Crvena jabuka otpjevala Lijepa li si: Bijes iz Sarajeva

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Crvena jabuka otpjevala Lijepa li si: Bijes iz Sarajeva

Post by epikur37 on 14/7/2017, 10:46

PUBLIKA BILA ODUŠEVLJENA

Crvena Jabuka pjevala "Herceg Bosno srce ponosno", Sarajevo bi najradije zabranilo bend
VIJESTI
srp 14, 2017
Facebook123 Twitter Google+
dnevnik.ba
Crvena Jabuka je na svom zagrebačkom koncertu otpjevala hit Marka Perkovića Thompsona "Lijepa li si". To je izazvalo nove bijesne reakcije iz Sarajeva.
Nakon što je sarajevsko-bošnjačka javnost neuspješno tražila zabrane koncerata Thompsona u Mostaru i Novom Travniku, na Youtube je osvanula snimka nastupa Crvene Jabuke u Zagrebu, gdje su Žera i ekipa otpjevali poznatu pjesmu "Lijepa li si". Naravno,bila je to sol na ranu i Sarajevo je odmah pobjesnilo te je vijest popraćena naslovima tipa: "Što se dešava sa Žerom".

http://www.dnevnik.ba/vijesti/crvena-jabuka-pjevala-herceg-bosno-srce-ponosno-sarajevo-bi-najradije-zabranilo-bend

.................................................

ŠTA SE DEŠAVA SA ŽEROM?: Pogledajte kako Crvena jabuka izvodi Thompsonovu pjesmu „Lijepa li si“... (VIDEO)

Nešto se čudno dešava u grupi Crvena jabuka. Odnosno, njen frontmen Dražen Žerić Žera ima ozbiljnih problema. Izgleda.

Neko je nedavno, na jednoj društvenoj mreži, onako zgrožen, „saopštio“ da je Crvena jabuka na bisu koncerta u zagrebačkom klubu Boogaloo odsvirala i otpjevala pjesmu „Lijepa li si“, koju u originalu izvodi Marko Perković Thompson.

Nedugo potom, iz benda je otjerao uz njega jedinog člana originalne postave Crvene jabuke iz 1985., Darka Jelčića Cunju.

Nema sumnje da je i sam Perković ostao iznenađen kada je vidio - video. A i vi ćete, sigurno.

ZIdovi famozne „Sarajevske pop-rock škole“ lagano se, znači, ali sigurno - urušavaju.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/56128/sta_se_desava_sa_zerom_pogledajte_kako_crvena_jabuka_izvodi_thompsonovu_pjesmu_lijepa_li_si_video.html

..................................

Ova ekipa iz Bošnjakistana stavrno živi u paralelnom svijetu i sve više se zavlači u svoj autistični  imaginarij.

:D
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Re: Crvena jabuka otpjevala Lijepa li si: Bijes iz Sarajeva

Post by jastreb on 14/7/2017, 10:47

A Žera musliman. Eto,kažem ja vama,previše ste pesimistični glede Bošnjaka.

Pa nisu svi Bošnjaci Zijadi Ljakići,ili Bilali Bosnići,ni efendije Cerići.

Evo,Žera je najbolji primjer.

A takvih Žera ima masa.
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by epikur37 on 14/7/2017, 10:53

ah jastrebe koliko si samo izvan matice :)
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by jastreb on 14/7/2017, 10:57

@epikur37 wrote:ah jastrebe koliko si samo izvan matice :)
Ne. Pomalo dolazim k sebi. Jedno sam vrijeme bio strašno nabrijan na naše Bošnjake. Onda sam shvatio koliko sam pogriješio. Imam među njima toliko dobrih prijatelja i znam da sam bio zaslijepljen. Nisu svi oni za islamsku državu i nisu svi zadrti kao vehabije i njihovi simpatizeri. To je fakat.

Zar je jedan Halid vehabija???

Pa čovjek je pješice otišao u Sarajevu na doček papi. I rekao je da papin posjet SA ne bi propustio ni za što.

A takvih Halida imaš masu.

nemojmo generalizirati.
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by dzango on 14/7/2017, 11:01

E jebiga. Nisu im ni ostale pesme bolje. Slatkorečiva i patetična i sranja. Što ne bi pevali i ovu?
dzango

2014-04-19

Back to top Go down

Post by epikur37 on 14/7/2017, 11:01

Pa i ne mislim da su većina vehabije ali su vrlo jasno bošnjački nacionalisti sa sve jačim islamskim uporištem.

A to je točka razilaženja...hrvata i srba od njih .

Da vehabija, puno veći problem su njihovi nacionalisti a to ih je ogromna većina.

No ti si na ovoj temi zalutao.... ;)
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by Eroo on 14/7/2017, 11:03

@epikur37 wrote:

ZIdovi famozne „Sarajevske pop-rock škole“ lagano se, znači, ali sigurno - urušavaju.

Urušilo se je Sarajevo sa svojim turčenjem i arabiziranjem. Definitvno.

Po šumama i gorama Bosne su si dozvolili stavranje sotonsko-vehabijskih propovjedaonica zla.
Svijet nije ni slijep niti je gluh.Tko još, a da je  normalan, u današnjem Sarajevu vidi ono nekadašnje Sarajevo?
Nije to više nekadašnje Žerino Sarajevo...

Last edited by Eroo on 14/7/2017, 11:06; edited 1 time in total
Eroo

2016-07-22

Back to top Go down

Post by jastreb on 14/7/2017, 11:03

@epikur37 wrote:Pa i ne mislim da su većina vehabije ali su vrlo jasno bošnjački nacionalisti sa sve jačim islamskim uporištem.

Da vehabija, puno veći problem su njihovi nacionalisti  a to ih je ogromna većina.

Pa puno veći nacionalizam ispoljavaju bosanski Srbi. Naročito Hercegovci i oni iz Andrićeve Bosne. Nacionalizam par excellance. Četništvo i ravnogorstvo,okađeno pravoslavljem i kosovskijem mitom.
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by pismejker on 14/7/2017, 11:03

@epikur37 wrote:Pa i ne mislim da su većina vehabije ali su vrlo jasno bošnjački nacionalisti sa sve jačim islamskim uporištem.

Da vehabija, puno veći problem su njihovi nacionalisti  a to ih je ogromna većina.

poanta svega,ali nazalost J. ne kuzi

2016-12-16

Back to top Go down

Post by prckov on 14/7/2017, 11:04

@jastreb wrote:A Žera musliman. Eto,kažem ja vama,previše ste pesimistični glede Bošnjaka.

A takvih Žera ima masa.
drazen zeric musliman?
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by Noor on 14/7/2017, 11:04

@jastreb wrote:
@epikur37 wrote:ah jastrebe koliko si samo izvan matice :)
Ne. Pomalo dolazim k sebi. Jedno sam vrijeme bio strašno nabrijan na naše Bošnjake. Onda sam shvatio koliko sam pogriješio. Imam među njima toliko dobrih prijatelja i znam da sam bio zaslijepljen. Nisu svi oni za islamsku državu i nisu svi zadrti kao vehabije i njihovi simpatizeri. To je fakat.

Zar je jedan Halid vehabija???

Pa čovjek je pješice otišao u Sarajevu na doček papi. I rekao je da papin posjet SA ne bi propustio ni za što.

A takvih Halida imaš masu.

nemojmo generalizirati.
pa eto, nije li i ona sarajka otjerala prokletu neopranu beduinsku gamad s tržnice :D
Noor

Female
2016-02-02

Back to top Go down

Post by epikur37 on 14/7/2017, 11:05

@pismejker wrote:

poanta svega,ali nazalost J. ne kuzi

a čovjek živi u jogoslavenskom imaginariju, prekasno da se mijenja...neka ga
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by jastreb on 14/7/2017, 11:06

@prckov wrote:
@jastreb wrote:A Žera musliman. Eto,kažem ja vama,previše ste pesimistični glede Bošnjaka.

A takvih Žera ima masa.
drazen zeric musliman?
Pa ne znam jel vjeruje u Allaha dž.š. i Proroka a.s,ali roditelji su mu Šemsa i Nedžib.
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by Eroo on 14/7/2017, 11:08

Baš me zanima kako se Govinda nosi s onim vehabijskim zlom? Voli čovjek popit, valjda to radi kriomice... :)
Eroo

2016-07-22

Back to top Go down

Post by dzango on 14/7/2017, 11:08

@jastreb wrote:
@prckov wrote:

A takvih Žera ima masa.
drazen zeric musliman?
Pa ne znam jel vjeruje u Allaha dž.š. i Proroka a.s,ali roditelji su mu Šemsa i Nedžib.
Možda su Hrvati.
dzango

2014-04-19

Back to top Go down

Post by pismejker on 14/7/2017, 11:10

@Eroo wrote:Baš me zanima kako se Govinda nosi s onim vehabijskim zlom? Voli čovjek popit, valjda to radi kriomice... :)
Pitaj ga..Meni je dovoljno bilo kad je rekao da onoj curi treba odsjeci glavu,radi toga sto je popiškila Kuran...za ostal one znam niti me interesira... :cleanteeth

2016-12-16

Back to top Go down

Post by jastreb on 14/7/2017, 11:12

@dzango wrote:
@jastreb wrote:
@prckov wrote:

A takvih Žera ima masa.
drazen zeric musliman?
Možda su Hrvati.
Pa Žera je odavno poprimio hrvatski sukus,i to onaj mediteranski. I mi ga smatramo našim,baš onako kako vi smatrate Šekija Turkovića,Nemanju Kusturicu ili Šabana Šaulića.
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by Noor on 14/7/2017, 11:12

@pismejker wrote:
@Eroo wrote:Baš me zanima kako se Govinda nosi s onim vehabijskim zlom? Voli čovjek popit, valjda to radi kriomice... :)
Pitaj ga..Meni je dovoljno bilo kad je rekao da onoj curi treba odsjeci glavu,radi toga sto je popiškila Kuran...za ostal one znam niti me interesira... :cleanteeth
pis, dok gnječ piše takve suldosti, a to je na dnevnoj bazi, to ti nije dovoljno?
ok, neće više...otkad je pročitao da je murija na forumu, viri iz svoje rupe da ga jedva vidiš
Noor

Female
2016-02-02

Back to top Go down

Post by pismejker on 14/7/2017, 11:19

@Noor wrote:
@pismejker wrote:
pis, dok gnječ piše takve suldosti, a to je na dnevnoj bazi, to ti nije dovoljno?
ok, neće više...otkad je pročitao da je murija na forumu, viri iz svoje rupe da ga jedva vidiš
Poanta jest my dear Noor-kolegica,sto Gnječo u reali nece mrava zgaziti..dobro,mozda je malo vise prostakluka nego sto treba,ali Gnječa poznajem otpocetka takvog i nikom dosad od njega nije pala dlaka sa glave...lik je kratka fitilja,i onda,pa ne treba ga provocirati,brate ostavi ga..probaj argumentirano i zacudit ces se..
ne vjerujem da je Murja na forumu aktivno..ono,kad prodjes tjedan dana nasih bedastoca,mos se samo smijati dobro...no to je oke.. :clown

2016-12-16

Back to top Go down

Post by dzango on 14/7/2017, 11:22

@jastreb wrote:
@dzango wrote:
@jastreb wrote:
@prckov wrote:

A takvih Žera ima masa.
drazen zeric musliman?
Možda su Hrvati.
Pa Žera je odavno poprimio hrvatski sukus,i to onaj mediteranski. I mi ga smatramo našim,baš onako kako vi smatrate Šekija Turkovića,Nemanju Kusturicu ili Šabana Šaulića.
Šaban je brat Ganci iz Šapca. Šta on ima da se naturalizuje?

Last edited by dzango on 14/7/2017, 11:23; edited 1 time in total
dzango

2014-04-19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top