ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by Sora 15/7/2017, 08:22

Stvarno neobična cinjenica : na celu drzave diplomate po profesiji a vanjskopolitički kurs za kurac
A da izaberemo Bozanica za precednika ?
Ili hassu ?
Ili kojeg hercegovca ? affraid

Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by Eroo 15/7/2017, 09:03

Sora wrote:Stvarno neobična cinjenica : na celu drzave diplomate po profesiji a vanjskopolitički kurs za kurac
A da izaberemo Bozanica za precednika ?
Ili hassu ?
Ili kojeg hercegovca ? affraid
''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Vezir_3
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by Ringo10 15/7/2017, 09:14

epikur37 wrote:Boli nas kurac za EU i Bruxelles, mi imamo američke prijatelje oni će pritisnuti gdje treba.

A sad stiže i LNG terminal :)
Ameri su pouzdani jarani samo sebi samima i Izraelu. Što mu ga dođe jedno te isto u osnovi.

A taj LNG terminal mi živi dočekati nećemo. Mda se naši unuci uspiju ogrijati ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by Guest 16/7/2017, 20:31

jastreb wrote:
crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:Boli nas kurac za EU i Bruxelles, mi imamo američke prijatelje oni će pritisnuti gdje treba.

A sad stiže i LNG terminal :)

Jel to nešto pedersko, jel ima parada?
Bio sam u utorak u ZG u posjetu kćerci i unuci i prvo što sam vidio bile su zastavice ispred Lisinskog u duginijem bojama,a na barjačiću je pisalo:"Ovo su boje vrhunske glazbe-svidjelo se to kome ili ne". Aha,tu smo,pomislih.EH

Ehheehe , Jastrebe - hajde priznaj svima nama ovdje ;

NIje li ti prva pomisao bila - ŠTO BI NA TO REKAO NAŠ VELIKI VOĐA "  - hajde budi iskreni i priznaj da ti je to kao prvo došlo iz tvoje podsvijesti - da te utješim ; ja nisam volio tvoga idola - no, isto tako ne volim PEDERČIĆE i tu se slažem s tobom !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by jastreb 16/7/2017, 20:32

redder4 wrote:
jastreb wrote:
crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:Boli nas kurac za EU i Bruxelles, mi imamo američke prijatelje oni će pritisnuti gdje treba.

A sad stiže i LNG terminal :)

Jel to nešto pedersko, jel ima parada?
Bio sam u utorak u ZG u posjetu kćerci i unuci i prvo što sam vidio bile su zastavice ispred Lisinskog u duginijem bojama,a na barjačiću je pisalo:"Ovo su boje vrhunske glazbe-svidjelo se to kome ili ne". Aha,tu smo,pomislih.EH

Ehheehe , Jastrebe - hajde priznaj svima nama ovdje ;

NIje li ti prva pomisao bila - ŠTO BI NA TO REKAO NAŠ VELIKI VOĐA "  - hajde budi iskreni i priznaj da ti je to kao prvo došlo iz tvoje podsvijesti - da te utješim ; ja nisam volio tvoga idola - no, isto tako ne volim PEDERČIĆE i tu se slažem s tobom !
Ne,nije mi na pamet pao Maršal. Niti blizu. Odmah nakon toga misli su mi se prebacile u vezi sa onom masonskom piramidom postavljenom u povodi 1.000 godina grada Zagreba.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by gargamel0101 16/7/2017, 21:10

udri donalde i čestitke jastrebu
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by mutava baštarda 16/7/2017, 21:14

čestitke jastrebu... ja ni do puberteta nisam dogurao...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by Eva_ 17/7/2017, 11:30

jastreb wrote:
crvenkasti wrote:Zat ti imaš i unuke? Pa ti si deda!
Novopečeni. Od neki dan.
flower Čestitam!

Kad častiš?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske'' - Page 2 Empty Re: ''ANALIZA Počelo je europsko šamaranje Hrvatske''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum