ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se šveraju..

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 14:10

veber wrote:
metilda wrote:
veber wrote:
metilda wrote:.. onaj tko je potpuno uronjen u Boga nema seksualnih želja...
to se zove erektivna disfunkcija ili gore, pedofilija.

vole u ime boga dječacima uronit u šupak.

ne, nemaš pojma o čemu govoriš...
statistika je zajebana. uzima obrazac no u stvarnosti je daleko gore.
ekipa koja se bavi "svećenstvom" je oko 15% homo i oko 30% pedofilna.
kod muja još je i gore.

čitala sam statistiku, pedofilije je daleko najmanje kod svećenstva nego kod obiteljskih ljudi, ali se o svećeničkoj najviše piše.. jedan otkriveni svećenik pedofil odjekne kao milijun glumaca pedofila

Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by veber 15/7/2017, 14:21

metilda wrote:čitala sam statistiku, pedofilije je daleko najmanje kod svećenstva nego kod obiteljskih ljudi, ali se o svećeničkoj najviše piše.. jedan otkriveni svećenik pedofil odjekne kao milijun glumaca pedofila
metildo, dušo. najviše je u zatvorenim zajednicama. a kod muslimana ide do nevjerovatnih 30%
možeš ti negirat kao i crkve no vidi se na terenu.

_________________

Kako se šveraju.. - Page 2 M_50010

Kako se šveraju.. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 14:27

veber wrote:
metilda wrote:čitala sam statistiku, pedofilije je daleko najmanje kod svećenstva nego kod obiteljskih ljudi, ali se o svećeničkoj najviše piše.. jedan otkriveni svećenik pedofil odjekne kao milijun glumaca pedofila
metildo, dušo. najviše je u zatvorenim zajednicama. a kod muslimana ide do nevjerovatnih 30%
možeš ti negirat kao i crkve no vidi se na terenu.

pa kažem ti, sad mi se ne traži statistički podatak.. kod svećenika je pedofilija medijski razvikana.. ti ćeš mi to ako nastavimo pisati nabijati na nos do večeri.. ali ja znam da je i taj jedan previše da ocrni lice Crkve.. no Crkva je i sveta i grešna.. ja sam u ovom drugom dijelu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by veber 15/7/2017, 14:52

jebala te crkva, paraziti.

ta tvoja crkva je totalno isključiva.
kćeri mi ne idu na vjeronauk pa je vjeroučiteljica zaključila da smo židovi koji su raspeli krista.

nakon toga sam joj dao tri sekunde da bježi.
tužio sam školu, dobio spor i ispriku s kaptola.

_________________

Kako se šveraju.. - Page 2 M_50010

Kako se šveraju.. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 15:00

veber wrote:jebala te crkva, paraziti.

ta tvoja crkva je totalno isključiva.
kćeri mi ne idu na vjeronauk pa je vjeroučiteljica zaključila da smo židovi koji su raspeli krista.

nakon toga sam joj dao tri sekunde da bježi.
tužio sam školu, dobio spor i ispriku s kaptola.

znači ti si židov?
sad je puno toga jasnije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by veber 15/7/2017, 15:08

nisam baš čuo da je neki židov bio u SSu

zaključuješ kao i vjeroučiteljica. pristrano.

_________________

Kako se šveraju.. - Page 2 M_50010

Kako se šveraju.. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by crvenkasti 15/7/2017, 15:38

Vebere, jebo te Hitler.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 15:45

ohhhh....cura ima šupče dobroa i ostalo...kvari dojam samo ova Ćamugasta desno..

Kako se šveraju.. - Page 2 Pxl_140717_173508511
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 15:56

metilda wrote:
veber wrote:
metilda wrote:čitala sam statistiku, pedofilije je daleko najmanje kod svećenstva nego kod obiteljskih ljudi, ali se o svećeničkoj najviše piše.. jedan otkriveni svećenik pedofil odjekne kao milijun glumaca pedofila
metildo, dušo. najviše je u zatvorenim zajednicama. a kod muslimana ide do nevjerovatnih 30%
možeš ti negirat kao i crkve no vidi se na terenu.

pa kažem ti, sad mi se ne traži statistički podatak.. kod svećenika je pedofilija medijski razvikana.. ti ćeš mi to ako nastavimo pisati nabijati na nos do večeri.. ali ja znam da je i taj jedan previše da ocrni lice Crkve.. no Crkva je i sveta i grešna.. ja sam u ovom drugom dijelu
svugdje gdje je normalni seks izmedju zena i muskaraca u nemogucnosti,seksualna aspiracija se usmjerava prema drugim objektima pozude.Weber je spomenuo zatvorenike,dakle,nema zena,Svecenici,-prisilni celibat,sto jos Kozojebi u zajednici..Zakon koji propisujeseks samo sa bracnim partnerom,dok se ne uzmu,zabranjeno je dirnuti neku curu,i bez glave mos ostati...stradavaju isto djeca,no u Islamiu ima za njih specificni i opceprihvacen naziv i uloga...ugl.kao mladi ljubavnici potrebitih muskaraca..ukratko pedercine i pedofilcine samo takvi..docim zdravi muskarac koji ima na raspolaganju curu,i redovno mu cijedi mošnje,covjek se fokusira na filng sa tom curom..jo ako je cura umjesna..gdje je radosti kraj..ZASTO CRKVA..

Daleko prije ovih prepucavanja i politikanstva,..jedan pisac je napisao tom knjiga,uglavnom o seksualnom zivotu europske elite na dvorovima,tajnama razhnih Manastira i odvojenih religioznih entiteta...
E sad u jednom se opisuje,kako su u podzemnim odajama,povezanim tajnim tunelima sa manastirima ovim i onim,svecenici drzali,sve sto im srcu drago od seksualnih objekata pozude..djecu,mlade djevojke,vremesne dame,svaki sa svojim "prednostima" ugl..cure i ostali su bivali zivi dok god susvojom umjesnoscu mogle zadovoljiti svecenicki razmazeni puk..nakon toga,kad ih vise nisu htjeli,ubijali su ih i sahranjivali na lokalno groblje od manastira...potom se kretalo u otmicu novih,za cije zaduljenje su uzimali placenike...stos bolje,izolacija,.sustav prikrivanja,a bogami groblje za sakrivanje sirotih zrtava..
Dakle,pisac je Marquise de Sade,a knjiga se zove Justina...ujedno jedini lik koji je uspio pobjeci iz podzemnih tamnica,opisujuci svoje dozivljaje...

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by veber 15/7/2017, 16:33

crvenkasti wrote:Vebere, jebo te Hitler.
mercedes uskoro stiže
koliko ono tvojih  plaća?
a, da oko 500
:P

_________________

Kako se šveraju.. - Page 2 M_50010

Kako se šveraju.. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by dzango 15/7/2017, 17:30

Možda neśto i opale.

_________________
Kako se šveraju.. - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by crvenkasti 15/7/2017, 19:21

Veber nije Hrvat, pa onda nije ni ustaša.
On je SS-ovac, to je za 5-6 stupnjeva iznad ustaše.

Ustašama su SS-ovci bili nedostižni uzor. Dok su Nijemci imali plinske komore, glupi ustaše su i dalje koristili kame i maljeve.

Kad si ustaša, moraš se sramiti, dok, kad si SS-ovac, onda se ponosiš što pripadaš takvoj eliti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by orion 15/7/2017, 19:25

veber wrote:jebala te crkva, paraziti.

ta tvoja crkva je totalno isključiva.
kćeri mi ne idu na vjeronauk pa je vjeroučiteljica zaključila da smo židovi koji su raspeli krista.

nakon toga sam joj dao tri sekunde da bježi.
tužio sam školu, dobio spor i ispriku s kaptola.


ovo je totalni crnjak.... svaka čast na tužbi.  

a mi bi kakti trebali biti u 21 stoljeću ...... :^0 .....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by orion 15/7/2017, 19:37

metilda wrote:
veber wrote:
metilda wrote:čitala sam statistiku, pedofilije je daleko najmanje kod svećenstva nego kod obiteljskih ljudi, ali se o svećeničkoj najviše piše.. jedan otkriveni svećenik pedofil odjekne kao milijun glumaca pedofila
metildo, dušo. najviše je u zatvorenim zajednicama. a kod muslimana ide do nevjerovatnih 30%
možeš ti negirat kao i crkve no vidi se na terenu.

pa kažem ti, sad mi se ne traži statistički podatak.. kod svećenika je pedofilija medijski razvikana.. ti ćeš mi to ako nastavimo pisati nabijati na nos do večeri.. ali ja znam da je i taj jedan previše da ocrni lice Crkve.. no Crkva je i sveta i grešna.. ja sam u ovom drugom dijelu



Problem je u tome što ljudi šalju djecu u crkvu sa punim povjerenjem, na sigurno mjesto.
Problem je u tome što zlostavljana djeca u pravilu o tome šute, boje se da im nitko neće vjerovati ako kažu što im je učinjeno.
Problem je u tome što je to istina - naročito u tradicionalnijim sredinama zaista im nitko neće vjerovati.
Problem je u tome  što su uništeni mladi životi.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by veber 15/7/2017, 20:11

orion wrote:
veber wrote:kćeri mi ne idu na vjeronauk pa je vjeroučiteljica zaključila da smo židovi koji su raspeli krista.
.


ovo je totalni crnjak.... svaka čast na tužbi.  
imam vremena

_________________

Kako se šveraju.. - Page 2 M_50010

Kako se šveraju.. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 20:51

orion wrote:
metilda wrote:
veber wrote:
metilda wrote:čitala sam statistiku, pedofilije je daleko najmanje kod svećenstva nego kod obiteljskih ljudi, ali se o svećeničkoj najviše piše.. jedan otkriveni svećenik pedofil odjekne kao milijun glumaca pedofila
metildo, dušo. najviše je u zatvorenim zajednicama. a kod muslimana ide do nevjerovatnih 30%
možeš ti negirat kao i crkve no vidi se na terenu.

pa kažem ti, sad mi se ne traži statistički podatak.. kod svećenika je pedofilija medijski razvikana.. ti ćeš mi to ako nastavimo pisati nabijati na nos do večeri.. ali ja znam da je i taj jedan previše da ocrni lice Crkve.. no Crkva je i sveta i grešna.. ja sam u ovom drugom dijelu



Problem je u tome što ljudi šalju djecu u crkvu sa punim povjerenjem, na sigurno mjesto.
Problem je u tome što zlostavljana djeca u pravilu o tome šute, boje se da im nitko neće vjerovati ako kažu što im je učinjeno.
Problem je u tome što je to istina - naročito u tradicionalnijim sredinama zaista im nitko neće vjerovati.
Problem je u tome  što su uništeni mladi životi.

nitko ne negira da u Crkvi ima pedofilije.. koliko se puta papa mora ispričati radi toga..
riječ je o tome da je medijski prenapuhana u odnosu na druge slučajeve:

"Papa Frane je u razgovoru s talijanskim novinarom Eugeniom Scalfarijem, objavljenim u nedjelju u rimskoj Repubblici, iznio da ga suradnici uvjeravaju da se među svećenicima u Katoličkoj crkvi broj pedofila kreće oko 2 posto. “Taj bi me podatak morao primiriti ali Vam kažem da me baš ne primiruje”, rekao je papa Bergoglio, dodavši da je još više onih koji znaju i šute, koji kažnjavaju ali ne kažu zašto. “Nalazim to stanje nepodnošljivim i moja je nakana suzbiti ga strogošću koju to zaslužuje.



Papi treba odati priznanje što se ne zadovoljava spoznajom da je pedofila razmjerno malo, da ih u Crkvi zapravo nema više (ili barem ne bitno više) nego u društvu, gdje uostalom u tom poroku prednjače, u apsolutnim brojevima, članovi obitelji (očevi, djedovi, ujaci, stričevi i tetci, pa i braća) i bliski obiteljski prijatelji, a tek znatno za njima su oni kojima djecu povjeravamo (treneri, svećenici, skautski instruktori, odgojitelji, podvornici)."


http://www.jutarnji.hr/arhiva/besker-koliko-je-dakle-pedofila-medu-katolickim-svecenstvom/678475/



Stavljam Beškera jer on nije baš ljubitelj Crkve i klera.. i što bismo onda mogli govoriti o povjerenju u očeve, stričeve, ujake, obiteljske prijatelje, djedove - hoćemo li im i dalje povjeravati svoju djecu? djeca šute i kad ih siluje otac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 20:57

Poanta jest da se svima spocitava vise,koji imaju posla masovno sa malom djecom...po skolama isto ima primjera,ali se to brutalno pocisti,i onda bar jedan period nema nista....
Zakon isto tako mora brutalno poceti rjesavati na svim nivoima u svim okolnostima pedofiliju u vjerskim organizacijama...nije kazna prebaciti svecenika u drugu zupu ili drzavu...
Glavni su znali,ali su to skrivali i metali pod tepih,e zato je fokus pojacani na vjersku organizaciju..mada,kako rece ti,mozda i nema puno slucajeva...Crkva je pokupila stigmu skrivaca tih nedjela..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 21:01

pismejker wrote:Poanta jest da se svima spocitava vise,koji imaju posla masovno sa malom djecom...po skolama isto ima primjera,ali se to brutalno pocisti,i onda bar jedan period nema nista....
Zakon isto tako mora brutalno poceti rjesavati na svim nivoima u svim okolnostima pedofiliju u vjerskim organizacijama...nije kazna prebaciti svecenika u drugu zupu ili drzavu...
Glavni su znali,ali su to skrivali i metali pod tepih,e zato je fokus pojacani na vjersku organizaciju..mada,kako rece ti,mozda i nema puno slucajeva...Crkva je pokupila stigmu skrivaca tih nedjela..

i majke najčešće znaju da otac siluje djecu i šute
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 21:03

metilda wrote:
pismejker wrote:Poanta jest da se svima spocitava vise,koji imaju posla masovno sa malom djecom...po skolama isto ima primjera,ali se to brutalno pocisti,i onda bar jedan period nema nista....
Zakon isto tako mora brutalno poceti rjesavati na svim nivoima u svim okolnostima pedofiliju u vjerskim organizacijama...nije kazna prebaciti svecenika u drugu zupu ili drzavu...
Glavni su znali,ali su to skrivali i metali pod tepih,e zato je fokus pojacani na vjersku organizaciju..mada,kako rece ti,mozda i nema puno slucajeva...Crkva je pokupila stigmu skrivaca tih nedjela..

i majke najčešće znaju da otac siluje djecu i šute
a sto sa majkama koje to rade?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 21:05

pismejker wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:Poanta jest da se svima spocitava vise,koji imaju posla masovno sa malom djecom...po skolama isto ima primjera,ali se to brutalno pocisti,i onda bar jedan period nema nista....
Zakon isto tako mora brutalno poceti rjesavati na svim nivoima u svim okolnostima pedofiliju u vjerskim organizacijama...nije kazna prebaciti svecenika u drugu zupu ili drzavu...
Glavni su znali,ali su to skrivali i metali pod tepih,e zato je fokus pojacani na vjersku organizaciju..mada,kako rece ti,mozda i nema puno slucajeva...Crkva je pokupila stigmu skrivaca tih nedjela..

i majke najčešće znaju da otac siluje djecu i šute
a sto sa majkama koje to rade?

da, što?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Guest 15/7/2017, 21:28

orion wrote:Problem je u tome što ljudi šalju djecu u crkvu sa punim povjerenjem, na sigurno mjesto.
Problem je u tome što zlostavljana djeca u pravilu o tome šute, boje se da im nitko neće vjerovati ako kažu što im je učinjeno.
Problem je u tome što je to istina - naročito u tradicionalnijim sredinama zaista im nitko neće vjerovati.
Problem je u tome  što su uništeni mladi životi.

Puno problema.
Međutim, ovdje vrijedi jedno temeljno pravilo.
Najveći broj zlostavljača djece se nalazi upravo među onima koji su im i najbliži, od roditelja, do šire obitelji preko učitelja, trenera, svećenika itd.
Svećenici se ovdje u današnje doba nalaze na kraju lanca i gledano u udjelima predstavljaju možda i ponajmanje rizičnu skupinu jednostavno zato jer se i ponajmanje druže sa djecom, za razliku od ostalih nabrojanih.

Nakon što se medijska bura oko pedofilije među katoličkim svećenicima u SAD-u stišala, John Jay College of Criminal Justice sveučilišta City University of New York krenuo je ispitati stvarne razmjere pedofilije u Crkvi.
Od 1950. do 2002. godine za pedofiliju u SAD-u optužena su 4.392 katolička svećenika, dok je pravomoćno presuđeno tek nešto više od stotinu.
Dakle, radilo se i o tisućama nedužno optuženih ljudi u lukrativne svrhe, koji su tu ljagu poslije teško skinuli i skidaju.
U drugim vjerskim zajednicama ima puno manje pedofilije jer nema celibata?
Laž. Prema istraživanjima rečene necrkvene institucije, kao i Jenkinsovim studijama, među protestantskim denominacijama i židovskim zajednicama ona je višestruko prisutnija, no nije medijski atraktivna.
Najveći pak izvor pedofilije nisu vjerske zajednice već pristojni obiteljski ljudi, stričevi, ujaci, kumovi i drugi "prijatelji djece" i njihovih obitelji.

Citat je iz članka Večernjeg lista objavljenog 20.12.2010. godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se šveraju.. - Page 2 Empty Re: Kako se šveraju..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum