ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

luce vs hana

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 10:55

luce vs hana - Page 6 E2bfaeaef246fad7908275e8990fd3b1

Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:00

tko voli vitkost,evbo i nje..samo prirodan,od dobrih gena..ne izgleda nimalo bolesno..

vrijem kad su zene bile zdrave,vitalne,rodne i plodne..i pozeljne za cijeli zivot..

luce vs hana - Page 6 Ef3808cdbf6537337e10f52aa32787bf--marilyn-monroe-quotes-marylin-monroe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:03

luce vs hana - Page 6 Ava-gardner
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:04

jako vitke i imaju struk i bokove...

Jebote,ona Kayina keruša na slici nakaradna,je cisti otpad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:07

pismejker wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:ovo uhvatiti jednom oko pojasa,a drugu uposliti ovom krasnom raskosnom guzom..

luce vs hana - Page 6 VaEY6206h

nisi ti sav svoj..

sreco,hajd da budem pristojan i jasan..Ovakve zene,ovakve gradje su hodale planetom tiscama godina...zrele,raskosne,zdrave,plodne i rodne..i muskarci su ih voljeli...
zadnjih nekoliko desetljeca,pederi i ostali izopacenicu su naetli standard hodajuce vjesalise..sad pogledaj onu Kayinu idealnu..STO NA NJOJ muskarac moze vidjeti uzbudjujuce,erocko ili zenstveno...malo bolje pogledas,normalan muskarc bi se pobljuvao..niti kuka niti struka.,,kao daska ravna iz profila iz sprrijeda...

a krivo si me shvatio, u ovome se posve slažem s tobom.. žene trebaju imati obline i ne izgladnjivat se da bi postale kao kokainske manekenke... nego mislila sam da si ti ko stari jarac opsjednut mladim ženskinjama.. stalno nabacivaš tu temu  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:10

metilda wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:ovo uhvatiti jednom oko pojasa,a drugu uposliti ovom krasnom raskosnom guzom..

luce vs hana - Page 6 VaEY6206h

nisi ti sav svoj..

sreco,hajd da budem pristojan i jasan..Ovakve zene,ovakve gradje su hodale planetom tiscama godina...zrele,raskosne,zdrave,plodne i rodne..i muskarci su ih voljeli...
zadnjih nekoliko desetljeca,pederi i ostali izopacenicu su naetli standard hodajuce vjesalise..sad pogledaj onu Kayinu idealnu..STO NA NJOJ muskarac moze vidjeti uzbudjujuce,erocko ili zenstveno...malo bolje pogledas,normalan muskarc bi se pobljuvao..niti kuka niti struka.,,kao daska ravna iz profila iz sprrijeda...

a krivo si me shvatio, u ovome se posve slažem s tobom.. žene trebaju imati obline i ne izgladnjivat se da bi postale kao kokainske manekenke... nego mislila sam da si ti ko stari jarac opsjednut mladim ženskinjama.. stalno nabacivaš tu temu  geek

sasvim prirodno,ne? Zdravi i krepak muzevni duh u muzevnom tijelu,jos snaznom i pohotljivom... lol!

idemo nadalje..ljepotice 1950.th

luce vs hana - Page 6 123bc958c5658071a92eabe21f52880f--old-hollywood-actresses-classic-actresses
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:11

bogomdani nije baš svetac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:16

evo,strukici tops 55-60 cenata..

vitko,jako,ali i zenstveno,ne Kayine Letvače..


luce vs hana - Page 6 Vintage-Celebs-Celebrate-Easter-16
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:21

i za kraj..stara dobra Merlinka,netko je voli,netko je mrzi..nema nis osrednje... :cleanteeth

luce vs hana - Page 6 051c1eef82cc970910f2093bbaac1d3f--marylin-monroe-marilyn-monroe-photos
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 11:23

luce vs hana - Page 6 That_s_all_folks__by_surrimugge-d6rfav1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 14:23

cuddle bitch wrote:
kaja wrote:
dobro daj nemoj mi prodavati te glupe body bilderske priče, naslušala sam ih se u životu

tko priča o bildanju?
ti jedeš neprobavljive voćne šećere i "natren"

https://en.wikipedia.org/wiki/Fructolysis

Unlike glucose, which is metabolized widely in the body, fructose is metabolized almost completely in the liver in humans, where it is directed toward replenishment of liver glycogen and triglyceride synthesis.


voćni šećer se ne troši kako bi se iz njega dobila energija, nego se on pretvara direktno u mast (trigliceridi)

http://www.zdravosfera.com/poviseni-trigliceridi/


od dijetnih voćnih šećera se debljaš

a natren ti daje proljev :^0

dobro šta si odmah napao kaju. naravno da jedu te curke zdravo i treniraju ,itd, poanta je u tome da ove manekene, ali i normalni ljudi koji žele zdravo izgledati, moraju imati kontrolu nad prehranom(obični ljudi mogu postić još bolje rezultate uz manje rigorozan režim, jer manekenke ciljaju specifični izgled - obične curke mogu imati više mišića/oblina i time si dopustiti više proteina i nešto više junka u ishrani).

uglavnom poanta je u kontroli, i disciplini -
ova debela lucija, nema niti jedno niti drugo. lijena je, debela je, ne trenira ništa, ne kontrolira ishranu, jede junk food, i izgleda kao junk, i u roku par godina zdravljeće je počet jebavat.

a prodaje to kao neku šemu "volim sebe, prihvati me," i onda debele ženke umjesto da se potrude i da smršave, one se tješu i lajkaju ovakve prasice, što odašilju krivu sliku mladima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by kaya 16/7/2017, 14:38

Pinochet wrote:
cuddle bitch wrote:
kaja wrote:
dobro daj nemoj mi prodavati te glupe body bilderske priče, naslušala sam ih se u životu

tko priča o bildanju?
ti jedeš neprobavljive voćne šećere i "natren"

https://en.wikipedia.org/wiki/Fructolysis

Unlike glucose, which is metabolized widely in the body, fructose is metabolized almost completely in the liver in humans, where it is directed toward replenishment of liver glycogen and triglyceride synthesis.


voćni šećer se ne troši kako bi se iz njega dobila energija, nego se on pretvara direktno u mast (trigliceridi)

http://www.zdravosfera.com/poviseni-trigliceridi/


od dijetnih voćnih šećera se debljaš

a natren ti daje proljev :^0

dobro šta si odmah napao kaju.
a on ti progugla nešto i prodaje pamet, u teretani valjda nikad nije bio
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by kaya 16/7/2017, 14:40

pismejker wrote:evo,strukici tops 55-60 cenata..

vitko,jako,ali i zenstveno,ne Kayine Letvače..
joj ti si ko moja baba
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 15:14

Pinochet wrote:
uglavnom poanta je u kontroli, i disciplini -
ova debela lucija, nema niti jedno niti drugo. lijena je, debela je, ne trenira ništa, ne kontrolira ishranu, jede junk food, i izgleda kao junk, i u roku par godina zdravljeće je počet jebavat.
koja je svrha discipline ako jedeš smeće od hrane namjenjeno dijabetičarima, bolesnim ljudima koji ne mogu lučiti inzulin, i veganske gluposti poput salate i malo voća


Pinochet wrote:
a prodaje to kao neku šemu "volim sebe, prihvati me," i onda debele ženke umjesto da se potrude i da smršave,  one se tješu i lajkaju ovakve prasice, što odašilju krivu sliku mladima

a što kaja prodaje? koja je razlika između glupače koja govori da je biti debel normalno i prekrasno, i glupače koja govori da je biti na dijetama, jesti smeće za dijabetičare i salatu način ishrane za biti zdrav i fit

kaja promiče jednako glup i štetan svjetonazor kao i ta debela "manekenka", a obije su masne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 15:15

kaja wrote:
a on ti progugla nešto i prodaje pamet, u teretani valjda nikad nije bio

masna si, i guzica ti visi, nemaš mišićni tonus, a ubijaš se dijetama i "zdravom" prehranom ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 15:18

cuddle bitch wrote:
Pinochet wrote:
uglavnom poanta je u kontroli, i disciplini -
ova debela lucija, nema niti jedno niti drugo. lijena je, debela je, ne trenira ništa, ne kontrolira ishranu, jede junk food, i izgleda kao junk, i u roku par godina zdravljeće je počet jebavat.
koja je svrha discipline ako jedeš smeće od hrane namjenjeno dijabetičarima, bolesnim ljudima koji ne mogu lučiti inzulin, i veganske gluposti poput salate i malo voća


Pinochet wrote:
a prodaje to kao neku šemu "volim sebe, prihvati me," i onda debele ženke umjesto da se potrude i da smršave,  one se tješu i lajkaju ovakve prasice, što odašilju krivu sliku mladima

a što kaja prodaje? koja je razlika između glupače koja govori da je biti debel normalno i prekrasno, i glupače koja govori da je biti na dijetama, jesti smeće za dijabetičare i salatu način ishrane za biti zdrav i fit

kaja promiče jednako glup i štetan svjetonazor kao i ta debela "manekenka", a obije su masne

gle kaja je osoba, vjerujem koja je zgodna, koja neide na posebne dijete i posebne treninge, koja jedve sve u umjerenim količinama, pa se ne zamara za detaljima o tome.. itd.. normalno izgleda(pretpostavljam) pa se ne zamara sa djetama, pa nezna sada sve te detalje, od brzih ugljikohidrata, do keto dijete.. niti joj treba.. itd

pa si je bzvz napao




lucija je sa druge strane je nedisciplinira i lijena prasica, OK opraštan ako ima neku bolest , hormonsku, ali pričao sam sa par ljudi profića u tom svijetu, kaže od svih tih što se vade da imaju problema sa "hormonim , štitnjačom," nema ih niti 0.1%. a i tih 0.1% mogu uz pomoć tableta i regulirane ishrane regulirati svoj izgled
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior 16/7/2017, 15:42

maggie13 wrote:http://www.index.hr/black/clanak/hana-tabakovic-luciji-lugomer-mozes-misliti-da-si-plus-size-model-ali-meni-si-i-dalje-samo-debela/982845.aspx
guys ;D
Pa sad, nije dame briga, ali je zabavno:

Show 10 more replies in this thread
luce vs hana - Page 6 13620720_10154163128555569_153210867605331054_n
Carismo Baionetta
stvari treba nazivati onakvima kakve jesu, tako da puna podrška ovoj bosanskoj instagram štraci da ovoj pretiloj krmačetini objasni kako je ponos na obline neće učiniti mršavijom, a bogami ni zdravijoj. jest da bosna ima facu ko teška prometna nesreća, al prije bi ga umočija u nju nego li u ovu hodajuću bačvu sala.
Like · Reply · 34 · Jul 15, 2017 5:56am


 luce vs hana - Page 6 1f602
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior 16/7/2017, 15:51

melkior wrote:
maggie13 wrote:http://www.index.hr/black/clanak/hana-tabakovic-luciji-lugomer-mozes-misliti-da-si-plus-size-model-ali-meni-si-i-dalje-samo-debela/982845.aspx
guys ;D
Pa sad, nije dame briga, ali je zabavno:

Show 10 more replies in this thread
luce vs hana - Page 6 13620720_10154163128555569_153210867605331054_n
Carismo Baionetta
stvari treba nazivati onakvima kakve jesu, tako da puna podrška ovoj bosanskoj instagram štraci da ovoj pretiloj krmačetini objasni kako je ponos na obline neće učiniti mršavijom, a bogami ni zdravijoj. jest da bosna ima facu ko teška prometna nesreća, al prije bi ga umočija u nju nego li u ovu hodajuću bačvu sala.
Like · Reply · 34 · Jul 15, 2017 5:56am


 luce vs hana - Page 6 1f602
Realno, da ta Lucija smršavi 10-ak do 12-ak kila kila, bila bi bomba. Crte lica su joj idealne,e sad, ako nema hormonalnih problema, uz terapiju mesa, voća i povrća (izbacit sve proizvode pšeničngo brašna) te 3-4 puta teretane tjedno, za par mjeseci cura bi realno, bila bomba.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest 16/7/2017, 15:51

luce vs hana - Page 6 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by marcellus 16/7/2017, 15:55

melkior wrote:Carismo Baionetta
stvari treba nazivati onakvima kakve jesu, tako da puna podrška ovoj bosanskoj instagram štraci da ovoj pretiloj krmačetini objasni kako je ponos na obline neće učiniti mršavijom, a bogami ni zdravijoj. jest da bosna ima facu ko teška prometna nesreća, al prije bi ga umočija u nju nego li u ovu hodajuću bačvu sala.


dobro malo brutalno ali otprilike i moj stav s tim da je meni bosanka odbojna čisto kao osoba

_________________
luce vs hana - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior 16/7/2017, 15:57

marcellus wrote:
melkior wrote:Carismo Baionetta
stvari treba nazivati onakvima kakve jesu, tako da puna podrška ovoj bosanskoj instagram štraci da ovoj pretiloj krmačetini objasni kako je ponos na obline neće učiniti mršavijom, a bogami ni zdravijoj. jest da bosna ima facu ko teška prometna nesreća, al prije bi ga umočija u nju nego li u ovu hodajuću bačvu sala.


dobro malo brutalno ali otprilike i moj stav s tim da je meni bosanka odbojna čisto kao osoba
;) I to je to.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 6 Empty Re: luce vs hana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum