su izgubili uzvrat protiv finaca i u prvenstvu protiv nordsjaellanda. Znači, možemo ih dobiti i ne znam što tu jaučeš, ali ništa čudno, za levski si priča da su favoriti pa me ne čudi...


Last edited by isključivi krivac on 28/7/2017, 10:55; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/7/2017, 10:54

vuksadinare wrote:..svejedno ovakvom igrom..ocekivati prolaz moze samo super optimisticna osoba..nije u pitanju samo brondby..problema ce biti i u hnl-u..carillo ako hoce imat igru mora hitno pokucati na vrata uprave i traziti veznjaka dok traje prijelazni rok...inace ako ga 'pomazu' losiji rezultati moze pakirati kofer jer ce on biti taj koji ce dobiti ispisnicu..neki igraci su zalutali u prvu momcad...ne zamjeram htijenej ali treba i nesto znati
Možda još da pokuca na vrata tvoje kuće, pa da mu ti kažeš kojeg to veznjaka cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 28/7/2017, 15:17

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:nije mi jasno kako u upravi nisu uvidjeli taj problem u vezi...basic je ozlijeđen i tko zna koliko ga jos nece biti..zujo nije klasicni vezni igrac razigravac on je vise defanzivac koji razbija igru...protivnika ali ne i gradi igru svoje momcadi...
Stvarno si dosadan s tom pričom o vezi, veza, veznjak. Što hoćeš reći, Bašić je ozlijeđen pa su trebali dovesti nekog drugog? Ozljeda uvik ima i biti će ih, ne znam što tu sad krečiš nakon utakmice protiv Brondby, što si očekivao? Da ih razbijemo na njihovom stadionu?!? :roll Ponavljam ti, radi se o ozbiljnom klubu, ozbiljnoj momčadi koja je samo ovog ljeta potrošila više novaca za pojačanja nego Dinamo, Hajduk i Rijeka zajedno.
Njihov početak sezone govori da bolje igraju doma, nego u gostima. Dobili su fince i razbili midtylland 4:0, sve skupa u ove tri utakmice doma bez primljenog gola, dok su izgubili uzvrat protiv finaca i u prvenstvu protiv nordsjaellanda. Znači, možemo ih dobiti i ne znam što tu jaučeš, ali ništa čudno, za levski si priča da su favoriti pa me ne čudi...
da..veza je najvazniji motor momcadi..tu sve pocinje..i da..imamo tu najvise problema sto je vidljivo po samoj igri..pa necu rec da nam treba igrac u obrani ili u napadu...odigrali smo slabiju utakmicu jer nemamo pravu igru u vezi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/7/2017, 17:53

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:nije mi jasno kako u upravi nisu uvidjeli taj problem u vezi...basic je ozlijeđen i tko zna koliko ga jos nece biti..zujo nije klasicni vezni igrac razigravac on je vise defanzivac koji razbija igru...protivnika ali ne i gradi igru svoje momcadi...
Stvarno si dosadan s tom pričom o vezi, veza, veznjak. Što hoćeš reći, Bašić je ozlijeđen pa su trebali dovesti nekog drugog? Ozljeda uvik ima i biti će ih, ne znam što tu sad krečiš nakon utakmice protiv Brondby, što si očekivao? Da ih razbijemo na njihovom stadionu?!? :roll Ponavljam ti, radi se o ozbiljnom klubu, ozbiljnoj momčadi koja je samo ovog ljeta potrošila više novaca za pojačanja nego Dinamo, Hajduk i Rijeka zajedno.
Njihov početak sezone govori da bolje igraju doma, nego u gostima. Dobili su fince i razbili midtylland 4:0, sve skupa u ove tri utakmice doma bez primljenog gola, dok su izgubili uzvrat protiv finaca i u prvenstvu protiv nordsjaellanda. Znači, možemo ih dobiti i ne znam što tu jaučeš, ali ništa čudno, za levski si priča da su favoriti pa me ne čudi...
da..veza je najvazniji motor momcadi..tu sve pocinje..i da..imamo tu najvise problema sto je vidljivo po samoj igri..pa necu rec da nam treba igrac u obrani ili u napadu...odigrali smo slabiju utakmicu jer nemamo pravu igru u vezi
Odigrali smo slabiju utakmicu jer nismo igrali protiv lokomotive ili levskog. Sve ostalo su laprdanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 31/7/2017, 07:19

....interesantno mi ej ovo odmarabnje igraca ili pola momcadi..kao da smo usred sezone ili pri kraju sezone a ne napocetku.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 31/7/2017, 11:32

vuksadinare wrote:....interesantno mi ej ovo odmarabnje igraca ili pola momcadi..kao da smo usred sezone ili pri kraju sezone a ne napocetku.. Basketball
Meni bi bilo interesantno da isti igrači igraju svaka tri dana, a da ovi na klupi samo gledaju.
Tebi vjerojatno Said nikad ne bi ni zaigrao, jučer mu je 12 minuta trebalo za gol Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 9 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum